رفتن به مطلب

لطفا کمک! مشکل عجیب با کارت GTX 970 Asus Strix

AliSSnake
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

عزیز نگران نباش گارانتی سازگار،گارانتی بدی نیست خیالت راحت به کارت رسیدگی میکنن و رفع مشکل میکنن

لینک به دیدگاه

• ارسال 83
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

نگران نباش انشاالله مشکل حل میشه وقتی یه قطعه ی 1800تومنی در عرض یه ماه پس از خرید خراب بشه  مطمعنا اگه من بودم حالم کمتر از حال تو نبود

مرسی از شما. الان رفتم فاکتور رو نگاه کردم تاریخ خریدم 12\9\93 یعنی کمتر از 20 روز!  ایشالا خدا به خیر بگذرونه این قضیه رو. ممنون از همدردی و توجهتون. واقعا از تمام بچه های لیون تشکر میکنم که من و امثال من رو درک میکنند. 

لینک به دیدگاه

نمی خوام به شما استرس بدم ولی هیچ کس تا حالا از گارانتی ویسا و سازگار  رضایت نداشته!  فقط دعا کن میبری گارانتی جواب گو باشن!!

دو هفته پیش مودمم سوخت بردم سازگار برام عوض کرد(tp-link 8980) 

لینک به دیدگاه

عزیز نگران نباش گارانتی سازگار،گارانتی بدی نیست خیالت راحت به کارت رسیدگی میکنن و رفع مشکل میکنن

خدا از دهنتون بشنوه دوست من. از توجهتون ممنونم. میرم به امید خدا یه کارت نو میگیرم.

لینک به دیدگاه

دو هفته پیش مودمم سوخت بردم سازگار برام عوض کرد(tp-link 8980) 

خدا رو شکر. خیالم تا حدودی راحت شد. شما بردید خیابون ولیعصر دیگه درسته؟ همون آدرسی که تو سایتش زده؟

لینک به دیدگاه

با سلام. @};-

از تجربه ای که دارم این مشگل از چیپ کارت تونه این حالت کار میکنه.

خودم تعمییر کارم همچین مشگلی بوده که برای یکی از دوستام اتفاق افتاده بود.

برای رفع این مشکل هم کارت رو بد از حرارت دادن به چیب درست میشه اما بعد از چند وقت دیگه دوباره این طوری میشه که باید ریبال شه چیپ.

من احتمال میدم این تعمیریه که شما خریدین به اسم نو و پلمپ و از این داستانا.

قبل از اینکه شرکت هم وارد بازار کنه از همه ی کارتاشون تست کامل میگیرن. فقط هم میاد تو ایران این بلا ها سرش میاد/

فردا شما 100% پیگر این گارانتی باش چون چند روزه خریدن انشالاه عوض میکنن مشگلی هم پیش نمیاد. یا حق

انقد دوست دارم این جورآدما و گارانتی ها رو ببرم زیره دستگاه یه 500درجه حرارت بدم.ببینم چی میشن =))

لینک به دیدگاه

خدا رو شکر. خیالم تا حدودی راحت شد. شما بردید خیابون ولیعصر دیگه درسته؟ همون آدرسی که تو سایتش زده؟

خیابان میرزای شیرازی کوچه ناهید.فقط دقت کن بگو این کارت خراب شده و تمام از شما خواهش میکنم توضیح اضافه ندید چون کاملا به ضررتون میشه

لینک به دیدگاه

سلام

داداش نگراني نداره كه به چه بهونه اي اصلا ميخوان كارت رو راه نندازن

بابت همين گارانتي كلي پول رو كارت ميكشن وظيفشونه كارت رو راه بندازن

لینک به دیدگاه

با سلام. @};-

از تجربه ای که دارم این مشگل از چیپ کارت تونه این حالت کار میکنه.

خودم تعمییر کارم همچین مشگلی بوده که برای یکی از دوستام اتفاق افتاده بود.

برای رفع این مشکل هم کارت رو بد از حرارت دادن به چیب درست میشه اما بعد از چند وقت دیگه دوباره این طوری میشه که باید ریبال شه چیپ.

من احتمال میدم این تعمیریه که شما خریدین به اسم نو و پلمپ و از این داستانا.

قبل از اینکه شرکت هم وارد بازار کنه از همه ی کارتاشون تست کامل میگیرن. فقط هم میاد تو ایران این بلا ها سرش میاد/

فردا شما 100% پیگر این گارانتی باش چون چند روزه خریدن انشالاه عوض میکنن مشگلی هم پیش نمیاد. یا حق

انقد دوست دارم این جورآدما و گارانتی ها رو ببرم زیره دستگاه یه 500درجه حرارت بدم.ببینم چی میشن =))

فکر نمیکنم کارکرده باشه چون همه جاش پلمپ بود روی بک پلیت کارت هم یه زرورق خوشگل و براق بود. یعنی ظاهرش که این طور نشون میداد و پلمپ به تمام معنا بود. دیگه باطنش رو خدا داند. ممنون از راهنماییه تخصصیتون.

لینک به دیدگاه

برعکس دوستان که میگن گارانتی سازگار بده

بنظر من  به پست گارانتی های دیگه نخوردن که بفهمند سازگار در مقابل اونا پادشاه

چرا؟؟؟؟؟

چون اگه 1 قطعه مثل ماربرد رو شما خودت بزنی سوکت cpu  رو بشکنی و ببری سازگار چون ضربه فیزیکیه باهزینه برات تعمیر میکنند

نکته جالبش اینجاست که اگه قابل تعمیر نباشه پول تعمیر قطعه رو میدی و 1 قطعه دیگه با ادامه گارانتی کارت خودت بهت میدند

این مورد برای من با z87-aا تفاق افتاد وبا پرداخت100 تومان هزینه تعمیر 1 مادربرد دیگه گرفتم

درصورتیکه 1رم اکبند کینگ استون گرفتم و سیستم بالا نیومد بردم گارانتی سریر گفتن smd رم کنده شده ونه گارانتی داره ونه تعمیر و خیلی راحت گفت پرتش کن بره

اینجا بود فهمیدم سازگار چه نعمتی بود

ویرایش شده توسط kamrani
لینک به دیدگاه

خیابان میرزای شیرازی کوچه ناهید.فقط دقت کن بگو این کارت خراب شده و تمام از شما خواهش میکنم توضیح اضافه ندید چون کاملا به ضررتون میشه

ممنون. همین کارو میکنم. دیگه باقیش بر میگرده به وجدانشون. آخه بدبختی من اینه که الان نمیدونم از پورت HDMI تصویر میده یا نه. الان همونطور که گفتم پورت DVI بالایی تصویر میده تا تو ویندوز ولی وقتی درایور رو نصب میکنی تصویر میره و رزولوشنم از 800 در 600 بیشتر نمیشه. یا مثلا از پورت پایینی تصویر نمیده. مشکل منم یجوریه که نیاز به توضیح داره وگرنه میترسم طرف کابل HDMI رو بزنه کارت تصویر بده بگه سالمه حالا بیا قضیه رو توضیح بده... اونا هم فکر کنم اینجورین که بگن کارت تصویر داد یعنی سالمه و از این حرفا. یعنی الان کلا تو فاز منفی ام و دارم تمام جوانب رو بررسی میکنم. حالا با تمام این احوال به نظرتون توضیح بدم یا نه.؟

لینک به دیدگاه

برعکس دوستان که میگن گارانتی سازگار بده

بنظر من  به پست گارانتی های دیگه نخوردن که بفهمند سازگار در مقابل اونا پادشاه

چرا؟؟؟؟؟

چون اگه 1 قطعه مثل ماربرد رو شما خودت بزنی سوکت cpu  رو بشکنی و ببری سازگار چون ضربه فیزیکیه باهزینه برات تعمیر میکنند

نکته جالبش اینجاست که اگه قابل تعمیر نباشه پول تعمیر قطعه رو میدی و 1 قطعه دیگه با ادامه گارانتی کارت خودت بهت میدند

این مورد برای من با z87-aا تفاق افتاد وبا پرداخت100 تومان هزینه تعمیر 1 مادربرد دیگه گرفتم

درصورتیکه 1رم اکبند کینگ استون گرفتم و سیستم بالا نیومد بردم گارانتی سریر گفتن smd رم کنده شده ونه گارانتی داره ونه تعمیر و خیلی راحت گفت پرتش کن بره

اینجا بود فهمیدم سازگار چه نعمتی بود

ممنون. اگه اینجوری باشه که گارانتی خوبیه. خدا کنه کار منم به خوبی انجام بشه و منم دعاشون کنم. مرسی از شما. واقعا دل گرم شدم . شنبه اول صبح میرم سازگار.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

کارت 970 کارت جدیدی هست فکر نمیکنم کارشون به تعمیر بکشه

فقط وقتی میرید توضیح اضافی ندید

به احتمال زیاد براتون تعویض میکنند شاید یکمقدار زمان بر باشه ولی حوصله به خرج بدید مشکل تون حل میشه

موفق باشید

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

مسولش اقاییه بنام سلیمانی

ببر بهش بگو کارت مشکل تصویر  داره و دیگه چیز اضافه نگو

توبرگه شرح مشکل  هم فقط همینو بنویس

بقیشو دیگه بسپار به خودشون 

ویرایش شده توسط kamrani
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گارانتی دوست من- لطفا اصلا دستکاری نکنید

لینک به دیدگاه

مسولش اقاییه بنام سلیمانی

ببر بهش بگو کارت مشکل تصویر  داره و دیگه چیز اضافه نگو

توبرگه شرح مشکل  هم فقط همینو بنویس

بقیشو دیگه بسپار به خودشون 

پس یعنی هیچ توضیح اضافه ای ندم. مرسی که تجربیات رو مطرح میکنی و همینطور ممنون از راهنماییه صریح و خوبت. همین کارو میکنم. شما که تجربه داری حدودا چقدر زمان میبره تا تعویض کنن؟

لینک به دیدگاه

گارانتی دوست من- لطفا اصلا دستکاری نکنید

دستکاری نمیکنم به هیچ وجه. حقیقتا جرات نمیکنم بهش دست بزنم. الان بستم گذاشتم تو جعبش تا شنبه ببرم گارانتی. به محض اینکه این مشکل پیش اومد اومدم اینجا تا از شما دوستان و افراد با تجربه کمک بگیرم.

لینک به دیدگاه

منظورم اینکه نگی چطوری اینجوری شد و چیکار باهاش کردی

شماره پیگیری بهت میدن که خودت میتونی زنگ بزنی و از شرح قطعه باخبر بشی

درضمن بمحض اینکه حاضر بشه خودشون بهت زنگ میزنند

ویرایش شده توسط kamrani
لینک به دیدگاه

مرسی. بله الان تو سایتش دیدم که با شماره قبض و سریال نامبر میتونی وضعیت جنس رو پیگیری کنی. 

لینک به دیدگاه

فکر نمیکنم کارکرده باشه چون همه جاش پلمپ بود روی بک پلیت کارت هم یه زرورق خوشگل و براق بود. یعنی ظاهرش که این طور نشون میداد و پلمپ به تمام معنا بود. دیگه باطنش رو خدا داند. ممنون از راهنماییه تخصصیتون.

به خاطره اینه که میگم  به اسم نو و پلمپ و از این داستانا.

من با دوستم رفتم تهران گوشی سونی ال خرید پلمپ.

امدیم در پشت نداشت برگردوندیم نه مغازه دار قبول کرد نه شامل گارانتی میشه.شماره دوستم هم هرکی خواست میدم با هاش صحبت کنه.

از لیون خرید میکردید که اطمینان بالایی داره از این جور مشکلا هم نیست.

این پلمپ و برچسبو خودشون میزنن حلا میخواد گارانتی باشه یا وارد کننده. یا به قول الان وارد کننده ی گارانتی(خودش وارد میکنه یکم پارتی 4 تا برچسب سریال هم براش ست میکنه خودش میده بیرون)

لینک به دیدگاه

شما اصلا یه نگاه بنداز توی Advance Setting رزولوشنت ببین کارت رو میشناسه؟ممکنه درایورت Update شده باشه پریده باشه.بزارش توی یه سیستم دیگه...ببرید گارانتی همه این کارارو می کنه اگه مشکلی نداشته باشه تست می کنه پستون می ده میگه اوکی هستش مشکل از سیستم شماست.تازه تصویر نمی ده یعنی چی؟صفحه رو سیاه نشون میده و مانیتور مثل حالت Stand by چشمک می زنه؟مانیتور می نویسه Sync Out of Range؟یا می نویسه NO SIGNAL؟شما وقتی میرید گارانتی هر چی توضیح ندید پروسه ی فهمیدن اشکال بیشتر طول می کشه...که اگه واقعا می تونید و حصوله صبر کردن دارید که هیچی...دست بهش نزنید تا گارانتی بهتون خبر بده.من یکی از آشناهام یه GTX 780 DCU II داشت نمی دونست چشه دست ما که نداد مستقیم فرستادش گارانتی سازگار و فقط گفت خرابه. 3 هفته طول کشید بهش خبر بدن سوخته و گفتن تعویض می کنن براش ولی فعلا موجودی ندارن...2 ماه بعد یه کارت نو بهش دادن تا اومد دستش همون موقع فروختش ...

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

شما اصلا یه نگاه بنداز توی Advance Setting رزولوشنت ببین کارت رو میشناسه؟ممکنه درایورت Update شده باشه پریده باشه.بزارش توی یه سیستم دیگه...ببرید گارانتی همه این کارارو می کنه اگه مشکلی نداشته باشه تست می کنه پستون می ده میگه اوکی هستش مشکل از سیستم شماست.تازه تصویر نمی ده یعنی چی؟صفحه رو سیاه نشون میده؟مانیتور می نویسه Sync Out of Range؟یا می نویسه NO SIGNAL؟شما وقتی میرید گارنتی هر چی توضیح ندید پروسه ی فهمیدن اشکال بیشتر طول می کشه...که اگه واقعا می تونید و حصوله صبر کردن دارید که هیچی...دست بهش نزنید تا گارانتی بهتون خبر بده.من یکی از آشناهام یه GTX 780 DCU II داشت نمی دونست چشه فرستادش گارانتی سازگار گفت خرابه 3 هفته طول کشید بهش خبر بدن سوخته و گفتن تعویض می کنن براش ولی فعلا موجودی ندارن...2 ماه بعد یه کارت نو بهش دادن تا اومد دستش همون موقع فروختش ...

دوست عزیز بذار دقیقا قضیه رو شرح بدم. تصویر نمیده مثل موقعی که سیستم رو خاموش میکنی و مانیتور روشنه ولی کابل DVI بین کارت گرافیک و مانیتور وصله. اگه اون کابلرو از پشت گرافیک جدا کنم No signal میده که طبیعیه. الان یعنی واسه من هیچ پیغام یا خطا یا تصویر و هیچ چیز دیگه ای نمیاد و مانیتور روی همون حالت Stand by خودش هست در حالی که سیستم روشن میشه و تک بوق سلامت هم میزنه. بعدشم اصلا تو ویندوز نمیره که بخوام درایور رو چک کنم. ویندوز هم که عوض میکنم به محض اینکه میخوام درایور بریزم تو نصبش تصویر میره و دوباره همون حالت میشه. و هر چی هم که restart میکنم بعد از بوت قبل از اینکه وارد ویندوز بشه تصویر میره و همون حالت میشه.  قبل از اینکه درایور ور هم نصب بشه رزولوشن از 800 در 600 بیشتر نمیشه که در واقع نباید اینجوری باشه. نوشته های بوت و ویندوز رو هم که داشتم نصب میکردم بی کیفیت و مات و با رزولوشن خیلی پایین نشون میده. حالا نمیدونم این ماتی به خاطر اینه که به پورت بالاییه DVI نصبه اینجوریه یا نه. 

ویرایش شده توسط AliSSnake
لینک به دیدگاه

به خاطره اینه که میگم  به اسم نو و پلمپ و از این داستانا.

من با دوستم رفتم تهران گوشی سونی ال خرید پلمپ.

امدیم در پشت نداشت برگردوندیم نه مغازه دار قبول کرد نه شامل گارانتی میشه.شماره دوستم هم هرکی خواست میدم با هاش صحبت کنه.

از لیون خرید میکردید که اطمینان بالایی داره از این جور مشکلا هم نیست.

این پلمپ و برچسبو خودشون میزنن حلا میخواد گارانتی باشه یا وارد کننده. یا به قول الان وارد کننده ی گارانتی(خودش وارد میکنه یکم پارتی 4 تا برچسب سریال هم براش ست میکنه خودش میده بیرون)

در هر صورت این کارت توسط سازگار گارانتی شده و عواقبش هم پای خودشونه. اشتباه کردم از لیون نگرفتم. فکر کنم آه لیون منو گرفت آخه قبل از خرید فروشگاه لیون هم رفتم تو پاساژ ولیعصر ولی قسمت نشد از اونجا بخرم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...