رفتن به مطلب

ضد ویروس ایرانی SHEED،افتخار ملی یا ...؟

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

شوخی میکنم دادا دوتاشو خوندم

کیفیدم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شوخی میکنم دادا دوتاشو خوندم

کیفیدم

366219_4plnvbq.gif

لینک به دیدگاه

سلام

آنتی ویروس های Multishield یا Multiengine در واقع ترکیبی از دو یا چند آنتی ویروس هستند که یک نمونش همین شید هست .

به لینک زیر سری بزنید در مورد بعضی هاشون و موتورهایی که استفاده می کنند توضیح داده شده :

List of multi-engine AntiVirus Suites

من قبلا از آنتی ویروس Coranti روی سیستمم استفاده می کردم که راضی کننده بود ، البته مربوط به چند سال پیش هست و در حال حاضر هیچ آنتی ویروسی ندارم ، آدرسش در لینک زیر هست :

Coranti Multi-Engine Anti-Virus & Anti-Spyware

قبلا اگر اشتباه نکنم چهار تا Engine داشت اما الان سه تا هستش :

BitDefender
F-Prot
Lavasoft Anti-Spyware

انجام اینکار هم به دانش برنامه نویسی بالایی نیاز داره هم باید در زمینه مهندسی معکوس اطلاعات بالایی داشته باشند .......

از نظر کلی در این نمونه از آنتی ویروس ها فقط قسمت GUI برنامه و یک سری از امکانات جانبی برای برنامه مربوط به برنامه نویس هست و Engine ها مربوط به شرکت های دیگه هست و در آنتی شید هم باید از دو شرکت خارجی برای استفاده از Engine اجازه می گرفتند و احتمالا باید بهشون هزینه می دادند ......... به همین دلیل که اینکارها انجام نشده اگر Eset روی سیستم نصب باشه و وارد سایت شید بشید این سایت بلوک میشه .......

لینک به دیدگاه

سلام

آنتی ویروس های Multishield یا Multiengine در واقع ترکیبی از دو یا چند آنتی ویروس هستند که یک نمونش همین شید هست .

به لینک زیر سری بزنید در مورد بعضی هاشون و موتورهایی که استفاده می کنند توضیح داده شده :

List of multi-engine AntiVirus Suites

من قبلا از آنتی ویروس Coranti روی سیستمم استفاده می کردم که راضی کننده بود ، البته مربوط به چند سال پیش هست و در حال حاضر هیچ آنتی ویروسی ندارم ، آدرسش در لینک زیر هست :

Coranti Multi-Engine Anti-Virus & Anti-Spyware

قبلا اگر اشتباه نکنم چهار تا Engine داشت اما الان سه تا هستش :

BitDefender

F-Prot

Lavasoft Anti-Spyware

انجام اینکار هم به دانش برنامه نویسی بالایی نیاز داره هم باید در زمینه مهندسی معکوس اطلاعات بالایی داشته باشند .......

از نظر کلی در این نمونه از آنتی ویروس ها فقط قسمت GUI برنامه و یک سری از امکانات جانبی برای برنامه مربوط به برنامه نویس هست و Engine ها مربوط به شرکت های دیگه هست و در آنتی شید هم باید از دو شرکت خارجی برای استفاده از Engine اجازه می گرفتند و احتمالا باید بهشون هزینه می دادند ......... به همین دلیل که اینکارها انجام نشده اگر Eset روی سیستم نصب باشه و وارد سایت شید بشید این سایت بلوک میشه .......

این افتخار به حساب ملی واقعا جای تاسف داره!!

لینک به دیدگاه

یه سالی بود که شید رو توصیه می کردم، برای مشتری هم نصب می کردم، اما دیده ها و شنیده ها حاکی از اون بود که همچین خوب هم کار نمی کرد، کات کردیم رفتیم سراغ همون همیشگی قدرتمند، بیت دفندر عزیزمان.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

درود بر استاد عزیز و تشکر بابت وقتی که گذاشتین

استاد استفاده از موتور چندگانه کاملا مفیده و همین الان emsisoft ashampo gdata fport  از موتورهای چندگانه استفاده میکنن،ماجرای شید اینه که از نسخه های بسیار قدیمی که هنوز آپدیت دریافت میکنن استفاده میکنه اونم به صورت غیرقانونی و طبعا آپدیت هارو از سرور اصلی دریافت نمیکنه،بلکه آپدیت رو از شخص دوم دریافت میکنه،شخصا میتونم چنین چیزی رو کمتر از 2 روز ارائه کنم(استفاده از اسکنر های پرتابل که قابل بروزرسانی هستن و میشه از خط فرمان بهشون دستور فرستاد،یعنی یه رابط گرافیکی ساده که دستور ارسال میکنه،شید هم دقیقا چنین چیزیه)

این برنامه از سوی تیم یا شخص معتبری طراحی نشده و خودش میتونه جاسوس افزار و مخرب باشه و بنده کاملا به سازنده مشکوکم.

@};-

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

چه توقعی دارید اینجا جهان سومه!

K9S2.jpg

خیلی زیبا :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

لینک به دیدگاه

حضور شرکت شید افزار رایانه در اولین نمایشگاه امنیت سایبری :|
منتشر شده در 12 مهر 1393

نمایشگاه تخصصی امنیت سایبری روز شنبه ۵ مهرماه با حضور روسا و اعضای هیات مدیره سازمان نصر تهران و کشور، دبیر شورای عالی فضای مجازی و معاون امنیت فضای تبادل اطلاعات سازمان فناوری اطلاعات در مرکز آفرینش های هنری خیابان حجاب برگزار شد.

سی وهشت شرکت خصوصی حوزه امنیت فضای تبادل اطلاعات (افتا) توانایی های خود را در اولین نمایشگاه امنیت سایبری ایران عرضه کردند. غرفه شرکت شید افزار رایانه، جز ء پربازدید ترین غرفه ها و فضاهای اختصاص یافته بود.

در حاشیه این نمایشگاه کارگاه های آموزشی و تخصصی طی 4 روز برگزاری نمایشگاه با موضوعات رایانش ابری، امنیت در فضای ابری، و ارائه محصول برگزار گردید.

گزارش تصویری:

IMG_5300-copy.jpg

IMG_5261.jpg

IMG_5334-.jpg

ویرایش شده توسط BlackSound
لینک به دیدگاه

درود بر استاد عزیز و تشکر بابت وقتی که گذاشتین

استاد استفاده از موتور چندگانه کاملا مفیده و همین الان emsisoft ashampo gdata fport  از موتورهای چندگانه استفاده میکنن،ماجرای شید اینه که از نسخه های بسیار قدیمی که هنوز آپدیت دریافت میکنن استفاده میکنه اونم به صورت غیرقانونی و طبعا آپدیت هارو از سرور اصلی دریافت نمیکنه،بلکه آپدیت رو از شخص دوم دریافت میکنه،شخصا میتونم چنین چیزی رو کمتر از 2 روز ارائه کنم(استفاده از اسکنر های پرتابل که قابل بروزرسانی هستن و میشه از خط فرمان بهشون دستور فرستاد،یعنی یه رابط گرافیکی ساده که دستور ارسال میکنه،شید هم دقیقا چنین چیزیه)

این برنامه از سوی تیم یا شخص معتبری طراحی نشده و خودش میتونه جاسوس افزار و مخرب باشه و بنده کاملا به سازنده مشکوکم.

سلام

البته به نظر من که ایشون لایسنس هر دو آنتی ویروس رو دارند و احتمالا آپدیت های هر دو آنتی ویروس رو به صورت قانونی روی یک سرور دریافت می کنند و از اونها داخل سرور آپدیت شید استفاده می  کنند .

دقت کنید متصل کردن رابط گرافیکی برنامه ( شید ) به بانک اطلاعاتی Eset یا Avast کار ساده ای نیست و کار هر کسی هم نیست ، توی پست قبلی هم گفتم باید از طریق مهندسی معکوس اینکار انجام بشه که کار مشکل و وقت گیری هست ، کسی که اینکار رو انجام داده هم از نظر برنامه نویسی و هم از نظر مهندسی معکوس دانش بالایی داشته و کارش قابل تقدیر هست اما به  نظر من اگر بدون کسب اجازه از این دو برنامه از دیتابیسشون استفاده کرده از این بابت کار جالبی نکرده و جای نکوهش داره !

در مورد برنامه هم میتونید لینک فایل نصبی شید رو برای یک آنتی ویروس دیگه به غیر از Eset یا Avast ارسال کنید و ازشون درخواست کنید فایل رو براتون بررسی کنند اگر مشکلی داشته باشه مطمئنا اطلاع خواهند داد .

من از شید تا به حال استفاده نکردم اما معمولا وقتی قرار باشه یک برنامه تجاری بشه براش امضای دیجیتال تهیه می کنند که مشخص میشه برنامه ثبت شده و چک شده هست و مشکلی نداره ، چک کنید ببینید امضای دیجیتال معتبر داره با نه ؟

post-9550-0-14398600-1419191629_thumb.jpg

من خودم شخصا اگر به فایلی مشکوک باشم اونو به Sample@eset.com ارسال می کنم و تقریبا در کمتر از 48 ساعت اگر فایل مشکلی داشته باشه اطلاع خواهند داد .

جالب هست که اسم آنتی ویروس ایمن در لیست سایت معتبر AV-Comparatives هست اما خبری از شید نیست !

اما این برنامه اگر مشکلی داشت تا به حال قبل از من و شما متوجه شده بودند / یا حق

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی هم سخت نیست . کافی عضو گروه های ه-ک و کر--ک باشی همه چی دستت میاد / نمیشه همه چی رو اینجا مطرح کردش. :raised eyebrow: :smug:

از ایستک اور فلو هم میشه کمک گرفت تا حدودی به شرطیکه غیرقانونی تلقی نکنن !! :cool:

یه راه هم هست که برخی شرکتهای آنتی ویروس خودشون میگن چه باید بکنی در قبال خرید لایسنس کیت برنامه :batting eyelashes: :Peace Sign:

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

خیلی هم سخت نیست . کافی عضو گروه های ه-ک و کر--ک باشی همه چی دستت میاد / نمیشه همه چی رو اینجا مطرح کردش. :raised eyebrow: :smug:

از ایستک اور فلو هم میشه کمک گرفت تا حدودی به شرطیکه غیرقانونی تلقی نکنن !! :cool:

یه راه هم هست که برخی شرکتهای آنتی ویروس خودشون میگن چه باید بکنی در قبال خرید لایسنس کیت برنامه :batting eyelashes: :Peace Sign:

سلام

من عضو یک گروه کرکینگ هستم اما این مورد خیلی حرفه ای تر از اون چیزی هست که شما فکر می کنید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

من عضو یک گروه کرکینگ هستم اما این مورد خیلی حرفه ای تر از اون چیزی هست که شما فکر می کنید .

سلام / شما یه ایمیل بزن به Nod بگو من برنامه نویسم و می خوام از طریق برنامه با آنتی ویروس ارتباط برقرار کنم . :smug:  ایمیلش رو نگاه میکنم داشته باشم براتون پ.خ میکنم. تقریباً 4 سال پیش من انجام دادم :cowboy:

تبریز هستین ؟؟

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

سلام / شما یه ایمیل بزن به Nod بگو من برنامه نویسم و می خوام از طریق برنامه با آنتی ویروس ارتباط برقرار کنم . :smug:  ایمیلش رو نگاه میکنم داشته باشم براتون پ.خ میکنم. تقریباً 4 سال پیش من انجام دادم :cowboy:

تبریز هستین ؟؟

سلام

قصد جسارت ندارم اما اگر همچین چیزی بود داخل وب سایت ها باید توضیحاتی در این مورد قرار می گرفت ، حداقل من ندیدم !

بعد چه دلیلی داره که Eset بیاد همچین کاری بکنه ؟ بعنی خودش بیاد نحوه دسترسی به دیتابیسش رو به یک برنامه نویس بده !

تنها چیزی که من چند سال پیش تونستم پیدا کنم سورس کد دزدیده شده آنتی ویروس کاسپر هست ، این هم لینک دانلودش :

http://www.irantk.ir/software/KASPERSKY-ANTIVIRUS-SOURCES-2oo8_Uploaded-by-Service-Manual.7z

یا حق

لینک به دیدگاه

سلام

سلام  من هم تو کار کرک هستم  ندیدم بیای آشیانه کم پیدایی هنوز هم مثل قبل گیر VM هستم! :D

در ضمن من هم آنتی ویروس ایمن چک کردم بیسش بیتدفندر 2011 هست کاملا بررسی کردم مو نمیزنه  :clapping:

ولی خیلی جالبه شرکت شید یا دو تا آنتی ویروس ارجینال و کپی کردن آپدیت هاشون رو سرور چه پولایی که در نمیارن  :D

سلام

قصد جسارت ندارم اما اگر همچین چیزی بود داخل وب سایت ها باید توضیحاتی در این مورد قرار می گرفت ، حداقل من ندیدم !

بعد چه دلیلی داره که Eset بیاد همچین کاری بکنه ؟ بعنی خودش بیاد نحوه دسترسی به دیتابیسش رو به یک برنامه نویس بده !

تنها چیزی که من چند سال پیش تونستم پیدا کنم سورس کد دزدیده شده آنتی ویروس کاسپر هست ، این هم لینک دانلودش :

http://www.irantk.ir/software/KASPERSKY-ANTIVIRUS-SOURCES-2oo8_Uploaded-by-Service-Manual.7z

یا حق

با این نظر موافقم مثل این میمونه من برم به شرکت Eset بگم میشه پنل سایتتونو بدید ببینم چطوره 

میشه گفت امکان این کار 0.01 % هست!

ویرایش شده توسط mr.cracker
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا کی میگه خوبه من رو سیستم هر مشتری نصب کردم نهایتا 3 ماه دووم اورد باعث پایین اومدن سرعت سیستم کرش کردن سیستم و فایروالش هم که دیگه گفتن نداره به خودش هم گیر میده :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...