رفتن به مطلب

هنر نزد ایرانیان است و بس(موزیک)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

کاملاً موافقم... اگه میتونستم مثبت بدم بهت 10تا می دادم ( نمی دونم چرا نمیشه مثبت داد! ) بله gone home , Sober و .... محشرن... uaral هم که sound of pain ... :wub:

ممنونم دوست عزیز خیلی خوشحالم که شما اهم این اگروه رو میشناسین

بله اهنگ soberاز ابرگروهtool واقعا یه شاهکاره هم خودش و هم مضامین اشعارش

پیشنهاد میکنم که کاور های اهنگ های tool رو توی یوتیوب دانلود کنی مخصوصا کاور پیانوش خیلی قشنگه

لینک به دیدگاه

سلیقه ی همه دوستان مورد احترام است اما سر فرصت و بزودی چند تا کلیپ تصویری از کنسرت "یانــی" (تکنوازی گروه) اینجا میزارم تا لذت و قدرت موسیقی رو به معنای واقعی در وجودتون احساس کنید.

فرق یک موسیقی حرفه ای و آماتور فقط و فقط اجرای درست و قدرتمند بر روی صحنه است و بقیه مسایل همش کشکــــــــ است...

شاید این حرف برای دوستان خنده دار باشه ولی تو ایران با اطمینان و به جراُت میتونم بگم که به اندازه انگشتان دست هم نوازنده قدرتمند وجــــــود نداره؛البته قدرت و حرفه ای بودن در نوازندگی از دید دیگران نسبت به همدیگه کاملا متفاوت هست ...ولی انشاا... بعد از دیدن کلیپ های مذکور در آینده نظرات دوستان قابل شنیدنه...

پیروز باشید

لینک به دیدگاه

فقط میشه افسوس خورد...

افسوس چرا میخوریی ؟  :D  بیا با ما چیپس بخور با ماست جا برا همه هست  :D

لینک به دیدگاه

افسوس چرا میخوریی ؟  :D  بیا با ما چیپس بخور با ماست جا برا همه هست  :D

حرف 30 یا C زدم :D نمیشه گفت چه موسیقی ای دوس داری!!! عقوبت از این بدتر؟؟ موضوع بسیار زیبایی داشت تاپیک ولی متاسفانه نمیشه ادامه ش داد...   :) 5 صبح چییپس میخوری سرو صدا نداره؟؟ :D

ویرایش شده توسط hemen47
لینک به دیدگاه

آره متاسفانه آقای حسینی بنا به دلایلی که که حتما جز قوانین سایت هست از این تاپیک ایراد گرفتن و میگن که فقط خواننده ایرانی باشه و در داخله کشور هم باشه!!!و حتما تو سایت مجاز که فیلترم نشده آپلود شده باشه!!!خوب آقای حسینی با کمال احترام شما این تاپیک رو کلا حذف کنی خیلی بهتر میشه.

ویرایش شده توسط Babak.Venom
لینک به دیدگاه

بهترین سبک موسیقی در دنیا موسیقی اصیل ایرانی هست .زیباترین صدای جهان صدای استاد شجریان. 

و همینتور غنی ترین اشعار جهان اشعار سرایندگان و مشاعر پارسی مثل مولانا و حافظ و....

و این یک افتخار واسه ما ایرانی ها که متاسفانه نسل به نسل داره کمرنگ تر میشه !

البته این یه نظر شخصی بود اونای که ناراحت شدن به دل نگیرن  :cool:

http://www.irmp3.ir/play/45066/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان ،

یه پیغام خصوصی ایجاد کنید و دوستانی رو که علاقه دارند آهنگ به اشتراک بزارن رو به اون دعوت کنید . همونطور که میدونید تا 15 نفر توی یه گفتگوی خصوصی میتونن حضور داشته باشند .

اونجا دیگه راحت هرچی خواستید بگید و بزارید :D  .

ویرایش شده توسط Mahyar_Curious
لینک به دیدگاه

بهترین سبک موسیقی در دنیا موسیقی اصیل ایرانی هست .زیباترین صدای جهان صدای استاد شجریان. 

و همینتور غنی ترین اشعار جهان اشعار سرایندگان و مشاعر پارسی مثل مولانا و حافظ و....

و این یک افتخار واسه ما ایرانی ها که متاسفانه نسل به نسل داره کمرنگ تر میشه !

البته این یه نظر شخصی بود اونای که ناراحت شدن به دل نگیرن  :cool:

http://www.irmp3.ir/play/45066/

دمت گرم

لینک به دیدگاه

آره متاسفانه آقای حسینی بنا به دلایلی که که حتما جز قوانین سایت هست از این تاپیک ایراد گرفتن و میگن که فقط خواننده ایرانی باشه و در داخله کشور هم باشه!!!و حتما تو سایت مجاز که فیلترم نشده آپلود شده باشه!!!خوب آقای حسینی با کمال احترام شما این تاپیک رو کلا حذف کنی خیلی بهتر میشه.

دوست عزیز، متاسفانه این امر دست مدیران وب سایت ها یا فروم و ... نیست.

شما دوست دارین این تاپیک همونجور که آقای حسینی گفتن باشه، یا فردا که صفحه رو باز کردی ببینی نوشته B5-2 و بعدش به peyvandha منتقل بشید؟

متاسفانه راحت هیتلر می کنن سایت رو و درآوردنش از هیتلرینگ کار آسونی نیست و ممکنه یه هفته ای طول بکشه و قطعا این تاثیر منفی برای لیون کامپیوتر داره.

لینک به دیدگاه

ایشون من خیلی دوست دارم خاطره های تو زندگی من با اهنگ ها زیباشون به یادم میاره هروقت فیلم هایی که ایشون اهنگ سازی کرده می می بینم حال هوای غریبی به من دست میده قدیما جلو چشمم میاد  @};-

مجید انتظامی (زاده ۱۸ اسفند ۱۳۲۶، تهرانآهنگساز موسیقی فیلم، نوازنده ابوا و مدرس موسیقی است. او فرزند عزت‌الله انتظامی است.

وی با کسب ۴ سیمرغ بلورین برای فیلم‌های بای سیکل ران، روز واقعه، آژانس شیشه‌ایو دیوانه‌ای از قفس پرید، مشترکاً به همراه حسین علیزاده[۲] برنده بیشترین سیمرغ بلورین در بخش بهترین موسیقی متن از جشنواره فیلم فجر می‌باشد.[۳] وی همچنین از برگزیدگان هشتمین همایش چهره‌های ماندگار در سال ۱۳۸۹ است.

2-1-2013926121913.jpg

http://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%85%D8%AC%DB%8C%D8%AF_%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%B8%D8%A7%D9%85%DB%8C

y4u234p3b4l230.jpg

http://s4.picofile.com/file/8162513942/Majid_Entezami_Arezoo.mp3.html

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

من با پیشنهاد مهیار موافقم

لطفا اگر اون پیغام خصوصی روایجاد کردید من رو هم دعوت کنید

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...