رفتن به مطلب

کمک فوری برای مشکل کولینگ 4870

اشتراک گذاری

Recommended Posts

:( سلام ا قای حسینی من تقریبا پارسال ازتون یه کارت گرافیک 4870 connect 3D خریدم امروز که کامپیوترمو روشن کردم دیدم یه بویی داره میاد سریع خاموشش کردم خلاصه بعد بررسی دیدم فن کارت گرافیک پایش ذوب شده :eek::confused: حالا چی کار کنم کارتو بفرستم ته پیش شما ؟ تا کی درست میشه من الان بدون VGA سیستم ندارم کل زندگیمم با سیستممه :D:D

لینک به دیدگاه

• ارسال 53
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

بابا چرا کسی جوابمو نمیده 20 رو دیگه عیده من کارتمو لازم دارم !!!!!1

لینک به دیدگاه

:( سلام ا قای حسینی من تقریبا پارسال ازتون یه کارت گرافیک 4870 connect 3d خریدم امروز که کامپیوترمو روشن کردم دیدم یه بویی داره میاد سریع خاموشش کردم خلاصه بعد بررسی دیدم فن کارت گرافیک پایش ذوب شده :eek::confused: حالا چی کار کنم کارتو بفرستم ته پیش شما ؟ تا کی درست میشه من الان بدون vga سیستم ندارم کل زندگیمم با سیستممه :D:D

درود دوست عزیزم .

اگر چنین اتفاقی برای کارتتون افتاده باشه بهش ایراد ظاهری میگیره گارانتی پس در نتیجه فاقد گارانتی میشه . ولی اگر کارت کار میکنه و فن خراب شده فن میشه جور کردش .

در کل من در خدمتم

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیزم .

اگر چنین اتفاقی برای کارتتون افتاده باشه بهش ایراد ظاهری میگیره گارانتی پس در نتیجه فاقد گارانتی میشه . ولی اگر کارت کار میکنه و فن خراب شده فن میشه جور کردش .

در کل من در خدمتم

خوب کلا گارانتی که تو ایران میدونم یعنی ...................!!! اما شما فقط بگید چرا کارتی که بهش دست نخورده و تو کیس بوده یهو همچین مشکلی واسش باید پیش بیاد !!!!!! واقعا عجیبه !!!

لینک به دیدگاه

خوب جواب سوالمو که ندادید پس لطف کنید بگید تقریبا هزینش چه قدر میشه فقط فن کارت گرافیک از پایش جدا شده در واقع پایش ذوب شده

لینک به دیدگاه

خوب جواب سوالمو که ندادید پس لطف کنید بگید تقریبا هزینش چه قدر میشه فقط فن کارت گرافیک از پایش جدا شده در واقع پایش ذوب ش

جواب سوالتون که گفتید چرا کارتی که تو کیسه و دستی بهش نمیرسه باید مشکل دار بشه که از نظر من 2 تا جواب داره داره

1 - شاید داخل کیس ( اتصالی ) رخ داده که پایه فن رو داغ میکرده و به مرور پایه فن داشته آسیب میدیده و شما هم بی اطلاع بودی تا اینکه روزی که پایه فن کلا ذوب شده اونوقت شما از طریق حس کردن بوی سوخته متوجه شدید ..

2- ایرادهای بیخودی که هر کس که به جایی نمیرسه میگیره ممکنه بیان بتون بگن بیش از حد ازش کار گرفتی :D

اگه با این که پایه فن ذوب شده کامپیوتر رو با همین گرافیک میتونید روشن کنید و ویندوز بوت میشه که مشکل خاصی نیست با گرفتن یه فن کارت گرافیک به قیمت 50-70 هزار مشکلتون حل میشه ولی در غیر اینصورت یعنی اگه با همین گرافیک که فنش خرابه سیستم بالا نمیاد و ویندوز بوت نمیشه اونوقت احتمال داره که گرمایی که باعث ذوب شدن پایه فن کارت شده به سایر چیپستها صدمه زده باشه که اونوقت عیب یابی و تعمیرش نیاز به یک متخصص داره

من یه شرکت اینکاره سراغ دارم میتونید اگه به نتیجه نرسیدید باشون تماس بگیرید ( البته تهرانن ) ، تقریبا همچین مشکلی برای گرافیک 5770 من ( کمی هم بدتر ) پیش اومد بطوریکه همه جا ( حتی استاد حسینی عزیز ) منو جواب کردن ولی این شرکت تونست مشکلم رو حل کنه ( مشکل کارت من این بود که یکی از آی سی هاش بنام l6788a voltage regulator بدلیل اتصالی سوخته بود )

شرکت نگین لاجورد آپادانا

وبسایت : www.lajvard.com

ایمیل : info@Lajvard.com

tel :: 021-66419840 - 41

نکته : آدرسی که گذاشتم جنبه تبلیغاتی نداره و صرفا جهت کمک به دوستمونه

ویرایش شده توسط amirsss
لینک به دیدگاه

جواب سوالتون که گفتید چرا کارتی که تو کیسه و دستی بهش نمیرسه باید مشکل دار بشه که از نظر من 2 تا جواب داره داره

1 - شاید داخل کیس ( اتصالی ) رخ داده که پایه فن رو داغ میکرده و به مرور پایه فن داشته آسیب میدیده و شما هم بی اطلاع بودی تا اینکه روزی که پایه فن کلا ذوب شده اونوقت شما از طریق حس کردن بوی سوخته متوجه شدید ..

2- ایرادهای بیخودی که هر کس که به جایی نمیرسه میگیره ممکنه بیان بتون بگن بیش از حد ازش کار گرفتی :(

اگه با این که پایه فن ذوب شده کامپیوتر رو با همین گرافیک میتونید روشن کنید و ویندوز بوت میشه که مشکل خاصی نیست با گرفتن یه فن کارت گرافیک به قیمت 50-70 هزار مشکلتون حل میشه ولی در غیر اینصورت یعنی اگه با همین گرافیک که فنش خرابه سیستم بالا نمیاد و ویندوز بوت نمیشه اونوقت احتمال داره که گرمایی که باعث ذوب شدن پایه فن کارت شده به سایر چیپستها صدمه زده باشه که اونوقت عیب یابی و تعمیرش نیاز به یک متخصص داره

من یه شرکت اینکاره سراغ دارم میتونید اگه به نتیجه نرسیدید باشون تماس بگیرید ( البته تهرانن ) ، تقریبا همچین مشکلی برای گرافیک 5770 من ( کمی هم بدتر ) پیش اومد بطوریکه همه جا ( حتی استاد حسینی عزیز ) منو جواب کردن ولی این شرکت تونست مشکلم رو حل کنه ( مشکل کارت من این بود که یکی از آی سی هاش بنام l6788a voltage regulator بدلیل اتصالی سوخته بود )

شرکت نگین لاجورد آپادانا

وبسایت : www.lajvard.com

ایمیل : pc.laptop2008@yahoo.com

tel :: 021-66419840 - 09121784632

adress : خيابان انقلاب - خيابان فخر رازي - خيابان وحيد نظري جنب مبتکران پ 61 ط1 واحد A11

نکته : آدرسی که گذاشتم جنبه تبلیغاتی نداره و صرفا جهت کمک به دوستمونه

اتصالی چی اخه :D یعنی من باید 70 هزلر تومن پول بدم بابا به خدا پول زوره !!!!!!!!!!!!:D در ضمن بوت میشه اما بعد 1 ثانیه خاموش میشه سیستم !!! من مشهدم تو مشهد جایی سراغ ندارید !!!

لینک به دیدگاه

اتصالی چی اخه :( یعنی من باید 70 هزلر تومن پول بدم بابا به خدا پول زوره !!!!!!!!!!!!:D در ضمن بوت میشه اما بعد 1 ثانیه خاموش میشه سیستم !!! من مشهدم تو مشهد جایی سراغ ندارید !!!

دوست عزیز...

چون ایراد ظاهری هست گارانتی ممکن هست قبول نکنه! به همین خاطر اگر مشکل دیگه ای نیست باید فن رفرنس کارت رو باز کنید و یکی فن خوب برای گرافیک تون تهیه کنید...

این فن ها از 30-40 هزار تومن شروع می شن تا ...

این یک نمونه:

http://www.lioncomputer.ir/index.php?product_id=259

هرچند نمونه بالا با سری Ati سازگاری نداره و تنها برای 8800 ساخته شده:D

لینک به دیدگاه

دوست عزیز...

چون ایراد ظاهری هست گارانتی ممکن هست قبول نکنه! به همین خاطر اگر مشکل دیگه ای نیست باید فن رفرنس کارت رو باز کنید و یکی فن خوب برای گرافیک تون تهیه کنید...

این فن ها از 30-40 هزار تومن شروع می شن تا ...

این یک نمونه:

http://www.lioncomputer.ir/index.php?product_id=259

هرچند نمونه بالا با سری Ati سازگاری نداره و تنها برای 8800 ساخته شده:(

خوب پس اگه لطف کنید یه مدل خوب به من معرفی کنید که با کارت من یعنی 4870 connect 3D سازگاری داشته باشه بعد طریقه نصبش چه طوره خودم میتونم انجام بدم ؟ الکی الکی بیبن باید 50 60 تومن پول بدیم :D:D

لینک به دیدگاه

اتصالی چی اخه :( یعنی من باید 70 هزلر تومن پول بدم بابا به خدا پول زوره !!!!!!!!!!!!:D در ضمن بوت میشه اما بعد 1 ثانیه خاموش میشه سیستم !!! من مشهدم تو مشهد جایی سراغ ندارید !!!

سلام دوست عزیز

اگه بتونید فقط فن گرافیک را از کسی که یک دونه کارت سوخته داره تهیه کنید ارزون تر براتون تموم میشه ونیازی به تعویض کل هتسینک نیست

با آقای حسینی یه تماسی بگیرد شاید ایشون یه کارت سوخته داشته باشه که فنش رو تهیه کرد

امیدوارم مشکلتون حل بشه:D

موقتا میتونید یه فن 8 cm رو با چسب حرارتی رو کولر گرافیک بچسبونید

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

اگه بتونید فقط فن گرافیک را از کسی که یک دونه کارت سوخته داره تهیه کنید ارزون تر براتون تموم میشه ونیازی به تعویض کل هتسینک نیست

با آقای حسینی یه تماسی بگیرد شاید ایشون یه کارت سوخته داشته باشه که فنش رو تهیه کرد

امیدوارم مشکلتون حل بشه:D

موقتا میتونید یه فن 8 cm رو با چسب حرارتی رو کولر گرافیک بچسبونید

اقای حسینی که دیگه خیلی کم پیدا شده حالا فردا با ایشون یه تماس میگیرم کارتم گارانتی شرکت برین هستش جالبش اینه که رو کارت یه ادرس اینترنتی نوشته که اصلا وجود خارجی نداره=D>

www.barin-tech.com

لینک به دیدگاه

خوب پس اگه لطف کنید یه مدل خوب به من معرفی کنید که با کارت من یعنی 4870 connect 3d سازگاری داشته باشه بعد طریقه نصبش چه طوره خودم میتونم انجام بدم ؟ الکی الکی بیبن باید 50 60 تومن پول بدیم

نمیخوام خدای نکرده نا امید یا ناراحتت کنم اما رک باید بت بگم که اگه فن نهادی و مشکلت حل شد باید کلاتم بندازی هوا البته با این وضع که میگید کامپیوتر بوت میشه احتمال 70 در صد به بالا با گذاشتن فن جدید مشکلتون برطرف میشه

اگه پیچ گوشتی (لوازم ) مخصوص تعویض فن کارت گرافیک دارید که اگه مثلا میتونید یه cpu cooler رو خودتون نصب کنید این هم مثل همونه فقط ممکنه نوع پیچش فرق داشته باشه با توجه به آموزشهایی که توش عکس هم هست و مراحل توضیح داده شده که همراه هر قطعه جدید معمولا وجود داره میتونید خودتون انجام بدید ولی اگه تا بحال تجربه چنین کاری نداشتی پیشنهاد میکنم از یکی که وارد تره کمک بگیری

راستش من جایی رو توی مشهد سراغ ندارم وگرنه کمکتون میکردم

لینک به دیدگاه

hamhami جان آی سی ها و چیپستها رو خوب نگاه کن ببین خدای نکرده تغییری نکرده باشند ، آخه یه موضوعی هست که منو بدجوری به شک انداخته شما گفتی سیستم بعد از یک ثانیه خاموش میشه اگه کارت گرافیک فقط فنش مشکل داشته باشه سیستمت نباید بعد از 1 ثانیه خاموش بشه چون کارت اینقدر سریع داغ نمیشه که بعد از یک ثانیه دماش به حدی برسه که سیستمت خاموش کنه حداقل باید یه 5 دقیقه ای کار بده البته نظر من اینه بازم اساتید بهتر میتونن نظر بدن

از عکسی که نهادی چیزی زیادی نمیشه فهمید به جز شکل ظاهری ، در ضمن شکل ظاهری کولر کارتت نشون میده خیلی راحت با چسبوندن یه فن 8 سانت میتونی راش بندازی فن 8 سانت خیلی هم گرون باشه 3 تومنه

ویرایش شده توسط amirsss
لینک به دیدگاه

hamhami جان آی سی ها و چیپستها رو خوب نگاه کن ببین خدای نکرده تغییری نکرده باشند ، آخه یه موضوعی هست که منو بدجوری به شک انداخته شما گفتی سیستم بعد از یک ثانیه خاموش میشه اگه کارت گرافیک فقط فنش مشکل داشته باشه سیستمت نباید بعد از 1 ثانیه خاموش بشه چون کارت اینقدر سریع داغ نمیشه که بعد از یک ثانیه دماش به حدی برسه که سیستمت خاموش کنه حداقل باید یه 5 دقیقه ای کار بده البته نظر من اینه بازم اساتید بهتر میتونن نظر بدن

از عکسی که نهادی چیزی زیادی نمیشه فهمید به جز شکل ظاهری ، در ضمن شکل ظاهری کولر کارتت نشون میده خیلی راحت با چسبوندن یه فن 8 سانت میتونی راش بندازی فن 8 سانت خیلی هم گرون باشه 3 تومنه

این اساتیدی که شما میگی نمیدونم چرا نمیان خوب جواب من بدبختو بدن :D نه اونو که حالا یکم کم گفتم :eek: سیستمم میاد قشنگ بالا میره تو ویندوز بعد یه اهنگی چیزی که اجرا میکنم تق اموش میشه :D حالا این فنی که گفتی چی هست ؟ :(

لینک به دیدگاه

این اساتیدی که شما میگی نمیدونم چرا نمیان خوب جواب من بدبختو بدن نه اونو که حالا یکم کم گفتم سیستمم میاد قشنگ بالا میره تو ویندوز بعد یه اهنگی چیزی که اجرا میکنم تق اموش میشه حالا این فنی که گفتی چی هست ؟

خوب پس مشکلی نیست ناراحت نباش تا جمعه دیگه مشکلت حل شده

یه فن 8 سانت معمولی ( مال کیس ) میتونی اطرافش رو چسب بزنی و بچسبونی ، فنهای کیس بصورت مربع شکلند ، تو عکس زیر قسمتهایی که سیاه کردم چسب بزن و فن کیس رو بچسبون رو کارتت البته ممکنه ارتفاع کارتت زیاد بشه ، امیدوارم این موضوع برات مشکل ساز نباشه

1267268954.jpg

اینم یه مدل فن 8 سانت خوب :::

http://persianfee.net/shop/index.php?productID=363

فعلا با این روش موقتا کارت راه می افته شاید هم دائم

نکته : لینکی که گذاشتم جنبه تبلیغی نداره و صرفا جهت کمک به دوستمونه

ویرایش شده توسط amirsss
لینک به دیدگاه

سلام دوست من

گارانتی برین گارانتی خوبیه من که تا حالا دوبار مزاحمشون شدم کارمو راه انداختن

سایتشونم تا یه ماه پیش کار می کرد برام من هم عجیبه !!

فن هم از این 8cm ها ی که تو کیس بسته میشه نهایت 2 تومان پولشه شما اول اون کاوور مشکی روی هتسینک رو باز کن و فن قبلی رو از جاش بردار و فن 8cm رو جاش بذار می تونی با چسب حرارتی محکم کنی یا با فشار کاور رو پچ کنی سر جاش :D

jyivhtyjsd1wa8ry0rd.jpg

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

گارانتی برین گارانتی خوبیه من که تا حالا دوبار مزاحمشون شدم کارمو راه انداختن

سایتشونم تا یه ماه پیش کار می کرد برام من هم عجیبه !!

فن هم از این 8cm ها ی که تو کیس بسته میشه نهایت 2 تومان پولشه شما اول اون کاوور مشکی روی هتسینک رو باز کن و فن قبلی رو از جاش بردار و فن 8cm رو جاش بذار می تونی با چسب حرارتی محکم کنی یا با فشار کاور رو پچ کنی سر جاش :D

jyivhtyjsd1wa8ry0rd.jpg

یعنی میگی اگه من کارتمو بفرستم ممکنه واسم کاری کنن ؟ بابا این طوری که فردا روزگاری بخوام کارتمو بفروشم باید بندازمش دور چون دیگه کسی نمیخره !!!:(

لینک به دیدگاه

خوب پس مشکلی نیست ناراحت نباش تا جمعه دیگه مشکلت حل شده

یه فن 8 سانت معمولی ( مال کیس ) میتونی اطرافش رو چسب بزنی و بچسبونی ، فنهای کیس بصورت مربع شکلند ، تو عکس زیر قسمتهایی که سیاه کردم چسب بزن و فن کیس رو بچسبون رو کارتت البته ممکنه ارتفاع کارتت زیاد بشه ، امیدوارم این موضوع برات مشکل ساز نباشه

1267268954.jpg

اینم یه مدل فن 8 سانت خوب :::

http://persianfee.net/shop/index.php?productID=363

فعلا با این روش موقتا کارت راه می افته شاید هم دائم

نکته : لینکی که گذاشتم جنبه تبلیغی نداره و صرفا جهت کمک به دوستمونه

دوست عزیز نیام چششو درست کنم ابروشم بترکه(شما بر عکس بخون :D) اینطوری که شما یگی فک نکنم تو کیسم جا شه :( حالا اگه یه cooling خوب بخوام واسش بگیرم چی پیشنهاد میکنید در شمن صداشم کم باشه !!(تازه میخواستم عید رم بخرما حالا باید فن بخرم :D)

لینک به دیدگاه

hami صحبت شما کاملا درسته منتها با این کار حداقل میتونید بفهمید که اگه 50 تومن بدید بالای فن کارت 100% مشکلش حل میشه چون ممکن هست برید 50 تومن هم خرج کنید بازم درست نشه

من دوتا پیشنهاد دارم واست :

1- فن 8 سانت بگیر و تست کن شاید با خرج 6 تومن کارت راه بیوفته فن مدل کارت شما تا اونجایی که من سرچ کردم سایتهای آلاین نداشتن ممکنه تو بازار با گشت و گذار گیرتون بیاد اما چون نزدیک عیده ممکنه این کار واستون سخت بشه

2- گارانتی ممکنه قبول کنه در ازای پرداخت هزینه براتون تعمیر کنه ولی ممکنه کمی طول بکشه یا به بعد عید بکشه ( البته بستگی به شرکت داره شاید دو روزه مشکلت رو حل کرد )

من اگه جای شما بودم اینکارو میکردم :

اگه میشد با 6 تومن درستش میکردم و ازش استفاده میکردم ولی در صورتی که میخواستم 60 تومن خرجش کنم سعی میکردم خودم رو جمع وجور بکنم و یه 5770 بگیریم چون 4870 داره قدیمی میشه

باز هم هر چی اینجا میگیم جهت کمک به شماست تا در کمترین زمان و صرف کمترین هزینه کارتون راه بیافته ، درسته نظرهای نجومی هم میدیم ولی هدف کمک به شماست ، هر نظری که ما میدیم مسئولیت انجامش با خودتونه

لینک به دیدگاه

hami صحبت شما کاملا درسته منتها با این کار حداقل میتونید بفهمید که اگه 50 تومن بدید بالای فن کارت 100% مشکلش حل میشه چون ممکن هست برید 50 تومن هم خرج کنید بازم درست نشه

من دوتا پیشنهاد دارم واست :

1- فن 8 سانت بگیر و تست کن شاید با خرج 6 تومن کارت راه بیوفته فن مدل کارت شما تا اونجایی که من سرچ کردم سایتهای آلاین نداشتن ممکنه تو بازار با گشت و گذار گیرتون بیاد اما چون نزدیک عیده ممکنه این کار واستون سخت بشه

2- گارانتی ممکنه قبول کنه در ازای پرداخت هزینه براتون تعمیر کنه ولی ممکنه کمی طول بکشه یا به بعد عید بکشه ( البته بستگی به شرکت داره شاید دو روزه مشکلت رو حل کرد )

من اگه جای شما بودم اینکارو میکردم :

اگه میشد با 6 تومن درستش میکردم و ازش استفاده میکردم ولی در صورتی که میخواستم 60 تومن خرجش کنم سعی میکردم خودم رو جمع وجور بکنم و یه 5770 بگیریم چون 4870 داره قدیمی میشه.

باز هم هر چی اینجا میگیم جهت کمک به شماست تا در کمترین زمان و صرف کمترین هزینه کارتون راه بیافته ، درسته نظرهای نجومی هم میدیم ولی هدف کمک به شماست ، هر نظری که ما میدیم مسئولیت انجامش با خودتونه

خوب بحث شیرینی ایجاد کردید الان این 4870 من چند می ارزه بخوام بفروشم و اینکه 5770 چنده ؟:( اخه میدونین اون کار باعث نمیشه بقیه قطعاتم اسیب ببینه ؟:D راستی من این کارتمو پاسال خریدم اینقدر زود له شد.و یه چیز دیگه فکر مکنم Gforce بگیرم بهتر باشه این ATI واسه هر بازی یه قری میده

ویرایش شده توسط hamhami_333
لینک به دیدگاه

خوب بحث شیرینی ایجاد کردید الان این 4870 من چند می ارزه بخوام بفروشم و اینکه 5770 چنده ؟:( اخه میدونین اون کار باعث نمیشه بقیه قطعاتم اسیب ببینه ؟:D راستی من این کارتمو پاسال خریدم اینقدر زود له شد.و یه چیز دیگه فکر مکنم Gforce بگیرم بهتر باشه این ATI واسه هر بازی یه قری میده

این گرافیک 220 تومنه که در همین سایت مدل سافیرش موجوده ، در مورد قیمت کارت فعلیت به راحتی نمیشه نظر داد اما اگه بتونی با یه فن 8 سانتی راش بندازی شاید واسه کسی که احتیاج ضروری داشته باشه بتونی بفروشیش اما اگه فرض کنیم من یه کسی بودم که احتیاج ضروری به کارت گرافیک 4870 داره با توجه به به روحیات خودم حاضر بودم 50-60 تومن ازتون بخرم

راستش منم در مورد ati دو تا کارت داشتم یک 3870 که بعد از یه سال مشکل پیدا کرد ( البته تونستم با قیمت خوبی بفروشم ) و یه 5770 که به دو هفته نکشیده مشکل پیدا کرد ولی خدا رو شکر رفع شده من فکر میکنم کارتهای ati به کوچکترین آسیب دیدگی حساسند و دردسرساز میشن که باید یکم در مراقبت ازشون دقت کرد ولی در نهایت بزم باید بگم که من همچنان ati رو به nvidia ترجیح میدم

پیشنهاد من :

یا ati 5770 بگیرید یا nvidia gtx 260/core 216 البته مدل انویدیا 260 با 5770 در یک رده قرار داره و بعضا بعضی جاها قویتره ولی 5770 دایرکت ایکس 11 هست

اگه یه کارت متوسط 128 بیتی بخوای که دایرکت ایکس 11 ساپورت باشه برو 5770 بگیر (220 تومن )

اگه یه کارت کمی قویتر و 448 بیتی میخوای بر سراغ gtx 260 /core 216 البته این کارت دایرکت ایکس 11 ساپورت نیست ( 200 تومن )

اگرم بودجت زیاده برو یه 5870 یا gtx 295 بگیر

لینک به دیدگاه

این گرافیک 220 تومنه که در همین سایت مدل سافیرش موجوده ، در مورد قیمت کارت فعلیت به راحتی نمیشه نظر داد اما اگه بتونی با یه فن 8 سانتی راش بندازی شاید واسه کسی که احتیاج ضروری داشته باشه بتونی بفروشیش اما اگه فرض کنیم من یه کسی بودم که احتیاج ضروری به کارت گرافیک 4870 داره با توجه به به روحیات خودم حاضر بودم 50-60 تومن ازتون بخرم

راستش منم در مورد ati دو تا کارت داشتم یک 3870 که بعد از یه سال مشکل پیدا کرد ( البته تونستم با قیمت خوبی بفروشم ) و یه 5770 که به دو هفته نکشیده مشکل پیدا کرد ولی خدا رو شکر رفع شده من فکر میکنم کارتهای ati به کوچکترین آسیب دیدگی حساسند و دردسرساز میشن که باید یکم در مراقبت ازشون دقت کرد ولی در نهایت بزم باید بگم که من همچنان ati رو به nvidia ترجیح میدم

پیشنهاد من :

یا ati 5770 بگیرید یا nvidia gtx 260/core 216 البته مدل انویدیا 260 با 5770 در یک رده قرار داره و بعضا بعضی جاها قویتره ولی 5770 دایرکت ایکس 11 هست

اگه یه کارت متوسط 128 بیتی بخوای که دایرکت ایکس 11 ساپورت باشه برو 5770 بگیر (220 تومن )

اگه یه کارت کمی قویتر و 448 بیتی میخوای بر سراغ gtx 260 /core 216 البته این کارت دایرکت ایکس 11 ساپورت نیست ( 200 تومن )

اگرم بودجت زیاده برو یه 5870 یا gtx 295 بگیر

ممنون دوست عزیز فردا میرم بیبنم میتونم یه روشی که شما گفتی کارتو را بندازم یا خیر اگه بشه که فعلا صبر میکنم تا بعدا 5870 بگیرم ! یه سوال دیگه داشتم با اون فنی که شما میگی دمای کارتم زیاد بالا نمیره ؟

لینک به دیدگاه

ممنون دوست عزیز فردا میرم بیبنم میتونم یه روشی که شما گفتی کارتو را بندازم یا خیر اگه بشه که فعلا صبر میکنم تا بعدا 5870 بگیرم ! یه سوال دیگه داشتم با اون فنی که شما میگی دمای کارتم زیاد بالا نمیره ؟

راستش دقیق اینو نمیدونم بستگی به کارکرد فن داره ممکنه با این کار دمای کارتت از قبل هم کمتر بشه ممکن هم هست بیشتر بشه ولی مهم اینه که احتمال اینکه با این روش در کمترین زمان و صرف کمترین هزینه کارت رته بیوفته خیلی بالاس

اگه این روش جواب بده ( که احتمالا هم همینطور بشه ) شما یه 3-4 روز سعی کن دمای کارتت رو زیر نظر بگیری تا خوب جا بیوفته

ایشاا... از اولش هم خنکتر بشه:D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...