رفتن به مطلب

نحوه sli کردن 3 کارت 970

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.میخوام بدونم تو کارتن این کارت کابل sli هست؟ اگه آره برای sli سه مسیر چه باید کرد؟ پلکانی به هم وصل میشن؟

لینک به دیدگاه

پیشنهاد میکنم این کار رو نکنید.چون تاپیر دو کارت با سه کارت خیلی نیست.

شما همون دو کارت رو SLI  کنید پرفورمانس خوبی میگیرید.

لینک به دیدگاه

فقط برای گیم دو کارت بیش تر باعث افت فریم میشه در جعبش هست فقط مدل گیگا رو می دونم نبود هم از پاساژ ایران در چاهار راه طالقانی بخرید ولی مادربرد ها هم دارن

لینک به دیدگاه

پیشنهاد میکنم این کار رو نکنید.چون تاپیر دو کارت با سه کارت خیلی نیست.

شما همون دو کارت رو SLI  کنید پرفورمانس خوبی میگیرید.

انویدیا خودش بریج زدن 3 کارت رو مشکلی ندونسته 

آدرس صفحه راهنمایی NVIDIA

http://www.geforce.com/hardware/technology/sli/bridges

ویرایش شده توسط Analyser
لینک به دیدگاه

در رزولیشن 4k 2 کارت نمیتونه خوب جواب بده، خیالم راحت شد که 3 کارت پلکانی sli میشه، و hdmi 2. 0 میخوره ،

با این کارت حالا میشه 60hz واقعی رو توی 4k تجربه کرد

لینک به دیدگاه

قبل از خرید کارت سوم و SLI کردن فکر توان کابل برقی که میخوای کابل پاورور بهش بزنی باش 

فکر استفاده از پاور مناسب باشید  کمترین مقدار پاور برای تک کارت 500 وات هست شما از 3 کارت میخواهید در فشار استفاده کنید  

استفاده از کیس مناسب با تهویه مناسب باشید 

استفاده از UPS استابلیزر ریل تایم ...چون مین برد به نوسانات برق حساس هست دراین حالت و درصورت بروز نوسان کل سیستم دود میشه میره 

لینک به دیدگاه

یک دنیا ممنونم از شما و نگرانیتون، بعد از انفجار قبلی و تجربه و ترس ،،،،،، حواسم کلا هست،

پاور قول کسی سراق داره؟ 1800 2200 1600 ،،،،؟

لینک به دیدگاه

درود

در کل مصرف سری مکسول بهینه تر از سری قبل شدن و 3 تا کارت های اند مکسول برابر 2 عدد از های اند نسل قبل مصرف وات دارن(980 در برابر 780)

یعنی شما با یک پاور 1200 وات گلد (پلاتینیوم چه بهتر) هم مشکلی ندارید ولی 290 در حالت تریپل کراس 1500 وات رو میطلبه

لینک به دیدگاه

سلام عزیز

کارتارو چیکار کردی درستشون کردی؟

اینارو تازه گرفتی یا میخوای بگیری؟

لینک به دیدگاه

2 عدد 770 آک بهم دادن. اون کی رو هم میدم به فک و فامیل؛)

لینک به دیدگاه

پس چرا دنبال sli 970 هستی مگه 770 نداری؟

لینک به دیدگاه

770 2 گیگ هست و خوراک 1080 هستش

اما برای 4k مناسب نیست، باید 4 گیگ باشه،،،

لینک به دیدگاه

عزیز حتما کیس و پاورتون رو عوض کنید. مادربردت هم خوبه چرا می خوای بفروشی . عزیز کیس رو با پنکه خنک نمی کنن و همچنین اسمبل هم باید اصولی باشه . من نظرم این هست ایندفعه برای اسمبل سیستمتون کنار یه فرد باتجربه و کار بلد برید . شاید اسمبل ظاهرا ساده باشه ولی اگه اصول و قواعد یه اسمبل خوب رو رعایت نکنی احتمال داره دچار مشکل بشی.

لینک به دیدگاه

داداش شما که اینقدر پول داری پس 980 رو sli کن

4k برای چیته ؟؟؟؟؟ 1080 راضیت نمیکنه ؟؟؟

این دفعه یه پاور عالی مثل http://pcmaxhw.com/index.php?route=product/product&product_id=80

ویه کیس مثل  http://pcmaxhw.com/index.php?route=product/product&path=87_119&product_id=99رو بردار

که سیستم به فنا نره

لینک به دیدگاه

اینا بدرتت میخورن هرکدومو خواستی مجانی واست میفرستم

post-16470-0-53596400-1418065557_thumb.jpg

ویرایش شده توسط s_saeed2010
لینک به دیدگاه

والا ارزش خرید مهم هستش

970 سه عدد sli ارزش خرید خیلی بالا تری نسبت به 2 عدد 980 داره

متسفانه میترسم اینتل بگیرم، واقعا دلم نمیاد اون قدرت رو ول کنم اما با بلایی که سرم اومد حاظرم آشغال بگیرم اما گارانتی باشه،

9590 درسته نسبت به 4770k یا 4790 کند تر باشه ، اما برای من که مجبورم روی 60 fps قفل کنم کافیه و خداروشکر مین sli 3 way support هم براش اومده، از همه مهم تر گارانتی 2 ساله ماتریس داره، دقت کردین؟ 2 سااااااال

لینک به دیدگاه

اینا بدرتت میخورن هرکدومو خواستی مجانی واست میفرستم

آره! ترو خدا اون 3 راه sli رو بفرست،،،،، :((((((

لینک به دیدگاه

داداش شما چرا روی گارانتی دقت میکنید گارانتی توی ایران بچز آواژنگ و چند تا شرکت خوب بقیه هیچن

الکی هم سعی در انتخاب سیستم های غیر متعارف نکنید و یه 980 از 780ti بهتره پس نمیخواد روی سه کارته بودن زوم کنید که کارایی آنچنانی نداره فوقش10 یا 15 فریم

همون دوتا 980 اگه امکان مالی اش رو ندارید دوتا 970 گیگا ببندید

لینک به دیدگاه

من منفی ندادم ولی بچه ها حق دارن خب یه بارم که شده حرف کسایی که بلدن رو گوش کن که مثل اون 3 تا 290 سرت نیاد ( خودم رو نمیگما من در برابر بعضیا توی این فروم هیچم )

لینک به دیدگاه

:wacko:  :wacko:  بابا چرا منفی میدین؟ این بنده خدا سوالم که میکنه منفی میدن  :eek:

لینک به دیدگاه

لطفا مدیران کسانی رو که انقدر بی دلیل منفی میدن ازفروم اخراج کنن

ویرایش شده توسط leader
لینک به دیدگاه

واسه SLI 3 تا 970 قبل از هرچیزی و اول از همه به یه پاور 1035 وات از برن معظم گرین نیازه.

که خدارو شکر یه اشغالش رو داری.

بعدش هم یه 750 وات دیگه از برند معظم گرین میندازی بغلش که اونم موجود داری ظاهرا.

بعد یه کیس لگن مثلا تو مایه های مگنوم 2 نیاز داری که فک کنم خدا رو شکر اونم داری.این از این

یه پردازنده ی هلو ای ام دی جونت لازم داری که براش سر کله خورد میکنی.که میخری اونم 9590 که 220 وات هستش براش مستقیم از کنتور خونه یه شیلنگ اب میکشی رو پردازنده.هزینه لوله کشیش زیاد نیست.یکم زشته فقط.

رم و مین هم هر چی دوست داشتی بنداز.ترجیحا مارک ای ام دی باشه از اون سرخ اش.

کمکی خواستی در خدمتم.

@};-

آفرین بهترین راهنمایی که به استارتر تا حالا شده همینه ، منم با نظر ایشون موافقم  :o)

والا به هر زبونی بچه ها راهنمایی میکنن ، طرف نمیخواد گوش کنه 

همه دارن میگن سی پی یو AMD مقرون به صرقه نیست پرفورمنس خوبی نداره ، مصرف و گرمای بالایی داره اخرش اینو نتیجه میگیره > 

9590 درسته نسبت به 4770k یا 4790 کند تر باشه ، اما برای من که مجبورم روی 60 fps قفل کنم کافیه و خداروشکر مین sli 3 way support هم براش اومده، از همه مهم تر گارانتی 2 ساله ماتریس داره، دقت کردین؟ 2 سااااااال

منم سی پی یو اینتل 3550 داشتم که به خاطر نوسان برق از دست رفت الان یعنی تا اخر عمرم نباید برم سمت اینتل ؟!!! من بعد اون 3210 و بعدش 3570K خریدم و هیچ مشکلی نداشتم ، چون از اول میدونستم و پذیرفتم سهل انگاری از خودم بود و عیب رو روی قطعه و برند نزاشتم

توصیه میکنم  یکم پایه های علمیت رو ارتقا بدی اینجوری هم کمتر آسیب مالی میبینی هم اعصاب ما از این تاپیک هات راحت میشه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز و گرامی قصدم ناراحت کردن شما نیست اما اصلا  علت لجبازیه شما رو نمیفهمم ... این همه آدم دفعه ی قبل اومدن گفتن 3تا r9 290 رو توی کیس فالکون نزارین و دست آخر کار خود را کردین و نتیجه اش را هم دیدن و حالا هم باز روی 3تا کارت اصرار میورزید ... اصلا مگه شما اینجا نیومدی که مشاوره بگیری ؟؟ اگه آره پس چرا به حرف هیچکس گوش نمیدین ...

یکی از دوستان گفت که nvidia گفته 3تا کارت sli عیبی نداره ... خب معلومه که nvidia همچی حرفی میزنه آیا از سازنده انتظاری غیر این دارین ...

اما شما به غیر سازنده ها هر جای اینترنت رو جست و جو کنین میبینین که همه به اتفاق نظر گفتن بیش از 2کارت بعضی موارد حتی افت فریم میاره و مشکل درایور وجود داره ...

در این فروم افرادی وجود دارند که استاد بنده هست و بنده در مقابل آنها مثل gts 250 هستم در برابر TITAN Z ... اما اگر نظر بنده را هم بخواین باید بگم :

تحت هیچ شرایطی به سراغ بیش از 2کارت نرید(تحت هیچ شرایطی) ... از نظر من با توجه به اینکه 2تا 770 دارین با همون ها بسازین و با همون مانیتور full hd بازی کنین ... والا ما که 6870 داریم باش مشکلی نداریم شما که اصن عمرا با 2تا 770 به مشکل بخوری ...

علت اینکه میگم فعلا کاری نکنین اینه که صبر کنین که 980ti بیاد و بعد 2تا از اون تهیه کنید ...

نمیدونم شما چرا اینقد به کمیت علاقه دارین که حتی از پاور هم 2تا گرفتین ... جفت پاوراتو بفروش و برو ی پاور corsair هزار یا 1200 وات بگیر ...

کیس هم این گرین x8 خیلی عالیه میتونی اونو تهیه کنی ...

اگه هم هیچ محدودیتی از نظر مالی ندارین میتونین از خارج سفارش بدین واستون ی سیستم custom water-cooling بیارن حدود 1تا1/5میلیون میشه ...

موفق باشین دوست عزیز

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...