رفتن به مطلب

لطفا کمک! مشکل عجیب با کارت GTX 970 Asus Strix

AliSSnake
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه شما دوستان. یه راست میرم سر اصل مطلب:

من حدودا 1 ماهه که یه Asus Strix 970 گرفتم. تا امروز بعد از ظهر خوب بود ولی وقتی سیستم رو 2 ساعت پیش خاموش کردم. بعد از یک ساعت که خواستم روشنش کنم دیگه تصویر نداد. جالب اینه که سیستم بوق سلامت میزنه. از طرفی کابل DVI به پورت پایینی کارت وصل بود. اونو زدم تو بالایی تصویر اومد ولی رزولوشن بیشتر از 600*800 نمیشد. درایور کارت گرافیک هم که خواستم نصب کنم وسطش یهو تصویر رفت انگار که سیستم کاملا خاموشه و همون حالت پیش اومد. الانم فقط از پورت DVI بالایی تصویر میاد تا سر لود ویندوز بعد دوباره همون حالت میشه. از پورت DVI پایینی هم به کل تصویر نمیده. خواهشا کمک کنید. ایشالا برا کسی از این مشکلا پیش نیاد که حس خیلی بدی داره. ویندوز هم عوض کردم فرقی نکرد. رم ها رو از اول جا زدم بازم همون آشو همون کاسه. مطمئن شدم از کارت گرافیکه چون الانم یه کارت گرافیک دیگه وصل کردم هیچ مشکلی نداره و اومدم تا از شما دوستان و اساتید راهنمایی بگیرم. 

ویرایش شده توسط AliSSnake
لینک به دیدگاه

• ارسال 83
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

سلام به همه شما دوستان. یه راست میرم سر اصل مطلب:

من حدودا 1 ماهه که یه Asus Strix 970 گرفتم. تا امروز بعد از ظهر خوب بود ولی وقتی سیستم رو 2 ساعت پیش خاموش کردم. بعد از یک ساعت که خواستم روشنش کنم دیگه تصویر نداد. جالب اینه که سیستم بوق سلامت میزنه. از طرفی کابل DVI به پورت پایینی کارت وصل بود. اونو زدم تو بالایی تصویر اومد ولی رزولوشن بیشتر از 600*800 نمیشد. درایور کارت گرافیک هم که خواستم نصب کنم وسطش یهو تصویر رفت انگار که سیستم کاملا خاموشه و همون حالت پیش اومد. الانم فقط از پورت DVI بالایی تصویر میاد تا سر لود ویندوز بعد دوباره همون حالت میشه. از پورت DVI پایینی هم به کل تصویر نمیده. خواهشا کمک کنید. ایشالا برا کسی از این مشکلا پیش نیاد که حس خیلی بدی داره. ویندوز هم عوض کردم فرقی نکرد. رم ها رو از اول جا زدم بازم همون آشو همون کاسه. مطمئن شدم از کارت گرافیکه چون الانم یه کارت گرافیک دیگه وصل کردم هیچ مشکلی نداره و اومدم تا از شما دوستان و اساتید راهنمایی بگیرم. 

گارانتی داره؟

لینک به دیدگاه

گارانتی داره؟

بله دوست من. کارت گارانتی سازگار رو جعبشه. تا 29/4/2017 گارانتی داره. فقط یه چیزی. الان رو کارت گارانتیش زده Asus GTX 980.  مشکلی بوجود نمیاره.

لینک به دیدگاه

سلام پاور شما چند واته ؟

ممکن هست از پاور باشه

از پاورم نیست. چون پاورم Enermax Revoloution XT 730W هستش.

لینک به دیدگاه

شماره سریال روی گرافیک وکارت گارانتی رو چک کن ببین یکیه ممکنه اشتباهی باشه

لینک به دیدگاه

شماره سریال روی گرافیک وکارت گارانتی رو چک کن ببین یکیه ممکنه اشتباهی باشه

ممنون از راهنماییتون. بله حق با شما بود. چون شماره سریال یکیه. یکم دلم خوش شد.

لینک به دیدگاه

شما گرافيك نو خريدي نميدوني گاوانتي داره اونم 970

كلا بعضي سوالها اينجا خيلي عجيبه ها؟!؟!؟!؟!

ویرایش شده توسط zargar
لینک به دیدگاه

کلا الان حالم خوب نیست یه جورایی تو شک هستم. اتفاقا موقع خرید هم گفتم چرا زده GTX 980. اون بنده خدا هم گفت که سریالشون یکیه مشکلی نیست.

لینک به دیدگاه

خب با وجود گارانتی جای نگرانی نیست

تو این 15 سالی که سیستم داشتم تا حالا کارم به گارانتی نیفتاده بود. همون که میترسیدم سرم اومد. یعنی واسم تعویض میکنن یا اذیت میکنن؟ گارانتی سازگار خوبه؟

لینک به دیدگاه

نمی خوام به شما استرس بدم ولی هیچ کس تا حالا از گارانتی ویسا و سازگار  رضایت نداشته!  فقط دعا کن میبری گارانتی جواب گو باشن!!

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

نگران نباش مشکلی پیش نمیاد فقط بگو یوحویی شد نمیدونم چی شد بهانه نده دستشون از گارانتی خارج کنن!

لینک به دیدگاه

گیگابایت چرا نخریدیی  :)

ایشالا که عوض کنن  @};- فقط زود تسلیم نشو اگه خواستن اذیتت کنن پدرشون در بیار سمج باش  :)

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

گیگابایت چرا نخریدیی  :)

ایشالا که عوض کنن  @};- فقط زود تسلیم نشو اگه خواستن اذیتت کنن پدرشون در بیار سمج باش  :)

دیدم همه Giga G1 گرفتن خواستم متفاوت باشم *dry# . گرچه اینجور مشکلا ممکنه واسه هر قطعه ای با هر برندی پیش بیاد ولی شانس منه. برم لب چشمه آبش خشک میشه. به 1 ماه نکشیده گرفتمش. دماشم مدام چک کردم. دمای GPU از 69 بالاتر نرفت. حتی یک درجه. فقط دمای VRMهاش تو فول لود روی 93 هم میرفت.

لینک به دیدگاه

نگران نباش مشکلی پیش نمیاد فقط بگو یوحویی شد نمیدونم چی شد بهانه نده دستشون از گارانتی خارج کنن!

آخه واقعا هم یهویی شد. سیستمو روشن کردم تصویر نداد. گارانتی سازگار کجای تهرانه حدودا. من کرجم. 

لینک به دیدگاه

نمی خوام به شما استرس بدم ولی هیچ کس تا حالا از گارانتی ویسا و سازگار  رضایت نداشته!  فقط دعا کن میبری گارانتی جواب گو باشن!!

یعنی تا این حد از سر خودشون وا میکنن؟ کلا حالم خراب شد. شنبه اول وقت میبرمش گارانتی. ممنون.

لینک به دیدگاه

والا من ساکن ارومیه هستم اونو باید دوستان تهرانی پاسخ بدن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فقط یه توصیه بهت میکنم. با پیش زمینه ذهنی منفی نرو گارانتی که حتما به مشکل میخوری! شما با روی خوش و اعتماد به نفس برو مطمئن باش کارت به راحتی تمام راه می افته  :)  دلیلی برای نگرانینداری. کارت خودش خراب شده و برات تعویضش میکنن.

لینک به دیدگاه

میشه بدون گارانتی باشه!

خیلی عجیب نیست

همین الان بعضی جاها کارتهای جدیدو بدون گارانتی میفروشن(خودشون وارد کردن)

ویرایش شده توسط mehrxad( مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

فقط یه توصیه بهت میکنم. با پیش زمینه ذهنی منفی نرو گارانتی که حتما به مشکل میخوری! شما با روی خوش و اعتماد به نفس برو مطمئن باش کارت به راحتی تمام راه می افته  :)  دلیلی برای نگرانینداری. کارت خودش خراب شده و برات تعویضش میکنن.

ممنون از راهنماییه خوبت. واقعا هم گارانتی حق من و امثال منه که بی هیچ دلیل و اشتباه و قصد و غرضی جنسشون به خودیه خود مشکل پیدا میکنه. با اعتماد به نفس کامل میرم گارانتی و همینطور با روی خوش. بازم ممنون.

لینک به دیدگاه

مملکتی داریم بخدا طرف گارانتی هم داره کارتش اما باور نمیکنه گارانتی کمکش کنه باید دل داریی بدیم بهش تا از حقش نگذره به کجا میریم با این بی عدالتی ها  :wacko:  :D  :(

لینک به دیدگاه

مملکتی داریم بخدا طرف گارانتی هم داره کارتش اما باور نمیکنه گارانتی کمکش کنه باید دل داریی بدیم بهش تا از حقش نگذره به کجا میریم با این بی عدالتی ها  :wacko:  :D  :(

واقعا هم به همین شکله. من الان نمیدونم سرنوشت اون یک میلیون و هشتصد هزار تومنی که دادم چی میشه. فقط برام دعا کنید لطفا. ایشالا بی دلیل برا کسی از این مشکلا پیش نیاد. ممنون از توجهتون. 

لینک به دیدگاه

نگران نباش انشاالله مشکل حل میشه وقتی یه قطعه ی 1800تومنی در عرض یه ماه پس از خرید خراب بشه  مطمعنا اگه من بودم حالم کمتر از حال تو نبود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...