رفتن به مطلب

معما هایی که تا کنون حل نشده اند

Recommended Posts

معبد ژوپیتر در بعلبک لبنان :

یکی دیگر از عجایت زمین همین معبد ژوپیتر در بعلبک لبنان میباشد.. عجیب تر از خود این معبد پایه های ان هستند سنگهای بسیار عظیم همونطور که  در تصاویر میبینید که انسان در برابر انها مثه مورچه میماند 

ساختمانی با مساخت 460000 مربع را در بر گرفته است و مقدار سنگ به کار رفته در ان از مقدار سنگهای اهرام مصر هم بیشتر است 

سنگهای بعضا 1000 تنی در این پایه ها و ساختمان به کار رفته است 

سه سنگ یک تکه غول پیکر یک تریلیتون نامیده میشه بزرگترین سنگهای قابل رویت این سکوی عظیم میباشند

انها حدود 18.3 متر طول و کدود 4 متر عرض و ارتفا دارند معدنی که این سنگ ها از انها خارج شدند 400 متر دور تر میباشد 

بزرگترین سنگ بریده شده 22 متر بوده و با وزن 1050 تن بزرگترین قطع سنگ بریده شده در جهان که معلوم نیست با چه ابزار بسیار پیشرفته این این برش صورت گرفته است

از نظر باستان شناسان این معبد 2000 ساله است ولی افسانه های محلی اعتقاد دارند این بنا قبل طوفان نوح بوده

حال چگونه این برشهای دقیق و این جابه جایی های عظیم رو صورت دادند ؟

جالب است بدانید امروزه با این همه پیشرفت جابه جا کردن یک سنگ 1000 تنی کار ساده ای نیست و نیاز به تیم متخصص و ماشین الات پیشرفته دارد post-18180-0-47865100-1419963074_thumb.jpg

جمجه های کریستالی :

تعداد سیزده عدد جمجمه شیشه ای از مناطق مختلف دنیا از جمله مکزیک امریکای مرکزی و جنوبی کشف شده است و این جمجمه ها یکی از جالب ترین موضوعات باستان شناسی در قرن 20 بوده است 

این جمجمه ها در اطراف خرابه های تمدنهای مایا و ازتک ها پیدا شد و همچنین به صورت رازی باقی مانده برخی معتقدند این جمجمه ها قدمتی 5000 تا 36000 ساله دارند و منشا انها ناشناخته است 

دلیل ساخت انها ناشناخته و همچنین مشخص نیست با چه وسیله حرارتی و برشی این جمجمه ها را ساختند

جمجمه را  میشل هجز در سال 1927 کشف شد و علت اول اینکه شباهت زیادی به جمجمه سر انسان دارد و علت دوم هیچ کس نمیتواند و نتوانسته علت ساخت این جمجه ها را شرح دهد و همینطور نحوه ساخت انهارا 

این جمجمه کریستالی کوارتز میباشد و وزنی برابر 5.3 کیلوگرم دارد

ازمایشات زیادی این فرد روی این کریستال ها انجام داد و متوجه شد برخلاف محور طبیعی کریستال تراشیده شده است نکته جالب توجه اینه حتی با لیزرهای امروزی چنین عملی با دقت و بدون شکستن و هیچ گونه خراشی امکان ندارد 

و همچنین تئوری دیگری در مورد ساخت این جمجمه ها ساخت ان با الماس هست که برای اینکار حداقل سیصد سال زمان لازم است به گفته دانشمندان 

این جمجمه جالب است بدونید به جمجمه ای تی معروفه (مخفف موجود فرازمینی )post-18180-0-19207400-1419963153_thumb.jpg

جزیره ایستر:

این جزیره دورافتاده ترین جزیره مسکونی جهان میباشد . در عین حال این جزیره یکی از اسرار امیز ترین جزایر جهان هست ساکنان این جزیره خود را 

te pito o teheuna 

به معنای ناف دنیا مینامند .

جالب اینجاست در این دورافتاده ترین نقطه سه نژاد مختلف انسان زندگی میکنند سیاه و سفید و سرخ پوست 

حتی مردمی با پوست کمرنگ و موی قرمز ...یکی از اسرار امیز ترین رازهای این جزیره مجسمه های سنگی عظیم و بسیار بزرگ است که دور تا دور جزیره قرار دارد 

و موآی نام دارد . این مجسمه ها از یه تیکه سنگ بزرگ ساخته شده اند و ده تا بیست متر ارتفاع دارند . وزن برخی از انها به 50 تن میرسد . الته کمتر از یک پنجم مجسمه ها دارای کلاه های سنگی ده تنی هستند که برای ساخت این کلاه ها استفاده شده است در جزیره وجود ندارد و از جای دیگری اورده شده اند !!!post-18180-0-44339700-1419963211_thumb.jpg

ساکسی هیومن منطقه ای در پرو در نزدیکی قلعه اینکاها میباشد که در ان یک سری دیوارهای عظیم سنگی موجود است وزن برخی از سنگهای بکار رفته در این دیوار ها به چند صد تن میرسد و حتی بدون استفاده از ملات طوری کنار هم قرار گرفتند که گویی بهم جوش خوردند 

واقعا با نوشتن صدها مطلب در مورد این سازه های عظیم این برشهای دقیق و این جابه جایی های عظیم به نتیجه ای نمیرسیم جز اینکه انها از تکنولوژی برخوردار بودندانها راهنما داشتند غیر ممکن است با ابزار الات سنگ و چوبی خوب بتونن چنین برشهای دقیقی بدهند اون هم بدون ماشین الات post-18180-0-78488600-1419963248_thumb.jpg

سنگهای دیسکی شکل دروپا :

این سنگ ها بر اساس تحقیقات جی.پو.تئی.استاد باستان شناسی دانشگاه پکن و دانشجویانش در یک سفر اکتشافی برای کاوش در یک سری غار در کوره های هیمالیا در منطقه دورافتاده "بایان کارا یولا " در مرز چین تبت بدست امده اند .

غارها احتمالا برای ایجاد یک سیستم تونل و انبارهای زیرزمینی به صورت مصنوعی حفر شده اند . دیوار غارها مربع شکل و لعاب دار بود .

مثل اینکه با یک منبع حرارتی بسیار زیادی بریده شده باشند .. در این غارها تعداد زیادی قبر به صورت ردیفی مرتب وجود دارند که در انها اسکلتهای کوچک موجود بود که طول هر کدام یک متر بود اسکلتها دارای سرهای عجیب و بزرگ بودند لاغر و شکننده ..

یکی از اعضا پیشنهاد داد شاید اینها مربوط به یک گونه ناشناخته گوریل ها بوده باشه ..اما پروفسور در جواب میگه : چه کسی شنیده است که گوریل ها یکدیگر را دفن میکنند !!post-18180-0-62979800-1419963293_thumb.jpg

در سال 1877 اقای جی.اچ.نیل سرپرست شرکت تونل مونتروما در مسیر تونل در زیر گدازه های کوه تیبل یک هاون با قطر 4 اینچ کشف کرد .

او یک دسته هاون بلند و  در کنار ان یک هاون بزرگ پیدا شد همه این کشفیات یه روزه انجام شد سنگی که  اجسام در درون اونجا بودند قدمتی 35 میلیون ساله داشت و جنس  هاون ناشناخته !!post-18180-0-84719900-1419963339.jpg

یکی دیگر از اجسام مصنوعی کشف شده از دوران پرکامبرین یک کوزه فلزی است که از درون سنگ 600 میلیون ساله خارج شده است ..گزارش کشف این کوزه در ماهنامه ی علمی امریکا 

SCIENTIFIC AMERICAN 

در شماره پنجم ژوئن سال 1852 با عنوان عتیقه ی تاریخ به شرح زیر است :

چندین روز پیش یک انفجار عظیم در صخره های تپه پرستشگاه در درچستر اتفاق افتاد .انفجار توده عظیمی از سنگ را بیرون پرتاب کرد که وزن برخی از قطعات ان چندین تن بود ..قطعات سنگی در جهات مختلف پخش شدند و در میان این سنگ ها یک ظرف فلزی که بر اثر انفجار دو تکه شده بود یافت شد .با چسباندن مجدد دو تکه  ظرف به هم یک ظرف ناقوسی شکل ایجاد شد که 4.5 اینچ ارتفاع داشت و پایه ان 6.5 اینچ قطر داشت و قطر قسمت فوقانی 2.5 اینچ بود و ضخامت فلز به کار رفته در جسم حدود یک هشتم اینچ بود ..در یک طرف ظرف به رنگ فلز روی یک الیاژ که مقدار زیادی نقره داشته باشد دیده میشه .

در یک طرف جسم شش شکل با یه دسته گل وجود داشت که به زیبایی با نقره کنده کاری شده بود قسمت پایینی جسم هم یک درخت انگور یا حلقه گل که ان هم با نقره تزیین شده بود وجود داشت .

حکاکی مسلما توسط فردی ماهر صورت گرفته این جسم حیرت اور ناشناخته از یک سنگ پودینگی جامد که 15 فوت زیر زمین فرار داشت خارج شده است .

این سنگ در حدود 600 میلیون سال پیش است .. در این دوره زمین شناسی تنها موجودات زنده ای که حضور داشتند جلبک های چند سلولی بودند !!!post-18180-0-26108100-1419963386_thumb.jpg

چند دهه قبل معدن کاران در افریقای جنوبی صدها گوی اسرار امیز با منشا ناشناخته کشف کردند .این گوی ها قطری حدود یک ایچ یا کمی بیشتر داشتند و برخی دارای سه شیار موازی در قسمت استوای خود بودند . گوی ها به دو شکل بودند بعضی از انها از یک فلز ابی رنگ با رگه های سفید بودند و نوعی دیگر تو خالی بوده و پر از نوعی ماده اسفنجی سفید بودند . نکته حیرت اور این بود که گوی های اسرار امیز از درون یک سنگ مربوط به دوره پرکامبرین که عمری حدود 2.8 ساله است خارج شدند ..

post-18180-0-16829500-1419963433_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مطالب جالبی بود 

بیشتر این کارها احتمال میره کار فوق بشر بوده باشه 

لینک به دیدگاه

مرسی دستت درد نکنه... همیشه اینطور مطالب برام جالبه و تازگی داره 

لینک به دیدگاه

بله البته ولی تئوری فرازمینیهای باستانی روز به روز با پیدا کردن شواهد جدید قوت پیدا میکنه 

لینک به دیدگاه

من میخاستم حلشون کنم B) ولی خستم

میفهمی خســــته

Sent from my SM-N9005

لینک به دیدگاه

ضمن تشکر و احترام کامل:

نداشتن علم%

ضمن سلام خدمت اقای کریمی 

اگر شما پاسخ این معماهای چندین هزارساله رو میدونی خوشحال میشم بدونم 

لینک به دیدگاه

من که تو این کار هیچ همکار یا شریکی نداشتم :-B

شما از کجا پیدات شد ؟ :Hee Hee:

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

من که تو این کار هیچ همکار یا شریکی نداشتم :-B

شما اط کجا پیدات شد ؟ :Hee Hee:

:-?

لینک به دیدگاه

درود

مطلب جالبی بود

البته از این موارد زیاد هست توی دنیا

مثل Stonehenge و یا Machu Pichu

که کلی راز پشتش هست که چرا؟ چجوری؟ و برای چی؟

لینک به دیدگاه

من یک احتمال که در ذهنم هست اینه که بشر یک مدت طویل روی زمین زندگی می کرده و مدرن هم بوده بعد این نسل نابود و دوباره تشکیل شده. یعنی از صفر!

البته این تخیل و نظر خودم هست. چون به موجود فظایی و بشری غیر از انسال اعتقادی ندارم.

لینک به دیدگاه

شوخی کردم من خودم همیشه این موضوعات را دنبال میکنم

واقعا کارهایی که در گزشته انجام شده خیلی با هوش و عقل مردم اون دوره فاصله داشته

لینک به دیدگاه

همه این سازه های بزرگ و .. حاصل برده داری هست و بس!اینکه میان میگن پیشرفته بودن و....ناشی از نا آگاهیه،هزاران هرم ساختن این چندتاش شرایط خاصی داشت باقی موند دیگه نه ریاضی دان بودن نه فرا بشری

آره من هم نظرم نزدیکه خودته.

میس درکشن کاری هست که با رسانه انجام می دن حالا به هر شکلی که بشه. تاکید می کنم هر شــکلی.

لینک به دیدگاه

من یک احتمال که در ذهنم هست اینه که بشر یک مدت طویل روی زمین زندگی می کرده و مدرن هم بوده بعد این نسل نابود و دوباره تشکیل شده. یعنی از صفر!

البته این تخیل و نظر خودم هست. چون به موجود فظایی و بشری غیر از انسال اعتقادی ندارم.

درموضوعات بعدی مستندات جدیدی براتون اشاره میکنم مبنی بر وجود فرازمینیها از هزاران سال قبل تا کنون  که واقعا ادم رو شکه میکنه

لینک به دیدگاه

درموضوعات بعدی مستندات جدیدی براتون اشاره میکنم مبنی بر وجود فرازمینیها از هزاران سال قبل تا کنون  که واقعا ادم رو شکه میکنه

از شبکه های بلاد کفر چندیدن مستند دیدم اتفاقا تمام این موارد هم بودن ولی فقط می خندیدم بهشون . انسان دائما دنبال مشغول کردن نفس خودشه. ولی به هر حال من دنبال می کنم مطالب رو.

لینک به دیدگاه

همه این سازه های بزرگ و .. حاصل برده داری هست و بس!اینکه میان میگن پیشرفته بودن و....ناشی از نا آگاهیه،هزاران هرم ساختن این چندتاش شرایط خاصی داشت باقی موند دیگه نه ریاضی دان بودن نه فرا بشری

ممنون از اقای کریمی بابت توجهتون ولی در نظر داشته باشید 1000تن سنگ  یک تکه وحمل ان به طول 400متر فکر نمیکنم حتی تمام برده های اون زمان رو به کار بگیرن بازم نمیتونستن جابجا کنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قبول دارم این حرف رو !

یک خلبان جنگنده نظامی ایران برام تعریف میکرد که پدافند هوایی خبر داده بوده یک شی نورانی نزدیک شیراز دیده شده و اینا رفته بودن و وقتی نزدیک شدن اون شی نورانی که دقیقا مثل بشقاب بوده ناپدید شده حتی رادار هم اون رو نشان داده ! بعد از نزدیک شدن بهش هم سیگنالشون با زمین قطع شده و بعد از چنددقیقه دوباره وصل شده !

لینک به دیدگاه

قبول دارم این حرف رو !

یک خلبان جنگنده نظامی ایران برام تعریف میکرد که پدافند هوایی خبر داده بوده یک شی نورانی نزدیک شیراز دیده شده و اینا رفته بودن و وقتی نزدیک شدن اون شی نورانی که دقیقا مثل بشقاب بوده ناپدید شده حتی رادار هم اون رو نشان داده ! بعد از نزدیک شدن بهش هم سیگنالشون با زمین قطع شده و بعد از چنددقیقه دوباره وصل شده !

ممنون از توجه شما من یک سند قطعی برای این جریان دارم  دو تا از پسرخاله هام حدود10سال پیش یه بشقاب پرنده رو از نمای نزدیک دیده بودن که یکیشون تا چندروز شکه شده بود به شدت

لینک به دیدگاه

ممنون از اقای کریمی بابت توجهتون ولی در نظر داشته باشید 1000تن سنگ یک تکه وحمل ان به طول 400متر فکر نمیکنم حتی تمام برده های اون زمان رو به کار بگیرن بازم نمیتونستن جابجا کنن
حتماً جن ها بودن برای همین کارها . کاری که حضرت سلیمان باهاشون کرد . شاید افراد دیگه ای هم میتونستن ازشون کار بکشن

Sent from my SM-N9005

لینک به دیدگاه

قبول دارم این حرف رو !

به هر شکلی.

این شکل >>> شایعه.

ولی با احترام به نظر دوستان.

بیایید خودمون باشیم. ما تنهاییم.

در مورد انتهای یونیورس کسی مسنتدی داشت من خیلی علاقه مندم. یعنی کیهان و کهکشان و این فضا خودش در کجا قرار داره.

لینک به دیدگاه

@};-

عزیز آدم نباید 4تا "مستند" نشنال ژوگرافی ببینه به فکر ارتباط با فرا زمینی ها باشه!البته مطلقا منظورم شما بزرگوار نیست،مطمئنا برده داری بوده و بس،اگه اینا چنین دانش عظیمی داشتن بجز این هرم های بی خاصیت چیزای دیگه ای میساختن.

دقیقا یک سری مسند هم دارند که واقعا یک فرد دبستانی هم به عنوان کمدی بهش نیگا می کنه. مثل مانستر. 4 تا پیر مرد دنبال سمندون می گردن توی یک جنگل با یک چراغ قوه و یک دوربین حرارتی. واقعا خنده داره.

کلا هر چیزی رو میبینم اول باید هضمش کنیم.

لینک به دیدگاه

اقای کریمی منم دلم میخاد وجود فرا زمینی هارو انکار کنم ولی متاسفانه یا خوشبختانه وجود شون اثبات100٪شده تمام دانشمندای بزرگ وجودشنو اثبات میکنن

من جمله استفان هاوکینگ در یه برنامه زنده تلوزیونی

لینک به دیدگاه

دقیقا یک سری مسند هم دارند که واقعا یک فرد دبستانی هم به عنوان کمدی بهش نیگا می کنه. مثل مانستر. 4 تا پیر مرد دنبال سمندون می گردن توی یک جنگل با یک چراغ قوه و یک دوربین حرارتی. واقعا خنده داره.

کلا هر چیزی رو میبینم اول باید هضمش کنیم.

با احترام من کاری با مستندهای دروغ غربیها ندارم  90٪اون مستندها دروغه ولی عدم وجود فرازمینیها رو اثبات نمنیکنه

ویرایش شده توسط nas
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...