رفتن به مطلب

طرف میره 20 میلیون میده تلویزیون 4K اونوقت بهش ایکس باکس میزنه بازی کنه!

Analyser
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

استفاده از کلمات برای مقاصد خاص بیا دوست عزیز دیگه باید کاملا متوجه بشی :

post-6175-0-68306700-1418658103_thumb.jpg

ولی رابطه ی بین این 2 مورد که های لایت کردید چیزی نیست که من توضیح بدم کار مغز شما هست.

لینک به دیدگاه

• ارسال 54
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

• کاربر ویژه

توی یکی از سایتهای فروش اینترنتی دیدم یکی رفته بود 20 میلیون داده بود تلویزیون گرفته بود بعد بهش میخواست XBOX ONE بزنه بازی کنه 

تلویزیون 65 اینچی رو ایکس باکس وان بزنی بازی کنی؟

اصلا اینی که میره 4K میخره میدونه نهایت رزولوشن و جزییاتی که XBOX ONE نشون میده چقدر هستش ؟

یا اصلا مفهوم 4K رو مبتونه بفهمه و یا فقط پول دستش هست و خرج میکنه 

اینکه بماند 20 تومن داده .

همشهری های ما میدونید چقدر برای ماشین مدل بالا پول میدن و توی جاده بیشتر از 120 تا نمیتون حرکت کنند؟ 

میدونید بعضی از تهرانی های عزیزمون 500 میلیون میدن ، از همشهری های ما یک اسب میخرن ؟ 

یارو همشهری خودمه ؛ بازیکن تیم ملی هست 8 تا آپارتمان در محله های شلوغ و گرانقیمت شهر داره .

دنیای عجیبیه ، هر چیزی دیدیم باید باور کنیم 

لینک به دیدگاه

حاجی می دونی چیه من بعضی وقتا به عدالت خدا شک می کنم یعنی اومده به کسی پول داده که اصلا لیاقتشو نداره ~x(

می بینی یه ماشین فورد مدل بالا سوار شده چنان اینور اونور میره که فک می کنی توش یه بچه نشسته داره میرونه هر وخ این صحنه ها رو می بینم از ته دل میگم لیقات ماشین نداری تو .... :D

خود دوست من یه ادم مومن با خدایی هس خیلی هم باهوشه واقعا من بعضی وقتا شک می کردم تو کلاس که این با انیشتین رابطه داره یا نه ! ولی خب از یه شهرستان میومد و خیلی ندار بودن 

تو دانشگاه عاشق یکی شد دخترا هم که ماشالا همه چششون دنبال پوله ایشونو رد کرد حالا شده یه سیگاری  :(  هر وخ می بینمش به عدالت خدا شک می کنم باس یکی که کلی پول داره ولی هیچی از انسانیت سرش نمیشه بیاد ازین جلو بزنه چه دنیای کثیفیه کاش زود تموم کنیم بریم اون دنیا  *dry#

لینک به دیدگاه

حاجی می دونی چیه من بعضی وقتا به عدالت خدا شک می کنم یعنی اومده به کسی پول داده که اصلا لیاقتشو نداره ~x(

می بینی یه ماشین فورد مدل بالا سوار شده چنان اینور اونور میره که فک می کنی توش یه بچه نشسته داره میرونه هر وخ این صحنه ها رو می بینم از ته دل میگم لیقات ماشین نداری تو .... :D

خود دوست من یه ادم مومن با خدایی هس خیلی هم باهوشه واقعا من بعضی وقتا شک می کردم تو کلاس که این با انیشتین رابطه داره یا نه ! ولی خب از یه شهرستان میومد و خیلی ندار بودن 

تو دانشگاه عاشق یکی شد دخترا هم که ماشالا همه چششون دنبال پوله ایشونو رد کرد حالا شده یه سیگاری  :(  هر وخ می بینمش به عدالت خدا شک می کنم باس یکی که کلی پول داره ولی هیچی از انسانیت سرش نمیشه بیاد ازین جلو بزنه چه دنیای کثیفیه کاش زود تموم کنیم بریم اون دنیا  *dry#

سلام دوست من (کمی انتقادی میحرفم امیداورم دلگیر نشی)

شما اگه به عدالت خدات شک کردی پس خداتو نشناختی و احساسش نکردی

اینم که ما بخایم تعیین کنیم کی لیاقت پولو داره کی نداره بازم در حدو اندازهش نیستیم

در کل کار نداشته باشیم کی چی میکنه یا کی چی داره یا کی اخلاقش چیه

بهتر به فکر خودمون باشیم

به قول یک بزرگی(فک کنم گفته بیلی باشه )

اگه فقیر دنیا بیای تقصیری نداری ولی اگه فقیر از دنیا بری تقصیر کاری

..................................................

مثل تمام تاپیک هایی که برخی از دوستان زیادی بش گیر میدن این تاپیکم به زودی20 صفحه رو پشت سر میزاره

من نمیدونم چرا این هم باید به کار دیگران  حساس باشیم و بخایم در موردشون نظر بدیم و تصمیم بگیریم و تمسخرشون کنیم!!!!

ویرایش شده توسط mehrxad( مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

من هیچ مشکلی نمی بینم آخه ایکس باکس وان قابلیت پشتیبانی از رزولوشن 4k رو داره حالا نه برای بازی اما فیلم ها یا عکس های با کیفیت 4k رو راحت پخش میکنه.

لینک به دیدگاه

داشته خریده! خوش بحالش !

خریده برای اینده .

خدا همه انسان ها رو به راه راست هدایت کنه.

ما هم بهمون علم بده. همه ، همه چیز رو نمیدونن. عجیب نیست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

طرف تی وی رو خریده نشسته بهش یکی از بروزترین کنسولها رو زده بازی میکنه حالشو میبره مشکلش کجاست؟؟؟ همه که عشق pc نیستن ... ^_^  

مگه اونموقع که همه فول اچ دی میگرفتن ایکس باکس 360 و ps3 بازی می کردن باهاش بد بوده که این بد باشه یا مشکل داشته باشه؟؟؟  :-?

ویرایش شده توسط Nima Mazrouie
لینک به دیدگاه

ای خدا :laughing: کل تاپیک رو بیخیال فقط پست شما منو ترکوند =))

لینک به دیدگاه

درود

طرف تی وی رو خریده نشسته بهش یکی از بروزترین کنسولها رو زده بازی میکنه حالشو میبره مشکلش کجاست؟؟؟ همه که عشق pc نیستن ... ^_^  

مگه اونموقع که همه فول اچ دی میگرفتن ایکس باکس 360 و ps3 بازی می کردن باهاش بد بوده که این بد باشه یا مشکل داشته باشه؟؟؟  :-?

درود

هیچی فقط مشکل اینه که این دستگاه آنقدر قدرت نداره که بتونه بازیها رو توی این رزولوشن با کمترین جزییات اجرا کنه
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هیچی فقط مشکل اینه که این دستگاه آنقدر قدرت نداره که بتونه بازیها رو توی این رزولوشن با کمترین جزییات اجرا کنه

درود دوست عزیز مگه شما تست کردین که میگین؟؟؟

تا اونجایی که من میدونم هیچگونه مشکلی نداره بخوای با رزولیش فول اچ دی  تو تی وی با رزولیشن 4k بازی کنی ... مگه فول اچ دی های با این مقدار اینچ قبلا نبوده اونایی که 360 رو وصل میکردن به تی وی های 65 اینچ فول اچ دی بعد 720 بیشتر نبود رزولیشن بازی ها با گرافیک بسیار پایین تر بازی می کردن چجوری بوده اینم همون؟؟؟ 

اکثر ماها مگه از تمامی پرتهای رو مادربرد و کلا سیستمون استفاده می کنیم؟؟؟ چرا نرفتیم ی برد ساده تر بخریم؟؟؟ اینم چون نمیتونه 4k بازی کنه دلیل نمیشه خرید اشتباهی کرده!!!

چرا همش یکطرف قضیه رو که خودمون می خوایم میبینیم اون نصفه ی دیگه لیوان رو ببینید بد نیستش...

شما کنسولی می تونی پیشنهاد بدی مگه که ساپورت کنه؟؟؟ شاید طرف کنسول دوست داشته باشه بازی کنه...هرکی خوشش نمیاد یه کیس فول تاور بزاره وسط هال خونش یه کنسول میزاره شیک و زیبا و راحت بازی میکنه !!!

البته اینها رو گفتم چون من خودمو جای طرف گذاشتم و اگه بودم  ps4 می گرفتم... شایدم هردوشو...  (ارزو بر جوانان عیب نیست)  :D

ویرایش شده توسط Nima Mazrouie
لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز مگه شما تست کردین که میگین؟؟؟

تا اونجایی که من میدونم هیچگونه مشکلی نداره بخوای با رزولیش فول اچ دی  تو تی وی با رزولیشن 4k بازی کنی ... مگه فول اچ دی های با این مقدار اینچ قبلا نبوده اونایی که 360 رو وصل میکردن به تی وی های 65 اینچ فول اچ دی بعد 720 بیشتر نبود رزولیشن بازی ها با گرافیک بسیار پایین تر بازی می کردن چجوری بوده اینم همون؟؟؟ 

اکثر ماها مگه از تمامی پرتهای رو مادربرد و کلا سیستمون استفاده می کنیم؟؟؟ چرا نرفتیم ی برد ساده تر بخریم؟؟؟ اینم چون نمیتونه 4k بازی کنه دلیل نمیشه خرید اشتباهی کرده!!!

چرا همش یکطرف قضیه رو که خودمون می خوایم میبینیم اون نصفه ی دیگه لیوان رو ببینید بد نیستش...

شما کنسولی می تونی پیشنهاد بدی مگه که ساپورت کنه؟؟؟ شاید طرف کنسول دوست داشته باشه بازی کنه...هرکی خوشش نمیاد یه کیس فول تاور بزاره وسط هال خونش یه کنسول میزاره شیک و زیبا و راحت بازی میکنه !!!

البته اینها رو گفتم چون من خودمو جای طرف گذاشتم و اگه بودم  ps4 می گرفتم... شایدم هردوشو...  (ارزو بر جوانان عیب نیست)  :D

حاجی موقع انتشار بازی ها اگه دقت کنی میگن بازی فلان با کیفیت 720p و یا 900p به روی xbox 1 و 1080p به روی ps4 منتشر خواهد شد و تا حالا ندیدم بازی به روی این کنسول بیش از این منتشر بشه فعلا  :-?

یعنی سازنده های بازی نمی تونن به این کیفیت با این سیستم ذغالی کنسول ها برسن !

لینک به دیدگاه

سلام دوست من (کمی انتقادی میحرفم امیداورم دلگیر نشی)

شما اگه به عدالت خدات شک کردی پس خداتو نشناختی و احساسش نکردی

اینم که ما بخایم تعیین کنیم کی لیاقت پولو داره کی نداره بازم در حدو اندازهش نیستیم

در کل کار نداشته باشیم کی چی میکنه یا کی چی داره یا کی اخلاقش چیه

بهتر به فکر خودمون باشیم

به قول یک بزرگی(فک کنم گفته بیلی باشه )

اگه فقیر دنیا بیای تقصیری نداری ولی اگه فقیر از دنیا بری تقصیر کاری

..................................................

مثل تمام تاپیک هایی که برخی از دوستان زیادی بش گیر میدن این تاپیکم به زودی20 صفحه رو پشت سر میزاره

من نمیدونم چرا این هم باید به کار دیگران  حساس باشیم و بخایم در موردشون نظر بدیم و تصمیم بگیریم و تمسخرشون کنیم!!!!

اگه اون دوست منو ببینی و بشینی سر درد دلاش اونوخ حرفامو می فهمی داداش حرفایی که زدی همشون ازون حرفای قشنگن ولی به واقعیت که میای می بینی درست نیستن از همون حرفای توکتابن که خوندنشون به نظر جذاب میاد ولی در عمل درست نیستن من یه زمونی خیلی به عدالت خدا ایمان داشتم ولی حالا یه مسائلی پیش اومده یه موقعیت هایی رو تجربه کردم که شک می کنم شاید شما قرار نگرفتی نمی دونی یه موقعیتایی که می بینی خیلی بی انصافی شده خیلی نامردی شده می خوای داد بزنی ولی می ترسی که بقیه به سخره بگیرنت پس می ریزی تو دلتو میگی این نیز بگذرد !

لینک به دیدگاه

اگه اون دوست منو ببینی و بشینی سر درد دلاش اونوخ حرفامو می فهمی داداش حرفایی که زدی همشون ازون حرفای قشنگن ولی به واقعیت که میای می بینی درست نیستن از همون حرفای توکتابن که خوندنشون به نظر جذاب میاد ولی در عمل درست نیستن من یه زمونی خیلی به عدالت خدا ایمان داشتم ولی حالا یه مسائلی پیش اومده یه موقعیت هایی رو تجربه کردم که شک می کنم شاید شما قرار نگرفتی نمی دونی یه موقعیتایی که می بینی خیلی بی انصافی شده خیلی نامردی شده می خوای داد بزنی ولی می ترسی که بقیه به سخره بگیرنت پس می ریزی تو دلتو میگی این نیز بگذرد !

باز اشتباه کردی دوست من(زود قضاوت کردی)

شما پای دردو دلای من نشستی؟

که فک میکنی من باید این چیزا رو ببینیم یا بشنوم!

فک کردی از این بچه مذهبی هایه صفرم که شعار میدم

فک کردی تو رفاح کاملم

حتی فکرشم نمیکنی من تکو تنها چطوری و تو کجا زندگی میکنم

یه سر برو پروفایلم بزن و استاتوسموببین چی نوشتم (من الان با سختی های زیادی ربرو هستم)

ولی از چیزی هم شاکی نمیشم و از خدای خودم هم راضیم

کاری هم نه به اون شخص که استارتر ازشون نام بردن دارم ونه به دیگران 

و برام مهم نیست داشته باشی و ندونی چطوری خرج کنی و یا نداشته باشی ولی بدونی چطوری خرج کنی

تلاش میکنم کار میکنم(کار اصلی و فعلی منم هم کار بسیار سختی هست) و اون چیزایی رو که دوست دارم میخرم

لینک به دیدگاه

شما رفتی نشستی آنالیز کردی ببینی xbox one به 4k چه ربطی داره

خواب عزیز من این چه سوالی هست که پست زدی

هر کی هر جور دوست داره می اندیشه و در همین راستا هم اقدام  میکنه

خوب گیرم این دو معقوله به هم جور در نیاد من و شما این وسط باید بشینیم راجبه خریده اشتباه دیگران بحث کنیم

الان طرف کنسولو زده به 4k داره حالشم میبره اونوقت من وشما داریم راجب یه مسئله که به ما ربطی نداره بحث میکنیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اکثر تلویزیونهای 4K دارای قابلیت UP Scaling هستن یعنی با الگوریتم های پیشرفته ، تصویر ورودی رو ارتقا میدن و به رزولوشن 4K میرسونن. گرچه کیفیتش به 4K واقعی نمیرسه و نخواهد رسید. ولی مطمئنا برای تلویزیونی با اون سایز ، خیلی بهتراز 1080P جواب میده.

لینک به دیدگاه

داشتن نداشتن اسکناس ربطی به خدا نداره 

تلاش ادم به هرچی میخاد میرسونه / فکر کردن هم خیلی مهم هست ادم نتونه فکر کنه مشکلاتش زیاد میشه

در حال تلاش کردن هستم در رویا خودم خرید یک بی ام و 140 ملیونی هست  :D نشدم یک پراید میخرم با بوق  :laughing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

20میلیون داشته رفته خریده حالا مشکل چیه؟؟

قطعا کسی که 20میده برا تلویزیون از نون شبش یا پس انداز یک سالش خرج نکرده میره تو مغازه میگه بهترین تلویزیون شما چیه یکی می خره میاد .ارزش اون 20میلیون برای اون فرد مثل 20هزارتومن برای منه من وقتی یک جنس 20هزار تومنی میخرم نمیرم یک هفته سرچ کنم!!

لینک به دیدگاه

باز اشتباه کردی دوست من(زود قضاوت کردی)

شما پای دردو دلای من نشستی؟

که فک میکنی من باید این چیزا رو ببینیم یا بشنوم!

فک کردی از این بچه مذهبی هایه صفرم که شعار میدم

فک کردی تو رفاح کاملم

حتی فکرشم نمیکنی من تکو تنها چطوری و تو کجا زندگی میکنم

یه سر برو پروفایلم بزن و استاتوسموببین چی نوشتم (من الان با سختی های زیادی ربرو هستم)

ولی از چیزی هم شاکی نمیشم و از خدای خودم هم راضیم

کاری هم نه به اون شخص که استارتر ازشون نام بردن دارم ونه به دیگران 

و برام مهم نیست داشته باشی و ندونی چطوری خرج کنی و یا نداشته باشی ولی بدونی چطوری خرج کنی

تلاش میکنم کار میکنم(کار اصلی و فعلی منم هم کار بسیار سختی هست) و اون چیزایی رو که دوست دارم میخرم

ببینید همه مثل هم نیستن همه آستانه صبر و تحملشون عین هم نیس شاید شما خیلی صبوری ولی دلیل نمیشه که همه هم صبورن من قبلا صبرم زیاد بودم ولی الان نه الان دیگه دلم خیلی کوچیک شده از سنگ شده به هر چیزی منفی نگا می کنم میگم اینم شکست می خوره و این چیزارو اگه خدا بنده هاشو دوست داشته باشه نباید بذاره که همچین اتفاقایی براشون بیوفته مگه ما مسلمون نیستیم؟باس مثلا بیشتر از بقیه به ما توجه کنه یا نه؟ چجوریه که این همه کافر تو خارج خوش می گذرونن ما همه اینجا تو فقر دست و پا می زنیم ! الان لابد میای میگی که خدا داره امتحانمون می کنه اصلا چرا باس امتحان کنه ؟ اون که می دونه من چه انتخابی خواهم کرد چرا باس عذابم بده تا به قولی امتحانم کنه . فک کنم این چیزا رو ما خودمون ساختیم واسه خودمون شاید اونطوری که به ما گفتن همه چیز اونطور نباشه بگذریم بحث این تاپیک جداس این دردا تموم شدنی نیس و روی زخمو هم واکردن جایز نیس 

لینک به دیدگاه

ببینید همه مثل هم نیستن همه آستانه صبر و تحملشون عین هم نیس شاید شما خیلی صبوری ولی دلیل نمیشه که همه هم صبورن من قبلا صبرم زیاد بودم ولی الان نه الان دیگه دلم خیلی کوچیک شده از سنگ شده به هر چیزی منفی نگا می کنم میگم اینم شکست می خوره و این چیزارو اگه خدا بنده هاشو دوست داشته باشه نباید بذاره که همچین اتفاقایی براشون بیوفته مگه ما مسلمون نیستیم؟باس مثلا بیشتر از بقیه به ما توجه کنه یا نه؟ چجوریه که این همه کافر تو خارج خوش می گذرونن ما همه اینجا تو فقر دست و پا می زنیم ! الان لابد میای میگی که خدا داره امتحانمون می کنه اصلا چرا باس امتحان کنه ؟ اون که می دونه من چه انتخابی خواهم کرد چرا باس عذابم بده تا به قولی امتحانم کنه . فک کنم این چیزا رو ما خودمون ساختیم واسه خودمون شاید اونطوری که به ما گفتن همه چیز اونطور نباشه بگذریم بحث این تاپیک جداس این دردا تموم شدنی نیس و روی زخمو هم واکردن جایز نیس 

post-7706-0-91842400-1418710576_thumb.png

لینک به دیدگاه

اصلا تعجب نداره که اطراف ما پر شده از همین تازه به دوران رسیده ها.اینکه خوبه مثالی که زدی تو مقیاس کوچیک بود :D یارو 1میلیارد ماشین میخره میندازه زیره پاش فقط و فقط بلده باهاش دندرو بزاره رو P.R.N.D بلد نیست با آپشن های ماشین کار کنه بره تو منو و....یارو پورشه 911 داشت بلد نبود لانچ کنه!!!یکی دیگه 2سال پیش بود Nissan GTR آورده پیست قلعه مرغی مسابقه درگ بده اون احمقم بلد نبود چجوری GTR رو لانچ کنه!!!!!!!!یارو بلد نیست بره میل چک کنه...بچش جلو ملت آروغ میزنه شالاپو شولوپ با دهنه باز غذا میخوره...10میلیارد تومن پوله خونشه فقط 240 میلیون پوله کابینتاشه(این الاقارو از نزدیک میشناسمااااااا)فقط در حد شنیدن نیست.ولی خوب چه میشه کرد؟؟همه که زمین نداشتن متری 2زار یهو بشه 600برابر...همه که گله گاو و گوسفند نداشتن...همه که آهن فروش نبودن...پر از آدم حسابی هایی هست که به خاطر نبود جای رشد تو این مملکت و رابطه ای بودن همه چیز به جایی نرسیدن...حالا کلی میشه در مورد این موضوع حرف زد ولی هیچ نتیجه ای نداره...ماهایی که ادعامون میشه ما بلدیم ما اگه پول داشتیم اینجوری میکردیم اونجوری میکردیم ...باید مثل بنز فقط کار کنیم که مایه دار بشیم اونموقع به سبک خودمون حال کنیم کسیم نتونه بگه اینو نگا با اون تیپه داغون از Mclaren پیاده شد :D :clapping:

ویرایش شده توسط Babak.Venom
لینک به دیدگاه

درود حرفای قشنگی زدی منتها اینم اضافه کنم،بله اسما ادعا مسلمونیمون میشه

خیلیم ادعامون میشه،ولی ما کجا و مسلمون کجا، هیچوقت از خدا گله نکن، مال دنیا

هرچقدر کمتر،بهتر،دردسر کمتر،میگن تو اون دنیا اونایی که مال بیشتری به دست آوردن

بیشتر محاکمه میشن،ببینین همون خارجیا که میگی کافر خیلیاشون از من مسلمون بهترن

شک ندارم توش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اصلا تعجب نداره که اطراف ما پر شده از همین تازه به دوران رسیده ها.اینکه خوبه مثالی که زدی تو مقیاس کوچیک بود :D یارو 1میلیارد ماشین میخره میندازه زیره پاش فقط و فقط بلده باهاش دندرو بزاره رو P.R.N.D بلد نیست با آپشن های ماشین کار کنه بره تو منو و....یارو پورشه 911 داشت بلد نبود لانچ کنه!!!یکی دیگه 2سال پیش بود Nissan GTR آورده پیست قلعه مرغی مسابقه درگ بده اون احمقم بلد نبود چجوری GTR رو لانچ کنه!!!!!!!!یارو بلد نیست بره میل چک کنه...بچش جلو ملت آروغ میزنه شالاپو شولوپ با دهنه باز غذا میخوره...10میلیارد تومن پوله خونشه فقط 240 میلیون پوله کابینتاشه(این الاقارو از نزدیک میشناسمااااااا)فقط در حد شنیدن نیست.ولی خوب چه میشه کرد؟؟همه که زمین نداشتن متری 2زار یهو بشه 600برابر...همه که گله گاو و گوسفند نداشتن...همه که آهن فروش نبودن...پر از آدم حسابی هایی هست که به خاطر نبود جای رشد این مملکت و رابطه ای بودن همه چیز به جایی نرسیدن...حالا کلی میشه در مورد این موضوع حرف زد ولی هیچ نتیجه ای نداره...ماهایی که ادعامون میشه ما بلدیم ما اگه پول داشتیم اینجوری میکردیم اونجوری میکردیم ...باید مثل بنز فقط کار کنیم که مایه دار بشیم اونموقع به سبک خودمون حال کنیم کسیم نتونه بگه اینو نگا با اون تیپه داغون از Mclaren پیاده شد :D :clapping:

dwgefreqowwxylrbkdyt.jpg

لینک به دیدگاه

یاد اون جکه افتادم که برخورد مردم کشور های مختلف رو نسبت به دیدن یه ماشین مدل بالا تفسیر میکنه، امرکایی میگهاوه خدای من، انگلیسی واو عجب ماشینی، آلمانی بسیار زیباست و ... ایرانی جماعت که میرسه میگه اَی مادرشو .... :|

جداً چرا این دید وجود داره که همه انسان های پولدار دزد هستن ؟ شاید یکی دکترای فیزیک هسته ایی داشته باشه به خاطر علمش خدا تومن پول بگیره، حتماً باید پروفسور سخت افزار کامپیوتر هم باشه ؟ یا شماهایی که ادعای سخت افزار دارید، تو رشته برق کنترل مقاله بین الملی دارید آیا ؟

حتی اگر اون فرد دزد و جانی هم که باشه اینکار عرضه می خواد ! شما هم اگر میتونید برید بدزدید باهاش تلوزیون 4k بخرید. اگر نه ادعای نون حلول خوردن دارید، بهتره بدونید همین الان که دارید راجب این فرد اینگونه قضاوت میکنید اولاً غیبت محسوب میشه دوماً یه طرفه به قاضی میرید در واقع اجازه دفاع اون فرد رو هم نمی دید ! آقایون حلال خور حکم غیبت میدونید چیه حتی اگر غیبتتون درست باشه ؟ :|

بعد توقع دارید تو مملکت همه جا قانون روتون اعمال شه و حق کاملتون هم بگیرید !

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

یاد اون جکه افتادم که برخورد مردم کشور های مختلف رو نسبت به دیدن یه ماشین مدل بالا تفسیر میکنه، امرکایی میگهاوه خدای من، انگلیسی واو عجب ماشینی، آلمانی بسیار زیباست و ... ایرانی جماعت که میرسه میگه اَی مادرشو .... :|

جداً چرا این دید وجود داره که همه انسان های پولدار دزد هستن ؟ شاید یکی دکترای فیزیک هسته ایی داشته باشه به خاطر علمش خدا تومن پول بگیره، حتماً باید پروفسور سخت افزار کامپیوتر هم باشه ؟ یا شماهایی که ادعای سخت افزار دارید، تو رشته برق کنترل مقاله بین الملی دارید آیا ؟

حتی اگر اون فرد دزد و جانی هم که باشه اینکار عرضه می خواد ! شما هم اگر میتونید برید بدزدید باهاش تلوزیون 4k بخرید. اگر نه ادعای نون حلول خوردن دارید، بهتره بدونید همین الان که دارید راجب این فرد اینگونه قضاوت میکنید اولاً غیبت محسوب میشه دوماً یه طرفه به قاضی میرید در واقع اجازه دفاع اون فرد رو هم نمی دید ! آقایون حلال خور حکم غیبت میدونید چیه حتی اگر غیبتتون درست باشه ؟ :|

بعد توقع دارید تو مملکت همه جا قانون روتون اعمال شه و حق کاملتون هم بگیرید !

MER40

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...