رفتن به مطلب

خریدار و راهنمایی در مورد AMD FX 8 Core

parsa_45
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به دوستام می خواستم یک CPU هشت هسته ای AMD تهیه کنم برای مادربرد Asrock 970 Extreme4 ولی از شانس بنده این مدل نه 8350 و 8320 را ساپورت نمی کنه نمی دونم چرا و از همه جالب تر مدل های پایین تر از همین مدل ساپورت می کنه الا این مدل تصمیم بر این گرفتم یک عدد 8150 دست دو تهیه کنم و هدف اصلی فقط برای بازی می باشد از دوستان می خواهم بنده راهنمایی نمایید با سپاس.

AMD FX-8150 دست دوم خریدارم

ویرایش شده توسط parsa_45
لینک به دیدگاه

دوست عزیز بنده یه ماه قبل از عید یه 8350 آکبند خریدم و فوق العاده پشیمونم که چرا سیستمم را اینتل نبستم

خیلی داغ میکنه خمیر خوب هم زدم باز هم فایده نداشت در ضمن قبل از خرید یه سرچ کردم دیدم چندتا از دوستان همین مشکل را داشتن ولی متاسفانه توجه نکردم(چون چند نفر دیگه نوشته بودن این مشکل را ندارن)

خلاصه مجبور شدم یه 400 تومنی هم خرج کولر کنم ( سر جمع یه تومن پام در اومد)

لینک به دیدگاه

عزیز سلام

من خودم 8350 داشتم، الان 4790 کا دارم،

داداشم هم الان 8320 داره،

هیچ فرقی با هم ندارن، و اگه مین amd قبلی 4 کارت هم زمان حمایت میکرد هیچ وقت سیستم رو تعویض نمیکردم،

در مورد خنک کننده 100% موافقم، الان این اینتل اصلا انگار نه انگار روشنه، اما 8350 مثل بخاری گرما تولید میکرد

8350 یا کلا amd پردازنده های عالی هستن و تولید گرماش خطری نداره و این کاملا طبیعی هستش

برادرم 24 ساعت بازی میکنه با خنک کننده فابریک خودش، آخ هم نمیگه ،،

لینک به دیدگاه

FX سری 6 رو بخر،،، 6 هسته ای

نسبت به قیمتش خیلی ارزش داره ، قول میدم تو بازی هم کم نیاره ، کلی هم هزینه جلو میفتی

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بنده یه ماه قبل از عید یه 8350 آکبند خریدم و فوق العاده پشیمونم که چرا سیستمم را اینتل نبستم

خیلی داغ میکنه خمیر خوب هم زدم باز هم فایده نداشت در ضمن قبل از خرید یه سرچ کردم دیدم چندتا از دوستان همین مشکل را داشتن ولی متاسفانه توجه نکردم(چون چند نفر دیگه نوشته بودن این مشکل را ندارن)

خلاصه مجبور شدم یه 400 تومنی هم خرج کولر کنم ( سر جمع یه تومن پام در اومد)

خودم خیلی دوست دارم سیستمم اینتل کنم ولی بودجه ندارم فقط می خواهم با داشته ای که دارم به بهترین بازدهی برسم مرسی از شما

ویرایش شده توسط parsa_45
لینک به دیدگاه

بله ولی فقط 8320E ساپورت می کنه که فرکانسش 3.2 و اینهایی که در بازار موجوده 3.5 جایی من نتونستم پیدا کنم

لینک به دیدگاه

عزیز سلام

من خودم 8350 داشتم، الان 4790 کا دارم،

داداشم هم الان 8320 داره،

هیچ فرقی با هم ندارن، و اگه مین amd قبلی 4 کارت هم زمان حمایت میکرد هیچ وقت سیستم رو تعویض نمیکردم،

در مورد خنک کننده 100% موافقم، الان این اینتل اصلا انگار نه انگار روشنه، اما 8350 مثل بخاری گرما تولید میکرد

8350 یا کلا amd پردازنده های عالی هستن و تولید گرماش خطری نداره و این کاملا طبیعی هستش

برادرم 24 ساعت بازی میکنه با خنک کننده فابریک خودش، آخ هم نمیگه ،،

نظرتوت در مورد 8150 چیه مادربرد 8350 براش رویا شده ساپورت نمی کنه

لینک به دیدگاه

FX سری 6 رو بخر،،، 6 هسته ای

نسبت به قیمتش خیلی ارزش داره ، قول میدم تو بازی هم کم نیاره ، کلی هم هزینه جلو میفتی

سی پی یو خودم الان AMD Phenom II X4 B55 هستش و خودم به 6 هسته ای فکر کردم ولی 8 هسته ای مد نظرم هستش

لینک به دیدگاه

سلام 8350 با به فن  حدود 120 تومن ببنیدین کاملا خنک میشه خمیر مناسب هم  باید استفاده کنید

با فن خودش دما به 70 درجه میرسه

خیلی از کامپیوترهایی که میگفتن cpu داغ میشه رو وقتی پیش من اورد  دیدم هیت سینک بطور مناسبی یه cpu اتصال نداره و مشکل نصب فن داشتن

ویرایش شده توسط A_M_D
لینک به دیدگاه

سلام 8350 با به فن  حدود 120 تومن ببنیدین کاملا خنک میشه خمیر مناسب هم  باید استفاده کنید

با فن خودش دما به 70 درجه میرسه

خیلی از کامیوترهایی که میگفتن cpu داغ میشه رو وقتی پیش من اورد  دیدم هیت سینک بطور مناسبی یه cpu اتصال نداره و مشکل نصب فن داشتن

دوستان توجه کنید مادربردم 8350 ساپورت نمی کنه نظر تون در مورد 8150 چطوره مقایسه ها را دیدم زیاد تقاوت ندارند و مرسی از توجه شما

لینک به دیدگاه

نظرم 9590 با کولر قوی البته فک کنم مین تونو عوض کنید بهتره

نهایش که بتونم هزینه کنم 450 هزار تومان هستش و بیشتر به دنبال 8150 دست دوم هستم

لینک به دیدگاه

نظرم 9590 با کولر قوی البته فک کنم مین تونو عوض کنید بهتره

خیلیا دنبال این cpu میگردن ،پست های زیادی واسه خریدش دوستان زدن ،ولی کسی تاحالا این cpu رو پیدا نکرده

لینک به دیدگاه

سلام

چقدر بودجه برای ارتقا دارید؟

برد و پردازنده خودتون رو حدودا چند میخرن؟

لینک به دیدگاه

سلام

چقدر بودجه برای ارتقا دارید؟

450 هزار تومان

لینک به دیدگاه

450 هزار تومان

450ت بودجه دارین؟

لینک به دیدگاه

450ت بودجه دارین؟

بردم نمی خوام بفروشم فقط بعد خرید CPU قبلی می فروشم

لینک به دیدگاه

بردم نمی خوام بفروشم فقط بعد خرید CPU قبلی می فروشم

شما از یک i3 و برد جدید استفاده کنین به صرفه تره،اینتل بازدهی و مصرف مناسبی داره،اینم نتیجه بازی های جدید که i3 کارایی نزدیکی با 9590 داره!فقط این بازی نیست بازیهای دیگه هم نتایج مشابهی دارند.اگر هم مایل به تعویض سوکت نیستید همون 8150 تهیه کنید با کولر مناسب.

http--www.gamegpu.ru-images-stories-Test

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...