رفتن به مطلب

کمک در مورد asus r9 280

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمتان دوستان  

به کمکتون نیاز دارم  چند روزیه یه کارت گرافیک asus r9 280 گرفتم روز اول مشکلی بر خوردم تو بازی خط مینداخت مثلا موقعی که به طرفت شلیک میشد یا کنده تو بازی یه حالتیه انگار گیره و رون نیست

همون روز بردم مغازه دار کارت رو برام عوض کرد ولی کارت جدید هم همین مشکل رو داره راهنمایی کنید ممنون میشم

ویرایش شده توسط meysam.h
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تاپیک دوم شما حذف شد

کاربر zenit_543  لطفاً در کلمات بکار برده شده دقت کنین

لینک به دیدگاه

کارت های 280 برند ایسوس مشکلات زیاد دارند

این کارت دست دو خریدید ؟

لینک به دیدگاه

تاپیک دوم شما حذف شد

کاربر zenit_543  لطفاً در کلمات بکار برده شده دقت کنین

چرا پست رو حذف کردین!!!!!!!!!! فقط نوشتم آرتیفکت لعنتی!

تو رو خدا یخورده زبان رو تقویت کنید! (رجوع کنید به فرهنگ لغت آریانپور)

====

1- علت رو نوشتم که برا چی حذف شده !! شما هم لطفاً تشریف ببرین زبان فارسی رو تقویت کنین

2- من اون حدی سواد دارم که بتونم مفهوم can رو در جمله Can You, Can The Can  تشخیص بدم یا Spring رو در I spring, Like Spring, On Spring in Spring - اون کلمه ای که شما زدین مشکل برا انجمن ایجاد میکنه عزیز دلم !! و مشکلی با معنیش ندارم

3- از استارتر عزیز هم عذرخواهی میکنم که این پست رو زدم و هر موقع بخوان میتونم پاک کنم پستم رو

4- و شمار کاربر عزیز سوالی بیشتر در این مورد دارین لطفاً پ.خ کنین تا تاپیک از مسیر اصلی خودش منحرف نشه

====

ویرایش شده توسط zenit_543
لینک به دیدگاه

کارت رو نو خریدم همون روز بردم  مغازه دار یه کارت دیگه بهم داد متاسفانه کارت جدید هم که گرفتم همین مشکل رو داره

لینک به دیدگاه

کارت های 280 برند ایسوس مشکلات زیاد دارند

این کارت دست دو خریدید ؟

نه نو خریدم عوض کردم یکی دیگه مغازه دار داد باز همونه

لینک به دیدگاه

مربوط به کولینگه شاید 90 درصد موجودی بازار همین مشکل رو داشته باشه !!!

دما 31 درجه دیگه بالاترین دماش 37 درجه هست بالاتر از این نرفته

لینک به دیدگاه

چرا تاپیک رو حذف کردین!!!!!!!!!! فقط نوشتم آرتیفکت لعنتی!

====

1- علت رو نوشتم که برا چی حذف شده !! شما هم لطفاً تشریف ببرین زبان فارسی رو تقویت کنین

2- من اون حدی سواد دارم که بتونم مفهوم can رو در جمله Can You, Can The Can  تشخیص بدم یا Spring رو در I spring, Like Spring, On Spring in Spring - اون کلمه ای که شما زدین مشکل برا انجمن ایجاد میکنه عزیز دلم !! و مشکلی با معنیش ندارم

3- از استارتر عزیز هم عذرخواهی میکنم که این پست رو زدم و هر موقع بخوان میتونم پاک کنم پستم رو

4- و شمار کاربر عزیز سوالی بیشتر دv این مورد دارین لطفاً پ.خ کنین تا تاپیک از مسیر اصلی خودش منحرف نشه

====

ولی من یه تاپیک ایجاد کردم نه 2تا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چرا تاپیک رو حذف کردین!!!!!!!!!! فقط نوشتم آرتیفکت لعنتی!

====

4- و شمار کاربر عزیز سوالی بیشتر دv این مورد دارین لطفاً پ.خ کنین تا تاپیک از مسیر اصلی خودش منحرف نشه

====

zenit جان اون کلمه زشتی است درست میگن عطا جان -شما لعنتی رو ننوشتی! چیزی دیگه نوشتید دوست من -موفق باشید

لینک به دیدگاه

نه نو خریدم عوض کردم یکی دیگه مغازه دار داد باز همونه

مغاز دار عجیب هست کارت عوض کرده  :eek:  :D  تو تاریخ ثبتش کنم :D

در کل حتما کارت دومم خراب بوده و می دونسته وگرنه عوض نمیکردش 

شما باید ببری گارانتی تا مشکلت حل بشه

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

مغاز دار عجیب هست کارت عوض کرده  :eek:  :D  تو تاریخ ثبتش کنم :D

در کل حتما کارت دومم خراب بوده و می دونستنه وگرنه عوض نمیکردش 

شما باید ببری گارانتی تا مشکلت حل بشه

اتفاقا ادم خوبی بود دمشون گرم  اخه گفت 24 ساعت مهلت تست اگه پیچ نکردی بیار کارت جدید خواست بده دیدم یه کارتون پلمپ شده رو باز کرد پره r9 280 توش بود یکیشو بهم داد  من خیلی قطعاتم ایراد داشته همون روز بردم مغازه دار عوض کرده برام اگه پیچ نکنی 24 ساعت مهلت تست میدن  بعد اونا خودشون میفرستن برا شرکتش اونا راحت تر کارت جدید میگیرن تا ما

ولی فکر نمیکنم 

دو کارت یه ایراد یه جور باشه یه جی کار میلنگه من چن جا خوندم بعضی ها همین مشکل رو داشتن یکی میگفت باید بایوس کارت آپدیت شه یکی میگفت کارتهای amd با معماری cGn بعضی ها این مشکل رو پیدا کردن

ویرایش شده توسط meysam.h
لینک به دیدگاه

خیر دوست عزیز منظورم دمای رم ها هستش نه دمای هسته.

این دو مورد با هم فرق دارن.

کلا اینو میخوام بگم شما نفر اولی نیستید که این مشکل رو گذارش میکنید !!!

کافیه یه سرچ تو فروم های خارجی بندازی متوجه گزارشات کاربران میشید.

خوب یه کارت نو همون روز اول این مشکل رو داره؟

کارت دوم هم عوض کردم ان هم همین مشکل مشابه؟

خوب یعنی دما بیاد پایین درست میشه؟  چه باید کرد آقا میلاد

ویرایش شده توسط meysam.h
لینک به دیدگاه

اتفاقا ادم خوبی بود دمشون گرم  اخه گفت 24 ساعت مهلت تست اگه پیچ نکردی بیار کارت جدید خواست بده دیدم یه کارتون پلمپ شده رو باز کرد پره r9 280 توش بود یکیشو بهم داد  من خیلی قطعاتم ایراد داشته همون روز بردم مغازه دار عوض کرده برام اگه پیچ نکنی 24 ساعت مهلت تست میدن  بعد اونا خودشون میفرستن برا شرکتش اونا راحت تر کارت جدید میگیرن تا ما

ولی فکر نمیکنم 

دو کارت یه ایراد یه جور باشه یه جی کار میلنگه من چن جا خوندم بعضی ها همین مشکل رو داشتن یکی میگفت باید بایوس کارت آپدیت شه یکی میگفت کارتهای amd با معماری cGn بعضی ها این مشکل رو پیدا کردن

هیچ راهی نداره متاسفانه این سری از ایسوس مشکل دارند خیلی ها مشکل داشتن با این کارت 

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

هیچ راهی نداره متاسفانه این سری از ایسوس مشکل دارند خیلی ها مشکل داشتن با این کارت 

خوب بنظرم یه راهی باید باشه وگرنه وارد نمیکننن یا تولید نمیشه  فروش این مدل کارت هم بالا بوده نمیشه همینطوری با این مشکلات دست همه بیفته

لینک به دیدگاه

البته گرافیک ها جفتشون همه جا خوب بودن جزبازی  pes 2015 رو خوب میورد فقط تو ترکیب چیدن خط مینداخت وسط صفخه تو بازی واچ داگ نوشته های اولشو انگار کمی قاطی نشون میداد بازی که تو geforce 8800 gt بازی میکردمو تو این گیر دار و پرده پرده بود اومد م بازی پایین تر نصب کردم igi2 ولی تو اون خوب بود گیر نبود تو فوتبال هم شاید تو ترکیب خط مینداخت چن ساعتی که فوتبال باهاش بازی کردم تو بازی گیر یا خط نداشت فقط یه بار خط ریز وسط صفحه انداخت 

ویرایش شده توسط meysam.h
لینک به دیدگاه

کسی نیست این کارتو نداره؟

این کاربر قبلا مشکلی مثل مشکل شما رو با کارت 280X داشت

میتونی یک پ.خ بدی و ازشون در این مورد سوال کنی

لینک به دیدگاه

این کاربر قبلا مشکلی مثل مشکل شما رو با کارت 280X داشت

میتونی یک پ.خ بدی و ازشون در این مورد سوال کنی

مرسی از لطفت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راهی نداره کارت رو ببر پس بده 

نسخه ای که من از گارانتی گرفتم دیگه این مشکل رو نداشت 

و بایوس جدسد روش بود 

مشکل اصلی دمایی موری کارت هست که بدون خنک کننده رها شدن و دمای اون ها رو با GPUz  نگاه کردم بعد از 1 ساعت گیم تا 87 درجه هم میرسید تو نسخه جدید بالای 70 ندیدم 

کارت رو پس بده و کلا اگه گیر آوردی 280X TOXIC  بگیر 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...