رفتن به مطلب

2015 مبارک

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود بر همه دوستان گل

چند سالی است که  در فروم لایون پیش همدیگر هستیم و نووز خودمون رو هم دوست داریم ولی از اونجاییکه  کامیپوتر بازها  و بازیباز ها با تاریخ میلادی هم سرو کار و دارند  و برای زمان عرضه و ....مثل تاریخ کشور خودمون باهاش خو گرفتیم  و در فروم هم خوب کلی اینکاره داریم پس به همه سال جدید میلادی رو هم تبریک میگم و امیدوارم سال 2015 که سال کلی تغییر و تحول هم هست خوش بگذره به همه دوستان 

موفق باشید وسر بلند

رضا

یک ژانویه 2015 میلادی

لینک به دیدگاه

سلام دوستان گل

سال نو میلادی مبارک

انشالله تو این سال همه چی ارزون بشه.

جوری بشه که همه یه تایتان بلک بگیریم ! و 32 گیگ رام ddr4 و مین X99 :D

به قول خارجیا god willing @};-

--------------------------------

فکر می کنم داریم دعا می کنیم. چرا دوتا تایتان بلک نباشه برای sli ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ویرایش شده توسط gosbe
لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیز 

سال نو میلادی رو به همه تبریک میگم امید وارم همیشه شاد باشید غم و غصه هیچ وقت پیداتون نکنه . ارزو دارم  وضع و اوضاع هم در این سال خوب بشه چون افراد زیادی دارن از این اوضاع رنج میبرن .  

ای کاش هم بابا نوئل پیداش میشد برای  هر کدام از ما یه تایتان بلکی یه مادربرد x99  cpu  رم و هدیه میداد.  :x   :D

لینک به دیدگاه

سال نو رو به تمام مسیحیان عزیز تبریک عرض میکنم و امیدوارم همگی خوش و خرم باشین و در سایه پدر و مادر.بابا نوئل اگه پیداش شد اون برای دزدی آمده نه کادو دادن!!تو این مملکت کسی به کسی دیگر کوفت سیاه هم مجانی نمیده والا! :laughing: :laughing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منتظر سانتا بودم خوابم گرفت :( :(

لینک به دیدگاه

من هم سال ۲۰۱۵ رو تبریک می گم

به امید روزی که هم 5960x بگیرن

لینک به دیدگاه

درود و عرض ادب به همه ی لیونی های عزیز :)

بنده هم آغاز سال نوی میلادی رو به همه ی شما تبریک میگم و بهترین ها رو در این سال براتون آرزو دارم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ozb6wg8ph8wvi71tgf32.jpg

یکبار دیگر این وقت از سال فرا رسیده و سالی سرشار از موفقیت ،فناوری ها و خبرهای اشتیاق انگیز و مسرت بخش را برای همه شما عزیزان آرزومندم.امیدوارم که در سال گذشته به آرزوهایتان از دنیای فناوری دست یافته و البته خود را برای استقبال از فناوری های جدید  آماده کرده باشید.

بر خود لازم می دانم تا از مطالب و نظرات ارزشمند شما استاد عزیز طی یک سال گذشته  قدردانی کنم.

مطمئنا سال 2015 پر از خبرهای مهم و اشتیاق انگیز خواهد بود و با خوشبینی زیاد و دلی سرشار از آرزو به پیشواز تازه ها می رویم و منتظر مقالات،نقد و بررسی های شما استاد عزیز خواهیم بود.

Happy-New-Year-2015-Beautiful-Designed-W

تا نورز،جشن ملی ایرانیان،تندرست،پیروز و شادکام باشید.

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

سال نو رو به خارجی ها تبریک می گم ایشاله سال خوبی داشته باشند...  ^_^

(آخه سال نو اونها به ما چه ربطی داره به هم تبریک بگیم، مگه اونها سال نو ما به هم تبریک میگن نخیر فقط به ما تبریک میگن- فقط ایرانی های مقیم خارج دوتا عید دارند  ^_^)

مثل این میمونه تولد یکی دیگه باشه بعد همه بهم تولد همو تبریک بگیم... :laughing: ، دقت کردین سال قمری رو چرا تبریک نمی گیم اینقدر غرب زده نباشین ، منفیم ندین برا خودتون میگم  چون نمیشه اینجا داد تو فکر نباشین  :D

لینک به دیدگاه

سال نو میلادی مبارک -مخصوصا به کاربر royal

لینک به دیدگاه

تبریک تبریک به همه و به دوستایی مسیحیمون :x

لینک به دیدگاه

سلام رفقا

در جواب آقا نیما : داداش شنیدی میگن هر روزتون نوروز ..... ؟؟!!! شما بزار به حساب عید خودمون!!!  :x  نوروزت مبارک داداشم  :clapping:

@};-  @};-  @};-  @};- Happy New Year @};-  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

سال نو رو تبریک میگم

x99 با 5960x !! یکم ارزوهای معقول تری داشته باشیم زندگی رو اسون بگیریم حتما نباید گرونترین قطعات تو کیس باشه اونم قطعاتی که برای اکثرمون زیادی هست

لینک به دیدگاه

سال نو رو تبریک میگم

x99 با 5960x !! یکم ارزوهای معقول تری داشته باشیم زندگی رو اسون بگیریم حتما نباید گرونترین قطعات تو کیس باشه اونم قطعاتی که برای اکثرمون زیادی هست

موافقم با حرفت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

سال نو رو به خارجی ها تبریک می گم ایشاله سال خوبی داشته باشند...  ^_^

نیماااااا :-w

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام رفقا

در جواب آقا نیما : داداش شنیدی میگن هر روزتون نوروز ..... ؟؟!!! شما بزار به حساب عید خودمون!!!  :x  نوروزت مبارک داداشم  :clapping:

@};-  @};-  @};-  @};- Happy New Year @};-  @};-  @};-  @};-

بله حق باشماست اگه هر روز رو روزی نو حساب کنیم در تقویم شمسی من هم بشما تبریک میگم روز جمعه ی خوبی داشته باشید ایشاله صد سال به این جمعه ها @};- ...

اما تبریک مثلا ولنتاین و کریسمس به من ایرانی ارتباط نداره تبریک بگم  به یک ایرانی دیگه یا بهم تبریک بگه...  ^_^ (البته این نظر منه بازم خودتون خود دانید)

ویرایش شده توسط Nima Mazrouie
لینک به دیدگاه

بله حق باشماست اگه هر روز رو روزی نو حساب کنیم در تقویم شمسی من هم بشما تبریک میگم روز جمعه ی خوبی داشته باشید ایشاله صد سال به این جمعه ها @};- ...

اما تبریک مثلا ولنتاین و کریسمس به من ایرانی ارتباط نداره تبریک بگم  به یک ایرانی دیگه یا بهم تبریک بگه...  ^_^ (البته این نظر منه بازم خودتون خود دانید)

رفیق تولد عیسی مسیح پیامبر ما بود. الانم تحویل سال میلادی.

تبریک بهم بگیم چه اشکالی داره؟ خوشحال باشیم سال جدیدی شده که به ما هم تو خیلی چیزا ربط داره !

بعد امامت امام زمانم هست. اونم تبریک میگم.

تحویل سال قمری تو ماه حرام هست ! کلا بیخیال تبریک گفتن اون بشیم. تو عیدا مثل فطر و غدیر و ... هم تبریک میگیم که.

دوستان دعا برای داشتن بهترین ها بده؟

یه x99 و رام ddr4 و .... چقدر میشه مگه؟!؟!

همه دوست داریم بهترین رو داشته باشیم و انشالله همه صاحب بهترین ها بشن.

لینک به دیدگاه

سال جدید میلادی بر همگی مبارک

چنان که دوستان گفتن به امید مین برد x99 با برند مورد،حداقل 5820k و همچنان حداقل 970*2 sli

همگی پیروز و موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...