رفتن به مطلب

مرگ یک گیمر پس از 3 روز گیمینگ بدون وقفه

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

پزشکان گفته اند که مردی 32 ساله پس از 72 ساعت گیمینگ بدون وقفه در یک گیم نت جان خود را از دست داده است،با این حال مسئول گیم نت گفته که وی از مشتریان هر روزه ما بود و گمان میکردیم که مثل همیشه پس از ساعتها گیمینگ خوابش برده است.

42935_05_32-year-old-taiwanese-man-dies-

پلیس Chung-neng توصیه کرده که پس از هر 2 ساعت گیمینگ،افراد از جای خود بلند شده و مقداری حرکت کنند.

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

یعنی این بشر از خودش خبر نداشته ؟ حالا چی بازی میکرده که اینقدر لذت بخش بوده اونم در حد مرگ !؟ 

الان فک کنم اون دنیا هم داره گیم میزنه 

لینک به دیدگاه

من دو ساعت بازی کنم مغزم خسته میشه سردرد می گیرم حالا دیگه ایشون !

ولی جدا ازین مسائل چه گیم نتی دارن ! جا سیگاری هم حتی گذاشته واسشون  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جالبه گیم نت شبانه روزی :D

12 شب آژیرنمیزنن اقا مغازه رو ببند؟ 

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان ،

تو گیم نت دعوا شده زدن اینو کشتن ، بعدش گذاشتنش پشت یکی از سیستما زنگ زدن پلیس آقا این از بس گیم زده مرده :D

لینک به دیدگاه

درود دوستان ،

تو گیم نت دعوا شده زدن اینو کشتن ، بعدش گذاشتنش پشت یکی از سیستما زنگ زدن پلیس آقا این از بس گیم زده مرده :D

=))  =))  =))

لینک به دیدگاه

درود

من بالاترین پیک گیمی که زدم صبح ساعت 9 تا 7 شب  اومدم خونه  یه ژلوفن زدم رفتم زیر پتو تا فردا صبح 

البته من یسره نشستم اینجوری شد باید وسطش یه آب و هوایی  عوض کنیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من دو ساعت بازی کنم مغزم خسته میشه سردرد می گیرم حالا دیگه ایشون !

ولی جدا ازین مسائل چه گیم نتی دارن ! جا سیگاری هم حتی گذاشته واسشون  :D

درود

شما احتمالا یک مشکلی دارید که دوساعت نمی تونید بازی کنید... چون من شده 18 ساعت پشت هم بازی کردم و نه سر درد پیدا کردم نه هیچ چیزی... البته بشخصه اگه فریم ریت بازی یا شدت نور صفحه رو اگه تنظیم نکنم چشمم شدیدا درد میگیره بعد چند ساعت انگار ته چشم داره میزنه بیرون... شما هم تنظیماتتون رو درست کنید یا فاصله خودتون رو چک کنید و یا اینکه شدیدا خیره می شید که این مشکل رو دارید خلاصه یچیزی هست... حتما بررسی کنید رفع کنید...  ^_^

لینک به دیدگاه

منم تجربه 12-14 ساعت زیاد داشتم.ولی دیگه 72 ساعت خیلیه!

لینک به دیدگاه

اقا چشم درد مگه می ذاره 72 ساعت بازی کنی؟؟؟؟؟!!!!!!!!! :eek: :eek: :eek: :eek:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یادش بخیر زمان Gta SA اون اوایل که اومده بود 

6 صبح بلند میشدم تا 12 ظهر فرداش پشت سیستم بودم  حدودا یک روز و نیم کامل !

لینک به دیدگاه

درود دوستان ،

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ =))

لینک به دیدگاه

امیدوارم Save کرده باشه که بتونه بقیشو اونطرف بزنه.

لینک به دیدگاه

بستگی به خود طرف داره من 1 ساعتم بذور بازی میکنم سرم بدجور درد میگیر

سرگیجه هم میگیرم

دوست دارم بازی کنم اما نمی شه  :(  :wacko:

لینک به دیدگاه

بعضیا مشکل دارن با بازی های سریع و سردرد و سرگیجه میگیرن. من خودم بازی FPS یا 3PS بازی کنم، هیچ چیزی حس نمیکنم، ولی هر کسی اطرافمه میگه چقدر دوربین رو دور میدی، سرم گیج رفت  :wacko:

البته 72 ساعت فیل رو هم از پار درمیاره.

32 ساله؟  :eek:  به خودم امیدوار شدم  ^_^

لینک به دیدگاه

درود

شما احتمالا یک مشکلی دارید که دوساعت نمی تونید بازی کنید... چون من شده 18 ساعت پشت هم بازی کردم و نه سر درد پیدا کردم نه هیچ چیزی... البته بشخصه اگه فریم ریت بازی یا شدت نور صفحه رو اگه تنظیم نکنم چشمم شدیدا درد میگیره بعد چند ساعت انگار ته چشم داره میزنه بیرون... شما هم تنظیماتتون رو درست کنید یا فاصله خودتون رو چک کنید و یا اینکه شدیدا خیره می شید که این مشکل رو دارید خلاصه یچیزی هست... حتما بررسی کنید رفع کنید...  ^_^

والا یه زمانی به ت... نبود می نشتم 5 6 ساعت می زدم ولی حالا دیگه پیر شدیم دو ساعت فوقش می تونم بازی کنم جدا از سردرد دیگه از بازی خسته میشم یه جور زده میشم باس چند ساعت بعد بیام ادامه شو برم حالا هر جور بازی جذابی میخواد باشه 

لینک به دیدگاه

من اون اوایل 4 ساعت تا 6 ساعت مینشستم.

الآن دیگه سیستم نداریم.

چشمم که داره کور میشه

لینک به دیدگاه

من دیگه رکوردم یه روز از صبح ساعت9 تا 5 بعد از ظهر پای ایکس باکس با دوستان چهار نفری بازی میکردیم کلی هم سردرد گرفتم!

این فکر کنم الکی باشه

فکر کن بری گیم نت طرف بالاخره شب میبنده یا اکانتتو شارژ نمیکنه یا سیستم کرش میکنه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من دیگه رکوردم یه روز از صبح ساعت9 تا 5 بعد از ظهر پای ایکس باکس با دوستان چهار نفری بازی میکردیم کلی هم سردرد گرفتم!

این فکر کنم الکی باشه

فکر کن بری گیم نت طرف بالاخره شب میبنده یا اکانتتو شارژ نمیکنه یا سیستم کرش میکنه!

خیلی از گیم نت ها تو ایران شبانه روزی کار میکنند  :D

چراغ هم که خاموش هست کسی چیزی نمیفهمه

یکبار ساعت 3 نصفه شب رفتم گیم نت  :D  اولین تجربه شبانه روزی من بود

یا مثلا تو بعضی گیم نت که نزدیک یک فسفود هستند به مسئول گیم نت میگی زنگ میزنه از پایین براتون ساندویچ پیتزا هم میارن  :D  

لینک به دیدگاه

خیلی از گیم نت ها تو ایران شبانه روزی کار میکنند  :D

چراغ هم که خاموش هست کسی چیزی نمیفهمه

یکبار ساعت 3 نصفه شب رفتم گیم نت  :D  اولین تجربه شبانه روزی من بود

یا مثلا تو بعضی گیم نت که نزدیک یک فسفود هستند به مسئول گیم نت میگی زنگ میزنه از پایین براتون ساندویچ پیتزا هم میارن  :D  

بالاخره یه ساعت میبندند.

من رفته بودم با دوستام مشهد اون جا یه گیم نت خفن نزدیک حرم داشت ساعت 9 شب رفتیم ساعت 3 نصفه شب طرف انداختتمون بیرون:دی

گیم نتشون ساعت 3 می بست ساعت 4 باز میکرد!

بالاخره سیستم که کرش میکنه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم حدوداً 10 - 12 سال پیش صبح میشستم پای سونی تا شب :D

الان دیگه پیر شدیم 4 الی 5 ساعت به زور میشینم الان هم پاهام هم چشمام دردمیگیره سردردم که به کنار

بعضی وقتها هم که تا نصف شب بازی میکنم هر چی بازی کردم تو خواب میبینم =)) صبح که از خواب پا میشم انگاری خسته 10 سال هستم حال ندارم از جام پاشم :wacko:

لینک به دیدگاه

من یه بار از ساعت 2 بعد از ظهر یه بند با کلی تنقلات تا فرداش ساعت 8 صبح بازی کردم ... :devilish: :devilish: :devilish: :devilish: :devilish: :devilish:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...