رفتن به مطلب

تفاوت FX-8350 علیه 4790K

Recommended Posts

داداش دیر به جمع ما Intel یها و طرفداران Nvidia اومدی ولی خوش اومدی  @};- :big hug: گرافیکت را هم عوض کن همه چی حله ;)

لینک به دیدگاه

AMD در سال جدید 100% یه برنامه ای داره که خودی نشون بده باید منتظر بمونیم ببینیم چه نقشه ای داره

لینک به دیدگاه

AMD در سال جدید 100% یه برنامه ای داره که خودی نشون بده باید منتظر بمونیم ببینیم چه نقشه ای داره

کاملا موافقم.حتما یه نقشه هایی برای cpu داره.آیا حماسه Athlon64 تکرار میشود؟فقط زمان همه چیز را مشخص میکند.

لینک به دیدگاه

Intel Core i7 4790K  vs AMD FX 8350

post-18071-0-56570700-1421236236_thumb.jpg

post-18071-0-54232400-1421236363_thumb.jpg

post-18071-0-75926400-1421236421_thumb.jpg

------------------------------------------------------------

Intel Core i5 3570K  vs AMD FX 8350

post-18071-0-85973500-1421236996_thumb.jpg

اخه amd هم شد سیستم

ویرایش شده توسط emad-se7en
لینک به دیدگاه

اگه AMD به کارایی Single Core هاش، بهبود ببخشه به شخصه AMD رو ترجیح میدم.

لینک به دیدگاه

واقعا AMD یه سرو گردن پایینتر از INTEL هست .

تو هر زمینه . الان حوصله ندارم وگرنه دلایلم رو به تفصیل میگفتم. ( چون از فن بازی بیزارم.)

ویرایش شده توسط spear
لینک به دیدگاه

واقعا AMD یه سرو گردن پایینتر از INTEL هست .

تو هر زمینه . الان حوصله ندارم وگرنه دلایلم رو به تفصیل میگفتم. ( چون از فن بازی بیزارم.)

اتفاقاً صحبت با دلایل اونهم به تفصیل به هیچ عنوان فن بازی نیست و بالعکس.

لینک به دیدگاه

درود

من اهل بحث نیستم حوصله ای ام ندارم برای این کارا

اما نتونستم اروم بشینیم amd بشورین بذارین کنار!!!!!!!!!!!! :mad:

مقایسه fx-8350 با 4790k خیلی مسخرس

مثل این میمونه من بیام پنتیوم 4  اینتل رو با amd3 مقایسه کنم

این کجا و ان کجا

قیمت و سال تولید و معماری مقایسه کنید خودتون متوجه میشید

شما رفتی سیستیم اینتل 2014 بستی مبارکت باشه اما نباید از ذوقت بیای یه قیاس غیر منطقی و نا ادلانه با یه سیستم 2011 انجام بدی

لینک به دیدگاه

ولی AMD با اینکه پاور زیادی میخواد نمیدون اون سیستم کاهش مصرفش ظاهرا بهتر از SPEED-STEP اینتل کار میکنه

خودم قبلا یکی داشتم دما تا 8 هم پایین می اومد. عکسهایی که بچه ها تو تاپیکها میزارن هم اینو نشون میده مثلا نمیدونم کی بود AMDشش هسته ایش دماش 20 بود

البته همه اینها در شرایط IDLE بود و نه زیر تست ولی خب مگه چقدر زیر لود میبریم این قطعاتو؟

خودم 3770 دارم با هر کولر دو تا کور اولش همیشه دور و بر 37 هستند و اون یکی ها حدود 30 ولی تو لود تا 53 بیشتر نمیرن شاید دمای اتاق زیاد باشه 55! ولی هیچ وقت اون اعداد رویایی 20 و . . . مشاهده نشد مگر در پنجره باز بشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

این کجا و ان کجا

شما رفتی سیستیم اینتل 2014 بستی مبارکت باشه اما نباید از ذوقت بیای یه قیاس غیر منطقی و نا ادلانه با یه سیستم 2011 انجام بدی

گل گفتی

لینک به دیدگاه

خداییش 4790K خیلی قوی هست رنکی که تو ویندوز 8 ازش دیدم 8.3 هست بدون اور!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مقایسه پایه دقیقی نداره ودرست نیست

لینک به دیدگاه

درود

این کجا و ان کجا

خوب شما مقایسه این پردازنده رو برو با 

2600k

ببین اونوقت متوجه میشی

که متاسفانه حتی حریف 2500kهم نشد

من خودم AMD داشتم و دارم و خداییش دارم میگم که لامصب اشکمو درآورد.

بدبختیایی رو که با اون سیستمم داشتم الآن اومدم رو پلتفرم جدید نه حوصلشو دیگه دارم نه حتی برام پیش میاد شکر خدا.

این گلایه من فقط از پرفورمنس نیست دادا;;;; از یه مدت زیاد بدبختیامه.

آشنایان میدونن که به چه گرفتاریایی منو اسیر کرده بود :((((((

لینک به دیدگاه

AMD اول ادعا بود بعد دست و پا درآورد.

موقع این 8350 منم خیلی سروصدا کرد موقع 9590 هم همینطور.

کلا کارش سروصدای الکیه ولی کار نمیکنه.

منم اسیر همون تبلیغات و سروصداش شدم. :(

خدایی هرکی که ندونه اینارو رو کاغذ بذاره عاشق AMD میشه ولی.......

لینک به دیدگاه

AMD اول ادعا بود بعد دست و پا درآورد.

موقع این 8350 منم خیلی سروصدا کرد موقع 9590 هم همینطور.

کلا کارش سروصدای الکیه ولی کار نمیکنه.

منم اسیر همون تبلیغات و سروصداش شدم. :(

خدایی هرکی که ندونه اینارو رو کاغذ بذاره عاشق AMD میشه ولی.......

لازمه صرفا جهت اطلاع بگم AMD همیشه جزو اولین  ها بودش

اولین 2 هسته اولین 3 هسته ای اولین 4 هسته ای

متاستفانه بعد از سری اتلون دیگه رشد قابل توجهی نکرد.

من نمیدونم چه طور باید گفت مقایسه 8350 که نصف 4790 قیمت داره درست نیست

بازم هم تاپیک های AMD&Intel و پست ها و تاپیک های دعوا بین این دو برند باز هم نتیجه گیری های غیر اصولی که به هیچ جایی هم نمیرسه.

خدایی این اینتل صرفا پروفمنس داره.

450 تومن دادم کولر فقط به خاطر 200 مگاهرتز اورکلاک 

زیر ihs سی پی یو چسب چوب میزد ، ضریب انتقال حرارتش از این بهتر بودش

لامصب فقط حرارته که تولید میکنه در حالی که کولر دماش به 40 هم نمیرسه !!!

هر دو CPU مزایا و معایب خودشون رو دارن

اینتل و ای ام دی با این که ما داریم اینجا به سر و کله هم میکوبیم خیلی دوستانه بازار رو برای خودشون تقسیم کردن !

بازار ارزان قیمت برای AMD بازار بالاتر هم برای اینتل

به نظرم تاپیک بسته بشه بهتره 

ویرایش شده توسط Aliover
لینک به دیدگاه

با عرضه سلامو خسته نباشید خدمت تمامی دوستانـ

من خودم هم با intel کارکردم و هم با amd  اینو میخام بگم ک بعضیا از دوستان تعصب خاصی رو محصولاتی ک خریداری میکنن دارن ب قوله این دوستمون این تایپیک ها همیشه کار ب جایی نمیبره از طرفی طرفداران این شرکت و از طرفی طرفداران اون شرکت نمیخان منطقی بر خورد بکنن این میگه این بهتره اون میگه این بهتره...

تجربه ای ک من داشتم تازه هم اینتل گرفتم 4790k قبلش ای ام دی 1075T بود  فرقه خاصی در گیم من احساس نمیکنم اینو واقعا دارم میگم چون کارم گیمو اینطور چیزاس 

اما اینو بگم ک سی پی یو های اینتل توان محاسباتی و منطقه بالایی داره اما سی پی یو های ای ام دی دارای قدرت زیادیه ب اصطلاح خر کاره

هر کی  هر چقدر پول بده اش میخوره و خرید ی سی پی یو خوب هم کاملا سلیقه ایه یکی میخاد با توجه ب قیمت سیستم خوبی داشته باشه میره ای ام دی میگیره یکی هم میخاد ی High End داشته باشه و از نظر مالی مشکلی نداشته باشه میره سمت intel (پس فاکتور های هم در خرید هست مثله بودجه کارایی و ...)

من ازین خوشحالم یکی در برابر این سیاست های انویدیا و اینتل وایساده و باعث میشه بازار بهتر و رقابتی تر بشه ک این بازار ب نفعه ماس ینی ما از محصولات بهتری بهره مند خاهیم شد وگرنه اگر بازار دسته انویدیا و اینتل باشه باید ما فرمان بردار اوناها باشیم ینی یارو هر چقدر میخادد قیمت میزاره میگه میخای بخر نمیخای نخز(نظره شخصیمه)

ببخشید ک سرتون رو ب درد اوردمـ یا علی

ویرایش شده توسط nightwolf
لینک به دیدگاه

با عرضه سلامو خسته نباشید خدمت تمامی دوستانـ

من خودم هم با intel کارکردم و هم با amd  اینو میخام بگم ک بعضیا از دوستان تعصب خاصی رو محصولاتی ک خریداری میکنن دارن ب قوله این دوستمون این تایپیک ها همیشه کار ب جایی نمیبره از طرفی طرفداران این شرکت و از طرفی طرفداران اون شرکت نمیخان منطقی بر خورد بکنن این میگه این بهتره اون میگه این بهتره...

تجربه ای ک من داشتم تازه هم اینتل گرفتم 4790k قبلش ای ام دی 1075T بود  فرقه خاصی در گیم من احساس نمیکنم اینو واقعا دارم میگم چون کارم گیمو اینطور چیزاس 

اما اینو بگم ک سی پی یو های اینتل توان محاسباتی و منطقه بالایی داره اما سی پی یو های ای ام دی دارای قدرت زیادیه ب اصطلاح خر کاره

هر کی  هر چقدر پول بده اش میخوره و خرید ی سی پی یو خوب هم کاملا سلیقه ایه یکی میخاد با توجه ب قیمت سیستم خوبی داشته باشه میره ای ام دی میگیره یکی هم میخاد ی High End داشته باشه و از نظر مالی مشکلی نداشته باشه میره سمت intel (پس فاکتور های هم در خرید هست مثله بودجه کارایی و ...)

من ازین خوشحالم یکی در برابر این سیاست های انویدیا و اینتل وایساده و باعث میشه بازار بهتر و رقابتی تر بشه ک این بازار ب نفعه ماس ینی ما از محصولات بهتری بهره مند خاهیم شد وگرنه اگر بازار دسته انویدیا و اینتل باشه باید ما فرمان بردار اوناها باشیم ینی یارو هر چقدر میخادد قیمت میزاره میگه میخای بخر نمیخای نخز(نظره شخصیمه)

ببخشید ک سرتون رو ب درد اوردمـ یا علی

با این یه مخورد موافقم حداقل اش اینه که باعث ارزش وتعدیل شدن قیمت همدیگه میشن اینکی به نفع همه هست

لینک به دیدگاه

دوست عزیز لطفا قیمت هاشونو با هم مقایسه کن تا باعث خنده بقیه نشی

این دوتا به هم ربطی ندارند

ویرایش شده توسط eshgh3000
لینک به دیدگاه

این دو

این دوتا به هم ربطی ندارند

توجه کردی  شما برادر من میگم با تو جه ب تجربه ای ک داشتم تو کارای همچی تفاوت خاصی احساس نمیکنم وگرنه 4790 کوجا 1075 کوجا (چ دما چ فرکانس چ قیمت و غیره) ... من میگم ببینید با توجه ب پولی ک میدین چ چیزی خوبی نصیبتون میشه حالا چ ای ام دی چ اینتل

لینک به دیدگاه

خدا کنه AMD رقابت کنه اونم در یک سطح 

4460 I5 خریدم 600 هزاراتومن اگه رقابت بود حتما زیر 500 میخریدم فوقش 450 تومن 

اما حالا می دونم بازار دسته اینتل هست متاسفانه  :)

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

خدا کنه AMD رقابت کنه اونم در یک سطح 

4460 I5 خریدم 600 هزاراتومن اگه رقابت بود حتما زیر 500 میخریدم فوقش 450 تومن 

اما حالا می دونم بازار دسته اینتل هست متاسفانه  :)

داداشم همه بازار دسته اینتل نیست مطمئنن اکثر بخش های اند دسته اینتل هست اما برای رده های میانی  رو ب پایین ای ام دی هم فروش خوبی داره چون قیمت خوبی داره مثلا همین سری  FM ک داخلش گرافیک داره برا کسانی ک نمیخان پول اضافی ب گرافیک بدن مناسبه در ضمن عملگر بهتری هم از گرافیک های انبورد  اینتل داره مخصوصا سری کاوارلی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در اينکه AMD درجا زده و شايد يک مقدار هم پسرفت داشته نسبت به فنوم دو ها(در مقايسه تک تريد ها) شکي نيست !
ولي برگ برنده AMD در مقابل رقبا هميشه قيمت بوده.
الان همين 8320E که 135 دلار قيمت داره براحتي ميتونه نياز کاربر رو در اکثر زمينه ها برآورده کنه. با يه برد خوش ساخت و خوش قيمت شما مي تونيد با هزينه اي که براي خريد يک عدد 4670 ضريب بسته بدون قابليت اورکلاک مي پردازيد صاحب يک باندل بشيد.(البته خارج از ايران :D )
http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16813128651
http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16819113376
لازم بذکر هست اين سري هم مصرف کمتر و هم دماي پايينتري دارن نسبت به نسل قبل.
يه چيزي که در اورکلاک از سيستم هاي AMD برام خيلي جالب و شيرين بوده،وابستگي زنجيروار فرکانس ها و ولتاژ ها به يکديگر هست ! :x 
درسته يک مقدار کار سخت ميشه ولي ميشه به تنظيماتي رسيد که هم مصرف و دما حدود 10-20 درصد کمتر از حالت اوليه باشه و هم پرفورمنس حدود 30 درصد افزايش داشته باشه ! :clapping:

لینک به دیدگاه

دقیقا همینطوره

AMD نسبت به قیمت عالی عمل میکنه @};-  :x

ویرایش شده توسط Hamid Ku
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...