رفتن به مطلب

مشکل با Bitlocker

Amir_Empire72
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز
چند روز پیش هارد اکسترنالم رو با نرم افزار bitlocker رمز گزاشتم موقع کامل شدن مرحله ی رمزگزاری یه فایل ریکاوری داد که تو درایو c ذخیرش کردم (انقد که خرم!)
بعد یه روز که از دانشگاه اومدم لپتابمو روشن کردم صفحه ی آبی مرگ اومد و راهی بجز عوض کردن ویندوز نداشتم و متاسفانه فایل ریکاوری هم پاک شد.
الان که هاردو به هرجا میزنم میگه باید فایل ریکاوریش باشه.
از شما دوستان عزیز خواهش می کنم اگر چیزی می دونین راهنماییم کنین خدا خیرتون بده.
بخدا خیلی کارم گیره63.gif46.gif
ممنون

لینک به دیدگاه

یا باید فک کنی پسورد یادت بیاد یا هارد رو بندازی دور،چون Bitlocker قفل سخت افزاری میکنه و دیگه قابل بازگشت نیست.

لینک به دیدگاه

هارد لپ تاپ را ریکاوری کن فایلش را پیدا کن شاید بشه یه کاری کرد

معمولا رمز میخواد نه ریکاوری با Win 8.1 هم تستش کن

لینک به دیدگاه

هارد لپ تاپ را ریکاوری کن فایلش را پیدا کن شاید بشه یه کاری کرد

معمولا رمز میخواد نه ریکاوری با Win 8.1 هم تستش کن

سلام با این ویندوز هم امتحان کردم همون پیغام رو میده

لینک به دیدگاه

دوست عزیز از قرار معلوم هیچ کاری نمیشه کرد به این لینک مراجعه کنی میفهمی چی میگم البته باید ترجمش کنی
https://social.technet.microsoft.com/Forums/windows/en-US/4be374ec-82d3-4901-af51-1517d21a885e/bit-locker-recovery-key-lost?forum=w7itprosecurity

لینک به دیدگاه

دوست عزیز از قرار معلوم هیچ کاری نمیشه کرد به این لینک مراجعه کنی میفهمی چی میگم البته باید ترجمش کنی

https://social.technet.microsoft.com/Forums/windows/en-US/4be374ec-82d3-4901-af51-1517d21a885e/bit-locker-recovery-key-lost?forum=w7itprosecurity

دوست من با نرم افزار ریکاوری فایل شورت کات ریکاوری رو پیدا میکنه ولی خودشو نه :(

لینک به دیدگاه

با چه برنامه ای ریکاوری کردی ؟
با این برنامه امتحان کن ولی با تحقیقاتی که انجام دادم و Microsoft گفته نمیشه کاریش کرد و این هم بگم که در هنگام قفل کردن پارتیشن مشکلی بوده که باعث شده اینطوری بشه

EASEUS.Data.Recovery.Wizard.Unlimited.8.5.0

لینک به دیدگاه

با چه برنامه ای ریکاوری کردی ؟

با این برنامه امتحان کن ولی با تحقیقاتی که انجام دادم و Microsoft گفته نمیشه کاریش کرد و این هم بگم که در هنگام قفل کردن پارتیشن مشکلی بوده که باعث شده اینطوری بشه

EASEUS.Data.Recovery.Wizard.Unlimited.8.5.0

داداش میکروسافت که نمیاد خودشو خراب کنه

ولی واسه ریکاوری حتما یه راهی باید باشه

لینک به دیدگاه

دوست عزىز برنامه براى باز کردن اىن قفل زىاده . در گوگل به انگىلىسى ضد قفل رو سرچ کن فاىلش گىرت مىاد .

لینک به دیدگاه

درود

روی هاردت ویندوز نصب کردی ؟  اگه بله اصلا فکرشم نکن بتونی ریکاوری کنی 

من 3 سال هست فایلامو با انکریپت ویندوز رمز گزاری کردم بعد از نصب ویندوز مثل شما فهمیدم بدبخت شدم

هر چی ریکاوری کردم نشد  تمام سایتا نوشتن امکان نداره بتونی رمزنگاری مایکروسافت رو شکست  خود مایکرو سافت هم  اقرار کرده که امکانش نیست  البته به عنوان یه نقطه قوت هم یاد کرده 

من یه مرکز بازیابی اطلاعات رفتم گفت این کارو انجام میدیم  ولی نه برای اطلاعات شما  گفتم چرا گفت هزینش خیلی زیاده و برات مقرون به صرفه نیست 

بیت لاکر از انکریپت رمز نگاریش پیچیده تره و عملا هارد رو ایزوله میکنه چون کاراکترای رمزنگاری رو بقدری زیاد کرده که حتی ابر کامپیوتر هم به سختی بتونه رمزگشایی بکنه

یه تست میگم انجام بده شاید نتیجه داد   درایو رو فرمت کن  فرمت جدید کن و بعد ریکاوری  ببین چیزی پیدا میکنه  و قابل ریکاوری هست   وقتی  از همه جا نا امید شدی انجام بده   بعدا نگی من گفتم !

ولی من اینکارو با فایل های خودم کردم نتیجه نداد  بازم امید داشته باش خدا بزرگه

ویرایش شده توسط teknesian
لینک به دیدگاه

دوست عزىز برنامه براى باز کردن اىن قفل زىاده . در گوگل به انگىلىسى ضد قفل رو سرچ کن فاىلش گىرت مىاد .

منظورتو نفهمیدم داداش

لینک به دیدگاه

درود

روی هاردت ویندوز نصب کردی ؟  اگه بله اصلا فکرشم نکن بتونی ریکاوری کنی 

من 3 سال هست فایلامو با انکریپت ویندوز رمز گزاری کردم بعد از نصب ویندوز مثل شما فهمیدم بدبخت شدم

هر چی ریگاوری کردم نشد  تمام سایتا نوشتن امکان نداره بتونی رمزنگاری مایکروسافت رو شکست  خود مایکرو سافت هم  اقرار کرده که امکانش نیست  البته به عنوان یه نقطه قوت هم یاد کرده 

من یه مرکز بازیابی اطلاعات رفتم گفت این کارو انجام میدیم  ولی نه برای اطلاعات شما  گفتم چرا گفت هزینش خیلی زیاده و برات مقرون به صرفه نیست 

بیت لاکر از انکریپت رمز نگاریش پیچیده تره و عملا هارد رو ایزوله میکنه چون کاراکترای رمزنگاری رو بقدری زیاد کرده که حتی ابر کامپیوتر هم به سختی بتونه رمزگشایی بکنه

یه تست میگم انجام بده شاید نتیجه داد   درایو رو فرمت کن  فرمت جدید کن و بعد ریکاوری  ببین چیزی پیدا میکنه  و قابل ریکاوری هست   وقتی  از همه جا نا امید شدی انجام بده   بعدا نگی من گفتم !

ولی من اینکارو با فایل فای خودم کردم نتیجه نداد  بازم امید داشته باش خدا بزرگه

نه داداش ویندوز نریختم توش!

لینک به دیدگاه

خوب حله  ببین یه نرم افزار ریکاوری نصب کن  

پسوند اون فایل رو به برنامه بده فیلتر کنه  و روی همون پسوند زوم کنه و پیداش کنه  70 % احتمالش هست ریکاوری بشه

هیچ کار اضافه ای نکنی فقط ریکاوری  هر برنامه ای ضعف و قوتهایی داره  همشونو تست بزن  من یه برنامه دارم خیلی کمکت میکنه  الان تو دسترسم نیست 

شنبه  پخ بده یادم بنداز میدم بهت اون خیلی کمکت میکنه

در کل اگه رو اون درایو چیزی کپی نکنی  و نکرده باشی خیلی جلو هستی 

ویرایش شده توسط teknesian
لینک به دیدگاه

خوب حله  ببین یه نرم افزار ریکاوری نصب کن  

پسوند اون فایل رو به برنامه بده فیلتر کنه  و روی همون پسوند زوم کنه و پیداش کنه  70 % احتمالش هست ریکاوری بشه

هیچ کار اضافه ای نکنی فقط ریکاوری  هر برنامه ای ضعف و قوتهایی داره  همشونو تست بزن  من یه برنامه دارم خیلی کمکت میکنه  الان تو دسترسم نیست 

شنبه  پخ بده یادم بنداز میدم بهت اون خیلی کمکت میکنه

در کل اگه رو اون درایو چیزی کپی نکنی  و نکرده باشی خیلی جلو هستی 

ویندوزمو عوض کردم

اون فایلم تو درایو c بود!

لینک به دیدگاه

پس چرا میگی  ویندوز نریختم !

کاری دیگه نمیتونی بکنی 

لینک به دیدگاه

پس چرا میگی  ویندوز نریختم !

کاری دیگه نمیتونی بکنی 

خب شما گفتی روی هاردم

من فک کردم هارد اکسترنالو میگی

لینک به دیدگاه

اصلا فراموش کن  ریکاوری کردن رو فقط اگه امیدی باشه همون راهیه که گفتم

لینک به دیدگاه

میگن با ویندوز لینوکس میشه حذف کنم رمزو

خطرناک نیست؟

لینک به دیدگاه

عزیز اینا همش سرابه  من تمام این راهارو رفتم

دیگه بالا تر از این خطری نیست  همه تلاشتو بکن  من که تمام سایتهای خارجی رو زیرو رو کردم  چیزی یافت نشد 

از داغ  این مشکل هنوز نتونستم این فایلهای انکریپت شده رو حذف کنم  هنوز امیدوارم  

لینک به دیدگاه

عزیز اینا همش سرابه  من تمام این راهارو رفتم

دیگه بالا تر از این خطری نیست  همه تلاشتو بکن  من که تمام سایتهای خارجی رو زیرو رو کردم  چیزی یافت نشد 

از داغ  این مشکل هنوز نتونستم این فایلهای انکریپت شده رو حذف کنم  هنوز امیدوارم  

ینی فرمتشم کنم نمیشه؟

باید هاردو بندازم دور؟

لینک به دیدگاه

چرا  قابل استفاده هست  فقط اطلاعات بر نمیگرده

درایو رو فرمت کن اگه احیانا ارور داد و نشد  کلا پارتیشن ها رو پاک کن و دوباره پارتیشن بندی کن

لینک به دیدگاه

رمزو دارم فایل ریکاوریشو ندارم!

سلام شما که رمزو داری چرا دنبال ریکاوری کی میگردی؟؟؟ :-?  :-?  :-?

ریکاوری کی برای موقعی لازم میشه که رمزو فراموش کرده باشی تا با با استفاده از اون پسوردتو بازیابی کنی

با همون پسوردی که داری هاردتو آنلاک کن

ویرایش شده توسط ali-sarchahi
لینک به دیدگاه

سلام شما که رمزو داری چرا دنبال ریکاوری کی میگردی؟؟؟ :-?  :-?  :-?

ریکاوری کی برای موقعی لازم میشه که رمزو فراموش کرده باشی تا با با استفاده از اون پسوردتو بازیابی کنی

با همون پسوردی که داری هاردتو آنلاک کن

دوست عزیز وقتی هاردو به pc میزنم فقط و فقط از من ریکاوری کی رو میخاد نه پسوورد!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...