رفتن به مطلب

فرق Adsl Microfilter با Splitter چیه؟

mahddi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

splitter  دیتا و ویس را جدا میکند اما micro filter یه وسیله ای است که سر راه تلفن قرار میگیره و تقریبا مثل یک نویزگیر عمل میکنه

اسپليتر در واقع نوع كامل شده و پيشرفته ميكروفيلتر هست

اسپلیتر ترکیبی از یک فیلتر بالا گذر و یک فیلتر پایین گذر هستش

فیلتر پایین گذر به صورت پکیجی به نام میکروفیلتر درآمده  و  سر راه هر وسیله  که بخایم به خط تلفن وصل کنیم باید از میکروفیلتر استفاده کنیم

در نتیجه میکروفیلتر از نظر فرکانسی با اسپلیتر  فرق داره و کاربرد میکروفیلتر برای تلفن و فکس هست

لینک به دیدگاه

چه جالب، آقای دولتی یه سوال، الان روی خط تلفن من نویز زیادی هست، اگر قبل از اسپلیتر و برای تلفن یه میکروفیلتر بگذارم نویز تلفن کم میشه؟ یا شایدم بعد از اسپلیتر و برای تلفن، اگه قبلش بگذارم برای ADSL که مشکلی پیش نمیاد؟

لینک به دیدگاه

splitter  دیتا و ویس را جدا میکند اما micro filter یه وسیله ای است که سر راه تلفن قرار میگیره و تقریبا مثل یک نویزگیر عمل میکنه

اسپليتر در واقع نوع كامل شده و پيشرفته ميكروفيلتر هست

اسپلیتر ترکیبی از یک فیلتر بالا گذر و یک فیلتر پایین گذر هستش

فیلتر پایین گذر به صورت پکیجی به نام میکروفیلتر درآمده  و  سر راه هر وسیله  که بخایم به خط تلفن وصل کنیم باید از میکروفیلتر استفاده کنیم

در نتیجه میکروفیلتر از نظر فرکانسی با اسپلیتر  فرق داره و کاربرد میکروفیلتر برای تلفن و فکس هست

ممنون از جوابتون

من الان از splitter استفاده می کنم ولی وقتی مودم به اینترنت وصل هست گوشی تلفن بر می دارم صدای خش خش مداوم از تلفن شنیده میشه

به نظر شما نیاز به میکرو فیلتر هست یا مشکل از چیزه دیگست؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...