رفتن به مطلب

راهنمایی برای دانلود رایگان

AliSh45
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت همه دوستان. ^_^

برای دانلود شبانه چه نرم افزاری رو پیشنهاد میدید که خودش سیستم رو روشن کنه و دانلود رو آغار کنه و بعدشم خاموش کنه؟ (خودش که همه کارا رو کرد :laughing: )

لینک به دیدگاه

منم همین مشکل رو دارم.

یعنی نشده یه بار گوشیمو ساعت 1 شب سر زنگ بزارم و سر وقت بیدار شم؟!

خدا میدونه بلند میشم و سیستم رو روشن میکنم و بعد میگم که تا روشن بشه یکم دراز بکشم بعد که بلند میشم می بینم 4 صبحه!!!!!

یعنی سیستم 3 ساعت بیخود روشن بوده!!!!!

یا بعضی وقتها اصلا شبا بلند نمیشم!!!

=====

نرم افزاری نیست؟؟؟

ویرایش شده توسط Man V To
لینک به دیدگاه

من بخوام دانلود کنم 11:30 میخوابم و همون موقع سیستمو روشن میکنم و زمانبندیش هم طوریه که 1 شروع میکنه و 8 قطع . فرقی هم نداره چه IDM و چه Utorrent .

اگر هم نخواستین 11:30 تا 1 روشن باشه : لینک

لینک به دیدگاه

من بخوام دانلود کنم 11:30 میخوابم و همون موقع سیستمو روشن میکنم و زمانبندیش هم طوریه که 1 شروع میکنه و 8 قطع . فرقی هم نداره چه IDM و چه Utorrent .

همه که یازده و نیم نمیخوابن ^_^

همون دوساعت الکی روشن بودنم کلی برق و عمر سیستم به هدر میده :cool:

ویرایش:

حواسم به لینک نبود :(

ویرایش شده توسط AliSh45
لینک به دیدگاه

آقا من نهایتش خودمو بکشم تا ساعت 10.30 بیدار باشم!!!!

نمیدونم چرا؟؟؟

لینک به دیدگاه

برنامش مطمئنه؟

سیستم رو الکی تا صبح روشن نکنه :(

لینک به دیدگاه

نرم افزار نمیخواد تو بایوس تنظیم کنید سیستم خودش روشن بشه سر هر ساعتی بخوایید مثلا 11:55 بعد هم توی idm ساعت شروع مثلا 1200 و پایان دانلود مثلا 0600 را تنظیم کنید و تیک گزینه خاموش کردن سیستم بعد از پایان دانلود را بزنید والسلام.

لینک به دیدگاه

برنامش مطمئنه؟

سیستم رو الکی تا صبح روشن نکنه :(

بعضی وقتا که Utorrent خاموش نمیکنه ، من از این برنامه برای خاموش کردن استفاده میکنم .

روشن کردنشو امتحان نکردم :D یعنی به کارم نیومده

اگه با IDM کار میکنی خاموش کردنشو بسپر بخودش چون مشکلی نداره .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نرم افزار نمیخواد تو بایوس تنظیم کنید سیستم خودش روشن بشه سر هر ساعتی بخوایید مثلا 11:55 بعد هم توی idm ساعت شروع مثلا 1200 و پایان دانلود مثلا 0600 را تنظیم کنید و تیک گزینه خاموش کردن سیستم بعد از پایان دانلود را بزنید والسلام.

موافقم / من خودمم از این روش استفاده میکنم

لینک به دیدگاه

دقيقا منم اين روش رو به كار مى برم

لینک به دیدگاه

روشی دیگه ای هم هست اینه که شما سیستم بزارید تو حالت خواب ،برنامه auto power تنظیم کنید 5 دقیقه قبل شروع دانلود رایگان روشن بشه سیستم خاموش شدنشم که با خود دانلود منیجره

لینک به دیدگاه

این روش رو امتحان کردم روشن نکرد :-?

لینک به دیدگاه

با این روش شما استهلاک سیستم خیلی بالاس.با نرم افزار (android download manager(ADM گوشیتونو شبانه به صورت کامل بزارین دانلود کنه

لینک به دیدگاه

من هم قبلا ازین روش با استفاده از نرم افزار auto power on استفاده می کردم

به طور مثال چند تا لینک را ساعت ۱۰ شب تو idm قرار می دادم و شروع به دانلود می کردم و در اون لحظه سیستم رو می زاشتم stand by

سیستم سر ساعت ۱:۱۰ روشن می شد تا ۷ صبح

اگه هم احتمال می دادم زودتر کار تموم میشه تیک خاموش شدن بعد از دانلود رو تو idm می زدم!

خوب هم جواب می داد

لینک به دیدگاه

خودم با adm روی تبلتم امتحان کردم.

برنامه بهش میدی سر ساعت خودش وای فای رو روشن میکنه و بعد از اتمام اون ساعت مشخص هم خاموشش میکنه.

فقط مشکل اینجاس که الان windows 8.1 تبلت nexus7 رو نمیشناسه *dry#

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

راه اساسیش اینه که از بایوس ستاپ سیستم دستور روشن کردن سیستم در ساعت خاص رو فعال کنید....اما چرا برای شما کار نمیکنه فکر میکنم باید بایوس رو آپدیت کنید!

و در IDM یه صف ایجاد کنید و در قسمت تایمینگ صف شروع دانلود رو شروع زمان دانلود شبانه رایگانتون بزارید....

برای خاموش کردن سر یه ساعت خاص هم در قسمت تایمینگ صف گزینه های متنوعی داره که سر یه ساعت خاص تمام نرم افزارها خودبه خود بسته شن و سیستم خاموش شه!

لینک به دیدگاه

راه اساسیش اینه که از بایوس ستاپ سیستم دستور روشن کردن سیستم در ساعت خاص رو فعال کنید....اما چرا برای شما کار نمیکنه فکر میکنم باید بایوس رو آپدیت کنید!

و در IDM یه صف ایجاد کنید و در قسمت تایمینگ صف شروع دانلود رو شروع زمان دانلود شبانه رایگانتون بزارید....

برای خاموش کردن سر یه ساعت خاص هم در قسمت تایمینگ صف گزینه های متنوعی داره که سر یه ساعت خاص تمام نرم افزارها خودبه خود بسته شن و سیستم خاموش شه!

ممنون از راهنماییتون ولی من گفتم که با adm دانلود میکنم

شما هم این تاپیکو زیر خاکی بالا آوردیا :D

لینک به دیدگاه

مقصر اصلی  این سیاست هایه کثیف شرکتهایه  ارائه دهنده ADSL   که بچه هایه مردم به بی خوابی میوفتن خدا ازشون نگذره :D

ویرایش شده توسط mohamad2015
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...