رفتن به مطلب

.:| تاپیک طرفداران شاهکار GRAND THEFT AUTO : V |:.

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

به نظر من اصلا همچن چیزی درست نیست ، چون اونا وقتی به این سختی سیستم مورد نیاز رو اعلام کردن پس حتما سرش تاٌحدی دارن ، وگرنه اگر به قول شما ملت بیان به حساب اون سیستم بازی رو پیش خرید کنن و بعدش ببینن اجرا نمیشه یا هر جور مشکل دیگه داره برای شرکت خیلی بد میشه و حتما ازش شکایت هایی هم میشه.

وقتی این همه تاخیر میزنه این دیگه براش چیزی نیست !!

ولی باز باید صبر کرد

لینک به دیدگاه

• ارسال 3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

هدیه و دلجویی راک استار از PC GAMER ها
با توجه به اعلام نارضایتی بسیار زیاد PC GAMER های سراسر دنیا بابت تاخیر پیش امده برای عنوان GTAV

راک استار ضمن عذر خواهی دوباره از هوادارن و فن بیس های نسخه PC اعلام کرد

کلیه گیمرهایی که نسخه فیزیکی یا دیجیتالی Grand Theft Auto V پیش خرید کنند می تونید از ۱,۰۰۰,۰۰۰ دلار پول درون بازی هم بهره مند بشن. این یک میلیون برای Grand Theft Auto Online و بخش داستانی تقسیم میشه
اگه پیش خریدتا تاریخ ۱ فوریه در Rockstar Warehouse انجام بدید ۳۰۰,۰۰۰ دلار اضافه هم برای بخش Grand Theft Auto Online دریافت می کنید.

همچنین کد دانلود رایگان یکی از عناوین زیر دریافت خواهید کرد

• Max Payne 3
  • L.A. Noire: The Complete Edition
  • Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
  • Grand Theft Auto 4
  • Bully: Scholarship Edition
  • Grand Theft Auto San Andreas
  • Manhunt
  • Max Payne 2: The Fall of Max Payne
  • Grand Theft Auto: Vice City
  • Midnight Club 2
  • Grand Theft Auto 3
لینک به دیدگاه

بازی رسماً برای پیش فروش دیشب تو استیم با قیمت 60 دلار قرار گرفت ! نسخه استیم سی دی کی gta sa رو ظاهراً به ازای پیش خرید در پی خواهد داشت ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هدیه و دلجویی راک استار از PC GAMER ها

با توجه به اعلام نارضایتی بسیار زیاد PC GAMER های سراسر دنیا بابت تاخیر پیش امده برای عنوان GTAV

راک استار ضمن عذر خواهی دوباره از هوادارن و فن بیس های نسخه PC اعلام کرد

کلیه گیمرهایی که نسخه فیزیکی یا دیجیتالی Grand Theft Auto V پیش خرید کنند می تونید از ۱,۰۰۰,۰۰۰ دلار پول درون بازی هم بهره مند بشن. این یک میلیون برای Grand Theft Auto Online و بخش داستانی تقسیم میشه

اگه پیش خریدتا تاریخ ۱ فوریه در Rockstar Warehouse انجام بدید ۳۰۰,۰۰۰ دلار اضافه هم برای بخش Grand Theft Auto Online دریافت می کنید.

همچنین کد دانلود رایگان یکی از عناوین زیر دریافت خواهید کرد

• Max Payne 3
  • L.A. Noire: The Complete Edition
  • Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City
  • Grand Theft Auto 4
  • Bully: Scholarship Edition
  • Grand Theft Auto San Andreas
  • Manhunt
  • Max Payne 2: The Fall of Max Payne
  • Grand Theft Auto: Vice City
  • Midnight Club 2
  • Grand Theft Auto 3
آیا این امکان برای ما هم وجود داره که بتونیم با پیش خرید از این هَدایا بهره مند بشیم؟

اگر بله ، چطور و چگونه؟

لینک به دیدگاه

آیا این امکان برای ما هم وجود داره که بتونیم با پیش خرید از این هَدایا بهره مند بشیم؟

اگر بله ، چطور و چگونه؟

تو استیم فقط gta sa رو میده + پول داخل بازی. ,ولی برای گیم های دیگه باید از راکستار خرید کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

خیلی جالبه یه شرکت یه بازی میسازه ده بار به یکی می فروشه ... یبار مجبور کرد همه برن رو نسل هفت بازی کنن، یبار دیگه اومد رو نسل هشت فروخت به ملت، الان اومده یخورده باز گرافیکشو دستکاری کرده همه تو صفن برن بخرند مجدد...  :laughing:  :laughing:  :laughing:

بعدم بزرگترین و کلاهبردار ترین شرکتو یوبی میدونن چون هر سال اساسین جدید میده...  :laughing:  :laughing:  :laughing:

ویرایش شده توسط Nima Mazrouie
لینک به دیدگاه

درود

جناب nima اگر گیمر حرفه ای بودید . اینجور برداشتی نداشتید. قابلیت هایی تو این نسخه اعمال شده که مطمئن باشید به یکی از پرفروش ترین بازی سال تبدیل خواهد شد. قبل از نقد یک بازی برید بیوگرافی بازی را بخونید.

در مورد unity جای هیچ بحثی نیست که این بازی یک خروجی غیر بهینه شده و پر از باگ هست.

لینک به دیدگاه

خیلی جالبه اگر بازی زود عرضه شه و باگ داشته باشه می نالید (ac)، اگه برای تست و رفع ایراد دیر منتشر شه بعد هم می نالید ! شماها زود می خواید، همین الانم می خواید، لابد ارزون هم می خواید ؟

V برای جلوگیری از بوجود اومدن تجربه iv این همه برای pc طول کشیده، iv هنوز هم رو pc درتس ران نمیشه بعد از 7 8 تا پچ !

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

دوستان لطفا از این به بعد تو این تاپیک اخبار GTA:V رو قرار بدین

بعدا هم این جا اسکرین شات میزاریم  . . . 

راحت تر انلاین همدیگر رو پیدا میکنیم و . . .

لینک تصاویر با کیفیت 4k

GTAV-PC-4K.1-210x118.jpg   GTAV-PC-4K.2--210x118.jpg   GTAV-PC-4K.3-210x118.jpg

GTAV-PC-4K.4-210x118.jpg   GTAV-PC-4K.5-210x118.jpg   GTAV-PC-4K.6-210x118.jpg

GTAV-PC-4K.7-210x118.jpg   GTAV-PC-4K.8-210x118.jpg   GTAV-PC-4K.9-210x118.jpg

GTAV-PC-4K.10-210x118.jpg   GTAV-PC-4K.11-210x118.jpg   GTAV-PC-4K.12-210x118.jpg

GTAV-PC-4K.13-210x118.jpg   GTAV-PC-4K.14-210x118.jpg   GTAV-PC-4K.15-210x118.jpg

مقایسه  PC با PS4 (باتوجه با عکس های جدید)

06q4l3fj8yf0p2qzs7ij_thumb.jpg

9f3i3bue5t5cbyehh0n0_thumb.jpg

biyb2e3vy4hpykrgbk0f_thumb.jpg

78673522682246754742.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان لطفا از این به بعد تو این تاپیک اخبار GTA:V رو قرار بدین

بعدا هم این جا اسکرین شات میزاریم  . . . 

راحت تر انلاین همدیگر رو پیدا میکنیم و . . .

خوش به حالتون.من پول ندارم اوریجینال بخرم.خیلی دوست دارم آنلاین بازی کنم.رو X360یه بار بخش داستانی رو تموم کردم ولی نتونستم آنلاین بازی کنم

لینک به دیدگاه

خوش به حالتون.من پول ندارم اوریجینال بخرم.خیلی دوست دارم آنلاین بازی کنم.رو X360یه بار بخش داستانی رو تموم کردم ولی نتونستم آنلاین بازی کنم

والله منم بچه مایه دار نیستم این پول هیچی برام نباشه ، ولی برای اولین بار تو عمرم یه بازی اورج میخرم و چه چیزی بهتر از GTA:V

(ظاهرا) بازی اون قدر بهینه هست که همه بتونند بازی کنند پس به هر نحوی هست بازی رو اورج بگیرین که دنیایی هست . . .

حالا جهت تشویق دوستان یه سری لینک دانلود ویدئو کلیپ از انلاین بازی میزارم بعدا تا دوستان تشویق بشن :دی

البته یه حالت دیگه هم داره بازی رو اگر نسخه کر.ک شده اومد انجام بدید دو ماه بعد یا کمتر بیشتر ، قیمت نسخه اورج کمتر میشه . . .

ویرایش شده توسط iMPACT
لینک به دیدگاه

خیلییییییی بازیه خوبیه من اونموقع که PS4 داشتم برای اولین تو عمرم بازیه GTA رو خریدم(هیچ وقت از طرفدارای این بازی نبودم وتا قبل این اصلا بازی نکرده بودم)خلاصه اونم برای اینکه دیدم بمبه خبری شده و کلی فروش کرده گفتم بزار بازی کنیم ببینیم چیه...خیلییییییی چسبید خدایش من از اون یارو عصبیه خیلی خوشم اومد Trevor...خلاصه به قول دوستان اگه یه درصد هم هک نشه کاملا ارزش خرید داره...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

عکس ها از PS4 هستن . چطوری میشه DPI رو بالا برد موقع گرفتن شات ؟؟ چون تا حدودی از کیفیت تصاویر میاره پایین

xetvmiatlrqv_t.jpg

x7yv790uvz9j_t.jpg

5kastsud5s0b_t.jpg

5cko2rvd6472_t.jpg

2d5kojwtxi4i_t.jpg

y2wfeoi4k9xo_t.jpg

n9hwmby4zv8u_t.jpg

6xwj0procj9b_t.jpg

bdje08tsvg73_t.jpg

2mallqf59giz_t.jpg

rpu2djkb3dit_t.jpg

فیلمبرداریش هم موقع record 720 هستش

Grand Theft Auto V_20150328214630.mp4 -  9.6 MB

لینک به دیدگاه

عطا داداش اگر میشه از ادم ها هم اسکرین شات بزار ! هم با خود پلی4 بگیر هم با گوشی تو بازی :دی

من احساس میکنم کارکتر ها به جز شخصیت های اصلی مابقی جای کار داشت . . . البته نسخه پی سی شاید فرق کنه

راستی همین الان من وعده ی اینو بدم به احتمال زیاد هفته ی بعد تریلر با کیفیت 4K شاهد خواهیم بود !!! پس اماده GTA:V PC باشین !!

ویرایش شده توسط iMPACT
لینک به دیدگاه

تریلر با کیفیت 4K شاهد خواهیم بود !!! پس اماده GTA:V PC باشین !!

من اینو یادم نبود.راست میگیا.احتمالش زیاده :-?

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

من اینو یادم نبود.راست میگیا.احتمالش زیاده :-?

بالاخره راک استاره !! یک کاری میکنه اون هایی که هم نسخه نسل هفت و هم نسل هشت کنسولش رو بازی کردن نسخه PC هم بخرن =))

لینک به دیدگاه

اقا شنیدم تو بازار میگن 20 فروردین میاد درسته؟؟؟؟

من از اولی که اومد یادمه پنتیوم 2 داشتم GTA 1 خریدم بعد 2 بعد 3 بعد نسخه فارسی و IV سن اندرس و لایبریتی سیتی و ......

خداییش هیچ وقت رو دستش نمیاد

همین الان اگر واچ داگز رو با IV مقایسه کنیم gta iv بهتره و گیم پلی طبیعی تری داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

متاسفانه این gta v روی pC قفل نسخه جدید drm دنوو رو داره + سیستم محافظتی استیم یعنی  کرکش خیلی سخته -بنده کلید اصلی بازی رو در استیم پیش خرید کرده ام وبهمراه  LORDS OF THE FALLEN البته لرد اف فالن کلیدش رسیده اکتیو کرده ام ولی دیتاش رو دارم دانلود میکنم ولی gta v رو فعلا فقط ثبت پیش خرید کلید نسخه PREORDER کرده ام تا بهم برسه ببینم  فردا احتمالا باشه اکتیو شد با دوستان  در جریان میگذارم -- انشالله فردا gta v همدر استیم اکتیو میکنم و تست لرد اف فالن رو روی سخت افزار گیمینگ براتون خواهم گذاشت - البته دیتاش احتمالا  فردا دانلودش تمام بشه

5esmm23vq1kntoab89d0.jpg

لینک به دیدگاه

این بازی خدایش ارزش اوریجنال داره من که سینگل رو بازی کردم با کله می رم توی مولتی پلیر 

تا بازی بیاد فعلا با این دی ال سی جدید دراگون ایج حال می کنیم و همچنین Life Is Strange ( چقدر این بازی زیباست  :x ) و یه چند تای دیگه 

post-14499-0-23700400-1427578658_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قیمت ارجینالش چقدر میشه؟

حدود 185 تا 195 بسته به  نرخ ارز

لینک به دیدگاه

قیمت ارجینالش چقدر میشه؟

از اینجا تهیه کنید 

http://persiankey.ir/GTA-V-Steam-Gift-Region-Free

من بیشتر بازی هایم رو از همین سایت تهیه می کنم 

قبل از خرید عضو شوید 

لینک به دیدگاه

حدود 130 140 تومن هم پیدا میشه، ولی همون پرشین کی سایت معتبر و آسون تری هست !

کسایی که خریدن ID شون رو بذارن استفاده کنیم خب ! :D

متاسفانه این gta v روی pC قفل نسخه جدید drm دنوو رو داره + سیستم محافظتی استیم یعنی  کرکش خیلی سخته -بنده کلید اصلی بازی رو در استیم پیش خرید کرده ام وبهمراه  LORDS OF THE FALLEN البته لرد اف فالن کلیدش رسیده اکتیو کرده ام ولی دیتاش رو دارم دانلود میکنم ولی gta v رو فعلا فقط ثبت پیش خرید کلید نسخه PREORDER کرده ام تا بهم برسه ببینم  فردا احتمالا باشه اکتیو شد با دوستان  در جریان میگذارم -- انشالله فردا gta v همدر استیم اکتیو میکنم و تست لرد اف فالن رو روی سخت افزار گیمینگ براتون خواهم گذاشت - البته دیتاش احتمالا  فردا دانلودش تمام بشه

سیستم حفاظتی استیم که خب البته ربطی به کرک شدن نداره، بیشتر مربوط به آنتی چیت هست.

gta هم فعلاً صرفاً به اکانت اضافه میشه، احتمالاً یکی دو روز قبل از عرضه preload قرار میگیره برای دانلود، فعلاً که خبری نیست ...

نکته ایی که هست نمیدونم وضعیت drm ثانویه در چه وضعه، نشه مثل iv و یا dirt 3 کلاً بیچارمون کنه :|

لینک به دیدگاه

ببخشید این نسخه ارجینال مربوط به آنلاین میشه یا سینگل، چون من فقط واسه سینگل میخوام یعنی نت ندارم واسه مولتی که بخوام آنلاین بازی کنم

البته اگه سینگل هم نسخه ارجینال بخواد هرطوریه میخرمش چون به اندازه ده تا بازی بسیار خوب واسم ارزش داره

لینک به دیدگاه

ببخشید این نسخه ارجینال مربوط به آنلاین میشه یا سینگل، چون من فقط واسه سینگل میخوام یعنی نت ندارم واسه مولتی که بخوام آنلاین بازی کنم

البته اگه سینگل هم نسخه ارجینال بخواد هرطوریه میخرمش چون به اندازه ده تا بازی بسیار خوب واسم ارزش داره

برای انلاین میخرن. . . ولی شاید کر.ک نشه یا مدتی طول بکشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...