رفتن به مطلب

فروش 560 ti سری oc

torkian
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

فروخته شد به آقای حسین اسماعیلی

ختم تایپیک

از همه هم بابت اتفاقات پیش آمده عذر خواهی میکنم

post-15225-0-74406500-1420623576_thumb.jpg

post-15225-0-53074800-1420623635_thumb.jpg

post-15225-0-33258600-1420623765_thumb.png

ویرایش شده توسط torkian
لینک به دیدگاه

اگه امروز میتونید ارسال داشته باشید،بنده پایه خریدارم

لینک به دیدگاه

اگر تهران هستید و متعلقات کامله...فوری خریدارم.
فوری مال من !!

لینک به دیدگاه

خدایش عجب قیمت خوبی . دم شما گرم . من اگه نخریده بودم حتما می گفتم فوری برا من :|

لینک به دیدگاه

کدوم شهری شما؟

بنده کرج هستم

اول ارسال بعد واریز فوری واسه من.

توپرشین تولز جوابتون رو دادم گفتم برای شما

اگر تهران هستید و متعلقات کامله...فوری خریدارم.

فوری مال من !!

فوری برای آقا حسین هست اگر پیشنهاد بالاتری دارید برای شما

فوری خریدارم.

خدایش عجب قیمت خوبی . دم شما گرم . من اگه نخریده بودم حتما می گفتم فوری برا من :|

قابلتو نداره داداش من کلا جنس میفروشم از قیمت پایین میزارم خودش میره بالا !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر قیمت پایه و فوری تعیین کردین پس پیشنهاد بالاتر چیه؟؟

لینک به دیدگاه

سلام

نام کاربری همراه با نام فروم  " لیون کامپیوتر " / تاریخ  !!! لطفاً اصلاح بشه

20 - پیوست حداقل 1 تصویر واضح از کالا یا کالاهایی که برای فروش یا تعویض ارائه شده اند به همراه نام لیون کامپیوتر و نام کاربری همین فروم به صورت نوشته شده روی کاغذ و کاملا خوانا همراه با تاریخ مطابق با زمان ایجاد تاپیک فروش، به پست اول هر تاپیک فروش الزامی می باشد . درصورت عدم الصاق تصویر با شرایط ذکر شده ، حداکثر ظرف 24 ساعت تاپیک حذف خواهد شد . و اجازه ایجاد تاپیک مجدد داده نخواهد شد و در صورت تکرار این مسئله توسط یک کاربر دسترسی محدود خواهد شد .

اوه اوه شرمنده عکس پرشین تولز رو گذاشتم چشم تا فردا یا پس فردا میزارم عکس رو

اگر قیمت پایه و فوری تعیین کردین پس پیشنهاد بالاتر چیه؟؟

قیمت فوری رو خیلی پایین تعیین کردم که اشتباه تایپی بود و درستش میکنم شما همون مزایده فکر کن

لینک به دیدگاه

قیمت فوری رو خیلی پایین تعیین کردم که اشتباه تایپی بود و درستش میکنم شما همون مزایده فکر کن

آقا مگه مسخره شما هستیم تا دیدید مشتری هست و بازار داغی میکنید و قوانین رو زیر پا میذارید!

آکش رو بذارم تو فروم 400؟؟!!

لینک به دیدگاه

آقا مگه مسخره شما هستیم تا دیدید مشتری هست و بازار داغی میکنید و قوانین رو زیر پا میذارید!

آکش رو بذارم تو فروم 400؟؟!!

محمد جان حق با شماس . ولی اکشو گذاشتی یه ندا بده فوری برا من  @};-  :D 

لینک به دیدگاه

اشتباه تایپی؟؟؟؟ :eek: :D

لینک به دیدگاه

محمد جان حق با شماس . ولی اکشو گذاشتی یه ندا بده فوری برا من  @};-  :D

اگه مشکلی رخ نده یکشنبه میذارم ..آک بدون البته

لینک به دیدگاه

عزیز طبق قانون اگه کسی به قیمت فوری خریدار بود. شما باید کارت رو به ایشون بدید اما و اگه نداره .مگر اینکه فرد خریدار رو راضی کنید که از پیشنهادش انصراف بده. دوستان می تونن از شما به مدیر انجمن شکایت کنن که برای شما خوب نخواهد بود . سر 10 تا 20 تومن سود اعتبار خودتون رو زیر سوال نبرید. @};-  @};-  @};-  مطمئنا تو چنین انجمن هایی اعتبار حرف اول و آخر رو میزنه. :) @};-

لینک به دیدگاه

عزیز طبق قانون اگه کسی به قیمت فوری خریدار بود. شما باید کارت رو به ایشون بدید اما و اگه نداره .مگر اینکه فرد خریدار رو راضی کنید که از پیشنهادش انصراف بده. دوستان می تونن از شما به مدیر انجمن شکایت کنن که برای شما خوب نخواهد بود . سر 10 تا 20 تومن سود اعتبار خودتون رو زیر سوال نبرید. @};-  @};-  @};-  مطمئنا تو چنین انجمن هایی اعتبار حرف اول و آخر رو میزنه. :) @};-

طبق قوانین اولین نفری که قیمت فوری رو خواست یکی از دوستان خودمه و خریدار از انصرافش راضیه پس مشکلی نیست که قیمت رو عوض کنم بقیه هم که میخوان میتونن معمولی بگن 360 برای من تا تو مزایده اسمشون ثبت بشه به عنوان نفر اول و برای مشتری قیمت رو زیاد نکردم دیدم اختلافش با پایه کمه گفتم زیادش کنم تا از طریق مزایده بره نه فوری !

لینک به دیدگاه

عزیز شما نمیتونی قانون رو اونطوری که خودت دوست داری تفسیر کنی . قوانین فروم رو همونطور که نوشته شده باید رعایت کنید . شما قیمت برای فروش فوری تعیین کردید ، پس اگر خریدار به همون قیمت بود ، باید قطعه رو به ایشون بدید .پیشنهاد بالاتر از فوری نداریم . در صورتی که کسی پیشنهادی نداده ، میتونید قیمت رو تغییر بدید . ولی اگر پیشنهادی داده شده و شما قصد تغییر قیمت رو دارید ، باید رضایت ایشون رو جلب کنید . در غیر این صورت اگر ایشون از شما شکایتی کنن ، شما در فروم ممنوع المعامله میشید .

ضمنا تصاویر رو همین امروز مطابق قوانین همین فروم اصلاح کنید . نام فروم باید در تصویر روی کاغذ نوشته شده باشه .

لینک به دیدگاه

طبق قوانین اولین نفری که قیمت فوری رو خواست یکی از دوستان خودمه و خریدار از انصرافش راضیه پس مشکلی نیست که قیمت رو عوض کنم بقیه هم که میخوان میتونن معمولی بگن 360 برای من تا تو مزایده اسمشون ثبت بشه به عنوان نفر اول و برای مشتری قیمت رو زیاد نکردم دیدم اختلافش با پایه کمه گفتم زیادش کنم تا از طریق مزایده بره نه فوری !

عزیز قبل از تغییر قیمت چند نفر فوری خواستن. دوست شما یکی از افرادی هست که باید رضایت بده . که در صورت انصراف نفر اول اولویت برای دیگران میشه. یه نفر هم با نوشته قرمز و بزرگ به حرکت شما اعتراض کرده که حق هم داره و من اگه جاش بودم حتما به مدیران این تخلف رو گزارش می کردم. شما باید رضایت تک تک افرادی که به قیمت فوری قبل از تغییر نوع فروش فوری خریدار بودن جلب کنید. خلاصه چنین حرکتایی برای سابقه شما خوب نیست .

ضمنا مدیر انجمن به شما تذکر دادن . بنده پیامم رو نوشته بودم و ارسال ایشون رو ندیده بودم. وگرنه دیگه جواب شما رو نمی دادم.

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

آقایون از همه عذرخواهی میکنم ولی اول بنا به دلایلی قیمت فوری این گرافیک رو خیلی کم گذاشتم از همه شما هم میخواهم که منو ببخشید و به همین منوال جدید پیش بریم و کسانی که فوری پیشنهاد دادن پیشنهاد خودشونو به عنوان یک پیشنهاد مزایده قرار بدهند ممنون از همه و باز هم ببخشید

لینک به دیدگاه

داداش خیلی پررویی

کی به شما حق داده که بدون اطلاع من از طرف من حرف بزنید؟

کجا به شما گفتم که انصراف میدم. تازه آدرس هم براتو فرستادم تا ارسال کنید.

new users *dry#

آفرین کاملا بجا و درست گفتی.

عزیز شما نمیتونی قانون رو اونطوری که خودت دوست داری تفسیر کنی . قوانین فروم رو همونطور که نوشته شده باید رعایت کنید . شما قیمت برای فروش فوری تعیین کردید ، پس اگر خریدار به همون قیمت بود ، باید قطعه رو به ایشون بدید .پیشنهاد بالاتر از فوری نداریم . در صورتی که کسی پیشنهادی نداده ، میتونید قیمت رو تغییر بدید . ولی اگر پیشنهادی داده شده و شما قصد تغییر قیمت رو دارید ، باید رضایت ایشون رو جلب کنید . در غیر این صورت اگر ایشون از شما شکایتی کنن ، شما در فروم ممنوع المعامله میشید .

ضمنا تصاویر رو همین امروز مطابق قوانین همین فروم اصلاح کنید . نام فروم باید در تصویر روی کاغذ نوشته شده باشه .

خواهشا مدیریت رسیگی کنه.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...