رفتن به مطلب

AMD موفق شد؛کاپیتان جک اسپارو با مصرف 197 وات از GTX 980 یک سر و گردن بالاتر است

Recommended Posts

دوستان عزیز دوست خوبمون  چنین تایپیکی رو قرار دادن که در مورد ان بحث و گفتگو کنیم که به نتایج منطقی برسیم و هم اطلاعات خودمون رو افزایش دهیم 

دوستان عزیز با دادن امتیاز منفی و مثبت جواب همدیگر رو ندیم با ذکر دلیل به همدیگه جواب بدیم  بهتره  @};-

لینک به دیدگاه

• ارسال 70
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

منظورم این بود که nvidia با 28 نانو داره انقدر پرفومنس رو افزایش میده !!

ببینین اگه نانو بیاد پایین (که صد در صد میاد پایین) انویدیا چه قدر کارتاش بهتر میشن !!

عزیز ظاهرا شما منظور من رو نگرفتید هنوز، نسل جدید، تکنولوژی جدید و برتریهای جدید...

نمیگم که همه چیز از نو شروع میشه، ولی این قضایا در نسل جدید فرق خواهد کرد...

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز دوست خوبمون  چنین تایپیکی رو قرار دادن که در مورد ان بحث و گفتگو کنیم که به نتایج منطقی برسیم و هم اطلاعات خودمون رو افزایش دهیم 

دوستان عزیز با دادن امتیاز منفی و مثبت جواب همدیگر رو ندیم با ذکر دلیل به همدیگه جواب بدیم  بهتره  @};-

واقعا حرف دلمو زدی تازه میگن بحث نکنین که فلان میشه بهمان میشه

بعضی دوستان فکر میکنن بحث کردن یعنی توهین کردن به شخصی

در حالی هدف از بحث تبادل اطلاعات هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر شما مهدی جان،متاسفانه از جزئیات اطلاعی در دست نیست

DX12 بیشتر بار کاری CPU رو کم میکنه و فکر نمی کنم برای خود کارت گرافیک مهم باشه و همین کار رو  منتل انجام میده(البته مطمئنا DX12 از نظر گرافیکی بهبودها وموئلفه های جدیدی داره و در ترکیب با منتل چیز جالبی میشه)

باید در نظر داشت به فرض برتری این کارت جدید ،ما داریم با 980 اون رو مقایسه میکنیم که قبلتر از اون عرضه شده،به نوعی AMD یک گام عقبتره.

بنده تا این حد آگاهی دارم

موفق باشی دوست عزیزم @};-

درود

دوست عزیز پس اگر مقایسه 980 با این کارت جدیدamd منصفانه نیست میشه بگید باید با کدوم سری مقایسه بشه

اگر پس 980 نباید مقایسه بشه با 390 پس مقایسه 980 با 290x ایا منصفانه هست ؟

ویرایش شده توسط HD5870
لینک به دیدگاه

والا ما که فقط یک حرف از 980ti زدیم دوستان یک برخوردی کردن که ما فکر کردیم سمت یا سهام داران amd  تو این تایپیک شرکت :)  دارن آخرش این دو شرکت سود خودشون رو از بازار جهانی میبرن  چه خوب که دوستان از از چنین بحث هایی  به نحو احسن در جهت  بالا بردن اطلاعات خودشون بکار ببرند 

به نظر بنده  مهمترین چیز اینه که قیمت و کارایی مناسب باهم تناسب داشته باشند حالا میخواد از هر برندی باشه @};-  @};-

ویرایش شده توسط W/!\NTED
لینک به دیدگاه

تو پست های قبل بنده در مورد جلوه های بصری و گیم ورک انویدیا صحبت کردم که متاسفانه بعضی از دوستان برداشت اشتباهی از پست بنده داشتن

به عکس زیر نگاه کنید

post-8741-0-90564300-1417090469_thumb.jpg

همونطور که میدونید این جلوه های بصری رو انویدیا در اختیار بازی سازها قرار میده تا علاوه بر جلوه های موتور بازی سازی از این تکنولوژی ها هم استفاده بشه که در نتیجه باعث زیبا تر شدن بازی ها میشه .

اگه ای ام دی بتونه روی این جلوه ها و فناوری ها بیشتر کار کنه (که فعلا کمی ضعیف کار کرده) و همچین تکنولوژی هایی رو مثل انویدیا عرضه کنه میتونه بیشتر از قبل نظر گیمرها رو به خودش جلب کنه . منظورم بنده از جلوه های بصری این بود . امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم @};-

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا ما که فقط یک حرف از 980ti زدیم دوستان یک برخوردی کردن که ما فکر کردیم سمت یا سهام داران amd  تو این تایپیک شرکت :)  دارن آخرش این دو شرکت سود خودشون رو از بازار جهانی میبرن  چه خوب که دوستان از از چنین بحث هایی  به نحو احسن در جهت  بالا بردن اطلاعات خودشون بکار ببرند 

به نظر بنده  مهمترین چیز اینه که قیمت و کارایی مناسب باهم تناسب داشته باشند حالا میخواد از هر برندی باشه @};-  @};-

درود

بحث پر فور منس به قیمت که همیشه در اولویته ولی نمیدونم چرا وقتی خبری تاپیکی چیزی از amd زده میشه سهامداران انودیا سریعا میان و از قابلیتها و امکانات کارتهای جیفورس تعریف و تمجید میکنند و خوب طبیعتا وقتی تاپیک بحث در مورد amd هست سهامداران amd هم میان تا ازسهامشون دفاع کنن :D

لینک به دیدگاه

به سلامتی سهام داران این دوشرکت :D

در ضمن  تشکر از آقای کریمی داشت از یاد میرفت  :clapping:

ویرایش شده توسط hamedgt
لینک به دیدگاه

درود

بحث پر فور منس به قیمت که همیشه در اولویته ولی نمیدونم چرا وقتی خبری تاپیکی چیزی از amd زده میشه سهامداران انودیا سریعا میان و از قابلیتها و امکانات کارتهای جیفورس تعریف و تمجید میکنند و خوب طبیعتا وقتی تاپیک بحث در مورد amd هست سهامداران amd هم میان تا ازسهامشون دفاع کنن :D

=))  =))  =))  :laughing:  :laughing:

بنده در حدی نیستم که بیام ازشرکت nvidia تعریف یا تمجید کنم و یا شرکت بزرگی همچون Amd  رو زیر سوال ببرم منظورم اینه که دوستان با شنیدن اسم nvidia فیوز میپرونن علت شو نمیدونم ......

لینک به دیدگاه

ولی بنده همین که در محفل چنین دوستانی هستم برای بنده باعث افتخاره 

لینک به دیدگاه

منتظر Radeon R9 490X باشید: پهنای باند حافظه بیش 1 ترابایت در ثانیه!

به احتمال خیلی زیاد بزودی خبات عزیز خبرشو میزاره @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

=))  =))  =))  :laughing:  :laughing:

بنده در حدی نیستم که بیام ازشرکت nvidia تعریف یا تمجید کنم و یا شرکت بزرگی همچون Amd  رو زیر سوال ببرم منظورم اینه که دوستان با شنیدن اسم nvidia فیوز میپرونن علت شو نمیدونم ......

.................................

ویرایش شده توسط HD5870
لینک به دیدگاه

تو پست های قبل بنده در مورد جلوه های بصری و گیم ورک انویدیا صحبت کردم که متاسفانه بعضی از دوستان برداشت اشتباهی از پست بنده داشتن

به عکس زیر نگاه کنید

attachicon.gifUntitled.jpg

همونطور که میدونید این جلوه های بصری رو انویدیا در اختیار بازی سازها قرار میده تا علاوه بر جلوه های موتور بازی سازی از این تکنولوژی ها هم استفاده بشه که در نتیجه باعث زیبا تر شدن بازی ها میشه .

اگه ای ام دی بتونه روی این جلوه ها و فناوری ها بیشتر کار کنه (که فعلا کمی ضعیف کار کرده) و همچین تکنولوژی هایی رو مثل انویدیا عرضه کنه میتونه بیشتر از قبل نظر گیمرها رو به خودش جلب کنه . منظورم بنده از جلوه های بصری این بود . امیدوارم تونسته باشم منظورم رو برسونم @};-

عزیزم این بازی ها optimized برای انویدیا هستند و استودیو سازنده شون با انویدیا همکاری دارن و پول میگیرن یا مثل یوبیسافت پارتنر هستند :D حالا مثلا میشه بگین این موارد با گیم ورکس چه گلی به سر واچ داگز و اساسین یونیتی و . . . زدن ؟!!!! :laughing: :laughing:

لینک به دیدگاه

نمیدونم چرا اینجوری شده، ولی به نظر میرسه که هر فن که تو تاپیک برند محبوبش نظر برده کلی مثبت میگیره ولی اگر در شرکت رقیب کامنت بذاره، منفی بارون میشه... چه بخواد نظرش منطقی باشه، چه غیرمنطقی...  :D

منتظر لطف دوستان هستم  %-(

یکی از دوستان مطلبی گفته بود که AMD همه ی کارهاش رو انجام داده و بعد انویدیا از روش سریع کپی میکرده و تکنولوژی مشابهی میاورده، ممنون میشم منبعش رو ذکر کنه. :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا یون بسه این بحث ها علمی نیست -منفی بازی و مثبت بازی چیه؟

این کارتها میان انویدیا باز کارت میزنه AMD هم همینطورمگر دفعه اوله- هرکس  خواست میخره مگر شما الان کارت گرافیک ندارید ؟؟فن بازی چی؟بی خیال به نظر من اشتباهه -چرا بحث میکنید حالا کو تا کارت بیاد -

لینک به دیدگاه

اقا یون بسه این بحث ها علمی نیست -منفی بازی و مثبت بازی چیه؟

این کارتها میان انویدیا باز کارت میزنه AMD هم همینطورمگر دفعه اوله- هرکس  خواست میخره مگر شما الان کارت گرافیک ندارید ؟؟فن بازی چی؟بی خیال به نظر من اشتباهه -چرا بحث میکنید حالا کو تا کارت بیاد -

حرف شما رو لایک میکنم

یه دوره انویدیا رو دوره یه دوره ای ام دی

حالا بعضی نو اوری ها ای ام دی داشته بعضی انویدیا

پس بحث الکی فایده نداره . . . ای کاش بحث علمی انجام میشد . . . *dry#  الکی منفی بازار راه افتاد { من مثبتام تموم شد وگرنه بهتون لایک میدادم رضا جان ( اکثر مثبت هام پای خبات خورد ) } :) @};-

لینک به دیدگاه

یه صحبتی خدمت دوستان عرض کنم . اگه منطقی فکر کنیم اینکه شرکتی در حد اندازه شرکت محبوب خودمون (amd & nvidia) هست که توانایی رقابت رو داره باید باعث خوشحالی ما بشه و از اینکه شرکت رقیب محصولی قوی تر ارائه می کنه باید استقبال کنیم چرا که باعث میشه شرکت محبوبمون تلاشش رو برای ساخت کارتای بهتر دوچندان کنه و مطمئنا برنده اصلی در این رقابت تگاتنگ  ما مصرف کننده ها هستیم . مثلا من با اینکه از محصولات اینتل استفاده می کنم اصلا از وضعیت تک قطبی موجود در بازار پردازنده ها راضی نیستم چون اینجوری شرکت محبوب بنده تلاش زیادی برای دادن محصولی قوی تر نمیکنه که این اتفاق به نفع من مصرف کننده نیست. پس داشتن یه رقیب قدرتمند که در مقابل شرکت محبوب هر کس قد علم کنه همیشه باید باعث خوشحالی ما بشه دلیلشم خیلی مشخصه چون به نفع ماست.

لینک به دیدگاه

منتظر Radeon R9 490X باشید: پهنای باند حافظه بیش 1 ترابایت در ثانیه!

به احتمال خیلی زیاد بزودی خبات عزیز خبرشو میزاره @};-

nmavwv6huqh1k22vaps0.jpg

لینک به دیدگاه

بیشترین جذابیت این اخبار برای بنده ی نوعی بعنوان کاربر اینه که به کاهش قیمت محصولات مید رنج و های رنج کمک شایانی می کنه، و این اینطور اخبار دوست داشتنی هستند مثل منتشر کنندشون.

لینک به دیدگاه

خبر دارین دوباره بعد از یک سال و نیم(شاید دوسال) اودلار داره میکشه بالا؟!

هرچقدر هم بحث کنیم ولی وقتی دستمون به گرافیک نرسه واقعا دردناکه :|

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خبر دارین دوباره بعد از یک سال و نیم(شاید دوسال) اودلار داره میکشه بالا؟!

هرچقدر هم بحث کنیم ولی وقتی دستمون به گرافیک نرسه واقعا دردناکه :|

این که کار خود دولت هست ! بخاطر کاهش قیمت نفت هست !

اتفاقا کارتها خوب وارد میشه ولی قدرت خرید نیست ! دو هفته بعد از ارائه 970 و 980 تو بازارما هم بود.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...