رفتن به مطلب

انیمیشن فوق العاده جذاب ایرانی

MAHDI_VAMPIRE
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت بروبچ گل لیون خودم ...

چند روزی بود که تو هر سایتی میرفتم یه بنر از انیمیشن جدید ایرانی بود ... با خودم گفتم دوباره چرت و پرت ساختن و میخوان خورد مردم بدن ... ولی وقتی تیزرش رو دیدم نظرم 179 درجه تغییر کرد ... :D :D :D

انیمیشن ایرانی ضد صهیونیستی که در اسراییل پخش شد اما در ایران نه!

این انیمیشن موجب اعتراض صهیونیستها به  وزیر امور خارجه ایران شد.
 انیمشین مربوطه  به دلیل کیفیت  بسیار بالای فنی و موضوع جنجالی اش تا به حال  تعجب و تحسین بسیاری از کابران  اینترنتی ایرانی وخارجی را برانگیخته است.
بطوریکه بعضی از کاربران در یادداشتهای خود از شگفت انگیز و شجاع بودن ایرانی ها حرف زدند و یا به صورت خودجوش آنرا در فرانسه پخش می کنند و همینطور درخواست تکثیر در کشور نیوزلند و آلمان را داشته اند.
انیمیشن مزبور حتی در شبکه 2رژیم صهیونیستی پخش وتحلیل شده ورژیم صهیونیستی مراتب اعتراض خود را نسبت به ساخت این انیمیشن فاخر ایرانی اعلام کرده  است.
ولی متاسفانه در ایران ارگانی حمایت درخوری از این انیمیشن نکرده است. ولی من یکی حتما ازش حمایت میکنم ...شما هم با گرفتن این مجموعه از این کار خوب و پر هزینه حمایت کنید تا در آینده شاهد  پیشرفت روز افزون این انیمیشن ها و صنعت انیمیشن سازی در ایران باشیم ... :D :D :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام مهدی جان

عزیز توهم هم حدی داره!

اگه کشورمون رو دوست داریم دیگه قرار نیست تا این حد هم جوگیر بشیم.

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

برو جوجو ... ولی حالا تیزر رو دیدی ... اگه اینجوری برن جلو یه رزیدنت اویل هم ایرانیا میسازن در حد لولاگا ... :D :D :D

لینک به دیدگاه

سلام مهدی جان

عزیز توهم هم حدی داره!

اگه کشورمون رو دوست داریم دیگه قرار نیست تا این حد هم جوگیر بشیم.

سلام

دوست گلم این نظر شماست و صد البته بسیار قابل احترام

برو جوجو ... ولی حالا تیزر رو دیدی ... اگه اینجوری برن جلو یه رزیدنت اویل هم ایرانیا میسازن در حد لولاگا ... :D :D :D

سلام

ممنونم بابت این تاپیک و اطلاع رسانی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هم خنده دار بود و هم گریه دار...

یعنی اولش با دیدنش کلی خندم گرفت بعد وقتی به فکر فرو رفتم به حال خودم و مملکتم گریم گرفت...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

انیمیشن قشنگی هست اما خوب موضوعش برام جالب نبود منظورم جنگ بود / جنگ جز بدبختی چیز برای مردم یک کشور به ارمغان نمیاره 

بیرون گود نشستن میگن لنگش کن !

لینک به دیدگاه

ما همینجوریشم هزارتا بدبختی و تحریم داریم  خواهشا انقدر واسه خودمون دشمن درست نکنیم .....

لینک به دیدگاه

سلام

دوست گلم این نظر شماست و صد البته بسیار قابل احترام

سلام

ممنونم بابت این تاپیک و اطلاع رسانی

خواهش عزیزم

هم خنده دار بود و هم گریه دار...

یعنی اولش با دیدنش کلی خندم گرفت بعد وقتی به فکر فرو رفتم به حال خودم و مملکتم گریم گرفت...

چرا ؟؟؟

انیمیشن قشنگی هست اما خوب موضوعش برام جالب نبود منظورم جنگ بود / جنگ جز بدبختی چیز برای مردم یک کشور به ارمغان نمیاره 

بیرون گود نشستن میگن لنگش کن !

حالا شما قرار نیست که خودشو تحلیل کنین ...من منظورم کیفیت و جسارتشون برای ساخت انیمیشن با کیفیت بود ...ایشالا هم میزنیم اسرائیل رو با خاک یکسان میکنیم ...

ما همینجوریشم هزارتا بدبختی و تحریم داریم  خواهشا انقدر واسه خودمون دشمن درست نکنیم .....

ما دشمن درست نکردیم ...اونا میل به اذیت و دشمنی با ما رو دارن ...

آقا در کل سیاسیش نکنیم ... اصل تایپیک برای نشان دادن کار های جدید بچه های انیماتور بود ... :D :D :D

لینک به دیدگاه

خواهش عزیزم

چرا ؟؟؟

حالا شما قرار نیست که خودشو تحلیل کنین ...من منظورم کیفیت و جسارتشون برای ساخت انیمیشن با کیفیت بود ...ایشالا هم میزنیم اسرائیل رو با خاک یکسان میکنیم ...

آقا در کل سیاسیش نکنیم ... اصل تایپیک برای نشان دادن کار های جدید بچه های انیماتور بود ... :D :D :D

من نیستم خودت بزن  =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خواهش عزیزم

چرا ؟؟؟

به دلایلی بسیار مشخص که گفتنش ممنوع هستش... :(

لینک به دیدگاه

به دلایلی بسیار مشخص که گفتنش ممنوع هستش... :(

از نظر سیاسی یا فنی ؟؟؟ :-? :-? :-?

لینک به دیدگاه

اینجا جای تاپیک هایی که بحث سیاسی راه میندازن نیست . لطفا از ایجاد همچین تاپیکهایی خودداری کنید .

تاپیک قفل میشه و بعد از مدت کوتاهی پاک خواهد شد .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...