رفتن به مطلب

.:| تاپیک طرفداران شاهکار GRAND THEFT AUTO : V |:.

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

100 مگ دوست عزیز

یک عکس از دانلود تون میگذارید ممنون میشم اگر راهی است البته

لینک به دیدگاه

• ارسال 3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

باید بالانسینگ انجام بدی با میکروتیک یا peplink راحت میشه 4 تا 4 مگ میکنه 16 مگ

میشه یه کم توضیح بدید یا لینک سایت توضییح دهنده ممننون میشم

لینک به دیدگاه

توی یک خونه چهار تا نت است  ؟؟!!ببشخید سرور های گوگل درایو هستید شما؟!

من دوتا سیستمه خودم  میگیرم ولی همون نتم 350 400 کیلو است تقسیمه بین دوتا---  چهار تا دیگه ندیده بودم هزینه برق و فرسایش سیستم و ...رو محاسبه کردی ؟می ارزه؟

فروش گیم :D

لینک به دیدگاه

توی یک خونه چهار تا نت است  ؟؟!!ببشخید سرور های گوگل درایو هستید شما؟!

من دوتا سیستمه خودم  میگیرم ولی همون نتم 350 400 کیلو است تقسیمه بین دوتا---  چهار تا دیگه ندیده بودم هزینه برق و فرسایش سیستم و ...رو محاسبه کردی ؟می ارزه؟

رضا جان این موارد عادیه، من تا قبل از پولی شدن حجم شبانه 4 تا خط 9 مگ داشتم رو یه سیستم 4 تا vm بالا آورده بودم و دانلود میکردم، چیز خاصی نیست کلاً، قدیمی شده این راه ها، ولی خب طبق گفته آقای Extreme بهترین راحش استفاده از بالانسر یا روتربورد هست که یه کانکشن واحد بده ....

برای استیم هم نیازی نیست 4 تا کانکشن رو یکی کرد، میشه تورنتش یا همین اسکیدرو رو با سیستم های مختلف دانلود کرد و با استیم discover کرد، روش جدیدی نیست کلاً ....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک عکس از دانلود تون میگذارید ممنون میشم اگر راهی است البته

b27023fb0d92c1e285c0ec01e6c4d6d3c3bb193b

بفرما دوست عزیز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا جان این موارد عادیه، من تا قبل از پولی شدن حجم شبانه 4 تا خط 9 مگ داشتم رو یه سیستم 4 تا vm بالا آورده بودم و دانلود میکردم، چیز خاصی نیست کلاً، قدیمی شده این راه ها، ولی خب طبق گفته آقای Extreme بهترین راحش استفاده از بالانسر یا روتربورد هست که یه کانکشن واحد بده ....

برای استیم هم نیازی نیست 4 تا کانکشن رو یکی کرد، میشه تورنتش یا همین اسکیدرو رو با سیستم های مختلف دانلود کرد و با استیم discover کرد، روش جدیدی نیست کلاً ....

درود

این روش ها رو فرمودی  میدونم البته خودم کار نکردم چون امکاناتش در  خوزستان نیست اینجا همین نت داغون رو بزور میفروشن! منتها  ما که نت 2 مگابیت داریم خیر سرمون 350 کیلو در بهترین حالت میده!!!خدا رو هزار مرتبه شکر میکنیم وبه درگاهش نذری میدم که قطع نشه - البته اون سرعت ها هم خیلی نیاز نیست دیگه آدم چقدر دانلود داره ؟؟ البته برای کسبه خوبه کسانی که  باهاش کار میکنن -

لینک به دیدگاه

بحث نت شد منم یه چیز بگم!!

من چند سال پیش نت 512 داشتم سرعت دانلودم 260 ثابت بود بعد 1مگ گرفتم اومد رو 230 اکثرا و امسال هم 2 مگ گرفتم هیچ تغییری نکرد !! 

بازم خدا رو شکر میکنم و شبانه هم دارم راضی ام . . .

و یه چیز دیگه دوستان من اگر بیام سرعت دانلودم رو مثلا رو 10 لاک کنم سرعت دانلود رو 10 ثابت میشه بعد وقتی تیکش رو ور دارم یه دفعه به مدت دو ثانیه سرعت میپره رو 500-400 kb/s !!!!

راهی نیست بشه اینو ردیف کرد 400 دانلود کنه ؟؟؟ :D

ویرایش شده توسط iMPACT
لینک به دیدگاه

درود

این روش ها رو فرمودی  میدونم البته خودم کار نکردم چون امکاناتش در  خوزستان نیست اینجا همین نت داغون رو بزور میفروشن! منتها  ما که نت 2 مگابیت داریم خیر سرمون 350 کیلو در بهترین حالت میده!!!خدا رو هزار مرتبه شکر میکنیم وبه درگاهش نذری میدم که قطع نشه - البته اون سرعت ها هم خیلی نیاز نیست دیگه آدم چقدر دانلود داره ؟؟ البته برای کسبه خوبه کسانی که  باهاش کار میکنن -

درود بر شما :x:D

منظورم این نبود که نمیدونید یا ندیدید یا چیزخیلی عجیبی هست یا نیست، در کل گفتم !

خب اینجا قضیه اش فرق داره، به قول همشهران خودتون تهران امکانات ! :D اینجا اگه خط بکشه و نویز نداشته باشه رو سرویس های 128 هم 16 مگ می بندن ! ولی خب خط خودم مثلاً بیتشر 9 جواب نمیده، و چند دیگه دارم که 4 هم جواب نمیده ! پارس آنلاین قدیم خوبیش این بود، سرویس 128دو گیگ می خریدی 18 تومن، زنگ میزدی میگفتی بذار پروفایل 16 مگ گیمینگ ! پینگ میشد عالی، شبی هم +20 گیگ دانلود ! گاهی مواقع عذاب وجدان میگرفتم با این سرعت دانلود.

بعد مشکل اصلی چیزه دیگه ایی بود ! بعد چند ماه اصولاً دانلود بی معنی میشن ! یعنی هیچی واسه دانلود گیر نمیومد ! شاید روزی 5 6 ساعت فقط درگیر این بودیم که محتوا گیربیاریم واسه دانلود، معضلی بود اصن، خخدا رو شکر کنید از این درگیری های ذهنی نداشتید حداقل ... :D

فقلاً گیر کردیم به یه کانکشن 9 مگ، خدا صبر دهد ... :D

post-4295-0-27822500-1428447635_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Rage، rage at  the installation of GTA V

Rage، rage at  the moment of runing it

PC will burn at  the end of day

Because it can not handle the play

Rage ،rage at installation and play

Though gamer knew that Gta is right

They didnot  buy the original and wait for the night

با اجازه از دیلن توماس شاعر بزرگ شعر  قطعه مشهورش روتبدیل کردم به مرثیه ای بر GTA V !!!

بر اشوب،بر اشوب  در موقع نصب gta v

بر آشوب ،بر اشوب د رلحظه اجرا

PC  در پایان روز نابود خواهد شد

چون قادر نیست از پس اجرایش براید(اشاره به گرافیک عالی نسخه PC)

براشوب،بر اشوب در زمان نصب و بعد بازی کن

این تیکه آخر اوج خلاقیتم بوده!!!

اگر چه بازیباز دانست که  gta  یک حقیقت است-(یعنی مهم است وباید قبولش کند)

آنها اصلی را نخریدند و منتظر شب شدند(شب اینجا نماد تیم کرک کننده است)!!

رضا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منظورم این نبود که نمیدونید یا ندیدید یا چیزخیلی عجیبی هست یا نیست، در کل گفتم !

خب اینجا قضیه اش فرق داره، به قول همشهران خودتون تهران امکانات ! :D اینجا اگه خط بکشه و نویز نداشته باشه رو سرویس های 128 هم 16 مگ می بندن ! ولی خب خط خودم مثلاً بیتشر 9 جواب نمیده، و چند دیگه دارم که 4 هم جواب نمیده ! پارس آنلاین قدیم خوبیش این بود، سرویس 128دو گیگ می خریدی 18 تومن، زنگ میزدی میگفتی بذار پروفایل 16 مگ گیمینگ ! پینگ میشد عالی، شبی هم +20 گیگ دانلود ! گاهی مواقع عذاب وجدان میگرفتم با این سرعت دانلود.

بعد مشکل اصلی چیزه دیگه ایی بود ! بعد چند ماه اصولاً دانلود بی معنی میشن ! یعنی هیچی واسه دانلود گیر نمیومد ! شاید روزی 5 6 ساعت فقط درگیر این بودیم که محتوا گیربیاریم واسه دانلود، معضلی بود اصن، خخدا رو شکر کنید از این درگیری های ذهنی نداشتید حداقل ... :D

attachicon.gifgra.jpg

درود والا اینجا اگر زنگ زدی گفتی بذار رو پورت پر سرعت تر یا پینگ بالا میگه پینگ بالا چیه ؟؟گفتی گیمینگ برداشت بد میکنن!!!  بعد میگه مودمت احتمالا خط تلفنت رو نمیشناسه!!!حال میکنید با تهران امکانات

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

attachicon.gifgra.jpg

دوست عزیز میشه راهنمایی کنیدراحی نیست من 4تا نت را با هم ادغام کنم یعنی 4خط اینترنت با 4خط تلفن که 4تا نت مودم کانفینگ شدن را یکی کنم واز یک طرف خروجی بده که به یک کامپیوتر وصل کرد؟

لینک به دیدگاه

درود والا اینجا اگر زنگ زدی گفتی بذار رو پورت پر سرعت تر یا پینگ بالا میگه پینگ بالا چیه ؟؟گفتی گیمینگ برداشت بد میکنن!!!  بعد میگه مودمت احتمالا خط تلفنت رو نمیشناسه!!!حال میکنید با تهران امکانات

تو شهر ما که همون کانفینگ کردنم  به زور انجام میدن :(

لینک به دیدگاه

دوست عزیز میشه راهنمایی کنیدراحی نیست من 4تا نت را با هم ادغام کنم یعنی 4خط اینترنت با 4خط تلفن که 4تا نت مودم کانفینگ شدن را یکی کنم واز یک طرف خروجی بده که به یک کامپیوتر وصل کرد؟

پخ شد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گفتم که یا روتربرد میکروتیک بخر یا peplink بخر یکمی گرونتره 4 تا wan رو میزنی بهش و یک کانفیگ کوچیک و یک خروجی lan جمع تمام 4 لینک
لینک به دیدگاه

مثل اینکه حرف های من روی شما اثر گذاشته و قصد خرید اورجینال دارید - یک کاربری بود بلک سوندBlack sound خیلی ایراد گرفت که رضا داره سود میریزه به جیب راک استار و شده مامور راک استار وو...نمیدونم الان کجاست بیاد تاپیک رو ببینه

آقایون دم تک تکتون گرم از دیشب ساعت 2 تا 8 صبح 84 تا کامنت گذاشتین :eek:  اینطور که معلومه تا خود صبح بیدار بودین! =))

ی چیزی بگم شوکه بشید! :eek: اگر کسی به روز قیامت اعتقاد داشته باشه همه ما ایرانیها میریم جهنم :eek: :eek: :eek: :eek: :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  چون حق کپی رایت رعایت نکردیم!!!! دور از جون فرقی با دزدی نداره!!!!!!! چون اون شرکت هزینه کرده و زحمت کشدیدن،و ما اون هارو میدزدیم و استفاده میکنیم!!!!! *dry#  اما چون تو کشوری هستیم قدرت خرید و.... پس مکروه!!!!!!!!! :eek:

رضا جون این حرف ها چیه! خدای به شخصه پول داشته باشم حتی K-Player رو هم اورجینال میگریم من به شخصه برات حال کردم چون آدم لارجی هستی و بی شک تک تک بچه ها دوست دارن اورجینال بخرن اما قدرت خرید ندارن - خودم با شما موافق GTA V ی بازی دیگه اس و با خریدش به شخصه موافقم

ویرایش شده توسط Abolfazl-like
لینک به دیدگاه

b27023fb0d92c1e285c0ec01e6c4d6d3c3bb193b

بفرما دوست عزیز

دادشم عالیه اما این سرعت مال فیبره و جای دولتی مثل دانشگاه و.....

خودم به شخصه وقتی مسئول IT بودم یک فایل 4GB رو تنها در8 دقیقه دانلود میکردم و عکسش رو توی فیسبوک (کتاب چهر!) گذاشتم متاسفانه عکسش و کلیپش روی هاردم بود اما پاکش کردم دارم توی کامنت ها دنبالش میگردم حتما براتو میزارم

لینک به دیدگاه

یعنی الان نسخه کامل اومده؟

آره داداشم 61.2GB و هنوز کرک نشده و هر کسی اورجینال داره هنوز نمی تونه بازی کنه فقط Pre-Load هستش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی الان نسخه کامل اومده؟

بگذارید م برای دوستانی که  اشنا نیستند یک توضیحی بدم -

وقتی که یک بازی هر بازی میخواد باشه فرقی نداره میخواد عرضه بشه - مثلا 14 آپریل روز عرضه Gtav  - خوب یک عده میان بازی رو توی استیم پیش خرید میکنن- ن-دقت کنید نه تنها GTa بلکه تمام باز یهای که ما کرکی بازی میکنیم همین است داستانشون-وقتی پیش خرید میکنن  استیم میگه روز عرضه بازی -بازی در اکانتتتون فعال میشه خوب خود دیتای بازی چطور؟اصولا خرید وتوزیع دیجیتالی بازی همینه - یک مرحله خرید کلید داره یک مرحله دانلود بازی- استیم هم میاد چند روز قبل از عرضه بازی سرورو های خودش رو باز میگذاره برای توزیع  دیجیتالی نسخه بازی-مثل همین کاری که دوستان میکنن یا من انجام میدم و داریم بازی رو دانلود میکنیم از استیم -بعد این تیم های کرک میان همین نسخه رو دانلود میکنن به شکل استیم بک آپ  آنزیپ که شد میزارن توی سایتهاشون میگن ما آنلاک کردیم!یعنی منتظر فقط exe یا حالا هر بخشی که از بازی نیازه برای اجرا باشید تا کرک بشه روز 14 آپریل- این داستان سر دراز داردو....................

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام من این رو دانلود کردم اجرا نمیشه اصلا fatal error میده

لینک به دیدگاه

میشه یه عکس از پوشه های بازی بزارید

لینک به دیدگاه

درود

قرار هم نیست اجرا بشه ! فایل ها ناقص هست، روز عرضه یه آپدیت میاد که تازه اون زمان نسخه های اورجینال ران میشن ! 

بگذارید م برای دوستانی که  اشنا نیستند یک توضیحی بدم -

وقتی که یک بازی هر بازی میخواد باشه فرقی نداره میخواد عرضه بشه - مثلا 14 آپریل روز عرضه Gtav  - خوب یک عده میان بازی رو توی استیم پیش خرید میکنن- ن-دقت کنید نه تنها GTa بلکه تمام باز یهای که ما کرکی بازی میکنیم همین است داستانشون-وقتی پیش خرید میکنن  استیم میگه روز عرضه بازی -بازی در اکانتتتون فعال میشه خوب خود دیتای بازی چطور؟اصولا خرید وتوضیع دیجیتالی بازی همینه - یک مرحله خرید کلید داره یک مرحله دانلود بازی- استیم هم میاد چند روز قبل از عرضه بازی سرورو های خودش رو باز میگذاره برای توضیع  دیجیتالی نسخه بازی-مثل همین کاری که دوستان میکنن یا من انجام میدم و داریم بازی رو دانلود میکنیم از استیم -بعد این تیم های کرک میان همین نسخه رو دانلود میکنن به شکل استیم بک آپ  آنزیپ که شد میزارن توی سایتهاشون میگن ما آنلاک کردیم!یعنی منتظر فقط exe یا حالا هر بخشی که از بازی نیازه برای اجرا باشید تا کرک بشه روز 14 آپریل- این داستان سر دراز داردو....................

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

دوستان سرور استیم رو بیخیال شید از همین سایت های خودمون دانلود کنید 

اونایی که می خوان اورجینال بازی کنن فقط دانلود کنن چون احتمال 99.9% کرک نمیشه.

این هم لینک دانلود

http://www.p30day.com/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-gta-v-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-pc-73581.html

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...