رفتن به مطلب

سیستم گیم تا 8 ، 9 میلیون

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 101
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

ممنون.

نظرتون راجب مادربرد چیه؟

تو انتخاب مادربورد علاوه بر نیاز و کاربرد کمی هم سلیقه شخصی سهیم هست 

در اصل برای گیم و کارهای روز مره شما نیازی به مادربورد هیرو ندارید و یه  Ranger هم کارتون رو کامل راه می اندازه 

ولی خوب کمی ظاهره هیرو جالب تر هست و کمی قابلت های بیشتر ( که به کاره یوزر های عادی نمیخوره) 

لینک به دیدگاه

راستی من یک بلندگو خوب نتونستم پیدا کنم برای گیم شما چه پیشنهادی میدید؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راستی من یک بلندگو خوب نتونستم پیدا کنم برای گیم شما چه پیشنهادی میدید؟

والا من زیاد اهل صدای زیاد نیستم و اسپیکر معمولی دارم حدود 60 70 تومن (از قدیمیها که به خیلی از جدید ها شرف داره) 

این مورد رو پیشنهاد میدم تو شهر خودتون دنبال بگردین و قبل از خرید صدای اون ها رو تست بزنید (چون این مورد هم کاملا سلیقه ای هست )  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا من زیاد اهل صدای زیاد نیستم و اسپیکر معمولی دارم حدود 60 70 تومن (از قدیمیها که به خیلی از جدید ها شرف داره) 

این مورد رو پیشنهاد میدم تو شهر خودتون دنبال بگردین و قبل از خرید صدای اون ها رو تست بزنید (چون این مورد هم کاملا سلیقه ای هست )  @};-

با عرض پوزش چون تست نزده بودم  پیشنهادی ندادم 

(کلا اگه از چیزی اطلاع دقیق نداشته باشم چیزی پیشنهاد نمیدم  :D

دوستان اهل بیس راهنمایی کنن بهتره 

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم مشکلی نیست. :eek:

از راهنمایی های شما ممنونم. :)

اگه کسی دیگه ای هست لطفا یک پیشنهاد بده؟ :-?

به نظر شما همین کارت980 خوبه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب در حال حاظر قوی تر از این کارت در حالت تک وجود نداره عزیز 

بالاترین انتخاب همین هست  (*)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نگاهی هم به کارت 

GIGABYTE GTX 980 G1 Gaming WF3X OC 4GB GDDR5 بنداز 

هم خنک هست و هم کور کلاک بالاتری نسبت به استریکس داره 

لینک به دیدگاه

با اجازه اساتید بنده نظرمو اعلام کنم،،،،،

هیچ موقعه نمیشه گفت آیا تا سال بعد شمارو ساپورت میکنه یا نه چه برسه دو سال ،مونده شما چه جوری استفاده کنیدوالا این سیستم هایی که دوستا نوشتن من میتونم تا 4 الی 5 سال بخوبی باهاشون سر کنم،،،به نظر من در موردود مانیتور هم یه مانیتور 1080 خوب بگیرید بهتره تا یه مانیتور 4k،چون بازی های نسل جدید دارن شیره ی کارت گرافیک هارو میکشن،Resolution شما هرچه بالاتر باشه فریم کمتری میگیرید،کیفیت بالا میشه ولی فریم کمتر،تو یه سری بازهااگر بخوایید بازی های انلاین اجرا کنید اینجور موارد فریم حرف اول رو میزنه،فریم بهتر نشون دادن عکس اعمل سریع در بازی های آنلاین،مواردی رو هم انتخاب کنید که ارزش افزوده داشته باشه،زیاد سر برند ومارک مانور ندین،انتخابتون رو سعی کنید بزارید رو پاپ ترین محصولات،مثلا بـــنده هرچه قدر پول داشته باشم به جای کارت گرافیک 980 از 970 استفاده میکنم،و وایمیستم نسل جدید بیاد تا دوباره پاپ ترین کارت رو انتخاب کنم،چرا که نسبت به پولی که قراره بدم کارایی بیشتری میده،به اصطلاح ارزش خرید داره،وکارت 970 بیشترین فروش رو از 980 داشت،بازهم بخوام کارت گرافیک ارتقا بدم میام یه کارت گرافیک 970 دیگ هم با قبلی اس ال آی میکنم که این هم سلیقه ای هست،که قدرتش طوفانی میشه،،اگر اهل اورکلاک هم نیستید بازهم میتونید خرجتون رو کمتر کنید،به نظر من در حال  حاضر 9 میلیون به سیستم دادن اشتباهه،وحال اگه قراره چیزه توپی جمع کنید،4 قطعه اصلی رو از جمله (رم،سی پی یو،مادبرد،مخصوصاپاور)رو طوری انتخاب کنید که تو آینده براحتی بشه روش مانور داد،بازهم تو اینده این 4قطعه اصلی رو هرکدومشون رو که خواستی میتونی ارتقا بدی ولی این 4 قطعه خیلی مهتره که چی باشه،،،،وکارت گرافیک هم چیزیه که اوصلا دوستم داریم همیشه ارتقا بدیم واین مورد هم  بستگی داره که اون 4قطعه اصلی که  قبلا جمع کردی چی بــــوده،،،

بازهم بخوایی خرجتو کمتر کنی باز هم به نفع خودته به نظر من این مانیتور هم برات جواب میده،،مگر بخوایی سه بعدی بازی کنی همون پیشنهادی که دوستان دادن بهتره

قطعاتی رو انتخاب کن که نسبت به هزینه ای که میکنی بیشترین کارایی رو بدن،،ویه مورد هم اینو بگم،تموم، اگه قراره از بازی لذت ببری با یه مانیتور CRT  هم میشه لذت برد

امیدوارم سرتونو بدرد نیورده باشم

ویرایش شده توسط Abol DAdA
لینک به دیدگاه

980 خوبه بتونی دو تا بخری چه بهتر ولی یکیش کفایت می کنه رم حتما geil یا gskill با باس بالای 2400 یا حداقل 2400 بخر 

پاورت خوبه به نظرم رو کیس زیاد خرج نکن چندان تفاوتی نمی کنه کیس های کولر مستر با کیفیت ساخت عالی هستن ولی قیمتشونم سر به فلک کشیده می تونی جای اون به چیزا بهتر بدی همون x9 یا x7 هم کفایت می کنه بتونی یه ssd 500 گیگ بخر خیلی به درد می خوره بقیه هم خوبن خریدی عکساشو بذار ملت حال کنن  :D

لینک به دیدگاه

رو کیبردم نوشابه ریخته احتمالا بعضی از کلمات نیوفتادن :D

لینک به دیدگاه

از راهنمایی های شما ممنونم. :clapping:

کارت گرافیک GIGABYTE GTX 980 G1 Gaming WF3X OC 4GB GDDR5 بگیرم یا ASUS GTX 980 DCII OC STRIX 4GB GDDR5 نظر شما چیه لطفا یکم بیشتر توضیح بدید؟ :wacko:

یک کارت 970 با کارایی خوب هم معرفی کنید تا ببینیم چه خواهد شد. :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از راهنمایی های شما ممنونم. :clapping:

کارت گرافیک GIGABYTE GTX 980 G1 Gaming WF3X OC 4GB GDDR5 بگیرم یا ASUS GTX 980 DCII OC STRIX 4GB GDDR5 نظر شما چیه لطفا یکم بیشتر توضیح بدید؟ :wacko:

یک کارت 970 با کارایی خوب هم معرفی کنید تا ببینیم چه خواهد شد. :D

کارت استریکس به ترتیب این فرکانس ها رو داره 

Core Clock 1178 MHz Boost Clock 1279 MHz ولی کارت G1    1228-1329  هست که اگر اهل اور نباشید کارت گیگابایت فریم بالاتری براتون میگیره 
لینک به دیدگاه

من با تمام احترام به برند گیگا اعتماد ندارم! همچنین ام اس ای  یا ایسوس بگیر یا evga که گزینه دوم بهتره از لحاظ کولینگو تغذیه برقو همه چی سرتره گول اون gaming اخر اسمشونم نخور

لینک به دیدگاه

@};-

دوستان کسی در رابطه با بلندگو اطلاعاتی نداره یکی پیشنهاد بده؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من با تمام احترام به برند گیگا اعتماد ندارم! همچنین ام اس ای  یا ایسوس بگیر یا evga که گزینه دوم بهتره از لحاظ کولینگو تغذیه برقو همه چی سرتره گول اون gaming اخر اسمشونم نخور

بنده کارت R280X DCII TOP  داشتم که مشکل آرتیفکت داشت و مشکل از کولر طراحی شده براش بود که تو کل کارت های ایسوز تو این مدل همین مشکل هست حدود 95 درصد بعد از چند وقت استفاده اون طور میشن بعضی از ابتدا پس اگر دلیلی بر بد بودن دارید بگید نه این که .... 

لینک به دیدگاه

اگه می خوای ازین هدفون ها بخری که واسه گیمینگن و خیلی گرونن نه زیاد اطلاعات ندارم یعنی اهل هدفون و هندزفری نیستم سر ادم درد می گیره ولی باند می خوای بگیر دو تیکه بگیر مدل خاصی هم لازم نیس من الان حدود 7 سال یه باند دو تیکه خریدم تا الان اخ نگفته خودشم کیفیت صداش عالیه از خیلی کم میاد تا خیلی بلند مارکش mingo هس سه تیکه ها رو نگیر چون صدایخخوبی ندارن و زودم سیماشون خراب میشه البته کیفیت صدا خیلی به مادربورد واسبستس که ایسوس خودش حرف نداره  :x

لینک به دیدگاه

خرابی های بسیار دارن این دو برند ایسوس به قولی کهنه کار هس و evga با انویدیا روابط نزدیکی داره و بارها انویدیا کیفیت ساخت evga رو تحسین کرده من نظر خودمو با احترام گفتم استارتر تاپیک می تونه انتخاب کنه @};-

لینک به دیدگاه

دوستان راهنمایی های فوق العاده ای  میکنن ،970 خواستی بگیری ایسوس بگیر که با توجه به گفته دوستان ایسوس فک کنم بهتر باشه،البته نظر من هم ایسوس هست،ودر مورد بلند گوها،که صدرصد مادربردی که میخوایی بگیری صدای 7.1 کانال ساپورت میکنن،در نتیجه بخوایی با کمترین هزینه صدایی سه بعدی تولید کنی پیشنهاد میکنم دو ست اسپیکر 80 تومنی سه تیکه بگری وبتونی تو تنظیمات کارت صدای مادربرد،حالت 4 کاناله رو فعال میکنی :واینجوری میتونی تو بازی ها صدایی که تولید میشه رو تشخیص بدی از چه فاصله ای و از چه نقطه ای تولید میشه،

که به ترتیی اینجوری میشه : 

Front Left

Front Subwoofer بیس وسط جلویی

Front Right

Rear Left

Rear Subwoofer  بیس وسط عقبی

Rear Right

wz7yxfuon0k45idu2uqb.jpg

لینک به دیدگاه

اگه می خوای ازین هدفون ها بخری که واسه گیمینگن و خیلی گرونن نه زیاد اطلاعات ندارم یعنی اهل هدفون و هندزفری نیستم سر ادم درد می گیره ولی باند می خوای بگیر دو تیکه بگیر مدل خاصی هم لازم نیس من الان حدود 7 سال یه باند دو تیکه خریدم تا الان اخ نگفته خودشم کیفیت صداش عالیه از خیلی کم میاد تا خیلی بلند مارکش mingo هس سه تیکه ها رو نگیر چون صدایخخوبی ندارن و زودم سیماشون خراب میشه البته کیفیت صدا خیلی به مادربورد واسبستس که ایسوس خودش حرف نداره   :x

عزیز این همه اطلاعات پربار شما از کدوم منبع هست ؟

اینکه به گیگابایت یا MSI اعتماد ندارید نظر شخصی شما هست ، ما هم بهش احترام میزاریم 

ولی اخه اسپیکر 3  تیکه صدای خوبی ندارن و زود خراب میشن !!!!  آخه این حرفا با هیچ عقل سلیمی جور در نمیاد

کیفیت صدای خروجی یه اسپیکر به خیلی از معیار های دیگه وابسته هست مثل : قدرت RMS اسپیکر ، رنج فرکانس اسپیکر ، نوع طراحی و جنس اسپیکر ، نوع کارت صدا و...

در ضمن تعصب روی 1 برند خوب نیست
ویرایش شده توسط poorya_2
لینک به دیدگاه

970 خواستی بگیری ایسوس بگیر که با توجه به گفته دوستان ایسوس فک کنم بهتر باشه،البته نظر من هم ایسوس هست

عزیزان هر حرفی میزنید با سند و مدرک حرف بزنید

اصلا ASUS اونطور که باید توی سری 970 خوب ظاهر نشد ، از رقبا کمی عقبه 

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=34522&page=1

ویرایش شده توسط poorya_2
لینک به دیدگاه

اون همه اطلاعات پربار رو با گشت زنی تو سایتای  مختلف و پرس  وجو موقع خرید سیستمم یه سال پیش به دست اوردم عزیز ! 

باند سه تیکه منظور همون سه تیکه های زیر 100 تومنی که اندازه یه قوطی کوچیکن و از قدیم ملت موقع سیستم بستن ازینا می خرن که مال منم قبلا ازینا بود می دونید که سیم اینا فیش نداره باس با انبر لختش کنی بندازی جاش که بعد یه مدت خراب میشن اما یه تیکه های در ابعاد بزرگ و مارک معتبر خوبن اصلا 4 تیکه هم هس بسیار عالی منتها جا نمیشه طرف بخواد واسه سیستم ازینا ببنده اینا چند تیکه ها رو واسه تلویزیون می یذارن نه گیمینگ مگر طرف اتاقش خیلی بزرگ باشه بنده با تمام احترام نظراتمو تحویل دادم و اون اقایی که منفی بارم کرد من اصلا نمی دونم کی هس و انگشت اتهام رو هیشکی بلند نمی کنم ولی احترام سرش نمیشه(روی حرفم با کس خاصی نیس)

تو اون بررسی  که اقا رضا استاد بنده انجام دادن شکی توش نیس  و شاید این بار گیگا کارش معرکه باشه ولی من حرف بازاریارو گفتم که خرابی زیاد میدن به خصوص msi عزیز !

شاید ایسوس تو این رده خوب ظاهر نشه از لحاظ قدرت ولی بی شک کیفیتش حرف نداره البته بعد از evga

لینک به دیدگاه

عزیز این همه اطلاعات پربار شما از کدوم منبع هست ؟

اینکه به گیگابایت یا MSI اعتماد ندارید نظر شخصی شما هست ، ما هم بهش احترام میزاریم 

ولی اخه اسپیکر 3  تیکه صدای خوبی ندارن و زود خراب میشن !!!!  آخه این حرفا با هیچ عقل سلیمی جور در نمیاد

کیفیت صدای خروجی یه اسپیکر به خیلی از معیار های دیگه وابسته هست مثل : قدرت RMS اسپیکر ، رنج فرکانس اسپیکر ، نوع طراحی و جنس اسپیکر ، نوع کارت صدا و...

در ضمن تعصب روی 1 برند خوب نیست

اگه خونه رو میخوایید بیارید پایین،وشیشه هاش بریزه بحث دیگه ای داره،راستش زمانی که یه سیستم DDR2  خرید یه اسپیکر سه تیکه هم خریدم که نزدیک به 8 سال دارمش و بعدها رفتم کپی همونو گرفتم که در حال حاضر به اون روشی که به شما گفتم دارم استفاده میکنم،مونده چه جوری استفاده کنی،واسه ماها که هنوز سالم مونده،

لینک به دیدگاه

دوستان شما فکر میکنید این مادربرد بهترASUS Maximus VII Hero LGA1150 Z97 MB که انتخابش کردم یا این GIGABYTE Z97X-Gaming G1 WIFI-BK LGA1150 Z97 Mainboard لطفا یک توضیح مختصر بهم بدین.

ممنون.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...