رفتن به مطلب

.:| تاپیک طرفداران شاهکار GRAND THEFT AUTO : V |:.

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوستان بازی میکنید یا ترینر میسازید ؟ببخشید تجربه خودتونه ولی با این رمزها چه جذابتی پیدا میکنه بازی ؟این همه انجمن راه افتاد فریاد به هوا بود  بازی باید برای pc !!!بیاد که گراز لود بشه توش!!!؟یا ماشین ها پرواز کنند؟،GTA V یک تجربه سینمایی است با حفظ اتمسفر بازی میشه خیلی داخلش غوطه ور شد و لذت برد -این ترینرها به نظر بنده خیلی  بی ربط هستند و شما  60 تا 70 ساعت بازی داری که سرگرمت کنه چند وقت0- شما باید پیشرفت کنید در طول بازی -پول جمع کنید تا بتونید سلاح ها رو بخرید اینکه با رمز پول اضافه بشه بازی تمام ساختار بازی رو بهم میریزه

-GTA V فقط در ازای انجام سرقت به شما پول میده کلا پول در جهانش بسختی گیر میاد و مثل بازی های  اپن ورد دیگه نیست که برای بیدار شدن و خوابیدن هم به شما جایزه وجه نقد میدهند - پس تجربه خودتون رو با این رمزها خراب نکنید و با زی رو مناسب سنتون بازی کنید .والبته تجربه خودتون است هرجور دوست دارید ولی بدونید که این تجربه های نظیر GTA یکبار ایجاد میشن و اگر شما تمام اسرار بازی رو با کارهای بیهود فاش کردید بدونید 90 درصد جذابیت بازی رو بدست خودتون نابود کردید.

موفق باشید

خب ما چندسال پیش هرچقدر خواستیم بازی رو بازی کردیم دیگه روی pc فقط مود کردن حال میده  :D  :D

لینک به دیدگاه

• ارسال 3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

داداش F4 میزنم هیچ چیزی نمیاد

چه کنیم؟ خودت تست کردی؟

داداش گلم ترینز کاملا سالمه و کار میکنه

خودم هم تست کردم همین الانم دارم ازش استفاده میکنم.

تو صفحات قبلی هم ذکر کردم آقایون پوشه رو تو محل بازی کپی نکنید فقط و فقط فایل های داخل پوشه رو کپی کنید داخل پوشه.

فایل های ترینر نباید داخل پوشه باشند.

دوستان بازی میکنید یا ترینر میسازید ؟ببخشید تجربه خودتونه ولی با این رمزها چه جذابتی پیدا میکنه بازی ؟این همه انجمن راه افتاد فریاد به هوا بود  بازی باید برای pc !!!بیاد که گراز لود بشه توش!!!؟یا ماشین ها پرواز کنند؟،GTA V یک تجربه سینمایی است با حفظ اتمسفر بازی میشه خیلی داخلش غوطه ور شد و لذت برد -این ترینرها به نظر بنده خیلی  بی ربط هستند و شما  60 تا 70 ساعت بازی داری که سرگرمت کنه چند وقت0- شما باید پیشرفت کنید در طول بازی -پول جمع کنید تا بتونید سلاح ها رو بخرید اینکه با رمز پول اضافه بشه بازی تمام ساختار بازی رو بهم میریزه

-GTA V فقط در ازای انجام سرقت به شما پول میده کلا پول در جهانش بسختی گیر میاد و مثل بازی های  اپن ورد دیگه نیست که برای بیدار شدن و خوابیدن هم به شما جایزه وجه نقد میدهند - پس تجربه خودتون رو با این رمزها خراب نکنید و با زی رو مناسب سنتون بازی کنید .والبته تجربه خودتون است هرجور دوست دارید ولی بدونید که این تجربه های نظیر GTA یکبار ایجاد میشن و اگر شما تمام اسرار بازی رو با کارهای بیهود فاش کردید بدونید 90 درصد جذابیت بازی رو بدست خودتون نابود کردید.

موفق باشید

رضا جان هم که اصلا تو کار خلاف نیستن. فقط ارژینال :دی

هرکسی یه جوری از بازی لذت میبره.

من با ترینر بیشتر حال میکنم تا اینکه بخوام بدون اون بازی کنم.

البته از ترینر بیشتر برای تفریح استفاده میکنم مثل همین سوار شدن گراز روی موتور سیکلت :D

و واقعا اگر بخوای در پیشبرد مراحل از ترینر استفاده کنی جذابیت بازی نابود میشه.اینو خودم میدونم.

ویرایش شده توسط Aliover
لینک به دیدگاه

موفق باشید

تمام این حرف ها به کنار

چرا نیستی توی بازی جات خالی دیشب وضعیتی بود با بعضی از دوستان داشتیم بازی می کردیم با اینکه هیچ مرحله ای نرفتیم ( می خواستیم بریم ولی نمی شد اینترنت یاری نمی کرد ) و همین جور توی شهر می گشتیم ولی همینش هم خیلی حال داد 

یه زمانی رو تعیین کنید همه جمع شیم بریم حال کنیم 

لینک به دیدگاه

دوستان کسی میتونه لطفی در حق من بکنه ؟
من سیو بعد از مرحله اول بازی یعنی بعد سرقت بانک رو میخام
اگه کسی بزاره ممنونش میشم
کافیه از سیو خودتون یه بکاپ بگیرید بعد نیو گیم و فقط همون پرولوگو اول بازی رو واسم رد کنید . کلش 10 دقیقه هم نمیشه
واقعا ممنون کسی میشم که این کارو واسم بکنه @};-  @};-  @};- 

لینک به دیدگاه

دوستانی کسی میدونه چطوری میشه کاراکتر قسمت Animal در بازی رو  فعال کرد؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تنظیمات گرافیکی بالاترین حالت بدون سربرگ (Advanced که لانگ شادو و ... داره) 1920*1080 
ولی خوب G3220 همینه دیگه 
سربرگ اول تمام تنظیمات بالاترین ممکن + AMDCHS

به طراح این ماشین باید جایزه داد 
به نظرم بهترین ماشین تو این بازی هست 
هم شتاب هم سرعت و هندلینگ 
شیک هم که 5.gif5.gif5.gif5.gif

20.gif20.gif

9fr91jzs1z2pniufl7jr_thumb.jpg

thkpuuqgrs0bam7du5vh_thumb.jpg

71afGTA5-2015-04-28-16-11-54-571.jpg

حساسیت بازی هم جالبه 

71afGTA5-2015-04-28-15-50-07-743.jpg

ویرایش شده توسط atisoc0936
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این ماشین خیلی خوبه  :D

fvxqv7jr7bfqo21lscfz_thumb.jpg

dor6lzqaamn3hxin3d31_thumb.jpg

خوراک کلاسیک بازا :D

همه این مدلها آنلاک شد واسه خریدن:

oxhxr6muxe6qlmbjaghv_thumb.jpg

امروز یه مقدار با کنسول هم GTA V زدم واقعا در مقابل PC هیچی نیست نمیدونم چرا  :D

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

دوستان شما crew دارید؟ من همش تو انلاینم  منو ادد کنید ralf5b

ویرایش شده توسط Ralf
لینک به دیدگاه

راه حل مشکل کرش کردن بازی توی مرحله دزدی از ماشین پول به پست اول اضافه شد

بدون نیاز به عوض کردن سیو گیم خودتون

بزنید کف قشنگرو 

لینک به دیدگاه

بازی الکی تموم شد.. پشیمونم بازی رو سریع تموم کردم.. 

از بس اپدیت پشت اپدیت نصب کردم .. کل بازی قاطی کرد ... اول 67 درصد بازی بود بعد از نصب اپدیت شد 14 درصد :D

یعنی با 14 درصد باز ی تموم شد.. عجیبه :wacko: البته ماموریت های فرعی نرفتم

بازی رو حذف کردم . از نو نصبیدم

این بار بدون اپدیت و کرک . فقط تاریخ عقب بردم.. عجیبتر اینکه بازی بدون هیچ مشکلی اجرا شد.. دوباره بازی رو از صفر شروع میکنم :D

لینک به دیدگاه

دوستانی کسی میدونه چطوری میشه کاراکتر قسمت Animal در بازی رو  فعال کرد؟

??????

لینک به دیدگاه

??????

باید با برنامه ScriptHookV این کار رو انجام بدی 

لینک به دیدگاه

دوستان کسی میتونه لطفی در حق من بکنه ؟

من سیو بعد از مرحله اول بازی یعنی بعد سرقت بانک رو میخام

اگه کسی بزاره ممنونش میشم

کافیه از سیو خودتون یه بکاپ بگیرید بعد نیو گیم و فقط همون پرولوگو اول بازی رو واسم رد کنید . کلش 10 دقیقه هم نمیشه

واقعا ممنون کسی میشم که این کارو واسم بکنه @};-  @};-  @};- 

با مراماش بیان جلو  :D

لینک به دیدگاه

بالاخره بعد از 7 روز امروز دانلود gta v تموم شد :D (:|

دوست دارم اورجینال بخرم بازی کنم ولی گرونه یه خیرخواه پیدا میشه gta v داشته باشه اکانتشو قرض بده ؟ ^_^ اینم ای دی استیم ahmadreza110 اددد کنید پلیز :D

ویرایش شده توسط mad4tex
لینک به دیدگاه

اینم دست درازی به بیت المال اونم چی؟ جت جنگی :D :D :D :big hug:

1ltetz9ye7uncfp7d0_thumb.jpg   al8xn0suxgyfbwwo3zfc_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان کسی میدونه این stop working چرا میاد و از بازی میره بیرون ؟ بازی من اورجیناله.

لینک به دیدگاه

باید با برنامه ScriptHookV این کار رو انجام بدی 

دوست عزیز من که نمیخوام مد اجرا کنم !

داخل بازی کلید M رو بزن بعد گزینه director mode به همه کاراکترها میشه دسترسی پیدا کرد اما تو لیست کاراکترهای بخش animal علامت ؟؟؟؟؟؟؟؟زده غیر فعاله من منظورم این بود که چطوری میشه فعالش کرد

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من که نمیخوام مد اجرا کنم !

داخل بازی کلید M رو بزن بعد گزینه director mode به همه کاراکترها میشه دسترسی پیدا کرد اما تو لیست کاراکترهای بخش animal علامت ؟؟؟؟؟؟؟؟زده غیر فعاله من منظورم این بود که چطوری میشه فعالش کرد

نوعی گیاه هست به اسم peyote که تو مناطق مختلفی از نقشه پیدا میشه و با خوردن اون کاراکتر تبدیل میشه با حیوانات مختلف

برای اینکه تمام علامت سوال های بخشAnimal تو Director Mode فعال بشه باید تمام اون گیاها رو پیدا کنید(هر چند تا پیدا کنید  تو Director Mode اضافه میشه)

این نقشه میتونه کمکتون کنه

gtaking.com/map

لینک به دیدگاه

دوستان اگه اریج بگیریم میتونیم سیوهای کرک شده رو استفاده کنیم؟

ممنون

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

فعلا  کاراکتر سگ رو پیدا کردم تو بازی   :D

143030864356811.jpg

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

دوستان این مشکلات رو کسی داره ؟؟

تا حالا بارون تو بازی نیومده به جز وقتی که مرحله ترور بودم که تو بلین کانتری بود

بعضی وقت ها هوا افتابیه ولی صدای رعد برق و بارون میاد یه خرده و قطع میشه !!!

1- فنس و نرده بعضی وقت ها یه جوری میشن . . .. مثل حالت به هم چسبیده که وقتی نزدیکش میشم درست میشن که فکر میکنم به خاطر مانیتور باشه

2- گاهی اوقات دور شخصیت بازی یک مستطیل نامرئی میاد که داخلش از سایر مناطق روشن تر هست !! مثلا وقتی زیر درخت میرم سایه شاخه میمونه و سایه برگ میره به دلیل روشنایی که همرامه !!

3- سایه ی بوته ها و علف زار ها تو جنگل دیر لود میشه مثلا یه خرده نزدیکشون میشم سایه شون میاد{ مخصوصا در حین پرواز با هلیکوپتر ( فکر به خاطر این باشه همه ی اپشن ها رو اخرین تنظیمات اند از جمله long shadow و ...) ایا برای شما هم این جوریه ؟؟؟

4- ماشینم تو پارکینگ ذخیره نمیشه

5-و تا حالا چند بار stop working داده که دوباره بلافاصله وارد بازی شدم و ادامه دادم درست شد

( البته نسخه اورج نیست ارزون بشه میخرم :دی )

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

خب یه جا دیگه هم کرش میکنه وقتی که از ازمایشگاه یه محلول رو میدزدی و بار کامینوش میکنی

اونجا رو به 3 4 باری رفتم جلو باز کرش میکنه بازی !!!

ای بابا

وقتی با هلیکوپتر اون دستگاه برداشتی،هلیکوپتر رو نابود کن،اسکیپ میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حالا

وقتی میرم رو فرانکلین فریز میشه رو ترور هم چند مین 1 ساعت تایم مشخص نداره اون خود به خود فریز میشه.

بازی از چشم افتاده بد جور!!!!!

نمی دونم مشکل کرکه یا بازی یا هرچی ولی اصن دیگه حال نمیده.

باس هی نگران باشی که فریز نشه

من که فعلا فقط با Q مشکل دارم نه چیزه دیگه 

فقط با این میندازه بیرون رو ته تنظیمات بدون MSAA و دیستنس آخر بدون لانگ شادو و ... 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...