رفتن به مطلب

.:| تاپیک طرفداران شاهکار GRAND THEFT AUTO : V |:.

SaeedPCM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

این که باز تاخیر خورد 

:crying:  :crying:  :crying:  :crying:

لینک به دیدگاه

• ارسال 3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اولش ما فکر میکردیم غیر اخلاقی باشه و نوعی دزدی باشه

ولی وقتی دیدیم که کاربری که داشته gta v خرید میکرده پول که پرداخت کرده به حسابش برگشت زده شده فهمیدیم اینکار موردی نداره مثل کرک هست نه سیخ میسوزه نه کباب 

اولا جلوی پرداخت عادی کس دیگه ای گرفته میشه و وقتش ضایع میشه (حداقل مشکل)

دوما برخلاف کرک کردن که فردی که قصد خرید نداره میاد بازی رو کرک شده بازی میکنه با این کار شما کسی که قصد خرید قانونی بازی رو داره از معاملش جلوگیری میشه و ممکنه دیگه قصد خرید نکنه. مثل اینکه شما برید داخل مغازه ها و یکی یکی معامله های مردم رو به هم بزنید.

سوما تحصیل مال از راه نامشروع هست. اگر بعدا اون اکانت ها رو بفروشید.

چهارما فرهنگ غنی ما رو به ملل مختلف نشون میده.

پنجما میتونستید از این همه تحصیلات و علم در راه های بهتری استفاده کنید که به نظرم تلف شدن عمره این کارا!

ششما ممکنه از طرف شرکت به هر طریقی شناسایی بشید و کار در آینده برای سایر کاربرای ایرانی سخت بشه با وجود برداشتن تحریم ها در آینده نزدیک انشاالله!

هفتما که در این مورد با کرک کردن هم مشترک هست زحمت های شرکت رو دارید هدر میدید!

البته همش نظر شخصیم بود و نمیدونم اگر خودم میتونستم این کار رو بکنم آیا می کردم یا خیر!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تا کرک شدن منتظر میمونم ما تو ایران زندیگی میکنم ونون شب را بزور در میارم اونوقت واسه یک بازی کل پول بدیم من که عمرا اورج بخرم :crying:

GTA V فرق داره خون به پا خواهد شد -نون شب رو بی خیال  کلید رو بخر که فریاد بر هواست!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اونایی که بازی رو پیش خرید کردن ID های هم رو add کنید که بتونیم آنلاین لذت ببریم (*)  GTA V بخش آنلاینش هم برای خودش یه دنیای دیگه اس من آنلاین رو تا الان نزدیک به 100 ساعت بازی کردم واقعا شاهکاره! بخصوص اگر دوستان پایه داشته باشید ( به همراه هدست که بتونید در پارتی چت هماهنگ کنید) بازی فوق العاده لذت بخش میشه

همین دیشب با 3 نفر از دوستام رفتیم توی یه Session چند نفر گیر دادن بهمون رفتیم از پادگان تانک و جت و هلکوپتر نظامی دزدیدیم رفتیم سراغشون ترکوندیمشون :D

اگر فقط 1 بازی باشه که بخواید اورجینال بخریدش شک نکنید که همین GTA V هست

آپدیت سرقت که چند روز پیش اومد 5 تا ماموریت نفس گیر و طولانی به قسمت آنلاین اضافه می کنه که واقعاااااااا دیوانه کننده ان! هر شرکت دیگه ایی بود این آپدیت رو به صورت DLC حداقل 29دلار می فروخت

اگر ارزش یه بازی مثل GTA V فقط همین 60 دلار باشه پس باید گفت اکثر بازی های دیگه 20 دلار بیشتر نمی ارزن ( نظر شخصی!)

لینک به دیدگاه

اینم تریلر رسمی از بازی برای دوستان لیونی

چیکار کرده این rocstar  با نسخه pc

http://dl.dbazi.com/Trailer/GTA_5_PC_new_60fps_trailer_720P_Dbazi.com.mp4

post-14806-0-78148000-1428155996_thumb.jpg

post-14806-0-27182800-1428156015_thumb.jpg

post-14806-0-30867600-1428156278_thumb.jpg

ویرایش شده توسط W/!\NTED
لینک به دیدگاه

دوستان اینجور که معلومه فعلا  کرک نمیشه بازی لطفا بگید هنوز هم امتیازات پیش خرید نسخه ی pc هست یا نه  که من پیش خرید کنم :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

در مورد عکس وسطی به شدت اعتراض دارم. کلاً اشتباه کردن. منظورم بافتهای تنه درخته . کاملاً مشهود هستش ولی در اینجا بلورش کردن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این فیلم با directx 12 هست معلومه چون تو دایرکت 12 عمق نداریم اینجا هم عمق نداریم صد رحمت به سن اندریاس این چیه اه 

لینک به دیدگاه

برخورد جالب توجه راکستار با چیتر ها !

معمولاً کمپانی ها روش های خاص خودشون رو برای مقابله با چیتر ها اعمال میکنن، استیم خیلی ساده اکانت بن میکنه و یک تگ قرمز رنگ تقلب تو پروفایلتون می ذاره و از اون به بعد میشید گاو پیشونی سفید ! (برای کسایی که تو استیم نیستن، این حرکت خیلی خیلی رو مخ و آزار دهنده ایی محسوب میشه ) و یا در بازی تایتان فال چیتر ها شناسایی میشن و منتقل به سرور هایی میشن که فقط چیتر ها توش هستن ! در واقع  چیتر ها حق بازی دارن، ولی فقط در مقابل چیتر ها ! یه چیزی شبیه زندان های مرزی مکزیک !

اما راکستار روش جالبی رو در این مورد اجرا کرده، در ماه گذشته کاربران GTA Online موفق شده بودن یکی از اتوموبیل های خیلی کمیاب بخش تک نفره رو منتقل کنن به بخش چند نفره و ازش استفاده کنن، حال راکستار به جای اینکه صرفاً بازی رو پچ کنه و اتومبیل رو خارج از دسترس کنه، نوعی تله انفجاری کار گذاشته که به محض سوار شدن، منفجر میشه !  :)

ویدئو و عکس GIF اگه حوصله وسرعت دیدن ویدئو ندارید.

* اتومبیل Duke O'Death یا در واقع دوج چارژر نسل دوم، یکی از زیباترین و معروف ترین اتوموبیل های GTA با خاطر کارایی بالا از جمله سرعت، شتاب و قدرت تخریب بالا هست(البته این مدل کمی با Duke فرق داره ولی مدل تقویت شده و Rare همون هست). با استفاده درست به راحتی میشه از این اتومبیل برای از دور خارج کردن اتوموبیل های دیگه استفاده کنید، سرعت و شتاب فوق العاده راندن این اتوموبیل عضلانی رو بسیار لذت بخش کرده به طوری که حتی تو سرعت بالا تو اتوبان هم ممکنه دچار oversteer یا wheel spin بشید.  oh yeah, ain't no prius pitches !  :)

640px-Duke_O%27Death_GTAVe_Front_Quarter

منبع

داداش برات حال کردیم مرسی عجب فکری براش کردن!

ی دفه بگو ریسینگ داخل زندان! اخراج اخراجی ها! اما، خدای چیت فقط Call Of Duty - چند مدت با بچه های پردیس گیم بازی میکردیم آقا دیدم هر جا کمین میزدیم یکی از بچه های پایه سایت می اومد ما رو بنده نوازی می کرد کف کردیم ببینم این بنده خدا اون ور مپه از کجا فهمید ما کجایم تا ی روز به تگ سمت چپ تصویر نگاه کردیم نوشته No Hacking! گفتیم دمتون گرم خدا همراهتون ما به این بنده نوازی ها عادت نداریم! آقا یارو با P7 من با AA12 نظرتون نتیجه چی بود!!!!!! حتما من زدم! نخیر اون میزد! برای همین رفتم بازی BF4 با نسخه Premium که اون موقه مجرد بودیم با 400 تومن گرفتیم، هنوز کلیه هام سر جاش هستن! اما عجب گیمیه حالا هم میگم BF و بعد GTA - حالا می خوام یک یا دو کلیه ام بفروشم به حرف آقا رضا گوش بکنیم GTA V شاهکار گیم ها رو بگیرم - شبا که همه خواب هستن گیم بزنیم! اخه پدریم الگوی آقا کوچولومونیم!!!! گیم بده!!! رو آدم تاثیر داره و....!!!!!

ویرایش شده توسط Abolfazl-like
لینک به دیدگاه

مرسی به واقعا تفاوت کنسول و PC مشهوده و بی شک شاید 10 سال آینده به امروز PC برسه اما 10 سال آینده PC به کجا میرسه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟

ویرایش شده توسط Abolfazl-like
لینک به دیدگاه

وایییییییییییییییی پس کی میاد این ذلیل شده دلم ضعف رفت  :wacko:

میخوام بشینم دو صفحه درس بخونم ذهنم میره رو این گیم اخرشم کرک نمیشه همه مون به فنا میریم  :crying:

~x(  ~x(  ~x(  ~x(  ~x(

ویرایش شده توسط Jang Yi Jin
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میخوام بشینم دو صفحه درس بخونم ذهنم میره رو این گیم اخرشم کرک نمیشه همه مون به فنا میریم  :crying:

~x(  ~x(  ~x(  ~x(  ~x(

یک کنسول دسته دوم بگیر بازی کن حدودا 400 تومن هم میتونی پیدا کنی

لینک به دیدگاه

~x(  ~x(  ~x(  ~x(  ~x(

درود

کرک هم بشه نمیتونی انلاین بازی کنی

واین بازی یکی از دلایل محبوبیتش به خاطر سبک انلاین بی نظیرشه

بهتره برا یک برا هم شده یه بازی اورجینالو تجره کنید اونم این بازی

لینک به دیدگاه

مشکل اورجینال خریدن نیس مشکل نت ذغالیه  ~x(  ~x(  ~x(  ~x(

لینک به دیدگاه

مشکل اورجینال خریدن نیس مشکل نت ذغالیه  ~x(  ~x(  ~x(  ~x(

داداش گلم سلام شما میتونی با 256 بازی کنی فقط تنها چیزی توی بازی آنلاین مهمه Ping پایینه که اونم حالا به لطف پروتوکل pptp به سروری در اروپا وصل میشه و کاهش پینگ پیدا میکنی و برای خرید این کاهش پینگ سایت های زیادی هستش که نمونش اینه

http://pingbaz.ir/

لینک به دیدگاه

با سلام  @};-

دوستان میشه مزایای آنلاین بازی کردن این بازیو رو بگید؟ ( به غیر از مشکلات کرک و..)

لینک به دیدگاه

والا نمی دونستم همچین چیزی هس اخه من وایمکس مجبورم استفاده کنم با سرعت 512 ! 

اگه بشه حتما میخرم دیگه gta هس نمیشه ازش گذشت 

لینک به دیدگاه

والا نمی دونستم همچین چیزی هس اخه من وایمکس مجبورم استفاده کنم با سرعت 512 ! 

اگه بشه حتما میخرم دیگه gta هس نمیشه ازش گذشت 

به به داداش امریکایم! :D

آره داداشم بگیر حالشو ببر من حالا BF4 دارم شبا همه خواب هستن در حد 1 ساعت گیم میزنیم روشن میشم! وای بحال اون شب اگه تو گروه بازنده باشیم فرداش از جون دانشجوهام درش می یارم همشون رو Lost میکنم!!!! =))

لینک به دیدگاه

بازی از 7آپریل یعنی 2 روز دیگه از Steam قابل دانلوده

لینک به دیدگاه

بازی از 7آپریل یعنی 2 روز دیگه از Steam قابل دانلوده

بسیار عالی  :x

دیگه نمی تونم صبر کنم داره اروم اروم از درون من رو می خوره ( حالا مثلا من چقدر وقت دارم بازی کنم اینجوری دارم لحظه شماری می کنم براش )  ~x(

65 گیگ امیدوارم بتونم توی روز عرضه ی جهانی به جهان به پیوندم  =))  =))

لینک به دیدگاه

به به داداش امریکایم! :D

آره داداشم بگیر حالشو ببر من حالا BF4 دارم شبا همه خواب هستن در حد 1 ساعت گیم میزنیم روشن میشم! وای بحال اون شب اگه تو گروه بازنده باشیم فرداش از جون دانشجوهام درش می یارم همشون رو Lost میکنم!!!! =))

:x

اینجوری امریکایی نگو میان میندازنمون تو گونی .... 

ببینیم چی میشه دیگه فعلا که دارم مانیتور میگیرم خیر سرم واسه اونم پول باشه میخریم 

لینک به دیدگاه

درود دوستان

دیشب استیم رو دانلود کردم GTA V رو هرچی سرچ میکنم نمیاره که بخرمش

لینک به دیدگاه

:x

اینجوری امریکایی نگو میان میندازنمون تو گونی .... 

ببینیم چی میشه دیگه فعلا که دارم مانیتور میگیرم خیر سرم واسه اونم پول باشه میخریم 

=)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...