رفتن به مطلب

کرش در بازی AC Unity یعنی مشکل از سیستمه یا بازی؟؟.

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان.

امیدوارم که حالتون خوب باشه.

ی راس میرم سر اصل مطلب.

مشکل ناپایداری و معمولا بلو اسکرین و یا جیغ سیستمی(منظور جیغ از بلندگو هست که بعضی مواقع تو ناپایداری داریم) من با این بازی و چند تا بازی دیگه از یوبیسافت از اون موقعی شروع شد که با سیستم امضام بازی میکردم و بعضی مواقع که وارد بازی میشدم متاسفانه بعد از کمی بازی کردن سیستم کرش میکرد.

منم چون همیشه ولتاژ پردازنده قبلیم رو کمش میکردم سریع به پردازنده کمی ولتاژ میدادم(بیشتر میکردم) و بازی بدون مشکل اجرا میشد تا چند وقت پیش که به سرم زد و با این حال که پردازنده امضام تو سنگین ترین تست ها کرش نمیکرد تصمیم به تعویض پلتفرم کردم.

الآن پس از تعویض پلتفرم به اینتل همچنان مشکلم با فرکانی توربو و ولتاژ دیفالت پردازندم برقراره و سیستم کرش میکنه.

چند تا نکته عجیب دیگه(هر چی دیگه فرکانس رو کم میکنم و یا ولتاژ میدم چه تو AMD و چه تو اینتل بازی کرش میکنه فقط یبار تو AMD اومدم و ولتاژ رو مقدار قابل توجهی از ولتاژ دیفالت بالاتر آوردم و بازی بدون مشکل اجرا شد!!!!!!!!!!)

یکبار تو سیستم فعلیم بازی بدون مشکل اجرا شد.

به گرافیکم هم ولتاژ دادم ولی فایده نداشت.

بازی کاملا آپدیته و کلیه درایور ها هم نصب و آپدیت هستند.

سیستم قبلیم که تو امضام هست.

سیستم جدیدم پردازنده و مین بردش به صورت زیر تغییر کرده :

Intel I7 4790K

ASUS MAXIMUS VII HERO

ویرایش شده توسط ReZa546
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

امرزو روز بد شانسی شماست ! بازی ورژن چیه؟ تا پچ چند روش نصبه؟ ورژن درایور گرافیک هم بگید-والا این بازی که مشکل  زیاد داشته البته با ایپدت ها حل شدند ولی شما اینقدر ولتآژ بالا پایین کردید معلوم ینست دیگه ریشه مشکل از کجاست!

لینک به دیدگاه

رو همه برنامه ها سیستم پایداره ولی این بازی.

والا نسخه آپدیتش آخریه و درایرم هم Omega هستش و درایور چیپستم هم ریختم.

همچنین سیستم رو برنامه های Cinebrench در سه نسخه 10 و 15 و 11 و 3D Mark Vang=tage هم پایداره.

فکر میکنم که مسلما دیگه مشکل از طرف پردازنده نباید باشه.

لینک به دیدگاه

سلام من رفتم و پیغام خطا های بلو اسکرین ها رو درآوردم و به نظرم از RAM اشکال میگیره.

میخوام فکر کنم که اشکال از  بازیه ولی تو AC Unity هم همین اشکال رو دارم.

رمم هم از لیون گرفتم و روش یه برچسب الماس ویستا داره و مدتش نامعلومه.

MEMORY_MANAGEMENT                        0x0000001a

IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL                        0x0000000a

DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL                        0x000000d1

لینک به دیدگاه

اخرين اپديت بازيو نصب کنين (تو قصمت بازى ها گذاشتم)

اگه نشد و مطمئني از رمه, يه رم ديگه بزار رو سيستم تست کن

فقط با اساسين مشکل دارى؟

لینک به دیدگاه

یه مورد خیلی عجیبی برام پیش اومد.

رم ها رو اگه جدا میذاشتم جواب میداد و کار میکرد ولی باهم که میذاشتم فقط و فقط تو بازی های یوبیسافت (اونم بعضیا) بلو اسکرین داشتم.

زنگ زدم لیون و از آقا مهدی عزیز کمک خواستم و بهم گفتن که اگه رمت مشکل داشته باشه پس بایستی توی memory Diagnose  سیستم نشون بده.

منم رفتم و اجرا کردم و به محض اینکه 1% شد دیدم که هنگ کرده و نه درصد جلو میره و نه دکمه ها کار میکنن(پایین هم زده بود که یه ارور پیدا کردم و با سازنده رم هات ......)  منم زدم ریست کردم و بعد رم ها رو جدا کردم و دونه دونه دیاگنوس کردم و بعد که باهم گذاشتم نه دیگه اونجا اروری میگیره و نه تو سیستم مشکلی دارم!!!!!!!!

مشکل حل شد O_o 

لینک به دیدگاه

داداش page file رو بردار و هنگام اجرا بازی ببین available memory و free رو چقدر زده تو تسک منجر.

الان page رو کمش کردم(2گیگ)هیچ مشکلی ندارم.

تو برای تست بردار ببین بازم مشکل داره یا نه

لینک به دیدگاه

شاید مشکل از مادربورده! البته این فقط یه حدسه تو این مدت سیستم من اونقدر ریست کرد که الان صداش دیگه قطعه و فکر کنم ریل تکش سوخت! و مطمین شدم مشکل از مادربورده!

یکی از دوستان لیونی اقای امیر محمود میرزرگر یه زمان 32 گیگ رم داشتن با مادربورد ماکسیموس، سیستمشون کرش میکرد و مشکل داشت، دو ماژولشو فروختن و با 16 گیگ مشکلشون حل شد! اگر میخواهید از خودشون بپرسید ای دیشون amir mahmoud هست یا یه همچین چیزی!

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

مشخصه که مشکل از رمتون هست.

بعضی وقتا رام با مین نمی خونه !

هم مین سالمه هم رام. اما با هم جور نمیشن !!! خیلی دیدم

لینک به دیدگاه

• 11 ماه بعد...

دوست عزیز

مشخصه که مشکل از رمتون هست.

بعضی وقتا رام با مین نمی خونه !

هم مین سالمه هم رام. اما با هم جور نمیشن !!! خیلی دیدم

دوستان عذر خواهی میکنم که تاپیک رو نیمه کاره گذاشتم.

مشکل از رم ها بود و رم ها خراب بودن و من هم یه مین و پردازنده الکی عوض کردم و رم هارو به یه بنده خدائی فروختم.

اونم داره با 1090t استفاده میکنه و برعکس من مشکل نداره نمیدونم قضیه چیه.(البته ایشون از مشکل خبر نداره ولی خوب مشکلی هم ندارن رو سیستمش)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...