رفتن به مطلب

خریدار گوشی اندروید تا 400هزار تومن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

مخاطرات پارازیت‌های ارسال شده (در کنار امواج دکل‌های تلفن همراه که عمدتا غیر استاندارد هستند) برای سلامتی شهروندان توسط برخی نمایندگان مجلس و پزشکان مورد تایید قرار گرفته است. پس خیلی نگران گوشی با خطر کم یا خیلی کم نباشین دوست عزیز. که همین الان که دارین پست رو میخونین بعضی سلولهای بدنتان توسط همین پارازیت ها دارن آسیب میبینن. موفق باشین. با عرض پوزش از استارتر عزیز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در مورد سایت gsm باید به عرضتون برسونم برندها به مرور به gsm اضافه خواهند شد. برند vsun که توسط شرکت آرین گارانتی کننده محصولات سونی وارد کشور شده و برند دوجی اسپانسر تیم فوتبال ویلاریال اسپانیا و برند معروف thl هم تو این سایت نیستن ولی مطمئنا تا سال دیگه اضافه میشن.

ویرایش شده توسط fireinpole
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

http://www.trustedreviews.com/news/designer-tablet-launched-by-pierre-cardin

فقط در ایران

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

؟!!!

جملت با حال بودش

لینک به دیدگاه

چقدر توپتون پره :D ماشاله به جنبه مگه فحش دادم قاطی میکنید :laughing:

همش تو یه پست هم جا میشد نیاز نبود چیز هایی که تازه به ذهنتون میاد پشت هم پست کنین

پارازیت و دکل و....  به مبحث استاندارد گوشیها ربطی نداره دوست عزیز

همین که گوشی میاد در گوش منو شما موج فرکانسی کنترل نشده ضرر و زیانش خیلی بیشتر از این امواجه غیر این بود Satio بدترین گوشی زمان خودش نمیشد (با دوربین 12 البته) که حد استاندارد رو هم رعایت کرده بود

همونطور که جی ال ایکس هم اول گوشیهای مضخرفی میزد (و داره میزنه) پیر گاردین هم داره همینکار رو میکنه و اسم اصلی گفتن به جنس کارگاهی چینی یکم اغراقه

پشتیبانی انلاین هم یادتون رفت مدرکی ارایه کنین دال بر اینکه این شرکت اصلی وجود خارجی داره یا نه و یه لینک کامل از صفحه اصلی در مورد P8 هم ندیدیم که الان میبینیم

لینک : http://www.pierrecardin-electronic.com/shop/phone/p8/

اینم یه لینک دیگه : http://www.pierrecardintabletpc.co.uk/

آخر نگرفتیم کدوم پیر کاردن اصلیه و چرا دامین ها با هم تفاوت داره؟ یکی فقط تبلته و یکی همه چیز توشه ؟ اصلا فایل Manual کو در مورد این گوشی مشخصات دقیق در مورد امواج و قابلیت های دقیق رو بهمون بده؟

و چرا شما که فروشنده این اندروید 4.4.2 رو که در وب مرجع 4.2.2 ذکر شده اشتباه گرفتین؟ مورد آخر که از دست خودتون در رفته و توی بررسی تخصصی تست و بنچمارکت معتبر کجاست؟

لینک به دیدگاه

با سلام.
داداش گلم..نیازی نیست که تو سر جنس یه نفر که میخواد بفروشه بزنیم و به اصطلاح سیل اطلاعتمون رو به رخ بکشیم.

بنده وقتی راغب به خرید نباشم و تصور میکنم گوشی اصلی نیست..نه به ایشون مسیج میدم و نه خرید میکنم>>نه اینکه به باد تمسخر بگیرم!

و راغب نیستم وارد بحث تخصصی اقتصاد قطعات الکرتورنیک بشم.

ضمن اینکه مرسی که به ما یاد دادی...........

همش تو یه پست هم جا میشد نیاز نبود چیز هایی که تازه به ذهنتون میاد پشت هم پست کنین

پارازیت و دکل و....  به مبحث استاندارد گوشیها ربطی نداره دوست عزیز

همین که گوشی میاد در گوش منو شما موج فرکانسی کنترل نشده ضرر و زیانش خیلی بیشتر از این امواجه غیر این بود Satio بدترین گوشی زمان خودش نمیشد (با دوربین 12 البته) که حد استاندارد رو هم رعایت کرده بود

همونطور که جی ال ایکس هم اول گوشیهای مضخرفی میزد (و داره میزنه) پیر گاردین هم داره همینکار رو میکنه و اسم اصلی گفتن به جنس کارگاهی چینی یکم اغراقه

پشتیبانی انلاین هم یادتون رفت مدرکی ارایه کنین دال بر اینکه این شرکت اصلی وجود خارجی داره یا نه و یه لینک کامل از صفحه اصلی در مورد P8 هم ندیدیم که الان میبینیم

لینک : http://www.pierrecardin-electronic.com/shop/phone/p8/

اینم یه لینک دیگه : http://www.pierrecardintabletpc.co.uk/

آخر نگرفتیم کدوم پیر کاردن اصلیه و چرا دامین ها با هم تفاوت داره؟ یکی فقط تبلته و یکی همه چیز توشه ؟ اصلا فایل Manual کو در مورد این گوشی مشخصات دقیق در مورد امواج و قابلیت های دقیق رو بهمون بده؟

و چرا شما که فروشنده این اندروید 4.4.2 رو که در وب مرجع 4.2.2 ذکر شده اشتباه گرفتین؟ مورد آخر که از دست خودتون در رفته و توی بررسی تخصصی تست و بنچمارکت معتبر کجاست؟

لینک به دیدگاه

با سلام.

داداش گلم..نیازی نیست که تو سر جنس یه نفر که میخواد بفروشه بزنیم و به اصطلاح سیل اطلاعتمون رو به رخ بکشیم.

بنده وقتی راغب به خرید نباشم و تصور میکنم گوشی اصلی نیست..نه به ایشون مسیج میدم و نه خرید میکنم>>نه اینکه به باد تمسخر بگیرم!

و راغب نیستم وارد بحث تخصصی اقتصاد قطعات الکرتورنیک بشم.

ضمن اینکه مرسی که به ما یاد دادی...........

تو سر مال زدن نبود عزیز بیان واقعیت بود اگر باعث آزرده خاطری شما شدم شما ببخشید @};-

تو یه فروم غیر شما هزاران نفر هم هستن و باید بدونن چی میخرن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مدل تقلبی این مدل هم زده شده که 4.5 اینچ هست و رم 512 مگابایت و رام 4 گیگ و گارانتی هم نداره

این مدل،  مدل اصلی هست. من هم نمیگم این برند اصلیه

با گوشی آنلاین بودم و موقع هر paste یه پست چدید ایجاد میکنه. 

این گفتگو یک دکتر که با روزنامه همشهری انجام گرفته رو در مورد پارازیت و مضراتش خوب مطالعه کنین بدون گوشی هم نابودین خیالتون راحت :D

که صد البته بدترین گوشی هم یک دهم این مضرات را نخواهد داشت.

. کسی نگفت پیر کاردین برند اصلیه. میتونین پستها رو خوب مطالعه کنین. اگه تو بازار گوشی باشین متوجه هستین که دو مدل 5 اصلی و 4.5 غیر اصلی داره. ولی از سبک پست دادنتون معلومه کلاً ظاهراً  با نام کاربری بنده مشکل دارین. موفق باشین. حالا چراش و علتش تو دل خودتون محفوظ بمونه بهتره.  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

با گوشی آنلاین بودم و موقع هر paste یه پست چدید ایجاد میکنه. 

این گفتگو یک دکتر که با روزنامه همشهری انجام گرفته رو در مورد پارازیت و مضراتش خوب مطالعه کنین بدون گوشی هم نابودین خیالتون راحت :D

. کسی نگفت پیر کاردین برند اصلیه. اگه تو بازار گوشی باشین متوجه هستین که دو مدل 5 اصلی و 4.5 غیر اصلی داره. ولی از سبک پست دادنتون معلومه کلاً ظاهراً  با نام کاربری بنده مشکل دارین. موفق باشین. حالا چراش و علتش تو دل خودتون محفوظ بمونه بهتره.  @};-  @};-

فقط سکوت میکنم چون واقعا جواب منطقی برای یه پست که فقط دو خطش رو خوندین ندادین

بحث رو همچنان منحرف میکنین به سمت و سوی دیگه چون جوابی در مورد کالاتون ندارین و با نام کاربریتون کسی مشکل نداره

چرا این افکار عجیب به ذهنتون میاد هم بزارین تو دل خودتون بمونه

موفق باشین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فقط سکوت میکنم چون واقعا جواب منطقی برای یه پست که فقط دو خطش رو خوندین ندادین

بحث رو همچنان منحرف میکنین به سمت و سوی دیگه چون جوابی در مورد کالاتون ندارین و با نام کاربریتون کسی مشکل نداره

چرا این افکار عجیب به ذهنتون میاد هم بزارین تو دل خودتون بمونه

موفق باشین

شما به پستهای من جواب منطقی دادین مگه؟

با نشون دادن شکلکهای خنده پاسخ دادین. فونت بزرگ هم نشونه اطلاعات شما نیست.

من خودمم از این گوشی استفاده میکنم . شما یه مورد فنی روی این گوشی میذاشتین من پاسخ میدادم. نه اینکه چرا غلط املایی داره نقد و بررسیتون و بعدش علامت :laughing:

اول بسم ا.. هم که با کنایه میفرمایین که بنده تو همه کار هستم

از اینجا مشخص میشه که ظاهراً ...

به هر حال سایت ما از آیفون 6 داره تا گوشی 230 تومنی.

البته اگه آیفون 6 رو هم بهش نمیخندین.

http://www.entekhabshop.ir

موید باشین

ضمنا استارتر محترم هم فرمودن. ایشون تاپیک زدن و من پیشنهاد دادم. هر وقت از شما نظر خاسته شده بیاین اظهار نظر کنین. شاید بنده جای گوشی ۴۰۰ هزار تومانی. دمپایی ۶۰۰ هزار تومنی بهشون معرفی کنم و ایشون هم بر فرض محال بخرن. من نه تاپیک فروش زدم که شما اظهار فضل میکنین نه نه تو تاپیک شما پست زدم.

لینک به دیدگاه

بچه ها زشته روز عید صلوات بفرستید

اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

ول کنید تو رو خدا

این اقای رحمانپور یه گوشی میخواد اخرش هم از من گوشی میخره :D

یاعلی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از آقای رحمانپور استارتر عزیز هم عذر خواهی میکنم.

لینک به دیدگاه

مرسی که برای مدتی مطلب رو بالا نگه داشتین :D

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...