رفتن به مطلب

.:| تاپیک طرفداران شاهکار GRAND THEFT AUTO : V |:.

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

آقا اینجا کسی برنامه برای فروش و رسوندن اینبازی دست ما و دیگر دوستان نیازمند رو داره ؟

همکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم :)

ویرایش شده توسط ramair
لینک به دیدگاه

• ارسال 3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اول باید Accpet کنید، و بعد 2تا گزینه میاد یکی Redeem و یکی Add to my inventory . خب هر کدوم مشخصه. ترجیحاً با ip ایران اکتیو کن مشکلی پیش نیاد.

استیم هم استورش فیلتر نیست ولی کامینیتی فیلتره ولی پروتکل https اش فیلتر نیست. با یه افزونه https anywere مشکل حل میشه ...

Redeem هم کردید تو steam client تو library اسم بازی میاد رو روش بزنید گزینه pre-load نمایش داده میشه ....

نکته ایی که هست اگه الان preload کنید تا تا ساعت 3.5 یا زمان رلیز کامل دانلود نشه، دانلودش ریست میشه و از اول باید دانلود کنید. مطمئن نیستم البته، معممولاً که اینجوری بوده ...

دوست عزیز بازی محدودیت مکانی نداره پس فرقی نمیکنه با چه ip فعال کنه.من خودم موقعی که خواستم فعالش کنم فیلتر بود مجبور شدم با قندشکن فعال کنم.

لینک به دیدگاه

آقا اینجا کسی برنامه برای فروش و رسوندن اینبازی دست ما و دیگر دوستان نیازمند رو داره ؟

همکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم :)

هنور که تایید نشده کرک 100%هست

سایت گیم کالا اگه فردا کرک بشه به احتمال زیاد فردا میزاره که قیمتش هم مناسبه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بازی محدودیت مکانی نداره پس فرقی نمیکنه با چه ip فعال کنه.من خودم موقعی که خواستم فعالش کنم فیلتر بود مجبور شدم با قندشکن فعال کنم.

ربطی به رجین نداره قضیه، جدیداً استیم رو استفاده از قند شکن حساس هست و درصد بسیرا کمی وجود داره که هنگام اکتیو کردن یه عنوان توسط قند شکن یا تغییر آی پی، اکانت رو بن کنه کلاً. خب وقتی میشه با آی پی ایران اکتیو کرد چه کاریه ؟ 

اگر هم https هم فیلتره خب مشکلی نیست با تغییر آی پی، ولی طبق قوانین خود استیم اینکار غیر قانونی هست، هرچند که احتمالش کمه ...

لینک به دیدگاه

خوش به حال هرکی که خریده... 2سال منتظر این بازی بودم و همیشه ساعت ها پای گیم پلی هاش توی Yout*** مینشستمو لذت میبردم... کاش وضعیتم اینجوری نبود منم میتونستم بخرمش... خیلی فشار میاد به آدم که با 23 سال سن نشه یه بازی خرید... شاید به نظرتون خنده دار باشه و بگید یه بازی بیشتر نیست.. ولی واسه منی که مریضمو تمام وقتم تو خونه میشینمو تمام سرگرمیم همین یه سیستمه خیلی چیز زیادیه... اولین تیر هایی که شلیک کردین یادی از منم بکنید :D  ایشالا حالشو ببرید... منم بعد 2 قرن اگه تونستم دانلودش کنم همون کرک رو بازی میکنم از سر ناچاری... این بازیم بهونه ای بود بیام درد و دل کنم باهاتون... از خدا میخوام  یه روزی بیاد که وضع همه ی ما بهتر بشه و کسی ناراحتی تو دلش نباشه... روزی 4.5 ساعت من توی این فروم میچرخم و هیج جای نت جوی به این باحالی و صمیمیت ندیدم امیدوارم همیشه همین روند ادامه پیدا کنه... خدا نگهدار رفقا... @};- @};- @};-

سلام

داداش سیستمت بازی رو میکشه ؟

لینک به دیدگاه

از اصفهان کی

سلام

داداش سیستمت بازی رو میکشه ؟

فکر کنم که فکرتو خوندم @};-  @};-  @};- 

لینک به دیدگاه

ربطی به رجین نداره قضیه، جدیداً استیم رو استفاده از قند شکن حساس هست و درصد بسیرا کمی وجود داره که هنگام اکتیو کردن یه عنوان توسط قند شکن یا تغییر آی پی، اکانت رو بن کنه کلاً. خب وقتی میشه با آی پی ایران اکتیو کرد چه کاریه ؟ 

اگر هم https هم فیلتره خب مشکلی نیست با تغییر آی پی، ولی طبق قوانین خود استیم اینکار غیر قانونی هست، هرچند که احتمالش کمه ...

مال من فیلتر بود مجبور شدم.خود key98 گفت با قندشکن فعالش کن.

لینک به دیدگاه

دوستان من حدود 15 تا پارت از 31پارت  بازی رو دانلود کردم تموم که شد هر کسی خواست هارد بیاره براش کپی کنم 

لینک به دیدگاه

.!

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان من حدود 15 تا پارت از 31پارت  بازی رو دانلود کردم تموم که شد هر کسی خواست هارد بیاره براش کپی کنم 

فقط از استیم دانلود کن لینک های دیگه هیچکدوم کار نمیکنند

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اول باید Accpet کنید، و بعد 2تا گزینه میاد یکی Redeem و یکی Add to my inventory . خب هر کدوم مشخصه. ترجیحاً با ip ایران اکتیو کن مشکلی پیش نیاد.

استیم هم استورش فیلتر نیست ولی کامینیتی فیلتره ولی پروتکل https اش فیلتر نیست. با یه افزونه https anywere مشکل حل میشه ...

Redeem هم کردید تو steam client تو library اسم بازی میاد رو روش بزنید گزینه pre-load نمایش داده میشه ....

نکته ایی که هست اگه الان preload کنید تا تا ساعت 3.5 یا زمان رلیز کامل دانلود نشه، دانلودش ریست میشه و از اول باید دانلود کنید. مطمئن نیستم البته، معممولاً که اینجوری بوده ...

درسته ممنون

الان بازی تو لیست دانلود اضافه شده فقط مشکل اینه که دانلود نمیکنه وقتی میزنم روش لودینگ میاره و کانکت نمیشه 

لینک به دیدگاه

الان ساعت 2صبحه و زمان زیادی به انتشار بازی نمونده.

یه نفر بازی رو اجرا کرده

9kphduqpswpoq6w7hif6.jpg

0fyhz6msyx9isn3rryxd.jpg

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه نفر بازی رو اجرا کرده

9kphduqpswpoq6w7hif6.jpg

0fyhz6msyx9isn3rryxd.jpg

کرک یا اصل؟

لینک به دیدگاه

یه نفر بازی رو اجرا کرده

9kphduqpswpoq6w7hif6.jpg

0fyhz6msyx9isn3rryxd.jpg

توی امریکا 13 اپریل منتشر شده یعنی دیروز ( الان ساعت 2 دقیقه از دیروز گذشته  =)) )

لینک به دیدگاه

درسته ممنون

الان بازی تو لیست دانلود اضافه شده فقط مشکل اینه که دانلود نمیکنه وقتی میزنم روش لودینگ میاره و کانکت نمیشه 

یعنی رفته رو حالت دانلود (queued) ؟ اه رفته و دانلود نمیکنه ممکنه سرور رو لود باشه. از اون Setting بخش دانلود سرور دانلود رو تغییر بدید (که نیزا به ریست داره) ببینید فرقی میکنه یا نه .

اون فایل 60 گیگی رو که دانلود کرده بودید ؟ به چه صورت بود ؟ اگه انکریپت شده باشه که کافیه تو پوشه steamapps/common یه پوشه بسازید به اسم  depotcache و فایل ها رو اونجا برزید.

اگه آنلاک شده هست، صبر کنید تا بازی رلیز بشه تا خود استیم دکریپت کنه. بعد تو common یه پوشه بسازید به اسم بازی (چون نیومده نمیدونم اسم چی باید باشه ولی احتمال زیاد grand theft auto v هست) و فایل هارو اونجا کپی کنید. 

بعد از استیم install بزنید (که بعد رلیز preload تبدیل میشه با insatll) بعد فایل ها دیکاور میشن و میره تو دانلود queued که همون لحظه اول باید pause کنید و دوباره resume، همه فایل ها دتکت میشن و فقط آپدیت آنلاین دانلود میشه.

البته فکر میکنم اینجوری باشه، یعنی معمولاً اینجوری بوده :D

لینک به دیدگاه

کرک یا اصل؟

نمیدونم.فکر کنم اصل باشه

تو یکی از فوروم های فارسی اینو گذاشته بودن

لینک به دیدگاه

این بنده  اشک تو چشماش جمع شده چیزی به اومدن بهترین بازی تاریخ نمونده :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :x  :x  :x  :x  

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای سال تحویل اینجوری لحظه شماری نمی کردیم :D

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

با سلام

حدوده 2-3گیگ به اتمام دانلود بازی مونده.

انشالا از گیم پلی بازی فیلم میگیرم میزارم.

ویرایش شده توسط AveNGeR
لینک به دیدگاه

با سلام

حدوده 2-3گیگ به اتمام دانلود بازی مونده.

انشالا از گیم پلی بازی فیلم میگیرم میزارم.

دمت گرم حتما ین کارو بکن.من که فعلا منتظرم بکاپ برام پست کنن :crying:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...