رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد یک موضوع مهم

Ata_Se7en
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوستان اگر در جریان این تایپیک باشین دیدن مستندات بهتون ثابت میکنه که اولا این دزدان
هر چی بگن دروغه و هدفشون منحرف کردنه / نداریمو و نمیکشه و ضعیفه و امکانات نداریمو و هزارتا چیز دیگه

این همون عکس صفحه اوله که میبینید / سرعت اسمی 10240 که میشه همون 10 مگ که خودتون میبینید چی تحویل این مردم میدن

adsl%201.png

اینم عکس جدید که از همون خط و همون مودم گرفته شده و هیچ تغییراتی توش داده نشده

منتها برای گرفتن این سرعت ( که البته حق قانونی طرف بوده و بایدم میگرفته ) باید اولا آبروریزی کنین / از همه چی بگزرین 

صداتونو ببرین بالا / اطلاعاتتون در این مورد کافی باشه و بتونید محکومشون کنید که بنده کردم اونم چه جورم / مثل چسب MDF

بچسبین به مخابرات و به هیچ وجه زیر بار زور نرین / تهدید کنین ( البته تهدید به گزارش به مراجع بالاتر / سلسله مراتب رو رعایت کنین

یا اگر با موارد بالا مشکل دارین میتونید پارتی پیدا کنین یا مانی خرج کنین ! ( که من با این دوتا مورد اخری مشکل دارم و هیچ اعتقادی بهش ندارم )

fgxcjpjpm2usgvxrofnr.png

در دوره زمونه ای قرار داریم که زندگی توش واقعا کار سختیه واقعا ......

لینک به دیدگاه

دوستان من اینجا ایران است و دیگر هییییییییییییییییییییییچ....

لینک به دیدگاه

دوستان اگر در جریان این تایپیک باشین دیدن مستندات بهتون ثابت میکنه که اولا این دزدان

هر چی بگن دروغه و هدفشون منحرف کردنه / نداریمو و نمیکشه و ضعیفه و امکانات نداریمو و هزارتا چیز دیگه

این همون عکس صفحه اوله که میبینید / سرعت اسمی 10240 که میشه همون 10 مگ که خودتون میبینید چی تحویل این مردم میدن

adsl%201.png

اینم عکس جدید که از همون خط و همون مودم گرفته شده و هیچ تغییراتی توش داده نشده

منتها برای گرفتن این سرعت ( که البته حق قانونی طرف بوده و بایدم میگرفته ) باید اولا آبروریزی کنین / از همه چی بگزرین 

صداتونو ببرین بالا / اطلاعاتتون در این مورد کافی باشه و بتونید محکومشون کنید که بنده کردم اونم چه جورم / مثل چسب MDF

بچسبین به مخابرات و به هیچ وجه زیر بار زور نرین / تهدید کنین ( البته تهدید به گزارش به مراجع بالاتر / سلسله مراتب رو رعایت کنین

یا اگر با موارد بالا مشکل دارین میتونید پارتی پیدا کنین یا مانی خرج کنین ! ( که من با این دوتا مورد اخری مشکل دارم و هیچ اعتقادی بهش ندارم )

fgxcjpjpm2usgvxrofnr.png

در دوره زمونه ای قرار داریم که زندگی توش واقعا کار سختیه واقعا ......

درود عطان جان 

من 512 نامحدود مخابرات دارم سرعت دانلودم 60 کیلوبایت هست میخاستم بدونم سرعت که من دارم قانونی هست؟ یا کم فروشی میکنن؟  :(  :)

لینک به دیدگاه

منم 10 مگ دارم یکم سرم شلوغه وقت کنم میرم 128 ش میکنم . پول زیادی ندارم بدم کارمندای مخابرات بخورن 

باز مخابرات خوبه اسیا تک و سایر سرویس دهنده ها رسما سرویس گوش بری دارن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود عطان جان 

من 512 نامحدود مخابرات دارم سرعت دانلودم 60 کیلوبایت هست میخاستم بدونم سرعت که من دارم قانونی هست؟ یا کم فروشی میکنن؟  :(  :)

سلام و درود خدمت نادر جان عزیز / درسته نادر جان تقریبا که باید 64 میشد که 4 تا کمه اونم برمیگرده به نویز و برخی موانع

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

اولا منم اگر بتونم جایی امضا بکنم میکنم

خالم از مخابرات سرویس داشت نمیشد یه فایل 40 مگی دانلود کرد!! واقعا مزخرف بود!

من تو تهران پارس انلاین گرفتم بعد از شاتل الانم دارم، ماهی نزدیک به 50 هزار تومن پول حجم اضافی میشه و تپ و تپ تموم میشه!

گفتم حتما استفادمون زیاده الان اومدیم واسه شمالم نت شاتل گرفتیم، همونقدر استفاده میکنیم ولی اینجا رو هنوز تموم نکردیم!

تو تهرانم شاتل داشتم شاید در هر دوره یه بار میخریدم! الان پارسانلاینه، هر دو روز یه گیگ میخریم یا هفته ای 5 گیگ! زود تموم میشه!

خیلی دزدن.

اول تابستون نامحدود شاتل گرفتم 2 هفته ای 100 گیگ دانلود کردم بعد یهو سرعتم نابود شد زد به سرم سرویسمو عوض کردم، الان که پارس انلاینه یه ماه نامحدود گرفتم به غلط کردن افتادم، 5 گیگ همون هفته اول استفاده شد و سرعتم شد 5 کیلوبایت! یعنی اگر 128 بود راضی بودم ولی.....

مرگ بر مخابرات و پارس انلاین!

لینک به دیدگاه

سلام خدمت نیما جان عزیز 

انشاالله همه به حقشون برسن و هیچ حقی ناحق نشه و کسی ناراحت نباشه ( آمین ) 

سلام خدمت محمد جان عزیز / مرسی 

محمد جان مستندات داریم در حد المپیک پس جای نگرانی نیست / حتی صدای ظبط شده چند تن از مسئولین فنی و ... 

با توپ پر وارد میدان شدیم و به این راحتیها از میدان به در نمیشیم 

بله شکایت نامه مفصلی به بازرسی داده شده و 48 ساعت وقت خواستن برای بازرسی 

فک نکنم به تنظیم مقررات بکشه چون بدجوری قضیه رو محکم گرفتم 

انشاالله زلزله میشه به جای تکون 

بسیار بسیار تشکر میکنم از شما / ولی فکر نمیکنم که به اونجاها برسه و همین جا تموم میشه 

درود بر شما 

ممنون / والا روش شکایت رو ما با مشورت با چند تن از دوستان به صورت پله به پله اغاز کردیم که زیر دست اون مقام از کار ما شاکی نباشه و مشکل تراشی نکنه

یعنی همون سلسه مراتب باید رعایت بشه و نمیتونیم مستقیم به سازمان مقررات شکایت کنیم 

بله همین طوره دوست عزیزم

سلام ودرود خدمت شما / ممنون

مطلب اخر رو کاملا درست گفتین / متاسفانه وقت گرفتن پول که میشه عاطفی و رومانتیک برخورد میکنن 

ولی وقتی که کار تموم شد میشن مثل .... نگیم بهتره 

سلام

متاسفانه سرگرمی در کنار دزدی هم میشه گفت / احترام به حق مشتری هم عناوین و داستانهای خاص خودشو داره 

درود بر شما

من تا الان خیر و منفعتی از این فیبر نوری ندیدم و فکر نکنم ببینم / این فقط بهونه ای شده برای تسلط به مشتریهای بیشتر و چاپیدن درست و حسابی /

هیتلر هم در قبرش داره ویبره میزنه 

سلام خدمت شما

مهدی جان بنده به همین شما "2020" حساسیت شدیدی پیدا کردم و در تلاشم که ببینم آیا اصلا توی این همه "کارشناس" چند نفرشون مدرک سیکل دارن ؟؟ 

ولی من حتی به زیر ساخت این شهر هم رفتم که با کمال خوشرویی گفتن ما ممکن نیست مشکلی دالشته باشیم و از این بابت مطمئن باشین ( چقدر صمیمی )

درود

یه چند مدل دیگشم دارن آپدیت میکنن برای توهین به شعور مشتریها  / خلاصه بدجوری دارن بازی میدن این ملت بدخت رو

دوست من اگر شما به مراجع بالاتر مراجعه نکنید نهایت مشکل 69 نفر حل میشه

کل این ملت بد بختن،دستمون به جایی بند نیست فوقش میگن ناراحتی بهت سرویس نمیدیم!

ای کاش میشد شما از بیخ شروع میکردین اساسی شه

لینک به دیدگاه

درود

عطا جان  با عکس های شما و مستندات شما  موافقم  و حتما یه ایرادی هست

ولی قبول کنید تمام سرویساشون اینجوری نیست   512 با 3 مگ دانلود دارم  خدایی درسته  دانلود و همه چیش درسته  یه مدت گوشی رو وصل میکردم دیدم دانلودم رفته بالا

فکر کردم نکنه اینا بخاطر نگرفتن حجم بالا میخوان منو مجبور کنن که پول اضافی بدم  2 روز تست کردم تو پیسی چیزی ندیدم  ولی وقتی گوشی رو تست زدم

دیدم وایبر و یه سری نرم افزارا مثل ....  اینترنت رو میجوند و در تست آخر دقیقا دیدم که اونا تو محاسبه مشکلی ندارند و ایراد از خودم بوده که گوشی رو بدون ابصار به نت وصل میکردم

در کل مخابرات بهتر جوابتون رو میده  تا شرکتهای خصوصی پیگیری کنید انشاءالله مشکل حل بشه

لینک به دیدگاه

به نظرم خوبه که پی‌‌گیری کنی به شرطی که با آدمهای آگاه هم از دید حقوقی و هم از دید فنی مشورت کنی. اگر فقط با احساسات پیش بری به بن‌بست می‌رسی و انگیزه‌ات رو برای موقعیت‌های این‌چنینی از دست خواهی داد.

اگر کار رو درست بی‌آغازی می‌تونه برای موردهای مشابه الهام بخش باشه، چون بقیه‌ی شرکتهای اینترنتی هم دست کمی از مخابرات ندارن. من بارها سرویس دهنده‌ی اینترنت‌م رو تغییر دادم ولی حکایت پناه بردن از مار به افعی بود.

لینک به دیدگاه

با عرض سلام و درود خدمت عزیزان و کاربران گل / امیدوارم همیشه سالم و شاد باشین 

دوستان بنده و حدود 48 نفر از همکاران و دوستان تصمیم گرفتیم از مخابرات شکایت کنیم به دلیل

کم فروشی و عدم تظمین کیفیت و عدم رسیدگی به مشکلات در زمینه اینترنت پرسرعت و چند مورد دیگر که این موارد در بین 

این 48 نفر یکسان و مشابه بوده و البته بنده دارم تلاش میکنم که این تعداد رو افزایش بدم و خوشبختانه در حال افزایش هست و نکته مهم دیگه ای

که لازم به گفتنه میخوام این تعداد شکایات به دست بازرسی کل کشور یا بالاترین مقام سازمان برسه تا شانس پیگیریش بالا باشه ( مثلا 1 درصد ! ) دوستان 

شاید به نظرتون این کار بی خود بااشه و به جایی نرسه ولی خب علی رغم اینکه بنده هم چشمم آب نمیخوره ولی باید از یه جایی شروع کرد و تصمیم دارم به صورت 

سلسله مراتب جلو برم تا اینکه به مشکلات بنده چند تن دیگر رسیدگی بشه / پس در نتیجه هر هزینه و هر دردسری که داشته باشه رو میپذیرم و تا آخرش خواهم رفت و اگر این

شکایات به جایی نرسه رسانه ایش خواهم کرد حالا با هر روشی که باشه /

دوستان و عزیزان منتظر شنیدن نظرات و راهنماییهاتون هستم در مورد بهترین نحوه شکایت از مخابرات 

یک جایی درباره‌ی ضبط کردن صدا نوشته بودی. فکر کنم از دید حقوقی نتونی به این مساله استناد کنی. حتی ممکنه برات دردسر ساز بشه. حتما با وکیل مشورت کن.

لینک به دیدگاه

یک پیجی باید ساخته بشه مثلا تو اف بی یا . . .

دوستان جمع بشن تعداد بالا رفت قطعا باید اعتراض کرد . . .

حتی اگه کسی فکر میکنه فایده هم نداره بالاخره اعتراض شده و میفهمن مردم بــــــــوق نیستند :|

لینک به دیدگاه

بعضیاتون برید خدارشکر کنید نامحدود دارید مخابرات  اینجا سالهاست  سرویس نامحدود رو برداشته 5گیگ میخری به سه چهار روز نمیرسه تموم میشه تازه با وبگردی و بدون دانلود فایلی..و این داستان هر سه چهارو روز تکرار میشه باید دوباره حجم بخری.. . در ضمن تموم برنامه هارو هم گزاشتم تو فایروال نرم افزار BWMeter بخواد نرم افزاری به نت وصل شه و یا اپدیت کنه قبلش هشدار میده

ویرایش شده توسط BlackSound
لینک به دیدگاه

اینترنت ایران که از اول در مقایسه با کشورهای دیگه بلحاظ کیفیت و حتی قیمت میشه گفت... :wacko: ! اما بگمونم واقعا کیفیت اینترنت تو این یکی دوساله افت شدیدی داشته و بنظرم این واسه زیاده خواهی و طمع تو فروش باشه و مثلا تو مختصات کوچیک: پهنای باندی که واسه یه سرعت مشخص جوابگوی 10 کاربر و خط هست بین 15 کاربر و خط تقسیم میکنن و میفروشن و اگه تجربه کرده باشین یه مواقعی حال اینترنتتون بد نیست و البته اکثرا خوب نیست و سرعت دانلود نواسان داره و گاهی تقریبا مرخصه!

در هرحال وقتی یه شرکت خدماتی یا تولیدی که رقیبی نداره خصوصی بشه قطعا کار خراب میشه...

پیگیری این مسئله قطعا بی فایده نیست اما کار از پایه خرابه...موفق باشین.

لینک به دیدگاه

من واقعا موندم شما دوستان چرا اینترنت مخابرات میخرید ؟!

با این که اکثرشما میدونید که این تشکیلات دست چه کسایه  !

من ناچاریی میخرم چون فقط همین شرکت اینترنت منطقه ما میده جالب با تهران 2 ساعت فاصله دارم  :(

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام دوستان

راستش من از اینترنت مخابرات استفاده میکنم

سرعت 2 مگ نامحدود

نرخ دانلودم هم حول و حوش 256KB  هستش که درسته حالا اگر کمه این چیزیه که قبلش بطور مشخص گفتن و ما بناچار پذیرفتیم

بغیر از ایراداتی مثل افت سرعت  اون هم به ندرت ایراد خاصی ندیدم 

تعرفه اش رو هم کاری ندارم که کمه یا زیاده 

چون در کل تعرفه اینترنت در ایران یک چیز کاملا غیر منطقیه و با این هزینه ای که ما میکنیم بدجوری داره سرمون کلاه میره

2 سال هم هست که دارم استفاده میکنم و این رویه همینطور ادامه داشته طی این مدت

قبلش وایمکس مبین نت داشتم 

سرعت و آنتن دهی خوب بود ولی امان از تعرفه هاش که پوست آدمو میکنه

این بود که کوچ کردم به مخابرات

در کل میخواستم بگم شاید شهر یا منطقه ای که بعضی از دوستان هستند زیرساخت های مخابراتیش مشکل داره

البته این تجربه و نظر بنده است و نظرات دوستان هم بنا به تجربیاتی هست که دارن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...