رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد تست 970gtx در بازی ها

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

هدفم از quote کردن پست آقا رضا عزیز ایراد گرفتن یا درگیر کردن صحبت های ایشون نیست.

در مورد اینکه آیا با عوض کردن سی پی یو 3570k با مدل بالاتری مثل 3770k و یا 4770k فریم بالاتری میشه گرفت توی بازی. با توجه به تست ها و review هایی که انجام شده شاید این افزایش فریم به 5 فریم هم نرسه.

این هم مقایسه 3 پردازنده i7 نسل 2.3 و 4

attachicon.gif1.jpg

مساله بعدی در مورد اینکه آیا داشتن pci-e 3.0 تاثیری توی فریم داره یا خیر. عکس زیر کاملا این مساله رو نشون میده. که کارت gtx 980 در بازی crysis 3 تو 3 حالت بررسی شده و تفاوت Pci-e 2.0 و Pci-e 3.0 به 1 فریم هم نمیرسه

attachicon.gifcrysis3_1920_1080.gif

بنده در جواب تمام دوستان گفتم فکر نکنم cpu  i5 با  i7  چندان تفاوت (مدل های گفته شده) خاصی ایجاد کنه 3 یا 4 % یا pci3 , pci2 الان فقط بیشترین شک بنده روی هارد دارم 

لینک به دیدگاه

تا جایی که من اطلاع دارم هارد نمیتونه باعث افت فریم بشه ببینیم نظر اساتید چیه

لینک به دیدگاه

عزیز v-sync رو خاموش کن .

v.syne  مگه تو  crysis 3  محدود میکه فریم رو! عزیز اینم تست بعد از خامش کردن v-sync 

الان من تو سایت tech power up  کارت 970 msi   فریم 42 رو میده و تنظیمات در بالای صفحه 4xaa نوشته در 1080*1920 منم رفتم تو بازی و تنظیمات بردم رو یکی مونده به اخرین گزینه که 8xmsaa بردم رو 4x msaa  دیدم دقیقا فریم روی 45 هست فکر کنم  فریم اصلی همین باشه  تو ویدئو تست از سه کارت  به نظر میرسه که تنظیمات بر روی fxaa  که هر سه کارت از فریم 60 بیشتر نمیشن و از 50 تا 60 متغییرن  کارت منم با همین جزییات همین فرم رو میده http://www.techpowerup.com/reviews/MSI/GTX_970_Gaming/14.html

Crysis3 2014-12-23 00-27-26-71.bmp

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

هدفم از quote کردن پست آقا رضا عزیز ایراد گرفتن یا درگیر کردن صحبت های ایشون نیست.

در مورد اینکه آیا با عوض کردن سی پی یو 3570k با مدل بالاتری مثل 3770k و یا 4770k فریم بالاتری میشه گرفت توی بازی. با توجه به تست ها و review هایی که انجام شده شاید این افزایش فریم به 5 فریم هم نرسه.

این هم مقایسه 3 پردازنده i7 نسل 2.3 و 4

attachicon.gif1.jpg

مساله بعدی در مورد اینکه آیا داشتن pci-e 3.0 تاثیری توی فریم داره یا خیر. عکس زیر کاملا این مساله رو نشون میده. که کارت gtx 980 در بازی crysis 3 تو 3 حالت بررسی شده و تفاوت Pci-e 2.0 و Pci-e 3.0 به 1 فریم هم نمیرسه

attachicon.gifcrysis3_1920_1080.gif

ممنون از شما

نه من هم نگفتم خیلی تاثیر داره وفقط ایرادات و ناهنماهنگی های سیستمش رو بهش گوش زد کردم همین طور که  میبینید نوشتم عدم حضور pci3 حس جالبی نداره نه اینکه  بگم مثلا موثر است خیلی ولی بهرحال نمیشه انکار کرد موثره-البته حضور پردازنده قوی هم میتونه موثر باشه

لینک به دیدگاه

دوستان چرا اینهمه تست از سایتهای دیگران . مگه اینجا کسی تا بحال این بازی رو خودش تست نکرده. ؟؟!!!

لینک به دیدگاه

دوست من چرا محدود نمیکنه من با کارت ۲۹۰ حدود ۶۰ تا ۷۵ فریم می گرفتم با تنظیمات very high و آنتی الیزینگ fxaa اگه تو لینکی که من به شما دادم نگاه کنی فریم بالای هفتاد هست که اگه شما v-sync رو روشن کنی میاد رو ۶۰ قفل میشه البته کمتر ممکنه بشه ولی بیشتر نه اینم بازی کرایسیس با کارت ۲۹۰ میبینی که من ۷۱ فریم گرفتم.

post-15516-0-59935500-1419285196_thumb.jpg

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

ممنون از شما

نه من هم نگفتم خیلی تاثیر داره وفقط ایرادات و ناهنماهنگی های سیستمش رو بهش گوش زد کردم همین طور که  میبینید نوشتم عدم حضور pci3 حس جالبی نداره نه اینکه  بگم مثلا موثر است خیلی ولی بهرحال نمیشه انکار کرد موثره-البته حضور پردازنده قوی هم میتونه موثر باشه

سلام اقا رضا عزیز ممنون میشم اگه به سوالات من در تایپیک #14 گفتم جواب بدید؟

لینک به دیدگاه

v-sync ربطی به بازی خاصی نداره .

کارش اینه که وقتی روشن بشه fps رو قفل میکنه واگه monitor  باشه 60 روی این عدد میمونه و اگه vga باشه 120 نمیزاره از 60 بیشتر بشه.کیفییت ( تصویر ) رو بالا میبره.

لینک به دیدگاه

دوست من چرا محدود نمیکنه من با کارت ۲۹۰ حدود ۶۰ تا ۷۵ فریم می گرفتم با تنظیمات very high و آنتی الیزینگ fxaa اگه تو لینکی که من به شما دادم نگاه کنی فریم بالای هفتاد هست که اگه شما v-sync رو روشن کنی میاد رو ۶۰ قفل میشه البته کمتر ممکنه بشه ولی بیشتر نه اینم بازی کرایسیس با کارت ۲۹۰ میبینی که من ۷۱ فریم گرفتم.

attachicon.gifpost-15516-0-52004800-1417877466.jpg

من فکر میکردم v-sync  از بازی های نسل جدید به اینور محدود میکنه گرافیک چون به دلیل وجود کنسول ها ps4  xbox one که راحت تر بازی رو اجرا کنند شما یه عکس از همان مرحله که بنده گذاشتم و همان منطقه بذارین و بگین فریم رو چنده اخه اینجایی که شما عکسشو گذاشتین فریم بنده هم روی 73 هست

ویرایش شده توسط W/!\NTED
لینک به دیدگاه

من فکر میکردم v-sync  از بازی های نسل جدید به اینور محدود میکنه گرافیک چون به دلیل وجود کنسول ها ps4  xbox one که راحت تر بازی رو اجرا کنند شما یه عکس از همان مرحله که بنده گذاشتم و همان منطقه بذارین و بگین فریم رو چنده اخه اینجایی که شما عکسشو گذاشتین فریم بنده هم روی 73 هست

عزیز کارت شما اوکی هست چون همانطور هم به شما گفتم قدرت کارت من و شما در یه حد هست و کمی کارت شما قوی تر هست . حالا تو همون صحنه که شما ۷۳ فریم می گیری v-sync رو روشن کنی فریم میاد رو ۶۰ . آقا خیالت راحت کارت شما اوکی اوکی هست. ضمنا من کارت رو فروختم این اسکرین شات رو قبلا گرفتم.

لینک به دیدگاه

دوستان در حال حاضر کسانی که گرافیک 970 دارن و بازی crysis 3  با بالا ترین جزیئات منظورم msaa 8x , ultra  با رزولیشن1080*1920  تو سیستم شون نصب ممنون میشم یه عکس از فریم که میده بذارن در مرحله اول  @};-

لینک به دیدگاه

عزیز کارت شما اوکی هست چون همانطور هم به شما گفتم قدرت کارت من و شما در یه حد هست و کمی کارت شما قوی تر هست . حالا تو همون صحنه که شما ۷۳ فریم می گیری v-sync رو روشن کنی فریم میاد رو ۶۰ . آقا خیالت راحت کارت شما اوکی اوکی هست. ضمنا من کارت رو فروختم این اسکرین شات رو قبلا گرفتم.

دوست عزیز از اینکه وقت گذاشتی و  ما رو راهنمایی کردی سپاسگذارم  

لینک به دیدگاه

ببین ما توی تست عدد ثابت نداریم یک minimum داریم یک average برای vga شما هم از 55 میره تا 68 .

لینک به دیدگاه

من هم همین مشکلو دارم ولی مال من از cpu هستش

مدل amd x6 1090t

دوستان به نظرتون اور کنم می تونم از تمام قدرت 970 استفاده کنم؟یا باید غوض شه؟

لینک به دیدگاه

ببین ما توی تست عدد ثابت نداریم یک minimum داریم یک average برای vga شما هم از 55 میره تا 68 .

من میخوام بدونم  دوستانی که این بازی رو با بالا ترین جزئیات بازی کرد فریمشون از چند تا چند بود الان واسه بنده از 35 تا 43 متغییره! ولی این طور که معلومه تو تستها روی 4xaa  میزارن که مال من هم درست نشون میده

لینک به دیدگاه

من میخوام بدونم  دوستانی که این بازی رو با بالا ترین جزئیات بازی کرد فریمشون از چند تا چند بود الان واسه بنده از 35 تا 43 متغییره! ولی این طور که معلومه تو تستها روی 4xaa  میزارن که مال من هم درست نشون میده

عزیز خواهش می کنم . اینجا جمع شدم تا به هم کمک کنیم و از هم یاد بگیریم. عزیز تو رویو که من به شما دادم رو fxaa گذاشته بود . تو رویو شما 4xaa بعضی موقع ها کلا این آنتی الیزینگ رو خاموش می کنن . حکم کلی نداریم تا جایی که من میدونم. اما وقتی جز به جز تنظیمات رو مثل رویوها می کنی و فریمی نزدیک به اون چیزی که اونا گرفتن تو هم میگیری نشان از این هست که همه چی اوکی هست و دلیلی نداره بیشتر از این حساس شی احتمالا تازه کارت رو گرفتی و میخوای زیر و بمش رو در بیاری . در هر صورت از نظر من هیچ مشکلی تو کل سیستم شما نیست و همه چیز اوکی هست. چون فریمی که می گیری کاملا معقول هست و نشان از اوکی بودن سیستم شماست. خیر پیش عزیز

لینک به دیدگاه

عزیز خواهش می کنم . اینجا جمع شدم تا به هم کمک کنیم و از هم یاد بگیریم. عزیز تو رویو که من به شما دادم رو fxaa گذاشته بود . تو رویو شما 4xaa بعضی موقع ها کلا این آنتی الیزینگ رو خاموش می کنن . حکم کلی نداریم تا جایی که من میدونم. اما وقتی جز به جز تنظیمات رو مثل رویوها می کنی و فریمی نزدیک به اون چیزی که اونا گرفتن تو هم میگیری نشان از این هست که همه چی اوکی هست و دلیلی نداره بیشتر از این حساس شی احتمالا تازه کارت رو گرفتی و میخوای زیر و بمش رو در بیاری . در هر صورت از نظر من هیچ مشکلی تو کل سیستم شما نیست و همه چیز اوکی هست. چون فریمی که می گیری کاملا معقول هست و نشان از اوکی بودن سیستم شماست. خیر پیش عزیز

دوست عزیز من قصد دست انداختن اساتید ودوستان رو ندارم و نه میخوام وقت ارزشمند دوستان رو بگیرم هدف من از این سوالات برای بالا بردن سطح اگاهی هست می خوام بدونم این تست های که از کارت گرفته شده و رویو که قرار دادن درسته یا نه ملاک اونا چیزی دیگه هست  منظورم این بود درستی این رویو ها با تست هایی که دوستان گرفتن درسته یا نه @};-

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من قصد دست انداختن اساتید ودوستان رو ندارم و نه میخوام وقت ارزشمند دوستان رو بگیرم هدف من از این سوالات برای بالا بردن سطح اگاهی هست می خوام بدونم این تست های که از کارت گرفته شده و رویو که قرار دادن درسته یا نه ملاک اونا چیزی دیگه هست  منظورم این بود درستی این رویو ها با تست هایی که دوستان گرفتن درسته یا نه @};-

عزیز کامنت اشتباهی رو نقل قول کردم که باعث سوء تفاهم شد. اما رویوهای سایت های معتبر کاملا قابل استناد هستند. حالا پنج درصد اختلاف باشه موردی نداره. اما میشه با قاطعیت بهشون استناد کرد. اما خوب تجربه دوستان خیلی مهمه و خیلی میتونه راهگشا برای حل مشکل باشه ولی استناد اولتون به سایتهای معتبر باشه بعد فریم بنده و دیگر عزیزان چون فریم اعلام شده در این سایت به طور علمی و دقیق هست که توسط افراد بسیار باتجربه گرفته شد.

لینک به دیدگاه

سلام . 970 توي max setting , با فركانس 2560 1440بايد 40fps بده .

اونم با cpu main ram power همه در حد عالي، برنامه و پچ همه به روز كه براي شما سيستم ضعيف تر است به نسبت همه review ها در سايتها است ولي عجيبه كه بعضي دوستان راحت امدن تكنولوژي و قدرت pci3 , cpu رو بردن زير سوال و گفتند دو يا سه فريم در صورتي كه ١٢ تا ١٥ فريم فرق ميكنه.

سيستم شما هم با توجه به config خوبه.مشكلي هم از اول نداشت.

ویرایش شده توسط zargar
لینک به دیدگاه

راستي عكس reveiw كه اينجا گذاشته شد تاريخش به اخر 2013 الان اخر 2014 كه خوب كلي تغييرات توي nvidia driver شده و نرم افزاز ها اين test براي ١ سال پيش.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...