رفتن به مطلب

.:| تاپیک طرفداران شاهکار GRAND THEFT AUTO : V |:.

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

آقای حسینی شما استاد بنده هستید و من خیلی براتون احترام قائلم همه حرفای شما درسته خصوصا در مورد اورجینال خریدن ولی!

این راکستار خیلی ما pc بازارو تحقیر کرد اولش اومد واسه ما این گیم رو نداد یکسال گذشت یکسال!!!

بعد اومد واسه نسل هشت و pc تایید کرد ولی! بعدش اومد مال pc رو دو سه ماه تاخیر زد باز اومدن نسل هشتمی ها فخر فروختن کلی رو اون فروش کرد اومد رسید بهمن ماه موقع انتشار اومد تاخیر زد اسفند اسفند رسید اومد

تاخیر زد اوایل فروردین  اومد فروردین زد واسه اواخر فروردین  :mad:  ~x(

این یعنی چی؟ یک شرکتی مثل راکستار که سابقه زیادی داره تو بازی سازی امکان نداره بیاد این همه رو برنامه هاش دقیق نباشه و بگه بله بازی بهینه نیس تاخیر می زنیم ! لااقل این شرکت در این حد بی کفایت و بی برنامه نیس 

پس چرا این همه کار کرد؟ 

جواب سادس میخواست اول کلی فروش کنه این یعنی سیاست کثیف !   همون پارسال وقتی واسه نسل هفتم منتشر شد  ولی واسه pc نشد شایعاتی شنیدیم مبنی بر این که فردی چندین میلیون دلار به راکستار پرداخت کرده تا واسه pc منتشر نکنه که معلومه کی هس! (رئیس تشکیلات سونی زپرتی !)

بعد امسال باز این همه مسخره بازی باور کنید واسه بهینه کردن نبود واسه فروش بیشتر رو نسل هشت بود 

تو عمرم رو یه گیم اینقد اعصابم خورد نشده بود 

فقط خدا خدا می کنم رو این نسخه فروش چندانی نکنه تا عوضشو خوب دربیایم  ^_^

ما pc باز جماعت التماس بازی ای رو نمی کنیم 

درود بر شرکت CD PROJECT RED که همون اول گفت ما واسه هیچ پلتفورمی تبعیض قائل نخواهیم شد و همه dlc ها واسه همه ودر یک زمان گیم واسه همه منتشر میشه 

به این میگن حسن نیت به این میگن سیاست سالم  خدا کنه کلی سود کنه نوش جونش  :x

اینم یادم رفت بگم دوست عزیزمون یادمون انداخت می تونست همون اول بگه که واسه pc منتشر خواهد کرد ولی نگفت هر چه خبرنگارا پرسیدن عین منگولا صداش درنیومد خو میخواد اذیت کنه دیگه عین روز روشنه !

ویرایش شده توسط Jang Yi Jin
لینک به دیدگاه

• ارسال 3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

به نظر بنده هم راک استار میتونست همون اول بگه اقا ما الان واسه نسل هفت کنسول میدیم بازی رو روزی برای پی سی هم میدیم ولی چیزی نگفت ! ( یه جورایی هم حق داشت چون در اون صورت  فروشش برای نسل هفت کم میشد ولی میتونست دل پی سی گیمر ها رو نشکنه )

بعد قرار شد نسخه پی سی و کنسول نسل هشت رو با هم پاییز بده بیرون که باز سر حرفش نموند و تاخیر انداخت !!!! و باز هم تاخیر و باز هم تاخیر !!!!

( ولی از لحاظی هم خوب شد که بازی رو با کیفیت و گرافیک و جزئیات بیشتر قرار شد بده به پی سی گیمرا چون برا نسل هشت اماده شده بود ! ولی تاخیر های پشت سر همش دلیل قانع کننده ای نداشت !! )

دلایل تاخیر :

1- 2k فروش بیشتر برای کنسول میخواسته

2-انویدیا پول داده تکنیک txaa رو پشتیبانی کنند که میتونه زمان گرفته باشه

3-amd پول داده برای این که صبر کنین لانچ بازیتون به لانچ کارت های سری 300 ما نزدیک باشه !!

4- منابعی مثل سونی پول دادن تاخیر بندازن تا فروش کنسولی بازی بیشتر بشه

5-واقعا برای بهینه سازی زمان نیاز داشته

و . . .

در کل راک استار دل من و خیلی از پی سی گیمرا رو شکست !!!

ولی بالاخره بازی رو با بهترین کیفیت برای پی سی میده بیرون و همین طور بازی با توجه به مشخصات سیستم مورد نیاز مشخص میکنه همچین ها با پی سی گیمرا بد نیست و نسخه ای بسیار بهینه رو اماده کرده !!

من هنوز راک استار رو دوستش دارم چون خیلی خاطره دارم با بازی هاش ولی . . . GTA:V رو فقط به خاطر قسمت ONLINE ش میخرم نه به خاطر راک استار

و همین طور عنوانی که در 24 ساعت اولیه لانچش تونسته 800 میلیون دلار بفروشه که چنین چیزی در صنعت سرگرمی مثل فیلم سینمایی و گیم باور نکردنیه یه قفل الکی بزاره دو روزه کر.ک بشه !!!

پس به خاطر همین دو دلیل خرید نسخه اورج بازی رو توجیح میکنم و ریال ریالش نوش جونش ! همین که بالاخره بازی رو ( با اون ذلت ) هم  داده من ناراضی نیستم و به خاطر دل خور بودن از راک استار نسخه اورج و

امکاناتش رو از دست نمیدم !

لینک به دیدگاه

آقای حسینی شما استاد بنده هستید و من خیلی براتون احترام قائلم همه حرفای شما درسته خصوصا در مورد اورجینال خریدن ولی!

این راکستار خیلی ما pc بازارو تحقیر کرد اولش اومد واسه ما این گیم رو نداد یکسال گذشت یکسال!!!

بعد اومد واسه نسل هشت و pc تایید کرد ولی! بعدش اومد مال pc رو دو سه ماه تاخیر زد باز اومدن نسل هشتمی ها فخر فروختن کلی رو اون فروش کرد اومد رسید بهمن ماه موقع انتشار اومد تاخیر زد اسفند اسفند رسید اومد

تاخیر زد اوایل فروردین  اومد فروردین زد واسه اواخر فروردین  :mad:  ~x(

این یعنی چی؟ یک شرکتی مثل راکستار که سابقه زیادی داره تو بازی سازی امکان نداره بیاد این همه رو برنامه هاش دقیق نباشه و بگه بله بازی بهینه نیس تاخیر می زنیم ! لااقل این شرکت در این حد بی کفایت و بی برنامه نیس 

پس چرا این همه کار کرد؟ 

جواب سادس میخواست اول کلی فروش کنه این یعنی سیاست کثیف !   همون پارسال وقتی واسه نسل هفتم منتشر شد  ولی واسه pc نشد شایعاتی شنیدیم مبنی بر این که فردی چندین میلیون دلار به راکستار پرداخت کرده تا واسه pc منتشر نکنه که معلومه کی هس! (رئیس تشکیلات سونی زپرتی !)

بعد امسال باز این همه مسخره بازی باور کنید واسه بهینه کردن نبود واسه فروش بیشتر رو نسل هشت بود 

تو عمرم رو یه گیم اینقد اعصابم خورد نشده بود 

فقط خدا خدا می کنم رو این نسخه فروش چندانی نکنه تا عوضشو خوب دربیایم  ^_^

ما pc باز جماعت التماس بازی ای رو نمی کنیم 

درود بر شرکت CD PROJECT RED که همون اول گفت ما واسه هیچ پلتفورمی تبعیض قائل نخواهیم شد و همه dlc ها واسه همه ودر یک زمان گیم واسه همه منتشر میشه 

به این میگن حسن نیت به این میگن سیاست سالم  خدا کنه کلی سود کنه نوش جونش  :x

بنده با حرف های شما کاملاً موافم و از هیچ شرکتی به اندازه راکستار متنفر نیستم ولی !!!

شرکت راکستار ید طولانی در عرضه گیم های داغون و بد پورت شده رو pc داره، عنوان iv هنوز هم بعد عرضه 6 7 پچ درست اجرا نمیشه ! خیلی وقت ها کرش میکنه دبون هیچ احتطار و دلیلی ! همینجوری یهو بسته میشه انگار نه انگار ! حالا بهینه نبودن به کنار که با یه 660ti به زور 40 50 فریم میده ! اونم گیم 5 سال پیش ! بهینه بودن رو با dying light ببینید که با همین سیستم رو بالاترین تنظیمات 50 60 فریم ثابت بدون لگ میده تازه گرافیک بصری این کجا و آن کجا ! 

موافقم راجب اینکه راکستار کثیف ترین شرکت از نظر فعالیت کاری هست، ولی بنده حاظرم 6 ماه دیگه صبر کنم که عنوانی بدون مشکل داشته باشم تا انیکه همون سال 2013 بخوام یه باگ دونی غیر قابل بازی دیگه ایی رو تجربه کنم ! 

شخصاً هم کاملاً مخالف پشتیبانی شرکت هایی مثل راکستار هستم و اگر به عنوان گیرم قصد همایت از بازی ساز دارید، شرکت های بی شمار indie ساز زیادی وجود دارن که هم نیازمند این حمایت ها هستن، هم لایق. نمونش شرکت هایی که محصولاتی مثل dying light رو ساختن، یا عنوان های کوچتری مثل Besiege یا حتی شرکت Kunos . در مورد dying light، سانده هاش در حدی جو گیر گیمر ها شدن که یه سری Dlc های رو مجانی اعام کردن ! که خب سر و صدای خریداراد season pass صداشون در اومد و بعد اعلام کردن نه 2 تا dlc کامل برای شما در نظر گرفتیم ...

شرکت هایی که به گیمر ها احترام میذارن زیاد هستن، ولی راکستار حتی جایگاه آخر هم نیست ! پول پرست تر از این شرکت هم وجود نداره ! 

در ضمن راجب تحریم شرکت های بازی سازی. کلاً خارج از بحث هست ! اولاً اگه اشتباه نکنم تنها شرکتی که به صورت رسمی ایران رو تحریم کرد بلیزارد بود ! که خب بعد مدتی کنسل کرد. دوماً این جنگ بین گیمر و گیم دولوپر رو جماعت پایرت خور شروع کرده ! یکی از اصلی ترین دلایلی که شرکت ها سراغ pc نیمان همین هست، طیف گسترده پایرت. کنسول هم درتسه پایرت میشه ولی نه در اون حد، املاً نصل جدید که فعلاً منتفیه، ولی نسل قدیم هم با وجود باطل شدن گارانتی، خیلی ها ترجیح ندادن جیل کنن. ولی پی سی گیمر الان ؟ نسلی که با پایرت شدن نرم افزار افتخار میکنن ! از نظر من باید هم تحریم شن ...

کلاً یه فکت خیلی خیلی جالب بین کاربران بوجود اومده، اینکه گیم اصولاً تو لایه های زمین ایجاد میشه و امثال راکستار این عراضی رو به استعمار گرفتن ! گیم ها حق مسلم ماست ! باید فری بدن بهمون ! 

مدیونین اگه فکر کنین یه عنوان توسط یه عده دولوپر با زحمت و هزینه زیاد بوجود میاد و فروش این عنوان، راه نون خوردن این جماعت بحساب میاد !!!

لینک به دیدگاه

یک خبر وحشتناک خوب 

تریلر gta v برای pc روز 2 اپریل ساعت 10 صبح به نمایش در می اید 

البته راک استار گفته که ویدیو با 60 فرم در بازی  به نمایش در می اید 

http://www.vg247.com/2015/03/31/gta-5-pc-video-60fps/

:daydreaming:  :daydreaming:  :Not Worthy:  :Not Worthy:  :smug:  :Praying:  :Praying:  :Praying:

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

یک خبر وحشتناک خوب 

تریلر gta v برای pc روز 2 اپریل ساعت 10 صبح به نمایش در می اید 

البته راک استار گفته که ویدیو با 60 فرم در بازی  به نمایش در می اید 

http://www.vg247.com/2015/03/31/gta-5-pc-video-60fps/

:daydreaming:  :daydreaming:  :Not Worthy:  :Not Worthy:  :smug:  :Praying:  :Praying:  :Praying:

اگه 4kهم باشه که عالیه

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

من که عمرا واسه کلید پول بدم.انلاین هم که بازی نمیکنم. با این نت داغون ایران و پینگ وحشتناک ایران اسم انلاینو نیاریم بهتره :D  

صدرصد میدونم SKIDROW میزنه دهنشنو سرویس میکنه. واسه فیفا همون اوایل خیلیا میگفتن برید کلید اورجینال برید کرک نمیشه اما من همون موقع گفتم کمی صبر کنید اخرش کرک میشه دیدید که کرک هم شد. اونایی که کلید خریده بودن تو ذوقشون  خورد :D

:clapping: VIVA SKIDROW

b675baa32681b9c9128f7abb575dd634cf81cdab

عکس هایی از مقایسه GTA با واقعیت:

0f662drxt6llo7cz8uhw_thumb.jpg  ykwz5hbs2etokbjveaz3_thumb.jpg  g0xyhbxxncu9j3t50mmk_thumb.jpg  0cwz8i9ewx71ho1sgfil_thumb.jpg

ottg8ch4335o8dlq4bz1_thumb.jpg  4qelrzxvt6xczgftqkk8_thumb.jpg  fldq399lmftsiei78pyp_thumb.jpg  n7krq966brf4dv8a1n7r_thumb.jpg

f6syjzhmwqw83htd8kb6_thumb.jpg  rnt3igyowdacjy60oa97_thumb.jpg  hnb3w2lpyjn88038q9d8_thumb.jpg  sibmr0wgfspehy98kabe_thumb.jpg

1hzg08kdd2nkymmbwhh5_thumb.jpg  le6egfm7p59zdfp6f80h_thumb.jpg  y6lgz77mu5z0yva8ywbe_thumb.jpg  heroe26k2cofyedzwz6p_thumb.jpg

u8ojtsph82zw1htvk8ry_thumb.jpg

از تک تک بچه ها برای زحمتی که میکشن سپاس گذاریم و خدا قوت بهشون میگم - و تبمون رو برای بازی کردن بالا بردن تقریبا 14 روز دیگه وارد بازار میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ایا این بهار میاید ؟ شاید شاید که بیاید ، شاید .

به  نظر من یکم باید صبر کرد تا بیاد بعد دید مشکلات فنیش چیه  . بعد اگر اوکی بود اقدام به خرید کنیم .  اگرم یکم صبر کنیم افر های خوبی روش میدن اونوقت میتونیم با قیمت کمتری بخریمش

ویرایش شده توسط AmirMahmood
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ایا این بهار میاید ؟ شاید شاید که بیاید ، شاید .

به  نظر من یکم باید صبر کرد تا بیاد بعد دید مشکلات فنیش چیه  . بعد اگر اوکی بود اقدام به خرید کنیم .  اگرم یکم صبر کنیم افر های خوبی روش میدن اونوقت میتونیم با قیمت کمتری بخریمش

مشکلات خاصی فکر نمی کنم داشته باشه نسخه موتور PC مثل بازی مکس پین مخصوصا کد نویسی شده و عالی کار میده راک استار کلی عقب انداخت فقط برای پالیش کردن -فکر میکنم با یک بازی بدون مشکل طرف باشیم و از آنجایی که روی 5 پلتفرم عرضه شده بعید میدونم راک استار اینبار برای PC بخواهد اشتباهات رو تکرار کنه-استودیو خودش موقع عرضه Max 3 از Pc بازها معذرت خواست بخاطر پورت بد GTA IV و گفتند موتور مکس پین 3 برای PC   هم کدنویسی شده و از پایه این موتور Rock star advanced graphic engine آست مخفف RAGE , برای PC هم کاملا اپتیمایز شده است.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشکلات خاصی فکر نمی کنم داشته باشه نسخه موتور PC مثل بازی مکس پین مخصوصا کد نویسی شده و عالی کار میده راک استار کلی عقب انداخت فقط برای پالیش کردن -فکر میکنم با یک بازی بدون مشکل طرف باشیم و از آنجایی که روی 5 پلتفرم عرضه شده بعید میدونم راک استار اینبار برای PC بخواهد اشتباهات رو تکرار کنه-استودیو خودش موقع عرضه Max 3 از Pc بازها معذرت خواست بخاطر پورت بد GTA IV و گفتند موتور مکس پین 3 برای PC   هم کدنویسی شده و از پایه این موتور Rock star advanced graphic engine آست مخفف RAGE , برای PC هم کاملا اپتیمایز شده است.

والا انقدر چیزای عجیب و خراب کاری های بچه گانه  از شرکت های بزرگ دیدیم که تا نیاد نمیشه نظر داد  -_-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا انقدر چیزای عجیب و خراب کاری های بچه گانه  از شرکت های بزرگ دیدیم که تا نیاد نمیشه نظر داد  -_-

نه با غولی طرفی بی همتا  -ببنید من Ps3 خریدم  اینهمه بازی کردم تا Pc  ایش اومد هزینه زیاد دادم یپش خرید کردم خودت دیگه بشین حساب کن ببنین این چه کرده با ما ؟؟؟دیونه کرد من رو دیالوگ های بازی در حد لبوفسکی بزرگ برادران کوئن هستند-گرافیک بازی روی کنسول 256 مگ رمی خیره کننده بود و فرای تصور دیگه خودتون حساب کنید روی Pc چه چیزی عرضه میشه -شک نکنید که راک استار خراب کاری نداره والا اینکه تونسته بود این سطح بازی روی کنسول 8 سال پیش با این سخت افزارقدیمی بدون مشکل اجرا کنه دود از کله آدم بلند میکنه-

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

MAX PAYNE 3 به طرز عجیبی بهینه بود و البته گرافیکش هم عالی بود . . . این نسخه هم همین جور خواهد بود !!!

به راک استار به جز در مورد تاریخ عرضه ی بازی به چیز دیگه اش نباید شک کرد !!

مطمئن باشین بعد از عرضه ی بازی انشاالله هممون همینجا داریم از بازی و بهینه بودنش تعریف میکنیم :D

لینک به دیدگاه

را داره بکشید بیرون ؟ هر کی خواست اورجینال بخره هر کی خواست نخره ! 

طبیعتاً هر کسی هم حق داره نظر و اعتقادش راحب موضوع رو تبلیغ کنه، با عنوان مزایا و معایب ! دیگه چرا می خواید عقایدتون رو به دیگران تحمیل کنید ؟

----

جهت خالی نبودن عریضه :

post-4295-0-66012100-1427837369_thumb.jpg

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

کرک بازی های راکستار تا جایی که یادم میاد خیلی بد بودن!

راستش احترام به راکستار و این حرفا نیست واقعا به این راحتی نمیشه آنلاینشو بیخیال شد!

بدون آنلاین یعنی 200 300 ساعت بازی پر!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کرک بازی های راکستار تا جایی که یادم میاد خیلی بد بودن!

راستش احترام به راکستار و این حرفا نیست واقعا به این راحتی نمیشه آنلاینشو بیخیال شد!

بدون آنلاین یعنی 200 300 ساعت بازی پر!

اصلا GTA V و فقط GTA online -

لینک به دیدگاه

منم اگه نت درست و حسابی داشتم حتما ارجینال میخریدم الان هم اگه ببینم بخواد بازی دیر بیاد حتما ارجینال میخرم.این بازی خیلی بیشتر از اینا ارزش داره

با نت یک مگ با دانلود 256 میشه آنلاین بازی کرد؟

حدودا یک ساعت گیم چقدر ترافیک لازم داره؟واسه بازی مثل gta v

چون من هر گیگ پنج تومن میخرم

لینک به دیدگاه

منم اگه نت درست و حسابی داشتم حتما ارجینال میخریدم الان هم اگه ببینم بخواد بازی دیر بیاد حتما ارجینال میخرم.این بازی خیلی بیشتر از اینا ارزش داره

با نت یک مگ با دانلود 256 میشه آنلاین بازی کرد؟

حدودا یک ساعت گیم چقدر ترافیک لازم داره؟واسه بازی مثل gta v

چون من هر گیگ پنج تومن میخرم

گیم با گیم فرق میکنه.

اول اینکه سرعت دانلود تقریباً هیچ اهمیتی نداره ! بلکه مهم پینگ هست. و البته پینگ با سرور های هر باز. 

که خب دو موضوع هست. اول اینکه دو نوع مالتی پلیر داریم، نوع اول اصولاً سرور رسمی وجود نداره و یک کاربر هاست میهش و مثلاً 3 یا 4 نفر دیگه بهش کانکت میشن، مثل بازی borderlands یا left4dead و خیلی از بازی های coop .

نوع دوم و در واقع نوع اصلی مالتی پلیر، گیم هایی هستن که سرور رسمی دارن. بازی هایی مثل BF اکثر سرور ها تو اروپا هست، که خب توایران هر نتی پینگ خوبی باهاش نداره، ولی مثلاً کانتر، سرور های زیادی همین اطراف ایران هست ...

یا عنوانی مثل Dayz که کلاً مالتی پلیر هست، اکثراً سرور های روسیه با ایرن پینگ خوبی دارن .

در مورد gta ، تا بازی عرضه نشه و تست نشه مشخص نیست که وضعیت سرور ها به چه صورت خواهد بود. یه بازی مثل کانتر در ساعت حدود 40 تا 60 مگ مصرفشه، ولی مثلاً تایتان فال حتی میتونه به 400 مگ در ساعت هم برسه ! 

و یا عنوان دیگه ایی مثل Arma III ، حتی تنظیمات گرافیکی سرور هم مهمه ! بر خلاف عنوان های دیگه که تنظیمات گرافیکی رو شما رو سیستم خودتون تنظیم میکنید، ولی رو این سرور این تنظیمات توسط سرور ست میشه ! حالا بحث اسلات سرورو یا همون چند نفره بودن سرور هم هست . و همچنین انجین بازی. مثلاً همین آرما، سرور 200 نفره هم داره ! که به لطف انجین بازی تو مالتی پلیر، هر چی که تو مپ هست برای شما هم لود میشه ! پس در واقع حتی تعداد بازیکن های سرور و ... روی کیفیت مالتی پلیر تاثیر داره.

اما به صورت کلی، معمولاً اگه پینگتون با 8.8.8.8 بین 100 تا 200 باشه میشه گفت برای آنلاین اکثر بازی ها مناسب هست ! ولی خب موضوع حتمی نیست ! الان پینگ من حدود 80 90 هست، با اکثر سرور های گیمینگ بین 100 تا 150 ....

در مقابل دوستان بسیاری (در جنوب کشور) دارم که سرعت عالی 1مگابایت در ثانیه دانلود دارن ولی پینگشون تو بهترین حالت زیره 300 نمیاد !

خود مقدار پینگ هم جای بحث داره. مثلاً کانتر پینگ روی 100 کلاً بی معنی هست ! ولی بتلفیلد با پینگ 200 هم میشه بازی کرد، یا Dayz با 250 هم مشکلی نداشتم ...

2 راه کار ثانویه هم وجود داره، بعضی isp ها پروفایل مخصوص گیم ارائه میدن، بعضی رایگان (مثل پارس آنلاین) و بعضی با دریافت ماهیانه. کافیه زنگ بزنید پشتیبانی تا از داشتن یا نداشتن این سرویش مطلع شید، که خب نتیجش، پینگتون تو بازی ها کمی بهبود پیدا میکنه.

راهکار دوم استفاده از اکانت های کاهش پینگ، که خب شخصاً برای سودی نداشته، شاید به خاطره این باشه که به صورت عادی نت مناسبی دارم ...، این اکانت ها به صورت کانکشن vp/n هست، کانکت میشید و پینگتون با اکثر سرور ها بهبود پیدا میکنه ...

برای شروع میتونید پینگتون رو با سرور های مختلف بسنجید. از 8.8.8.8 شروع کنید و خب میتونید با سرور های بتلفیلد هم مقایسه کنید.

از این لینک به سادگی پینگ خودتون را با سرور ها میتونید چک کنید.

راه حل دیگه ایی هم برای تست پینگتون با سرور های معتبر هست. سایت gameservers یکی از معتبر ترین شرکت های ارائه دهنده سرور گیمینگ هست. یک سری آی پی های سرور های بازی این سایت به صورت دمو قرار داده شده. یه گیم رو انتخاب کنید (زیاد مهم نیست چی باشه) و با آی پی مورد نظر پینگ بگیرید. طبق تجربه نت ایران بیشتر با کشور هایی مثل انگلیس، فرانسه و آلمان پینگ خوبی دارن ! پس مسلماً نرید با سرورو آمریکا پینگ بگیرید جرا که مهم ترین فاکتور تاثیر گذار رو پینگ، فاصله هست ! 

یک نکته جانبی، اصولاً سرور های بازی به دو صورت هست، رسمی (مثل سرور های بتلفیلد و کلاً EA) و سرور های غیر رسمی (مثل سرور های arma و ..). تفاوتش زیاد مهم نیست ولی صرفاً جهت اطلاع. سرور های رسمی سرور هایی مورد تایید خود بازی ساز هستن و در واقع قرار داد عرضه خدمات سرور یک عنوان واگذار شده به شرکت ثانویه مثل gameservers و شخص شما نمیتونید سرور بزنید مثلاً ! ولی غیر رسمی یعنی کافیه من الان فایل مورد نیزا برای اینکار رو دانلود و رو کامپیوتر شخصیم (که میتونه یه سرور هیولا تو مرکز داده  پارس آنلاین باشه) بالا بیارم ! مثل سرور های کانتر هاست ایران ! در مقابل نیز سرور های به اصطلاح کرکی نیز وجود دارن که همین غیر رسمی در نظر گرفته میشن، در واقع گیم هایی مثل بتلفیلد که اجازه زدن سرور به شخص حقیقی داده نشده، کرک شده و با بازی کرک شده هم میشه متصل شد و بازی کرد .

به صورت کلی هم، اگه از نتتون مطمئن نیستید، صبر کنید بازی بیاد چک کنیم ببینیم چه خبره ! ولی بئید میدونم خیلی نت قویی بخواد !

لینک به دیدگاه

atqkgkcx3q4omvm5k6ox.jpg

جان ؟؟ از کجا اوردی ؟!!! :eek:

ولی به احتمال زیاد فیک :-? :cool:

لینک به دیدگاه

جان ؟؟ از کجا اوردی ؟!!! :eek:

ولی به احتمال زیاد فیک :-? :cool:

این رو سیستم خودمه.آیکون بازیه فقط :laughing:

دوستان بیاید دانلود کنید فیض ببرید:لینک

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

این رو سیستم خودمه.آیکون بازیه فقط :laughing:

:laughing: :laughing:

نکن همچین

دوستان لطفا بحث رو در چارچوب GTA:V ادامه بدین

هر کسی به هر دلیلی هر کاری میخواد میکنه و به ما ربطی نداره مثل خرید اورج بازی !!

پس بحث بیهوده فقط باعث اختلاف بین اعضا میشه

تشکر @};- @};-

لینک به دیدگاه

گیم با گیم فرق میکنه.

اول اینکه سرعت دانلود تقریباً هیچ اهمیتی نداره ! بلکه مهم پینگ هست. و البته پینگ با سرور های هر باز. 

که خب دو موضوع هست. اول اینکه دو نوع مالتی پلیر داریم، نوع اول اصولاً سرور رسمی وجود نداره و یک کاربر هاست میهش و مثلاً 3 یا 4 نفر دیگه بهش کانکت میشن، مثل بازی borderlands یا left4dead و خیلی از بازی های coop .

نوع دوم و در واقع نوع اصلی مالتی پلیر، گیم هایی هستن که سرور رسمی دارن. بازی هایی مثل BF اکثر سرور ها تو اروپا هست، که خب توایران هر نتی پینگ خوبی باهاش نداره، ولی مثلاً کانتر، سرور های زیادی همین اطراف ایران هست ...

یا عنوانی مثل Dayz که کلاً مالتی پلیر هست، اکثراً سرور های روسیه با ایرن پینگ خوبی دارن .

در مورد gta ، تا بازی عرضه نشه و تست نشه مشخص نیست که وضعیت سرور ها به چه صورت خواهد بود. یه بازی مثل کانتر در ساعت حدود 40 تا 60 مگ مصرفشه، ولی مثلاً تایتان فال حتی میتونه به 400 مگ در ساعت هم برسه ! 

و یا عنوان دیگه ایی مثل Arma III ، حتی تنظیمات گرافیکی سرور هم مهمه ! بر خلاف عنوان های دیگه که تنظیمات گرافیکی رو شما رو سیستم خودتون تنظیم میکنید، ولی رو این سرور این تنظیمات توسط سرور ست میشه ! حالا بحث اسلات سرورو یا همون چند نفره بودن سرور هم هست . و همچنین انجین بازی. مثلاً همین آرما، سرور 200 نفره هم داره ! که به لطف انجین بازی تو مالتی پلیر، هر چی که تو مپ هست برای شما هم لود میشه ! پس در واقع حتی تعداد بازیکن های سرور و ... روی کیفیت مالتی پلیر تاثیر داره.

اما به صورت کلی، معمولاً اگه پینگتون با 8.8.8.8 بین 100 تا 200 باشه میشه گفت برای آنلاین اکثر بازی ها مناسب هست ! ولی خب موضوع حتمی نیست ! الان پینگ من حدود 80 90 هست، با اکثر سرور های گیمینگ بین 100 تا 150 ....

در مقابل دوستان بسیاری (در جنوب کشور) دارم که سرعت عالی 1مگابایت در ثانیه دانلود دارن ولی پینگشون تو بهترین حالت زیره 300 نمیاد !

خود مقدار پینگ هم جای بحث داره. مثلاً کانتر پینگ روی 100 کلاً بی معنی هست ! ولی بتلفیلد با پینگ 200 هم میشه بازی کرد، یا Dayz با 250 هم مشکلی نداشتم ...

2 راه کار ثانویه هم وجود داره، بعضی isp ها پروفایل مخصوص گیم ارائه میدن، بعضی رایگان (مثل پارس آنلاین) و بعضی با دریافت ماهیانه. کافیه زنگ بزنید پشتیبانی تا از داشتن یا نداشتن این سرویش مطلع شید، که خب نتیجش، پینگتون تو بازی ها کمی بهبود پیدا میکنه.

راهکار دوم استفاده از اکانت های کاهش پینگ، که خب شخصاً برای سودی نداشته، شاید به خاطره این باشه که به صورت عادی نت مناسبی دارم ...، این اکانت ها به صورت کانکشن vp/n هست، کانکت میشید و پینگتون با اکثر سرور ها بهبود پیدا میکنه ...

برای شروع میتونید پینگتون رو با سرور های مختلف بسنجید. از 8.8.8.8 شروع کنید و خب میتونید با سرور های بتلفیلد هم مقایسه کنید.

از این لینک به سادگی پینگ خودتون را با سرور ها میتونید چک کنید.

راه حل دیگه ایی هم برای تست پینگتون با سرور های معتبر هست. سایت gameservers یکی از معتبر ترین شرکت های ارائه دهنده سرور گیمینگ هست. یک سری آی پی های سرور های بازی این سایت به صورت دمو قرار داده شده. یه گیم رو انتخاب کنید (زیاد مهم نیست چی باشه) و با آی پی مورد نظر پینگ بگیرید. طبق تجربه نت ایران بیشتر با کشور هایی مثل انگلیس، فرانسه و آلمان پینگ خوبی دارن ! پس مسلماً نرید با سرورو آمریکا پینگ بگیرید جرا که مهم ترین فاکتور تاثیر گذار رو پینگ، فاصله هست ! 

یک نکته جانبی، اصولاً سرور های بازی به دو صورت هست، رسمی (مثل سرور های بتلفیلد و کلاً EA) و سرور های غیر رسمی (مثل سرور های arma و ..). تفاوتش زیاد مهم نیست ولی صرفاً جهت اطلاع. سرور های رسمی سرور هایی مورد تایید خود بازی ساز هستن و در واقع قرار داد عرضه خدمات سرور یک عنوان واگذار شده به شرکت ثانویه مثل gameservers و شخص شما نمیتونید سرور بزنید مثلاً ! ولی غیر رسمی یعنی کافیه من الان فایل مورد نیزا برای اینکار رو دانلود و رو کامپیوتر شخصیم (که میتونه یه سرور هیولا تو مرکز داده  پارس آنلاین باشه) بالا بیارم ! مثل سرور های کانتر هاست ایران ! در مقابل نیز سرور های به اصطلاح کرکی نیز وجود دارن که همین غیر رسمی در نظر گرفته میشن، در واقع گیم هایی مثل بتلفیلد که اجازه زدن سرور به شخص حقیقی داده نشده، کرک شده و با بازی کرک شده هم میشه متصل شد و بازی کرد .

به صورت کلی هم، اگه از نتتون مطمئن نیستید، صبر کنید بازی بیاد چک کنیم ببینیم چه خبره ! ولی بئید میدونم خیلی نت قویی بخواد !

الان این دو تا لینکی که گذاشته بودین من هر کاری کردم نفهمیدم چی کار باس بکنم توشون  *dry#

تا الان انلاین نزدم نمی دونم چی هستن  ! سایتی هس که مثلا بهمون بگه واسه کدوم بازی چه پینگی خواهیم داشت؟ بعد ما مثلا میایم gta v اورج می خریم (مثلا) باز باس واسه سایتایی مثل همونی که گذاشتین پول بدیمو اکانت بخریم تا بتونیم ان بازی کنیم؟! 

لینک به دیدگاه

الان این دو تا لینکی که گذاشته بودین من هر کاری کردم نفهمیدم چی کار باس بکنم توشون  *dry#

تا الان انلاین نزدم نمی دونم چی هستن  ! سایتی هس که مثلا بهمون بگه واسه کدوم بازی چه پینگی خواهیم داشت؟ بعد ما مثلا میایم gta v اورج می خریم (مثلا) باز باس واسه سایتایی مثل همونی که گذاشتین پول بدیمو اکانت بخریم تا بتونیم ان بازی کنیم؟! 

اول یه بازی رو انتخاب میکنید، مثلاً Dayz

تو صفحه بازی دقت کنید تعدادی سرور تو نقاط مختلف پیشنهاد داده شده، مثلاً من رو آلمان کلیک میکنم و تعدادی سرور آلمان رو نشون میده.

خب حالا میشه با اون سرور ها پینگ گرفت تا دید وضعیت نت در چه حاله ! البته ا ین مورد کلیه، بهترین راه اینه که ip اصلی سرور های هر بازی رو پیدا کنید و با اونا پینگ بگیرید. مثلاً اون لینک بتلفیلد که دادم فقط سرور های bf4 هست ...

مثلاً پینگ من با 8.8.8.8 حدود 90-100 هست الان، با آی پی 108.61.112.118:30000 که سرور bf4 هست هم حدود 150. بازی bf هم پینگ خیلی پایین نیاز نداره و با 150 میشه بازی کرد. در نتیجه این نت خوبه ! 

پینگ کردن رو هم که بلدید ؟ تو نوار منو تایپ کنید cmd و اینتر بزنید. تایپ کنید ping 108.61.112.118 -t

پینگتون رو با سرور مورد نظر میده :D

تو اون لینک بتلفیلد هم مشخصه دیگه، از اون بالا رو تب multiplayer کلیک کنید، لیست سرور ها رو نشون میده، ping رو بزنید تا سرور ها بر اساس پینگ ردیف شن. الان دمه ظهره مثلاً و نت من داغون، پینگ زیر 200 ندارم ...

خرید نه !!!!!!! اون قیمت هایی که تو اون سایت زده واسه خرید سرور هست ! مثلاً یه روز شما بازی خریدی، خوشت اومد، حرفه ایی شدی، ترجیح دادی خودت سرور داشته باشی ! یکی از راه هاش اینه که بری از اینجا بخری ! ولی نه نیازی نیست برای بازی آنلاین سرور بخری ! 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب دقیقا 2 هفته دیگه مونده جهت بالا بردن هیجان عکس خرید جدیدم در GTA Online رو براتون می زارم :D 

اسم این ماشین Kuruma Armored هست و ضد گلوگه اس خیلیییییییییییی کار راه اندازه 600 هزارتا خرجش کردم اما پول خودشو در آورد (*)

عکس های 720p هستن ( کلا سیستم عکس گرفتن در PS4 به صورت 720 کار می کنه)

35383854166725992258.jpg

02973620355331794922.jpg

31381347734379284149.jpg

لینک به دیدگاه

اول یه بازی رو انتخاب میکنید، مثلاً Dayz

تو صفحه بازی دقت کنید تعدادی سرور تو نقاط مختلف پیشنهاد داده شده، مثلاً من رو آلمان کلیک میکنم و تعدادی سرور آلمان رو نشون میده.

خب حالا میشه با اون سرور ها پینگ گرفت تا دید وضعیت نت در چه حاله ! البته ا ین مورد کلیه، بهترین راه اینه که ip اصلی سرور های هر بازی رو پیدا کنید و با اونا پینگ بگیرید. مثلاً اون لینک بتلفیلد که دادم فقط سرور های bf4 هست ...

مثلاً پینگ من با 8.8.8.8 حدود 90-100 هست الان، با آی پی 108.61.112.118:30000 که سرور bf4 هست هم حدود 150. بازی bf هم پینگ خیلی پایین نیاز نداره و با 150 میشه بازی کرد. در نتیجه این نت خوبه ! 

پینگ کردن رو هم که بلدید ؟ تو نوار منو تایپ کنید cmd و اینتر بزنید. تایپ کنید ping 108.61.112.118 -t

پینگتون رو با سرور مورد نظر میده :D

تو اون لینک بتلفیلد هم مشخصه دیگه، از اون بالا رو تب multiplayer کلیک کنید، لیست سرور ها رو نشون میده، ping رو بزنید تا سرور ها بر اساس پینگ ردیف شن. الان دمه ظهره مثلاً و نت من داغون، پینگ زیر 200 ندارم ...

خرید نه !!!!!!! اون قیمت هایی که تو اون سایت زده واسه خرید سرور هست ! مثلاً یه روز شما بازی خریدی، خوشت اومد، حرفه ایی شدی، ترجیح دادی خودت سرور داشته باشی ! یکی از راه هاش اینه که بری از اینجا بخری ! ولی نه نیازی نیست برای بازی آنلاین سرور بخری ! 

من الان یکیشون زدم کلی خرت وپرت اورد  ttl همونیه که شما میگین؟  مال من 50 شد خب در چه بازه ای خوبه واسه بازی کردن ؟ 

من منظورمو قشنگ نگفتم من الان میرم 200 تومنم یدم واسه مثلا ندای وظیف همون اخری advanced warfare خب؟

الان میام مولتی بازی کنم می تونم برم تو بازی تو قسمت مولتی و بعد خلاص؟ یا نه قبلش باس سرور هم واسش بگیرم ازین نوع سایتا؟ یعنی میخوام بگم که تنها خرید اورجینال بازی کافی نیس؟ 

یه توضیح کلی بدین اونوخ اگه اینطور باشه دیگه سرورای مثلا یوپلی یا اورجین یا نمی دونم سوشال کلاب به چه دردی میخورن؟

ویرایش شده توسط Jang Yi Jin
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...