رفتن به مطلب

خریدار مانیتور Full HD ( بجز LG )

spear
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

پس با این تفکر ایسوس هم نخر چون پنلاش الجیه و من تا الان هیچ بدی ازش ندیدم

لینک به دیدگاه

بله رنگهای ال جی و ایسوس خیلی نزدیک به همه ... شما دنبال سامسونگ بگردید که رنگاش یه مقدار سردتره ...

البته شایدم از جنس بدنه ال جی ها خوشتون نمیاد ...

لینک به دیدگاه

سامسونگ کبا تا الان همه مانیتوراش بدردنخور بودن بجز این سری جدید که پنل plsهستن اونم که ارزونترینش ۶۷۰ تومن۰ :)

لینک به دیدگاه

یه چیزایی شنیده بودم که شبیه هم هستن... پس اینطوری سمت ایسوز هم نمیرم.

بله رنگهای ال جی و ایسوس خیلی نزدیک به همه ... شما دنبال سامسونگ بگردید که رنگاش یه مقدار سردتره ...

البته شایدم از جنس بدنه ال جی ها خوشتون نمیاد ...

یکی دیگه هم بهم گفت رنگهای ال جی و ایسوز غیر طبیعی هستن. ممنون از راهنماییتون.

سامسونگ کبا تا الان همه مانیتوراش بدردنخور بودن بجز این سری جدید که پنل plsهستن اونم که ارزونترینش ۶۷۰ تومن۰ :)

احتمالا باید برم سمت PLS ها ولی مشکل Refresh Rate دارن اینا !!!

یه مانیتور با کیفیت 10 هزار به یک با زاویه دید خوب و زمان پاسخدهی 2 ms به کارم میاد :D

اصلا داریم ؟:D

لینک به دیدگاه

داش مجید بخدا الجی عالیه نمیدونم دلیلت واسه نخریدنش چیه? خودم چنتا سامسونگم داشتم ولی باور کن به الجی اصلا نمیرسه کیفیتشون۰همین plsجدیدا هم زیاد جالب نیستن یعنی ممکنه تکنولوژی ساختشون جدیدتر باشه ولی اگه تصویر یه ips الجی رو با همون سامسونگه بزارن جلو روت و تو برندشو نبینی مطمعنم ips الجی رو انتخاب میکنی۰الان خودم یه 22mp55hq الجی دارم باور کن معرکه است نسبت به قیمتش۰تصویر زنده و شفافو عمقرنگ فوق العاده۰ شما راحت با ۵۰۰ میتونی آکبندشو بخری و چندسال راحت استفاده کنی۰بهت قول میدم اگه یبار به ips نگاه کنی دیگه فکر مانیتور دیگه رو نمیکنی۰پیشنهاد منو دربارش فکر کن۰:)

لینک به دیدگاه

داشتم دقیقا همین مدل رو ... دلم رو زد ..

من خودم از فن بازی بیزارم ولی LG چند بار نا امیدم کرده .

لینک به دیدگاه

برو فقط رو Asus اشغالترین مانیتور همین سامسونگ من Pb فروختم پشیمون شدم بدجور اگه بتونی مدل vg248 گیر بیاری که دیگه بهترین چیز تو اون رنج قیمت ۱۴۴hz پاسخ دهی 1ms!!!

لینک به دیدگاه

برو فقط رو Asus اشغالترین مانیتور همین سامسونگ من Pb فروختم پشیمون شدم بدجور اگه بتونی مدل vg248 گیر بیاری که دیگه بهترین چیز تو اون رنج قیمت ۱۴۴hz پاسخ دهی 1ms!!!

ایسوز این مدلاش حداقل 1300 اب میخوره ..

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

یه 24 اکبند سامسونگ موجوده 700 میدم خدمتت

سلام.مدل دقیقشو میفرمایید؟
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

من الان مانیتورم سامسونگه 6 ساله دارمش. واقعا ازش راضیم کیفیت رنگ و تصویر عالی هستش

مسلما با مانیتور های فول اچ دی امروزی قابل مقایسه نیست ولی بازم از خیلی از مانیتور ها سره! من ازش جدا راضیم!

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...