رفتن به مطلب

مشکل در بازی call of duty advanaced warfare

Recommended Posts

سلام من تو بازی call of duty advanaced warfare با 970 sli تو سوپر سمپلینگ 8x متوسط 40 فریم میگیرم بعد تو تنظیمات بازی vram گرافیک منو زده 3816 مگ.میخواستم ببینم چجوری مشکل بازی حل میشه اینطور که معلومه بازی من مشکل داره حالا اگه دوستان کمک کنن ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب چیز غیرعادی ندیدم تا الان؟

مشکل چی هست؟

لینک به دیدگاه

سلام توچطوری تو سوپر سمپلینگ 8 40فریم میگیری من بایه r9 290 تو همون تنظیمات 40میگیرم 

البته بگم وقتی رو 16 میزارم عوض اینکه بهتر بشه کیفیت بدتر هم میشه فک کنم به قول تو بازی مشکل داره

لینک به دیدگاه

خوب چیز غیرعادی ندیدم تا الان؟

مشکل چی هست؟

فریم مناسبی نمیگیرم با دو تا 970 بعد اینکه vram منو میرنه 3.5 گیگ فریم تو بازی بعضی وقتا زیر 30 هم میاد

لینک به دیدگاه

سلام توچطوری تو سوپر سمپلینگ 8 40فریم میگیری من بایه r9 290 تو همون تنظیمات 40میگیرم 

البته بگم وقتی رو 16 میزارم عوض اینکه بهتر بشه کیفیت بدتر هم میشه فک کنم به قول تو بازی مشکل داره

اره دیگه بازی مشکل داره حالا برا شما خوبه من با 970 sli اندازه شما فریم میگیرم وقتی vram میزنه 3.5 گیگ دیگه باید به مشکل بازی پی برد!

لینک به دیدگاه

احتمال داره یکی از کارت های تورو نمیشناسه به همین خاطر یکی از رمهای کارت رو مینویسه

لینک به دیدگاه

احتمال داره یکی از کارت های تورو نمیشناسه به همین خاطر یکی از رمهای کارت رو مینویسه

والا نمیدونم چه مشکلی داره

لینک به دیدگاه

vram تو sli با هم جمع نمیشه فقط از vram یک کارت استفاده میشه

لینک به دیدگاه

vram تو sli با هم جمع نمیشه فقط از vram یک کارت استفاده میشه

اره ولی همون 4 گیگ هم نمیزنه تو بازی فریم مناسب هم نمیگیرم!

لینک به دیدگاه

سلام

سپر سمپلینگ ۸ و ۱۶خیلی سنگینه و فریم کمتر رو بهت میده (یعنی نرخ فریمی که میده عادیه)

بازی کالاف دیوتی ادونس کلا حجم گرافیکی زیادی رو اشغال میکنه

تو قسمت ننظیمات گرافیکی یه قسمت داره shadow cache sun یه همچین چیزیه اون دوتا رو رو off بزار

لینک به دیدگاه

سلام

سپر سمپلینگ ۸ و ۱۶خیلی سنگینه و فریم کمتر رو بهت میده (یعنی نرخ فریمی که میده عادیه)

بازی کالاف دیوتی ادونس کلا حجم گرافیکی زیادی رو اشغال میکنه

تو قسمت ننظیمات گرافیکی یه قسمت داره shadow cache sun یه همچین چیزیه اون دوتا رو رو off بزار

سلام off هست ولی نباید دیگه انقدر کم فریم بده صفحه ی قبل دوستمون گفتن با r9 290 با همین تنظیمات انقدر فریم میگیرن!

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز رو الترا وسوپر سمپلینگ 4  چقدر فریم میگیرد؟

به این جاhttp://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=35240&hl= سر بزنید شاید مشکلتون حل شد.

ویرایش شده توسط mahdise7en
لینک به دیدگاه

من با 290 تو 4x بین 60-70 فریم دارم  دوستان منم یه مشکلی دارم وقتی روی 8و16 میزارم کیفیت بافتها کم میشه یعنی برعکس میشه فکر میکنین مشکل چیه

لینک به دیدگاه

کلا این بازی برای سوپرسمپلینگ بیشتر از ۸ بهینه نشده من خودم با ۲۹۰ مینیمم ۲۷ و میانیگین ۴۰ فریم گرفتم با سمپلینگ ۴

دوستان لیونی با ۹۷۰ فریم ۶۰ میگیرن البته نه روی سمپلینگ ۸ یه سر به تاپیک زیر بزن حتما مشکلت حل میشهhttp://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=35240&hl=

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز رو الترا وسوپر سمپلینگ 4  چقدر فریم میگیرد؟

به این جاhttp://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=35240&hl= سر بزنید شاید مشکلتون حل شد.

سلام اینجا هم رفتم ولی مشکلم حل نشد. رو 4 امتحان نکردم

لینک به دیدگاه

کلا این بازی برای سوپرسمپلینگ بیشتر از ۸ بهینه نشده من خودم با ۲۹۰ مینیمم ۲۷ و میانیگین ۴۰ فریم گرفتم با سمپلینگ ۴

دوستان لیونی با ۹۷۰ فریم ۶۰ میگیرن البته نه روی سمپلینگ ۸ یه سر به تاپیک زیر بزن حتما مشکلت حل میشهhttp://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=35240&hl=

تاپیک زدم ببینم رو 8 کسی 60 فریم گرفته یا نه

لینک به دیدگاه

شما با چه روزولیشنی بازی میکنی؟

لینک به دیدگاه

سلام ، بازي مشكل نداره - vga هم مشكل نداره ، شما بايد فايل edit بسازي و sli رو تعريف كني تا بازي بشناسه كه شما دو تا vga داري. vram شما هم درسته.

لینک به دیدگاه

سلام ، بازي مشكل نداره - vga هم مشكل نداره ، شما بايد فايل edit بسازي و sli رو تعريف كني تا بازي بشناسه كه شما دو تا vga داري. vram شما هم درسته.

سلام میشه بیشتر راهنمایی کنید دقیقا چیکار کنم یا لینکی بدید که کامل توضیح داده باشه؟

لینک به دیدگاه

خب این میتونه دایل زیادی داشته باشه که باید تمام اونهارو بررسی کرد

ویرایش شده توسط rayan54080
لینک به دیدگاه

خب عزیز من تو با همون cpu قراضه ات داری بازی میکنی بعد انتظار هم داری 40 فریم ثابت بگیری

موفق باشی...

منظورتو نمیفهمم cpu من قراضه هست؟؟؟

لینک به دیدگاه

من با ۱۰۸۰

منم دارم با 1080 بازی میکنم ولی تو4xبین 60-70فریم میگیرم با اینکه مادر برد وسیپییوی زیاد قوی ندارم فک کنم مشکلی تو سخت افزارت داری

لینک به دیدگاه

خب عزیز من تو با همون cpu قراضه ات داری بازی میکنی بعد انتظار هم داری 40 فریم ثابت بگیری

موفق باشی...

عزیز دل شما تا به حال اسم این cpu به گوشت خورده که میگی قراضه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...