رفتن به مطلب

سیستم مورد نیاز بازی GTA V PC رسما منتشر شد

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام دوستان عزیزم

دقایقی پیش راک استار سیستم مورد نیاز بازی GTA V رو منتشر کرد

Minimum specifications:
OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2* (*NVIDIA video card recommended if running Vista OS)
Processor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz
Memory: 4GB
Video Card: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB
DVD Drive

Recommended specifications:
OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
Processor: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)
Memory: 8GB
Video Card: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB
DVD Drive

لینک از سایت رسمی راک استار

https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/203428177-Grand-Theft-Auto-V-PC-System-Specs

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام و متشکر از یونس جان . 

لازم به ذکر هست که این بازی تا 4 فروردین 1393 تاخیر خورد و از همین جهت شرکت راکستار معذرت خواهی کرده از تمام طرفداران این بازی و گفته طی این چند هفته پیشرفت های زیادی قراره بکنه .   :)

-----------------------------------

یونس جان پوزش میطلبم ، اشتباهی منفی رو زدم دستم خورد روش و هیچ قصدی نداشتم به اقای خسروی گفتم به مثبت تبدیل کنند . 

ویرایش شده توسط EHSAN BAHAVAR
لینک به دیدگاه

پس اگه اینجوری باشه یعنی سیستم من بازش می کنه ؟

البته راک استار همیشه بازی هاش خیلی بهینه شدست

خوب دستشون درد نکنه

unity که ماشالله کلا بهینه مهینه نمی دونه چیه !

لینک به دیدگاه

پس اگه اینجوری باشه یعنی سیستم من بازش می کنه ؟

البته راک استار همیشه بازی هاش خیلی بهینه شدست

خوب دستشون درد نکنه

unity که ماشالله کلا بهینه مهینه نمی دونه چیه !

بنظر بنده یونیتی سنگینی ک داره مقابل گرافیکش همچین دور از انتظار نیست ولی پردازنده هایه اینتل به خوبی از پسش برمیان ...والبته اینو هم باید اضاف کرد که گرافیک یونیتی بشدت فراتر از gta v هستش .
لینک به دیدگاه

رفت تا سال 94 ... این راکستار کشت مارو با این جی تی ای ولی بهرحال سیستم مورد نیاز فوق العاده هست 660 من که آماده هست  :D

لینک به دیدگاه

با داشتن قفل DRM من که باید قید بازی را بزنم چون پول ندارم اورجینالش را بخرمsmiley-straight.gifحالا چرا قفل DRMsmiley-straight.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

ااا اگه این باشه که خیلی خوبه دستشون درد نکنه ... تازه دوتا فاز بهم دادن (از این شانسای بیخودی اینجا میارم اونجا که باید شانس بیارم اخر بدبیاریم :laughing: )

1) سیستمم میکشه احتیاج نیست کارت دست دو بگیرم ...!  ^_^

2) اول اسفند قراره برم سربازی، دو ماه اول سربازیم بازی نمیاد این تاخیر بنفعم شد... بعدش که بیام کرک شده بلافاصله بازی میکنم...  :D

لینک به دیدگاه

من نگفتم این بازی سیستم زیاد قوی نمیخواد!!

حالا برفرمایید :d

ممنون از استارتر گل

لینک به دیدگاه

درود

خیلی هم خوب، سیستم من میخورتش :دی

با داشتن قفل DRM من که باید قید بازی را بزنم چون پول ندارم اورجینالش را بخرمsmiley-straight.gifحالا چرا قفل DRMsmiley-straight.gif

قفل DRM خیلی وقته که شکسته شده، این بازی هم DRM نداره حتی اگر هم داشته باشه فک نمیکنم خیلی مهم باشه و مشکلی از لحاظ کرک نخواهد بود، فقط  شاید کمی طول بکشه تا بیاد...

بدرود...

لینک به دیدگاه

بله مثل بازی دراگون age حال کرک رو هم میگیرند و به لذت دنیا خواهیم پرداخت!!...

لینک به دیدگاه

سلام و متشکر از یونس جان . 

لازم به ذکر هست که این بازی تا 4 فروردین 1393 تاخیر خورد و از همین جهت شرکت راکستار معذرت خواهی کرده از تمام طرفداران این بازی و گفته طی این چند هفته پیشرفت های زیادی قراره بکنه .   :)

-----------------------------------

یونس جان پوزش میطلبم ، اشتباهی منفی رو زدم دستم خورد روش و هیچ قصدی نداشتم به اقای خسروی گفتم به مثبت تبدیل کنند . 

4 فروردین 93 ؟ فکر کنم ده ماه گذشته :D مگه این بازی 7 بهمن نمیاد؟

لینک به دیدگاه

4 فروردین 93 ؟ فکر کنم ده ماه گذشته :D مگه این بازی 7 بهمن نمیاد؟

94 داداش تاخیر خورده می خواهنند روش کار کنند هنوز و تست کنند مشکلی نداشته باشه در کل با جزیات خوب وارد بازار کنند

موفق باشی داداش :x

لینک به دیدگاه

مطمئنن RockStar بازی جدید را بر پای DX12 طراحی کرده و منتظر هست اول Windows 10 به بازار عرضه بشه بعد اقدام به انتشار بازی کنه

و اینکه میگن با 770 نمیشه با اخرین حد تنظیماتش خوب و راحت بازی کرد به این دلیل هست که سیستم عاملهای موجود در بازار بر پایه DX11 هستن و با این بازی سازگاری کامل ندارن این را در تست اول مشاهده کردن و با کمی تاخیر هم سیستم عامل جدید به بازار عرضه میشه هم وقت دارن این مشکلات را هم برطرف کنن مطمئنن بازی خیلی خوب یا میشه گفت بهترین بازی خواهد بود

لینک به دیدگاه

ارزشش را داره داداش :x

20 تا DVD هم باشه باز ارزش داره

30 تا باشه دیگه خیلی زیاد میشه ارزش نداره :cool: باید فرار کنیم

لینک به دیدگاه

مطمئنن RockStar بازی جدید را بر پای DX12 طراحی کرده و منتظر هست اول Windows 10 به بازار عرضه بشه بعد اقدام به انتشار بازی کنه

و اینکه میگن با 770 نمیشه با اخرین حد تنظیماتش خوب و راحت بازی کرد به این دلیل هست که سیستم عاملهای موجود در بازار بر پایه DX11 هستن و با این بازی سازگاری کامل ندارن این را در تست اول مشاهده کردن و با کمی تاخیر هم سیستم عامل جدید به بازار عرضه میشه هم وقت دارن این مشکلات را هم برطرف کنن مطمئنن بازی خیلی خوب یا میشه گفت بهترین بازی خواهد بود

:eek:

حداقل یک بار سیستم مورد نیاز بازی رو می خوندین و زمان عرضه ویندوز 10 رو پیدا می کردین قبل از دادن این تئوری.

ویرایش شده توسط Core_i6
لینک به دیدگاه

بچه ها با phenome ii X6 1090t

و گرافیک HD7950 روی چه جزیاتی میشه بازی کرد ؟ کولر خوب دارم تا ۱۰% میتونم اور کنم

لینک به دیدگاه

یک سوال:

ما PC Gamer ها الان باید چی بازی کنیم؟

لینک به دیدگاه

drm این بازی denuvo نیست.همونیه ک تو مکس پین 3 و la noir و ... بود و کرک شد.مثل قفل فیفا نیست ک کرک نشه.

لینک به دیدگاه

بچه ها با phenome ii X6 1090t

و گرافیک HD7950 روی چه جزیاتی میشه بازی کرد ؟ کولر خوب دارم تا ۱۰% میتونم اور کنم

دوست خوب من اگه به سیستم مورد نیاز دقت کرده باشین کارت گرافیک ضعیفتر از مال شما لازم داره .cpuشما هم هنوز قدرت کافی برای بازی داره پس نگران نباش با اخرین تنظیمات 40-50فریم میگیری

لینک به دیدگاه

تا حالا از این حرفها زیاد بوده نمونش هم همون تاریخ 8 بهمن بود شما 8 بهمن بازی را پیدا کن من از شما میخرم هر بار با یه ترفندی تاریخ عرضه بازی را تغییر میدن

3 هفته بعد که یک شبه نمیتونن بازی را اماده کنن و به سرتاسر جهان بفرستن تکسیر بازی خودش زمان میبره 21 همین ماه میلادی هم قرار هست یه نسخه ازمایشی جدید از Windows 10 در دسترس عموم قرار بگیره

پس در نتیجه بازی بعد از اون عرضه میشه درسته ؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان این سیستم چند فریم میده رو فول اچدی(روی چه تنظیماتی)؟

CPU:Intel core i3 4130 haswell 3.4GHz

GPU: R7 260x dc2 oc 2gb ddr5

Ram:2*2gb bus1333

ویرایش شده توسط MasoudMO
لینک به دیدگاه

سلام دوستان این سیستم چند فریم میده رو فول اچدی(روی چه تنظیماتی)؟

CPU:Intel core i3 4130 haswell 3.4GHz

GPU: R7 260x dc2 oc 2gb ddr5

Ram:2*2gb bus1333

کارت و سی پی یوی شما برای حداکثر مورد نیاز خوبه احتمالا با فریم مطلوبی اجرا خواهد شد.

اگه از من میشنوی یه فکری به حال رمت بکن. @};-

ویرایش شده توسط nas
لینک به دیدگاه

کارت و سی پی یوی شما برای حداکثر مورد نیاز خوبه احتمالا با فریم مطلوبی اجرا خواهد شد.

اگه از من میشنوی یه فکری به حال رمت بکن. @};-

ممنون از پاسخگوییتون
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...