رفتن به مطلب

مشکل در مادر بوردهای ASROCK M3A785GMH/128M وGigabyte MA785GMT

fooladi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من دو مادربورد از شما خریداری کردم که این مشکلات رو دارند:

ASROCK M3A785GMH/128M

یا با کارت تی وی اسنازی ناسازگاره؟ snazi tv pvr

آخه فریم فریم نشون میده حتی تو اکس پی تو سون که اصصلا نشون نمیده چیزی!

در ضمن مودم رو نشناخت مجبور شدم مودم رو عوض کنم با زولتریکس که بشناسه مودم قبلی باعث می شد سیستم ناگهان رست بشه ! مانع شناسایی و نصب صدا هم میشد مودم با سیستم قدیمی مشکلی نداشت

ماوس usb بیخودی بعضی وقتا که سیستم رو روشن میکنم شناسایی نمی شه اینا مشکل مادربورد نیست؟

تنظیمات مربوط به irq بایوس ASROCK رو پیدا نکردم چون شاید مشکل تداخل اون پیش اومده.

فقط جایی داره واسه تنظیم PCI Latency که دارم وب رو می گردم ببینم به چه درد می خوره این

بایوس رو روی safe default گذاشتم حل نشد. در ضمن این مادر بورد با cpu athlonii 250 و 2 گیگ کینگ مکس بدون نصب هیچ کارت گرافیک یا pci دیگه نمی تونه با optimum default که مقدار جزیی cpu یا گرافیک رو آورکلاک میکنه بالا بیاد عجیب نیست؟

Gigabyte MA785GMT-UD2H هم با برنامه های داونلود آفلاین مثل اسکاینت مشکل داره یعنی فایلها تو رم ذخیره می شن و یواش یواش رم پر میشه ولی تو هارد بجز چند مگ چیزی نمیزنه! و با taskmanager هم حتی برنامه خارج نمی شه با نسخه های مختلف کار کردم

هارد ساتا به صورت ide مجازی هستش . تو بایوس raid وحالت sata هم گذاشتم درایور رو هم موقع نصب ویندوز دادم باز این مشکل هست.راه حلی کشف کردم واسه داونلود آفلاین اینه که برنامه رو از روی یک فلش مموری اجرا کنم و فایل های TEMP همونجا ذخیره بشن و OK و INCOMPLETE توی هارد ذخیره بشن! دیگه مشکلی پیش نمیاد

هارد دیسک کنترلر مشکل داره چون توی event viewer رفتم و دیدم اشکال در اون ثبت شده!

هردو سیتم xp و 7 نصب کردم و مشکلات هست. اگر سخت افزاریه چطور بفرستم گارانتی خصوصا ASROCK که خیلی اذیت می کنه

ممنونم

لینک به دیدگاه

درود

جناب فولادی اینجور مشکلات روی خیلی از برندها و مادر بوردها هستش عزیز.

اگر مشکل رو نتونستید حل کنید . میتونم ادرس گارانتی رو بدم بهتون و بفرستید براشون و قبلش میتونم شماره تلفنهای اونها رو بدم بهتون و تلفنی باهاشون صحبت کنید شاید مشکل تلفنی حل بشه . اگر نشد باهاشون هماهنگ کنید و بفرسیتد براشون .

لینک به دیدگاه

حق با اقای حسینیه

گارانتی اواژنگ هم خیلی تعریفشو میکنن و گارانتی شاب هم که دیگه ازراک رو بدون سئوال عوض میکنه

مشکل میره برای گارانتی بهتر بود از برندهای مطمئن تری مثل msi استفاده میکردید الان چیپ 785 این برند توی بازار هست میتونستید به لیون سفارش همین برند رو بدید. موفق باشید.

لینک به دیدگاه

حق با اقای حسینیه

گارانتی اواژنگ هم خیلی تعریفشو میکنن و گارانتی شاب هم که دیگه ازراک رو بدون سئوال عوض میکنه

مشکل میره برای گارانتی بهتر بود از برندهای مطمئن تری مثل msi استفاده میکردید الان چیپ 785 این برند توی بازار هست میتونستید به لیون سفارش همین برند رو بدید. موفق باشید.

میشه لطف کنین مدل دقیق بگید

و لینک؟

باتشکر

لینک به دیدگاه

حق با اقای حسینیه

دوست خوبم ممنونم ولی بند ازراک برند خیلی خوبیه و از این مدلها خیلی فروش رفته و کم خرابی داشته .

لینک به دیدگاه

سلام

گفتم که حق با اقای حسینیه یعنی در تمام برندها همین مشکل هست

البته اگه اقای حسینی شاکی نشن :D مثلا ایسوز با اون همه کبکبه دبدبه مدل m4a78te برای همه درسر درست کرده و مشکلش اینه کیبل برق رو از پریز میکشی و دوباره به پریز برق وصل میکنی تنظیمت بایاس روی حالت دیفالت میره و دوباره باید بایاس رو تنظیم کرد .

در ضمن این مشکل سخت افزاری هستش . و چندین ممورد در تاپیکها و فرومهای دیگه گزارش شده.

مدل msi 785 g e53 توی بزار حدود 135 موجوده

اقای حسینی لطفا پی ام منو بخونید.

مرسی

لینک به دیدگاه

ذارمش:

آدرس: تهران - چیذر - میدان ندا - پلاک 58 - ساختمان شاب

کد پستی : 1937913613

تلفن: 22686818

فکس: 22686819

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...