رفتن به مطلب

◄ از ﴿بد شانسی﴾ های زندگیت بگو ►

poorya_2
 اشتراک گذاری

شانس  

103 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به شانس اعتقاد داری ؟

• خیر
    • بلی
    • بستگی به شرایط داره

Recommended Posts

بدشانسی که زیاده اما این خیلی بد بود.همراه با استرس تا دلت بخواد؛

همین یه بدشانسی بسه نمیخوام فکرکنم یاد بدشانسی دیگه بیفتم.

زحمت چند سال تو نیم ساعت به باد رفت.

داداش به نظر من اگه این بدشانسی های زندگیت رو بازگو کنی یه جور تخلیه روانی میشی

یا حداقل واسه من که  این طور بوده

سلام

شاید گفتم بدشانسی آوردم ولی اگه خوب فکر کنم میبینم که سهل انگاری از طرف خودم بودش.

ولی خوب بعضی اتفاقات دست خود آدم نیست و باید دست به گریبان قدرتهای ماوراء طبیعی باشه که اول و آخرش خداست به شرطیکه باور داشته باشی . و بعضی ها رو هم خراب میکنیم اون موقع میگی ای خدا چه کنم ؟؟ !!!

من سوم نطری تو 4 تا درس افتادم ( مشکلاتی داشتم ) از اون طرف هم کنکور پیش دانشگاهی داده بودم که اگه نظری تموم نمیشد 1 سال محروم میشدم در صورت قبولی ( بماند بعد از چند ماه قانون عوض شد ) تو 4 تا درس خوش بینانه اصلاح میکردم نوشته های خودم رو جمعاً به زور میرسید مجموع نمره هام به 30 !!! یه تبصره ای بودش که باید بالا 12 میشدم . خلاصه کنم تا روز اعلام نتایج من هرشب نیت میکردم و سوره مریم رو میخوندم و روز واقعه تو تک تک 4 درس نمره بالا 15 گرفته بودم . شاید باورتون نشه ولی برا من باز مثل خواب و رویا میمونه. فقط باید قدرت خدارو باور داشت و یقین داشت . کلمه " انشاالله " رو هیچ موقع از یاد نبرید و مطمئن باشید اگه به نفع شما باشه خدا به خاطر اون " انشاالله " های که گفتین همه چی رو اوکی میکنه براتون

والا منم اینقدر دعا کردم - هزارجور دعا خوندم اخرش نتونستم 2 تا درس رو  پاس کنم :crying: و همین موضوع اینده منو از  این رو به اون رو کرد

ولی هر چقدر فکر میکنم میبینم مقصر خودمم - تلاشم کافی نبود

درود

از بد شانسیهای من اینکه دس رو هر دختری گذاشتیم برای ازدواج فرداش براش خاستگارارا صف کشیدن و فرط رفت خونه بخت :crying:  برا اونا که خوش شانسی بوده :(

داداش فکر کنم دستت شفاست :D ، بیا رو سر منم بکش شاید این بدشانسی دست از سر منم برداشت  :(

بدترین بد شانسی اینه که باورت بشه بد شانسی !!!

نه داداش این حرفا 1 نوع تلقین هست ، فرد تا فرد فرق میکنه ، من از هیچ چیزی تاثیر نمیگیرم ، توی هر چیزی به خوشبینانه ترین وجهش نگاه میکنم ولی آخرش میبینی با 1 بدشانسی تصوراتت غلط از اب درمیاد

بد شانسی یعنی موقع بایوس آپدیت کردن برق بره ، اون لحظه دیگه میخوای خودتو بکشی

اینجاست که میگن خخخخخخ  :D

مادربورد V Gene من دو پین از پایه سوکتش شب گذشته شکستش...

هم بدشانسی هم کم دقت  :crying:

نا امیدی بدتر بدشانسی میاره؛بیاید زنگیتون رو عوض کنید و تصمیمات جدید و جدی بگیرید.

فقط شاد باشید.

به قول شاعر میگه؛

بگو،  بخند،  شاد باش،  ممکن فردایی نباشه،

حرف تا عمل فاصلش خیلی زیاده ، دو تا پا با یه جاده طولانی با کلی پستی و بلندی  :(

سلام خدمت رفقا

من کلا به شانس به عنوان چیزی سوای تقدیر+حکمت اعتقادی ندارم. اتفاقات غیر منتظره ای هستش که ما بهشون میگیم شانس. تو نظر سنجی هم گزینه سوم رو زدم چون گزینه بهتری روی میز نبود!!!!! :D

همون دیگه در کل اعتقاد داری ولی انکارش میکنی  :D

درود

من بگم بدشانسم دروغ گفتم اما خوش شانسم هم نیستم...

مثلا موقعی که تو زندگی واقعی یجایی کارم گیره لازم دارم به یخورده شانس فقط یخورده ها ولی اون لحظه بد شانسم، تو یچیزای خنده داره بی خودی شانس میارم... آدم تو اون لحظه گریش میگیره که تو چه چیزایی شانس میاره...  :mad:

دقیقا مثل زمانی که کبوتر موقع چلغوز به جای تو روی بغل دستیت نشونه بگیره  :D

بدبختی یعنی واسه نیم نمره یه سال بیفتی عقب.تو پیش دانشگاهی یه درسو 9.5گرفته بودم و نتونستم پاسش کنم.با اینکه دانشگاه هم قبول شده بودم ولی نتونستم برم و سال دیگه کنکور دادم

بی وجدان ها فقط به خاطر نیم نمره ، 1 سال عمر یه جوون رو هدر میدن  :crying:

من با یک دکمه یه مین z97x soc force

سه عدد کارت 290

پردازنده 4790 کا

هارد 1 ترا رو سوزوندم، رکورد سوزوندن من باید تو کتاب گینس ثبت شه

حماسه شما توی یادها میماند  =))

هارد ها رو تونستیم درست بکنیم فقط مدارشون سوخته بود ولی مادربرد و پردازنده قابل جبران نبود جالب اینجاست رم ها سالم مونده بودند  :-?

داداش به نظرم سهل انگاری بود تا بدشانسی  :)

تو همه چی بدشانسم...

رو هارد نازنین 2 ترابایتیم با بیتلاکر رمز گزاشتم فایل ریکاوریشو تو c ذخیره کردم...

بردمش زدم به لبتاب دوستم ریکاوری کی خواست...

اومدم خونه دیدم لب تابم بالا نمیاد.... :crying:

واسه پسرعموی منم همین اتفاق افتاد ، هیچ کاری هم نتونستیم واسش انجام بدیم ، هنوز بعد از 2 سال غصه میخوره اطلاعات کمی داشت ولی مهم بودن 

اگر دقت کنیم ته همه این موارد به خودمون بر می گرده.

بعد پوریا جان مگه اتفاق خاصی افتاده؟ همیشه این اتفاقا پیش میاد. منم مانیتور خریدم تو رنگ سیاه تعداد زیاد پیکسل قرمز می شد. با هزار بدبختی پسش دادم و پولم رو گرتم و 30 تومنم ضرر شد برای رفت ور برگشت !

داداش این مورد خاص بود نمیتونستم پول رو پس بگیرم ، شما بازم خوش شانس بودی که طرف مانیتور رو پس گرفت

وقتی یه بد شانسی میارم و یه قضیه ای اتفاق میافته و این قضیه در زمانی که داره به یه بحران تبدیل میشه بعضی مواقع شانس میارم و قضیه حل میشه، یعنی خوش شانسی من اینه که از یه بدشانسی خلاص بشم ، یه جورایی مثله اینه که یکی همینطور یهو بخوابونه زیر گوشت بعد بگه ازم تشکر کن چون میتونستم الان با چاقو بکنم تو شکمت و بهت لطف کردم

ولی خوب همین مقدار خوش شانسی هم غنیمته ^_^

خوبه بازم اخرش با تلخی تمام نمیشه ، همین هم جای شکر داره  :)

lol

واقعا خیلی بدشانسی زیاده تو این بازی مثلا مد All random Death match یعنی عمرا مثه آدم هیرو بده بهم .

یه زمانی دوتا2 بازی میکردم ، تا اومدم بازی با این pudge رو یاد بگیرم ، یه سری مشکلات پیش اومد و دیگه از این بازی هم سرد شدم  :crying:

بنده به شانس اعتقاد ندارم هر رخدادی در اثر مجموعه عواملی شکل می گیره که عدم شناخت ما نسبت به اون عوامل باعث میشه اون رخداد رو شانسی تلقی کنیم مثلا وقتی سکه ای رو پرتاب می کنیم اگر انرژی وارد بر سکه ناشی از نیروی دست و مقاومت هوا و گرانش و برخورد به زمین رو به طور دقیق در اختیار داشته باشیم با قطعیت می توان گفت سکه رو خواهد بود یا پشت!   ناظر جان بیا منو جمع کن لطفا

*dry#  *dry#  *dry#  داداش روش اثباتت تو حلقم  :D

پدرم توی بانکه هر سال چندین بار وام میگرفت ولی امسال از بدشانسی ما بهش وام نمیدن تا سال بعد موقع تعطیلات چون من میخواستم یک سیستم گیم 2011-3 بگیرم اینم از شانس بد ما

البته به شانس اعتقاد ندارم چون هر اتفاقی بیفته از طرف خداست این بستگی به اعمال ما داره که خوب باشه یا بد اگه خوب باشه خدا رفتارش با ما خوب خواهد بود وگرنه بد. ولی از من فکر کنم حکمتی داره باید تا سال بعد صبر کنم یا اینکه خدا معجزه کنه

داداش زندگی ما انسان ها بر پایه اراده و آزادی هست ، اینکه هر اتفاقی از طرف خداست یکم هضم ودرکش سخته 

در ضمن جمله اولت با جمله دومت پارادوکس داره  :huh:

با یه نفر در لیون در حال معامله هستیم ولی کار پیش نمی ره

اینم شانس ماست دیگه!

اومدیم ۲۰۱۱ بگیریم فروش رفت

حالا پیدا کردیم

یه مشکلاتی هست

داداش دستت خودت هست ، ببین گره کار کجاست

بدشانسی یعنی اینکه 800 میلیون قرار داد داشته باشی دست اخر 80 میلیون هم بدهکار بشی  !!

straight%20face.gif straight%20face.gif straight%20face.gif

ویرایش شده توسط poorya_2
لینک به دیدگاه

• ارسال 92
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

نمیدونم اسمش چی میشه ؟؟ !!! حکمت خدا !! مصلحت خدا !!! نمیدونم

داری مثل بچه آدم کار میکنی چند سال که یهو خبر میشنوی تا عید چند نفر از قراردادی هارو می خوان از کار بندازن بیرون !!!

میدونی تو این شرایط با اینکه ته دلم آشوبه ولی باید گفت خدا بزرگه و انشاالله خیره

لینک به دیدگاه

بدشانسی یعنی تابستون پیش که میخواستم سیستممو بخرم بعد از یک ماه تحقیق Fx 6300 رو انتخاب کردمو دقیقا روزی که خواستم بخرم تو بازار نایاب شد و تا همین هفته های پیش که دوباره اومد حالا بعدش که تصمیم گرفتم intel i5 به بالا بخرم کلا از i3 به بعد قیمتا 300 تومن رفت روش حالا من که با هزارتا بدبختی پیدا کردم سی پی یومو ولی وقتی همه سیستمو جم کردم دیدم دی وی دی رایترمو نمیخونه و نمیتونم ویندوز نصب کنم , حالا شما فک کن ساعت 11 شب 3 میلیون سیستم خریدی نمیتونی کار کنی باهاش

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان نمیدونم از کدوم بد شانسی هام بگم ( شاید هم نگم بهتره) چون واقعا خیلی زیاده  :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به خوش شانسی اعتقاد دارم اما به بدشانسی نه! نمیدونم چرا :D

لینک به دیدگاه

9 ماه پیش یه کارت گرافیک یکی از دوستان ازسایت واسه ما خریده 140هزار تومان ازقیمت بازارگرونترحالا موندم چطوربفروشم این کارتو

یه شب هم لیوان اب ریخت روی ریسیورم 420 تومان به فنا رفت

یه گوشی تازه خریدم  رفتیم روی سنگ دریا ماهی گیری افتاد تو اب این هم به فنا رفت

حدود15سال پیش یه سیستم amd به قول خودشون فول هی هنگ رستارت اجرا نشدن بازی سوختن پاور تعویضcpu تعویض ram این هم جوابگو نبوداین هم به فنا رفت رفتیم سراغ intel

وووووووووووووووووووووووو

لینک به دیدگاه

ای کاش اینجام دکمه مثبت داشت بهت +میدادم :D

ویرایش شده توسط nas
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به شانس اعتقاد دارم ولی اون به من اعتقاد نداره...

لینک به دیدگاه

چشم باز کردم رو به دنیا پایین شهر بودم اوضا مالی خراب دوستم چشم باز کرد به دنیا اومد شهرک غرب تهران پورشه زیر پاش خونه ویلا   :D

لینک به دیدگاه

بدشانسی یعنی گوشی (Galaxy Fit) که کمتر از 2 هفتست خریدی رو بزنی توی شارژ صبح که از خواب بلند شدی ببینی تاچش از کار افتاده بدتر از اون اینکه پیش فروشش هم کرده باشی و بدتر از اونکه پول طرف رو خرج کرده باشی  :crying:

ویرایش شده توسط poorya_2
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تلاش بیشتر=شانس بیشتر ؟

لطفا به این پست پاسخ ندین

159321.jpg

بخت و شانس از واژه هایی است که گاهی در بین مردم استعمال می شود و بیشتر ریشه در ادبیات و شعر دارد. این واژه می تواند به دو معنا به کار رود: 1. تحقق پدیده ای بدون علت: این معنا؛ از نظر فلسفه مردود است و در جای خود اثبات شده که هر چیزی دارای علت و سبب خاصی است. البته ممکن است این سبب، سببی نیکو و مستحسن نباشد؛ یعنی یک عامل بی عدالتی و یا ظلم، در وجود یک پدیده نقش داشته باشد. اما بعضی از علل روی آوردن به این گونه واژه ها که نشان از یک تفکر خاص دارد، از این قبیل است: الف. وجود بی عدالتی های اجتماعی، ظلم و عدم تناسب بین استحقاق و مناصب و مواهب. ب. وجود روحیه راحت طلبی در میان جامعه و توجیه بهره مندی افراد خاص به شانس و اقبال.

@ خودم:

اولا معادله بالا رو قبول ندارم%

خوش شانسی:فرصت هایی که توانسته اید به دست بیاورید و یا دیگران نتوانسته اند آن را بدست بیاورند و نصیب شما شده اند( یا می شوند)

بد شانسی:فرصت هایی که نتوانسته اید بدست بیاورید و یا دیگران توانسته اند آن را  بدست بیاورند.

زمانی که بستر برابر و یکسانی وجود نداشته باشه خوش شانس و بد شانس مفهوم پیدا میکنه و تنها زمانی میشه کسی رو بخاطر بدشانسی خودش سرزنش کرد که یک بستر برابر وجود داشته باشه.

اینایی که میگن خودت بی لیاقت بودیی،تلاش نکردی،کم کاری کردی  و....اصلا قبول ندارم%

بیل گیتس و خیلی های دیگه اگه اینجا بودن الان فوقش داشتن برای مردم سیستم عامل نصب میکردن، شایدم کافی نت داشتن یا شایدم  اصلا سواد نداشتن!

مشکل اساسی در مورد شانس اینه که از "بدشانسی" برای خودتوجیهی بجای اندیشه استفاده میشه .

بدترین های من :

1-کردستان: مستقیما بسیاری از فرصت هارو ازم گرفته

2-ایران:نیازی به توضیح نمی بینم

3-خاورمیانه:مشخصه

در یک کلمه:جهان سوم

بابت طولانی شدن هم ببخشید. @};-

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

حتی قدرت فکر کردن هم شانسی هست من مغزم مخصوصا تو درس خوندن اصلا خوب کار نمیکنه  :laughing:  :laughing:  :D

لینک به دیدگاه

درود

از بد شانسیهای من اینکه دس رو هر دختری گذاشتیم برای ازدواج فرداش براش خاستگارارا صف کشیدن و فرط رفت خونه بخت :crying:  برا اونا که خوش شانسی بوده :(

مث من :D  الان شدم داماد خوش قدم *dry#

لامصب یه بار یه دختره مادرم بهم نشون داد گف خوبه تا من نگاش کردم فرداصب ش مامان بهم گف دیشب زنگ زدم تا با مامان دختره قراره خواستگاری بزارم.مادره دختره گفت برا دخترش خواستگار اومده اصن یه وضیه :wacko:

ویرایش شده توسط PEYMANSTAR
لینک به دیدگاه

درسته خدا مارو آزاد گذاشته تا راه خودمونو، خودمون انتخاب کنیم و خدا در این راه اگه ازش کمک بخواییم قطعا کمک خواهد کرد. ;) :Not Worthy: :daydreaming:

لینک به دیدگاه

بدبختی یعنی واسه نیم نمره یه سال بیفتی عقب.تو پیش دانشگاهی یه درسو 9.5گرفته بودم و نتونستم پاسش کنم.با اینکه دانشگاه هم قبول شده بودم ولی نتونستم برم و سال دیگه کنکور دادم

هی.

بدشانسی یعنی اینکه با11.75بیفتی!!!!

ید شانسی یعنی حسابان20شی دینی لب مرز12بشی.تاریخ12.5.

ویرایش شده توسط amirhossein5
لینک به دیدگاه

مث من :D  الان شدم داماد خوش قدم *dry#

لامصب یه بار یه دختره مادرم بهم نشون داد گف خوبه تا من نگاش کردم فرداصب ش مامان بهم گف دیشب زنگ زدم تا با مامان دختره قراره خواستگاری بزارم.مادره دختره گفت برا دخترش خواستگار اومده اصن یه وضیه :wacko:

اخه از من 5 مورد بوده یعنی دیگه به اخر خط رسیدم :crying:

لینک به دیدگاه

بدشانسی چه عرض کنم اشتباه درسته بحث من

تو دوران مجردی با بد کسی طرف شدم که کارد به استخونم رسید و تا ریشه وجودم فنا شد

یک سال از زندگیم نمیدونم چطور گذشت

لینک به دیدگاه

اخه از من 5 مورد بوده یعنی دیگه به اخر خط رسیدم :crying:

داداش من خدا ندارم دس رو هر کسی گذاشتم رفت  کلا دگ بیخیال ازدواج شدم *dry# بدشانسی خیلی اوردم یه بار م که سر عقد دختره پشیمون شد گفت ن. بگو که قبل ش با یکی بوده :crying:

ویرایش شده توسط PEYMANSTAR
لینک به دیدگاه

این مال حدود 1 ماه پیش بود

این بنده بدشانس :| دقیقا همون مدل SSD که میخواست دقیقا همون روزی که قصد خرید داشت ناموجود میشه (Plextor M5P Xtreme)  ، جالب اینکه تا 1 ساعت پیش هم موجود بود ، ولی انگار تخمشو ملخ خورد :crying:  

لینک به دیدگاه

داداش من خدا ندارم دس رو هر کسی گذاشتم رفت  کلا دگ بیخیال ازدواج شدم *dry# بدشانسی خیلی اوردم یه بار م که سر عقد دختره پشیمون شد گفت ن. بگو که قبل ش با یکی بوده :crying:

اوه اوه چه خفن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تاپیکه جالبیه

آموزش ریختن جفت شیش =)) اخه خیلی خوش شانسم

اگه کسی به خدا و سرنوشتی که براش نوشته اعتقاد داشته باشه دیگه مسئله شانس خودبخود رد میشه 

البته این سرنوشته هم از روی بدشانسی بوده =))

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

درود

اصلا اعتقاد ندارم  به شانس

به نظرم همه چیزایی که ما فکر میکنیم شانسه  از طرف خالق نصیب طرف میشه

شانس تعاریف خاصی رو شامل میشه  نمیخوام وارد اون بحث بشم. یه مورد مثبت میگم و یه مورد منفی

مثلا شما یه حساب معمولی تو بانک داری  که کلا 20000 هزار توش داری  و برنده یه جایزه بزرگ میشی  فکر میکنید طرف باید حتما عالم باشه ؟ هر روز نماز شب بخونه ؟ یا ....

نه  فقط خود خدا میدونه که چطور بین میلیونها حساب باید اون برنده بشه .  

بعضی وقتا یه جنس مفتی  از دست میدی میگی ای ... تو شانس من  ولی فکر نمیکنی شاید اون جنس یه ایرادی داره یا ممکنه به صلاحت نباشه بخریش   و خدا به این وسیله تو رو از شر اون خلاص میکنه  و ما با پررویی تمام میگیم بد شانسیم

خودمم همینطوری بودم  تا وقتی که با گذشت زمان و درک بهتر فهمیدم که  ما باید درخواست کنیم از خالق و بخوایم همونطوری بشه که به صلاح ماست . 

با تشکر از استارتر عزیز

لینک به دیدگاه

درود

اصلا اعتقاد ندارم  به شانس

به نظرم همه چیزایی که ما فکر میکنیم شانسه  از طرف خالق نصیب طرف میشه

شانس تعاریف خاصی رو شامل میشه  نمیخوام وارد اون بحث بشم. یه مورد مثبت میگم و یه مورد منفی

مثلا شما یه حساب معمولی تو بانک داری  که کلا 20000 هزار توش داری  و برنده یه جایزه بزرگ میشی  فکر میکنید طرف باید حتما عالم باشه ؟ هر روز نماز شب بخونه ؟ یا ....

نه  فقط خود خدا میدونه که چطور بین میلیونها حساب باید اون برنده بشه .  

بعضی وقتا یه جنس مفتی  از دست میدی میگی ای ... تو شانس من  ولی فکر نمیکنی شاید اون جنس یه ایرادی داره یا ممکنه به صلاحت نباشه بخریش   و خدا به این وسیله تو رو از شر اون خلاص میکنه  و ما با پررویی تمام میگیم بد شانسیم

خودمم همینطوری بودم  تا وقتی که با گذشت زمان و درک بهتر فهمیدم که  ما باید درخواست کنیم از خالق و بخوایم همونطوری بشه که به صلاح ماست . 

با تشکر از استارتر عزیز

:clapping:  @};-

لینک به دیدگاه

اعتقاد دارم  بدجور.....

آخریش  همین امروز

هفته  دیگه عروسیمه.

تالار گرفتیم کارتاروپخش کردیم  و هزار جور هزینه کردیم زنگ  زدن میگن بابا بزرگم حالش  به هم خورده بیمارستانه.....

یعنی  عروسیمون رفت رو هوا......

اینجور بد شانسیا دیگه  خیلی سوزناکه....

چون  از جهتی بابا بزرگم واسم  عزیز بود

از جهت دیگه  عروسی بهم  بخوره هم مخارجمون به فنا میره و  هم  زحمات دیگمون......

از طرفی آدم ناراحته و از طرفی هم خیلی سوز داره

سر منم این بلا اومده و تمام حساب کتابم قاطی شده

تو سه ماه سه نفر از فامیل چپ شدن بهشت زهرا و روز اتمام کار عروسی سه ماه به عقب افتاده :|  تا یک سال هم بخاطر بزرگ خاندان خبری نیست :|

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...