رفتن به مطلب

.:| تاپیک طرفداران شاهکار GRAND THEFT AUTO : V |:.

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من تو اون قسمت که میخوان به طلا  فروشی دستبرد بزنن..بازی هی stopped working میده...بهترین کرک چیه؟

اینا نوعی تکنیک هستند برای این که لبه اجسام صاف باشه.بهترینش msaa هست ولی خیلی قیمتش بالاست یعنی فریمو نابود میکنه برای گرافیکای قوی خوبه.

txaa اشغال به تمام معنا کل تصویر بلوری میشه...مخصوص کارتای nvidai هست.

بهترین گزینه انتخابی fxaa هست.که از نظر پرفرمنس و کیفیت متعادله.

بهترین کرک ریلودد بریز دیگه اصلا کرش نمی کنه

لینک به دیدگاه

• ارسال 3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

من تو اون قسمت که میخوان به طلا  فروشی دستبرد بزنن..بازی هی stopped working میده...بهترین کرک چیه؟

اینا نوعی تکنیک هستند برای این که لبه اجسام صاف باشه.بهترینش msaa هست ولی خیلی قیمتش بالاست یعنی فریمو نابود میکنه برای گرافیکای قوی خوبه.

txaa اشغال به تمام معنا کل تصویر بلوری میشه...مخصوص کارتای nvidai هست.

بهترین گزینه انتخابی fxaa هست.که از نظر پرفرمنس و کیفیت متعادله.

من همه اینارو تا اخر میبرم بالا باز لبه اجسام تیز تیز هست  :(

لینک به دیدگاه

سلام  دوستان.

اقا من در یه مرحله گیر کردم ( مرحله ای باید یه وسیله نقلیه تهیه کنی که مورد تایید باشه بعد ببری یه جای خلوت پلرک کنی و بعد به فرانکین زنگ بزنی ) ماشینو نمیدونم کجا پارک کنم عصابمو به هم ریخته میخواستم شیفت دلت کنم کسی میتونه رو نقشه برام نشون بده .

با چیت ماشین comet رو بیا بعد ببر تو یه کوچه تو نقشه  پین کن اونجایی که ماشینو گذاشتی بعد از ماشین پیاده شو زنگ بزن به مایکل

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان اینجا همه چیز اوکی هست ؟

چرا انقدر رم و سی پیو من درگیر هست ؟

xuab_123.jpg

لینک به دیدگاه

xuab_123.jpg

رم اوکی هست رم خورش بالاس این بازی با رزلوشون 1024 در 768  حدود 5 گیگ رم مصرف دارم 

سی پی یو هم i5  رو 80 هست همیشه تا 100 

لینک به دیدگاه

xuab_123.jpg

اسم این نرافزاره چیه؟که داره دما و ... ر نشون میده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اسم این نرافزاره چیه؟که داره دما و ... ر نشون میده

msi afterburner + riva tuner

ویرایش شده توسط Extreme Plus
لینک به دیدگاه

دمت گرم @};-  :D

@};- @};-

خیلی میخوام انلاین بازی کنم ولی....................میخرمش بالاخره

تو واقعیت که قسمت نشد بریم امریکا . . . ولی با شما و دوستان لیون دور همی میریم تو لوس سانتوس تفریحات سالم :D :D

لینک به دیدگاه

حتما حتما این رو دانلود کنین !!!

یک موزیک ویدئو فوق العاده در GTA:V ساخته شده که چندین بار ارزش دیدن داره . . . ( به نظر من ) بسیار زیباست

لینک دانلود

من موندم طرف چطوری اینو تو قسمت گارگردانی GTA:V که میشه کلیپ ساخت ، ساخته
خودم خواستم یه کلیپ درست کنم خیلی مصنوعی و بی خود شد اصولش رو اصلا بلد نیستم اگر کسی بلده توضیح بده

لینک به دیدگاه

@};- @};-

خیلی میخوام انلاین بازی کنم ولی....................میخرمش بالاخره

تو واقعیت که قسمت نشد بریم امریکا . . . ولی با شما و دوستان لیون دور همی میریم تو لوس سانتوس تفریحات سالم :D :D

@};- اره بخر حال میده مخصوصا که دسته جمعی باشیم کلی تفریحات داره :D فعلا که برا من به سرور وصل نمیشه برم انلاین

لینک به دیدگاه

@};- اره بخر حال میده مخصوصا که دسته جمعی باشیم کلی تفریحات داره :D فعلا که برا من به سرور وصل نمیشه برم انلاین

چرا فقط شما مشکل دارین ؟!!

سرویس کاهش پینگ بگیر شاید فرجی بشه !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

بهزاد الان که اوکیه ، چه اروری میده؟

اگه این یکی دو شبه نتونی بیای آخر بدشانسیه! تمام Race ها RP شون 2 برابر شده برای آخر هفته(heist ها هم RP دو برابر و پاداش هم 2 برابر) من توی همین 2 ساعت گذشته 20 تا race زدم (اون هم خودم تنهایی و بدون شرکت کننده های دیگه) و از Level 57 شدم 60 الانم نزدیک 61 ام  :D

اگه بچه ها رو جمع کنیم همین امشب یا فردا ، 10 نفری race بزنیم Level up رو میترکونیم(هر 2-3 تا race = لول آپ)... هرچه تعداد بیشتر باشه هم پاداش بیشتره هم اون Rp که خودش فعلا دوبرابر شده با زیاد شدن تعداد خود به خود 3-4 برابر میشه

بهزاد یوزر استیمتم بذار ادد کنم

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

چرا فقط شما مشکل دارین ؟!!

سرویس کاهش پینگ بگیر شاید فرجی بشه !

نمیدونم یکی از بچه ها مشکل داشت ولی بلاخره تونست وصل شه . کاهش پینگ هم شاید گرفتم

لینک به دیدگاه

سلام

بهزاد الان که اوکیه ، چه اروری میده؟

اگه این یکی دو شبه نتونی بیای آخر بدشانسیه! تمام Race ها RP شون 2 برابر شده برای آخر هفته(heist ها هم RP دو برابر و پاداش هم 2 برابر) من توی همین 2 ساعت گذشته 20 تا race زدم (اون هم خودم تنهایی و بدون شرکت کننده های دیگه) و از Level 57 شدم 60 الانم نزدیک 61 ام  :D

اگه بچه ها رو جمع کنیم همین امشب یا فردا ، 10 نفری race بزنیم Level up رو میترکونیم(هر 2-3 تا race = لول آپ)... هرچه تعداد بیشتر باشه هم پاداش بیشتره هم اون Rp که خودش فعلا دوبرابر شده با زیاد شدن تعداد خود به خود 3-4 برابر میشه

بهزاد یوزر استیمتم بذار ادد کنم

سلام.

اره اوکیه با اپدیت مشکلم حل شد یه بار رفتم انلاین بعد ارور نت داد الانم وصل نمیشه هر نیم ساعت امتحان میکنم امیدوارم وصل شه. الان ارور timed out میده.پس اگه دو برابر شده اگه بتونم بیام میریم شغلای دیگه rp بالاتری از race دارن. :D

id steam:ralf5b

لینک به دیدگاه

به جرات میشه گفت 8گیگ رم برای این بازی کمه تو حالت الترا.....

کسی تونسته با 8 گیگ رم بدون مشکل و لگ بازی نکنه نهایت جزیات؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظرم با 8 گیگ هم میشه ولی مثلا سیستم خیلی حرفه ای.

مثلا طرف یه ای 7 داره با یه گراف 4 گیگ خر کار.

یه رم تایمینگ پایین.

دی

همه ی اینا دست به دست هم میده که رو 8 گیگ رم به خوبی بالا بیاد.

با 16 مشکلی نداره ولی کاملا 8 گیگ مصرف میکنه تاحالا بازی ندیده بودم انقدر رم بخواد

لینک به دیدگاه

دوستان من همچنان مشکل وصل شدن به سرور دارم تو بازی 

هیچ راهی براش نیست؟؟؟؟!!!!

لینک به دیدگاه

اقا يه سوال دارم لطفا جواب بديد. :(

من حجم گرافم 1 گيگه. امروز تکسچر هارو روى very high گذاشتم و حدود 2 گيگ فضا vram خواست

2000/1024

زده بود و قرمز بود و تيک ميزد. رمم 4 گيگه و ديدم رم مصرفيو زده 3200 مگ از 4 گيگ.گ و 700-800 تا خالي داشت. حالا ازتون سوال دارم که اگه رمو 6 گيگ کنم اين لگ برطرف ميشه؟ کسي با رم 6 يا 8 گيگ که گرافش 1 گيگ حجم داشته باشه تکسچر هارو روى very high تست کرده که لگ بزنه يا نه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به جرات میشه گفت 8گیگ رم برای این بازی کمه تو حالت الترا.....

کسی تونسته با 8 گیگ رم بدون مشکل و لگ بازی نکنه نهایت جزیات؟

سلام دوست عزیزم 

اتفاقا" منم ذهنم یه کم درگیر این قضیه بود چند وقت پیش و به همین علت این تست ها رو برای پیدا کردن بهترین کانفیگ روی سیستم خودم انجام دادم:

Gigabyte z97x-SOC

AMD Hd7950 core 1140Mhz Memory 1570Mhz

4770k @ 4700Mhz

استفاده از 8 گیگ رم  ، بدون Virtual Memory  ----->>  بعضی مواقع همون اوایل بازی و گهگاهی وقتی مپ شلوغ میشدmemory low error میومد و بازی هم هم Stop working  میشد

استفاده از 8 گیگ رم  + 8 گیگ Virtual Memory که روی هارد western green ست شده بود ----->> خبری از memory low error نبود اما بازی گهگداری لگ میزد

استفاده از 8 گیگ رم  + 8 گیگ Virtual memory که روی SSD (سامسونگ 256GB که ویندوز و بازیامم روی اونه) ست شده بود ------>> هیچ خبری از لگ و...  نبود

استفاده از 10 گیگ رم  بدون Virtual memory ----->> همه چیز عالی بدون ذره ای لگ

استفاده از 12 گیگ رم بدون Virtual memory ------>> باز هم همه چیز عالی

*پروسس های ویندوز من در حالت بیکاری به تنهایی 1.9 گیگابایت از رم رو اشغال میکنن

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

آقا یه سوال دارم

پول در آوردن توو بازی جی تی ای 5 چقدر زمان میبره معمولاً؟

مثلاً یه میلیون پول رایج بازی

@@@@@@@

دوستان کسی اطلاع داره نسخه لیگال استیم قبل تخفیفات تابستانه استیم، قیمتش چند دلار بود؟

ویرایش شده توسط KoenigTiger
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیزم 

اتفاقا" منم ذهنم یه کم درگیر این قضیه بود چند وقت پیش و به همین علت این تست ها رو برای پیدا کردن بهترین کانفیگ روی سیستم خودم انجام دادم:

Gigabyte z97x-SOC

AMD Hd7950 core 1140Mhz Memory 1570Mhz

4770k @ 4700Mhz

استفاده از 8 گیگ رم  ، بدون Virtual Memory  ----->>  بعضی مواقع همون اوایل بازی و گهگاهی وقتی مپ شلوغ میشدmemory low error میومد و بازی هم هم Stop working  میشد

استفاده از 8 گیگ رم  + 8 گیگ Virtual Memory که روی هارد western green ست شده بود ----->> خبری از memory low error نبود اما بازی گهگداری لگ میزد

استفاده از 8 گیگ رم  + 8 گیگ Virtual memory که روی SSD (سامسونگ 256GB که ویندوز و بازیامم روی اونه) ست شده بود ------>> هیچ خبری از لگ و...  نبود

استفاده از 10 گیگ رم  بدون Virtual memory ----->> همه چیز عالی بدون ذره ای لگ

استفاده از 12 گیگ رم بدون Virtual memory ------>> باز هم همه چیز عالی

*پروسس های ویندوز من در حالت بیکاری به تنهایی 1.9 گیگابایت از رم رو اشغال میکنن

درود

اگه از 8 گیگ رم و فضای اختصاص داده شده ی بیشتری به ویرچُال مموری روی هارد وسترن بلو استفاده بشه چی؟ امکاناتش در اختیارتون هست یه تستی کنید؟

لینک به دیدگاه

من وقتی بازی رو اجرا میکنم رو تکسچر حالت high حدود 6 گیگ از رمم پر میشه.یه جا خوندم اون دوگیگ که نشون نمیده هم درگیره یه چیزه دیگست.حافظه گرافیکم به کل پر.بازی هر از گاهی لگ میزنه.

رو تکسچر very high و دیستنس ویو اخر اصلا نمیشه بازی کرد مدام لگ میزنه.مشخصه رم 8 براش کمه.

لینک به دیدگاه

من وقتی بازی رو اجرا میکنم رو تکسچر حالت high حدود 6 گیگ از رمم پر میشه.یه جا خوندم اون دوگیگ که نشون نمیده هم درگیره یه چیزه دیگست.حافظه گرافیکم به کل پر.بازی هر از گاهی لگ میزنه.

رو تکسچر very high و دیستنس ویو اخر اصلا نمیشه بازی کرد مدام لگ میزنه.مشخصه رم 8 براش کمه.

حجم گرافيکت چند گيگه؟ من رو رزولوشن 720P و high نهايت مصرف رممو ميزنه 3500 مگ. وقتي تکسچر رو very high ميکنم لگ ميشه ولي باز هم 3500 مگ ميزنه. اگه رم رو ارتقا بدم اون 1 گيگ رو بيشتر از رم گرافيک ميگيره رو از رم سيستم ميگيره؟
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...