رفتن به مطلب

.:| تاپیک طرفداران شاهکار GRAND THEFT AUTO : V |:.

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوستان میخوام با جی تی ای آنلاین بزنم

با همین جی تی ای خودمون میشه یا جی تی ای آنلاین جدا هست 

سوشال کلاب ؟

بعد اینکه  قیمتش تو استیم چقدره ؟

چطور میشه تهیه ش کرد ؟

چندین سایت فروش کی کد رفتم کسی نمیفروخت 

برای اینکه ممنوعه

کسی هست که الان داشته باشه من بخرمش ؟

سلام داداشه گلم

والا همه سایتهای فروش اوریجینال رو یه دوره به خاطر فروش این بازی بستن.... برای همین دیگه اینو نمیفروشن...

من یه دوستی دارم که مدیر یکی از همون سایتهاست ... توی سایتش نداره اما اگه بخواید میتونم براتون بپرسم که جدا از سایت میتونه تهیه کنه یا نه.. قیمت رو هم از همون شخص باید بپرسم براتون

من خودم دارم و زیاد هم دیگه بازیش نمیکنم فرصت ندارم... اما نمیتونم بفروشمش.. چون باید کل اکانت استیمم رو بفروشم و اگه اینکارو کنم بازیهای دیگه ای هم که دارم توی استیم هم طرف باید بخره و منم دوست ندارم از دستشون بدم :دی

GTA آنلاین از همون فایل های بازی نسخه کرکی استفاده میکنه.... فایل های نسخه ریلودد و فول آنلاک به نسخه اصلی برای شناسوندن به استیم میخوره....

شیوه کار اینطوریه که طرف یک گیفت در استیم براتون میفرسته ، اون رو تایید میکنید ، بعدش فایل های بازی رو که خودتون دارید در محل نصل استیم داخل فولدر Steamapps فولدر Common  کپی میکنین و بعدش که میخواید بازی رو از داخل استیم نصب کنید اون فایل ها رو شناسایی میکنه و اگه آپدیتی نیاز باشه از خود استیم برات میگیره... بازی که نصب شد میری یه اکانت سوشیال کلاب هم میسازی، بازی رو اجرا میکنی ، برنامه سوشیال میاد بالا که یوزر پس بزنی ، وارد میکنی و بازی میاد بالا و میتونی قسمت آنلاین رو بری

لینک به دیدگاه

• ارسال 3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام دوستان من بازی رو تموم کردم و بعد از دزدی اخر فقط18 میلیون دلار  گیر هر کدوم اومد ولی مثلا برای خرید زمین گلف 150 میلیون دلار پول میخواد.مراحل که تموم شده دیگه چ راهی برای پول دروردن هست؟البته ترینر و کد تقلب نمیخوام چون حیفه چنین بازی رو با تقلب ببری جلو

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من بازی رو تموم کردم و بعد از دزدی اخر فقط18 میلیون دلار  گیر هر کدوم اومد ولی مثلا برای خرید زمین گلف 150 میلیون دلار پول میخواد.مراحل که تموم شده دیگه چ راهی برای پول دروردن هست؟البته ترینر و کد تقلب نمیخوام چون حیفه چنین بازی رو با تقلب ببری جلو

سلام.

آدم تو درس و کارش تقلب میکنه حالا تو بازی نمیخوای این کارو انجام بدی؟ :|

یه ترینربزن و خلاض :D

لینک به دیدگاه

تو آپارت فیلم هکش هست بایک برنامه ایی

فرستاده شده از GT-I9300ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام داداشه گلم

والا همه سایتهای فروش اوریجینال رو یه دوره به خاطر فروش این بازی بستن.... برای همین دیگه اینو نمیفروشن...

من یه دوستی دارم که مدیر یکی از همون سایتهاست ... توی سایتش نداره اما اگه بخواید میتونم براتون بپرسم که جدا از سایت میتونه تهیه کنه یا نه.. قیمت رو هم از همون شخص باید بپرسم براتون

من خودم دارم و زیاد هم دیگه بازیش نمیکنم فرصت ندارم... اما نمیتونم بفروشمش.. چون باید کل اکانت استیمم رو بفروشم و اگه اینکارو کنم بازیهای دیگه ای هم که دارم توی استیم هم طرف باید بخره و منم دوست ندارم از دستشون بدم :دی

GTA آنلاین از همون فایل های بازی نسخه کرکی استفاده میکنه.... فایل های نسخه ریلودد و فول آنلاک به نسخه اصلی برای شناسوندن به استیم میخوره....

شیوه کار اینطوریه که طرف یک گیفت در استیم براتون میفرسته ، اون رو تایید میکنید ، بعدش فایل های بازی رو که خودتون دارید در محل نصل استیم داخل فولدر Steamapps فولدر Common  کپی میکنین و بعدش که میخواید بازی رو از داخل استیم نصب کنید اون فایل ها رو شناسایی میکنه و اگه آپدیتی نیاز باشه از خود استیم برات میگیره... بازی که نصب شد میری یه اکانت سوشیال کلاب هم میسازی، بازی رو اجرا میکنی ، برنامه سوشیال میاد بالا که یوزر پس بزنی ، وارد میکنی و بازی میاد بالا و میتونی قسمت آنلاین رو بری

سلام مهندس

میپرسید بیزحمت ؟

لینک به دیدگاه

حل شد

ویرایش شده توسط AmirZ
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

GTA:V با پشت سر گزاشتن Super Mario Bros تونست به مقام چهارمین بازی پر فروش تاریخ برسه !!!! :x

کجان GTA HATERS :laughing: :laughing: :laughing:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

GTA:V با پشت سر گزاشتن Super Mario Bros تونست به مقام چهارمین بازی پر فروش تاریخ برسه !!!! :x

کجان GTA HATERS :laughing: :laughing: :laughing:

سلام

اگر هدف مقایسه سری های سوپر ماریو با سری های جی تی ای باشه:

سری بازی های Super Marioرتبه ی اول پر فروش ترین مجموعه بازی رو داره با 297.88 میلیون نسخه ی فروش و اصلاً سری های جی تی ای جز سه رتبه ی نخست هم نیست. بعد از  Super Mario، سری های Pokemon هست و بعد از اون تک عنوان ِ Tetris

در مورد خود تک نسخه اگر در نظر بگیریم:

شاید GTA 5 بیشتر فروخته باشه از    Super Mario Bros  اما فراموش نکنید که GTA5 برای Xbox one ، Xbox 360 ، PS3 ، PS4 و PC عرضه شده و تعداد کاربران این پلتفرم ها خیلی خیلی زیاد هست و در مجموع برای تمام این پلتفرم ها 52 میلیون نسخه فروخته ، در صورتی که  Super Mario Bros فقط و فقط برای یک پلتفرم NES/Famicom بیشتر از 40 میلیون نسخه فروخته و به عنوان پر فروش ترین بازی عرضه شده برای تک پلتفرم در رتبه ی نخست دنیا قرار داره.

این هم برای طرفداران سوپر ماریو :)

لینک به دیدگاه

سلام

اگر هدف مقایسه سری های سوپر ماریو با سری های جی تی ای باشه:

سری بازی های Super Marioرتبه ی اول پر فروش ترین مجموعه بازی رو داره با 297.88 میلیون نسخه ی فروش و اصلاً سری های جی تی ای جز سه رتبه ی نخست هم نیست. بعد از  Super Mario، سری های Pokemon هست و بعد از اون تک عنوان ِ Tetris

در مورد خود تک نسخه اگر در نظر بگیریم:

شاید GTA 5 بیشتر فروخته باشه از    Super Mario Bros  اما فراموش نکنید که GTA5 برای Xbox one ، Xbox 360 ، PS3 ، PS4 و PC عرضه شده و تعداد کاربران این پلتفرم ها خیلی خیلی زیاد هست و در مجموع برای تمام این پلتفرم ها 52 میلیون نسخه فروخته ، در صورتی که  Super Mario Bros فقط و فقط برای یک پلتفرم NES/Famicom بیشتر از 40 میلیون نسخه فروخته و به عنوان پر فروش ترین بازی عرضه شده برای تک پلتفرم در رتبه ی نخست دنیا قرار داره.

این هم برای طرفداران سوپر ماریو :)

مقایسه ی جی تی ای و ماریو ؟؟؟ نه داداش گرامی منظور مقایسه نبود

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_best-selling_video_games

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

دوستان کسی اگه هک پول نامحدود داره قرار بده ممنون

لینک به دیدگاه

چطور میشه جت جنگی یا تانک بدست اورد؟هر کاری میکنم توی پایگاه نظامی میمیرم 

با بورس هم که سهام میخری چطور میشه فروختش؟

تانک هم دستور خرید میزنی پولشو دارم ولی نمیخره باید چیکار کرد؟

لینک به دیدگاه

چطور میشه جت جنگی یا تانک بدست اورد؟هر کاری میکنم توی پایگاه نظامی میمیرم 

با بورس هم که سهام میخری چطور میشه فروختش؟

تانک هم دستور خرید میزنی پولشو دارم ولی نمیخره باید چیکار کرد؟

آنلاین بازی میکنید؟

اگر بله، باید به لول مناسب برسید تا بشه خرید، بعضی وسیله های جنگی هم باید Heist های مربوطه رو رفته باشید تا آنلاک بشه.

لینک به دیدگاه

خوب اوس راک استار هم دست به کار شده و یه اپدیت در راهه با کمی امکانات جدید

قسمت راک استار ادیتور برای کنسول های نسل جدید اضافه میشه و ویژگی های جدید تر هم برای پی سی در راهه

GTAV Rockstar Editor Updates: Coming in September to PS4 & Xbox One with new features including an Ambient Audio and Sound Effects Library, Snapmatic Integration, Director Mode Updates and more. These new features will also be added to the PC version as well.

pulh_11900033_1043581169000075_894044285

Add dramatic sound design to your creation with a new library of atmospheric Ambient Tracks.

zyzv_11934984_1043581162333409_357451623

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

یه نکته خیلی باحال دیروز فهمیدم،وقتی پابرهنه روی اسفالت راه میری بعد یک مدت پاهات رو نگاه کنی خاکی میشه :cool:

لینک به دیدگاه

ماد سازان حرفه ای برای GTA:V یک ماد دارن اماده میکنند که خیلی گرافیک بازی رو واقعی میکنه !

chwm_ab11baef93bcf1f1c294b2606b8963ea900

fqq0_1ea966bccb694759e1caea952e30fda4272

m4ma_c720ad1d44c0c34c97d9f543cb91c459ad5

d9ax_1a6a8660050091f146be17dffc45f691f68

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

ماد جدیدی برای GTA:V در حال تهیه هست که خیلی گرافیک بازی رو واقعی میکنه !

chwm_ab11baef93bcf1f1c294b2606b8963ea900

fqq0_1ea966bccb694759e1caea952e30fda4272

m4ma_c720ad1d44c0c34c97d9f543cb91c459ad5

d9ax_1a6a8660050091f146be17dffc45f691f68

ممنون @};-  @};-  @};-

امید وارم خالی بندی راک استار نباشه :D

لینک به دیدگاه

ماد سازان حرفه ای برای GTA:V یک ماد دارن اماده میکنند که خیلی گرافیک بازی رو واقعی میکنه !

به نظرم در عکس ها تغییری در گرافیک ایجاد نشده. بلکه فقط یک تعداد افکت اضافی شده که فقط احساس بهتر شدن گرافیک بهمون دست میده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

چندتا اسکرینشات 5k wide از داخل بازی با تنظیمات ultra بدون MSAA

(حجم عکسها بالاست ، به ترتیب 15-12-7)

http://s6.uplod.ir/i/00668/mpk1uk1oea13.png

http://s6.uplod.ir/i/00668/9pskfm0cwws8.png

http://s6.uplod.ir/i/00668/80xole7udd9m.png

گرافیک هم که Giga980Ti G1 بود پردازنده هم 4770k

لینک به دیدگاه

چند تا تصویر جدید از ماد گرافیکی GTA V

a7430c1f550a09f9f05b288bce7df1e1_XL.jpg

GTAViCEnhanceriiii.jpg

یکی از تمرکز های اصلی هیثم در ماد گرافیکی iCEnhancer برطرف ساختن کاستی های مربوط به عمق میدان است

GTAViCEnhanceriiiii.jpg

علاوه بر موارد فوق، او در این ماد توانسته نور خورشید را به شکل طبیعی تری طراحی کند و علاوه بر آن افکت های بصری مربوط به شخصیت های حاضر در بازی را نیز با پیشرفت هایی همراه سازد

GTAViCEnhanceriiiiiiiiii.jpg

البته این اسکرین شات (برخلاف دو مورد بالا) اسکرین شات جدیدی نیست و کمی پیش تر از سوی هیثم منتشر شده است. دلیل اصلی آوردن این اسکرین شات در این جا اشاره به تمرکز او بر تغییر شکل بصری آب و تغییر بافت های مربوط به آن در ماد گرافیکی iCEnhancer بوده است

ویرایش شده توسط Intel 
لینک به دیدگاه

GTAViCEnhanceriiii.jpg

یکی از تمرکز های اصلی هیثم در ماد گرافیکی iCEnhancer برطرف ساختن کاستی های مربوط به عمق میدان است

GTAViCEnhanceriiiii.jpg

علاوه بر موارد فوق، او در این ماد توانسته نور خورشید را به شکل طبیعی تری طراحی کند و علاوه بر آن افکت های بصری مربوط به شخصیت های حاضر در بازی را نیز با پیشرفت هایی همراه سازد

البته این اسکرین شات (برخلاف دو مورد بالا) اسکرین شات جدیدی نیست و کمی پیش تر از سوی هیثم منتشر شده است. دلیل اصلی آوردن این اسکرین شات در این جا اشاره به تمرکز او بر تغییر شکل بصری آب و تغییر بافت های مربوط به آن در ماد گرافیکی iCEnhancer بوده است

دیگه لازم نیست بریم شمال :D  :D  :D

لینک به دیدگاه

GTAViCEnhanceriiii.jpg

GTAViCEnhanceriiiii.jpg

عالی :clapping:

لینک به دیدگاه

درود دوستان

من بلاخره اینو خریداری کردم

حالا بکاپشو ندارم

کسی از دوستان هست که لطف کنه بکاپه آپدیت شده رو دی وی دی برام بزنه یا اگه نزدیک باشه هارد ببرم برام بریزه ؟

هزینشم پرداخت میکنم

ویرایش شده توسط sohrab zar
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام سهراب جان

اگه بگی ساکن کجا هستی دوستان بهتر میتونن جواب بدن و ببینن که نزدیک شما هستن یا نه.. توی پروفایلت هست اما اینجام بنویسی بد نیست خیلیا پروفایل باز نمیکنن

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...