رفتن به مطلب

GTX 970 مشکل حافظه دارد+بیانیه رسمی انویدیا

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود بر شما که وقت میگذارید واطلاعات  من و سایر دوستانو به روز و پربار میکنید.

@};-  @};-  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

همچنین درورد بر کسانی که بیخود این تاپیک رو از روی حرص میکشند بالا!

عقل در سر نباشد جان در عذاب است

لینک به دیدگاه

چرا 970 داشتم بعد یک مدت دوتا بستم بعدشم فروختم اینو خریدم.970 رو با سی پی یوی 9590 هم برای مشتریم بستم باز هم کمی افت فرم نسبت به 4770 داشت

دوست من شما الان میخواین بگین با 980 تی ای بیشتر از 2 تا 970 فریم میگیری.

لینک به دیدگاه

این استدلال ها از کجا میان :دی

Vsync شخصا تو هیچ بازی باهاش مشکل نداشتم و در صورت خاموش بودن فشار بیشتری روی کارت میاد و پارگی تصویر هم پیش میاد.....

اقای درورد هم شما ک عقل دارین این چه طرز صحبت کردنه تاپیک رو یکی از دوستان که 970 داره بالا اورده و کسی اینجا نگفت بشتابید ملت کارت های ای ام دی بخرین و.....

توهم زدن و اوج گرفتن با هم خوب نیست :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بیخیال این تاپیک نشدید هنوز ؟

:|

:-? :-? :-?

تاپیک شده اعلام نظر فقط و تقریبا 6-5 صفحه آخر هم فقط فن بازی و بار اطلاعاتی خیلی پایین...

لینک به دیدگاه

داداش 980تی ای واقعا از دو تا 970 بهتره

اگه به فکر خرید 980تی ای هستین کمی صبر کنین Dx12 تو CF و SLI تاثیر خوبی میزاره

اگه اون موقع فاصله کمتر نشد هر دو کارتتون رو بفروشین 980TI بخرین لذت ببرین

لینک به دیدگاه

در مواردی 2x970 بهتر عمل میکنه و بیشتر فریم میده ولی به دلیل مشکلات درایور و ساپورت نکردن بعضی از گیم ها با SLI یا بهینه نبودن خرید تک کارت 980TI بهتر هست

لینک به دیدگاه

داداش 980تی ای واقعا از دو تا 970 بهتره

اگه به فکر خرید 980تی ای هستین کمی صبر کنین Dx12 تو CF و SLI تاثیر خوبی میزاره

اگه اون موقع فاصله کمتر نشد هر دو کارتتون رو بفروشین 980TI بخرین لذت ببرین

سعید جان من خودم تست گرفتم  دو تا 970 کم کارتی نیست که عزیز من. من تست گرفتم حدودا 15 درصد بیشتر تو بنچمارک جی تی ای فریم داد.اگرم قبول ندارید من حاضرم برای اثبات این موضوع تست بگیرم بزارم همینجا. اگرم بحث خرید باشه اگر بخوام بخرم سراغ 980 تی ای نمیرم صبر میکنم برای معماری پاسکال

ویرایش شده توسط Ralf
لینک به دیدگاه

در مواردی 2x970 بهتر عمل میکنه و بیشتر فریم میده ولی به دلیل مشکلات درایور و ساپورت نکردن بعضی از گیم ها با SLI یا بهینه نبودن خرید تک کارت 980TI بهتر هست

میشه گفت در اکثر موارد بیشتر فریم میده الانم که بازیا میشه گفت همه با اس ال ای بهینه هستن. در مورد خرید تک کارت خب شاید بشه گفت 980 تی ای بهتره ولی 970 اس ال ای قطعا فریم بیشتری میده

لینک به دیدگاه

درود بر Core_i6 و rezagtx که برخلاف بعضی ها سعی میکنن دارندگان 970 رو محکوم کنن و دست بندازن، با دلیل و اطلاعات جواب قانع کننده ای میدن
لینک به دیدگاه

سعید جان من خودم تست گرفتم دو تا 970 کم کارتی نیست که عزیز من. من تست گرفتم حدودا 15 درصد بیشتر تو بنچمارک جی تی ای فریم داد.اگرم قبول ندارید من حاضرم برای اثبات این موضوع تست بگیرم بزارم همینجا. اگرم بحث خرید باشه اگر بخوام بخرم سراغ 980 تی ای نمیرم صبر میکنم برای معماری پاسکال

بهزاد جان

من نگفتم کم کارتیه...شما دارین دو تا 970 رو و منم قبول دارم عالیه

LoL الان بنچمارکارو چک کردم دو تا 970 خیلی جا ها بهتر ظاهر شده بود :دی نمیدونم چرا تو ذهنم این بود ضعیف تره

ولی اینو هم باید در نظر گرفت مینیموم فریم ریت 980ti واقعا بهتره از دو تا 970 هست

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

نه بنده همچین جسارتی نکردم فقط هنوز بهینه نبود با همه بازیهاخرداد بود که فروختمشون.بعدشم آینده نگری کردم که یک دونه 980تی آی بخرم که فردا روز یکی دیگه کنارش بذارم گیمهای 4کی رو قورت بده ولی 970 چهارتاش خنده داره و بی فایدست

لینک به دیدگاه

بهزاد جان

بعضی جا ها دو تا کارت شما بهتره بعضی جا ها 980ti

ک به بازی و درایورم مربوطه اصلا با dx12 شاید ارزش کارتای شما بیشتر از 980ti باشه

من چیز دیگه تو ذهنم بود اینو گفتم

ولی اینو هم باید در نظر گرفت مینیموم فریم ریت 980ti واقعا بهتره از دو تا 970 هست

کسی ک حساس باشه چند فریم کمتر ولی گیمینگ روان تر با

چ 980ti رو ترجیح میده

اینو خوب اومدین.واقعا هنوز چون کاملا بهینه نشدن گیمها براش مینیمومش رو اعصاب بود.

لینک به دیدگاه

درود بر Core_i6 و rezagtx که برخلاف بعضی ها سعی میکنن دارندگان 970 رو محکوم کنن و دست بندازن، با دلیل و اطلاعات جواب قانع کننده ای میدن

به نظرم همه راست میگن ولی هر کسی از دید خودش و یه طرف قضیه ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

سعید جان من خودم تست گرفتم  دو تا 970 کم کارتی نیست که عزیز من. من تست گرفتم حدودا 15 درصد بیشتر تو بنچمارک جی تی ای فریم داد.اگرم قبول ندارید من حاضرم برای اثبات این موضوع تست بگیرم بزارم همینجا. اگرم بحث خرید باشه اگر بخوام بخرم سراغ 980 تی ای نمیرم صبر میکنم برای معماری پاسکال

حالو عشق است یک گرافیک بگیر لذتشو ببر دوباره پاسکال اومد بفروش.مخصوصا که تا پاسکال عرضه بشه و یک کاستوم کولر خوب روش بیاد و یک مدله خوش قیمت مثله تی آی و 970 بیاد تو بازار عید شده چوت اول تایتان هاییی با قیمته خون باباشو میفروشه انویدیا بعد خوباشو رو میکنه.

لینک به دیدگاه

بهزاد جان

بعضی جا ها دو تا کارت شما بهتره بعضی جا ها 980ti

ک به بازی و درایورم مربوطه اصلا با dx12 شاید ارزش کارتای شما بیشتر از 980ti باشه

من چیز دیگه تو ذهنم بود اینو گفتم

کسی ک حساس باشه چند فریم کمتر ولی گیمینگ روان تر با

چ 980ti رو ترجیح میده

از نظر فریم که تو اکثر بازیا بیشتره اگه قبول ندارید من باهاتون تست میکنم. مینیموم فریم هم که من کاملا بازیم روونه نمیدونم مینیموم فریم چه مشکلی داره حتی تو تنظیمات 2k فریم من بین 65-75 تو کل بازی بود افت فریم انچنانی ندیدم که بخوایم بگیم تو مینیموم فریم ضعیفه

لینک به دیدگاه

نه بنده همچین جسارتی نکردم فقط هنوز بهینه نبود با همه بازیهاخرداد بود که فروختمشون.بعدشم آینده نگری کردم که یک دونه 980تی آی بخرم که فردا روز یکی دیگه کنارش بذارم گیمهای 4کی رو قورت بده ولی 970 چهارتاش خنده داره و بی فایدست

خواهش میکنم جسارت چیه.درسته  خرید 980 تی ای اینده نگری تره خب معلومه 2 تاش نسبت به 2 تایه 970 بیشتر فریم میده ولی فک نکنم اینطور که شما میگید گیم های 4 کی رو قورت بده حتی تو ویدیو هایی که من دیدم با تنظیمات normal یا high  تو بازی ها با دو تا 980 تی ای فریم خیلی وقتا زیر 60 میومد که هنوز بهینه نیست فور کی باری بازی.

لینک به دیدگاه

بهزاد جان

LoL الان بنچمارکارو چک کردم دو تا 970 خیلی جا ها بهتر ظاهر شده بود :دی نمیدونم چرا تو ذهنم این بود ضعیف تره

بهزاد گل حق با شما بود

ذهنیت من اشتباه بود پستم رو ویرایش کردم ولی شما قبل ویرایش رو نقل کردین :D

دیگه داریم بحث میکنیم من نگفتم فلان چیزو قبول ندارم...

فریم ریت دو تا 970 بیشتر ولی مینیموم 980TI بهتر

افت فریم رو نمیدونم چجوری بگم ... ولی احساس میشه و تجربه بازی رو از یکنواختی در میاره ....

لینک به دیدگاه

بهزاد گل حق با شما بود

ذهنیت من اشتباه بود پستم رو ویرایش کردم ولی شما قبل ویرایش رو نقل کردین :D

دیگه داریم بحث میکنیم من نگفتم فلان چیزو قبول ندارم...

فریم ریت دو تا 970 بیشتر ولی مینیموم 980TI بهتر

افت فریم رو نمیدونم چجوری بگم ... ولی احساس میشه و تجربه بازی رو از یکنواختی در میاره ....

گلی از خودت سعید جان.این مینیمومو من که با 60 فریم بازی میکنم احساس نمیکنم ولی به نظر اگه بخوام vsync رو اف کنم قطعا فریم میره بالای 100 که اون موقع مینیموم معنی نداره برا من مگر اینکه از 100 بیاد زیر 60 که من تا به حال همچین چیزی ندیدم :D

لینک به دیدگاه

گلی از خودت سعید جان.این مینیمومو من که با 60 فریم بازی میکنم احساس نمیکنم ولی به نظر اگه بخوام vsync رو اف کنم قطعا فریم میره بالای 100 که اون موقع مینیموم معنی نداره برا من مگر اینکه از 100 بیاد زیر 60 که من تا به حال همچین چیزی ندیدم :D

در حق کارتات ظلم کردی :D ... یا مانیتور 144hz بگیر یا 2k و 4k

شما ک قرار نیست با دو تا 970 تو فول اچ دی افت فریم داشته باشین .... حداقل بهزاد جان رزولوشن مجازی رو فعال کنین جی تی ای رو تو 4k تست کنین سوار ماشین بشین در دل طبیعت ناب لوس سانتوس چرخی بزنین (ترجیحا مایکل با خانواده ... چون ترور ادمو از راه به در میکنه :D ) احتمالا افت فریم رو احساس کنین... حرف من اینه (تجربه نکردم و طبق بنچمارم با هم بحث میکنیم ) اینجا شاید 980ti باید ادمو راضی تر کنه چون افت فریم کمتری داره....

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

درود برادر

شما با این کارت خودت بتمن آرخام تست کردی؟؟؟

چطوری بود؟؟!؟

970 من با تنظیمات آخر و گیم ورکس مینیموم ۳۸ مکث ۷۵ میانگینشم ۵۴ فریم بود

ولی با این حال با کلی تیک زدن موقع راننده گی بعضی وقتها که کلا سکته میزنه نمیشه بازی کرد

اما وقتی تکسچر رو حالت low میذارم تیک نمیزنه و کاملا روون و فریم همون قبلیه هست بیشترم نمیشه که بگم جی پیو کم آورد

مشکل تکسچر داره بازی

جدیترین اپدیتشم نصب کردم

کلا این بازی واقعا خیلی رو نِرْوٌ هست ا

ما نمیشه ازشم گذشت خیلی جذاب و گرافیکی هست

لینک به دیدگاه

درود بر شما دوستان عزیز،

قبلا هم کلی بنچمارک 970 گذاشته بودم و توضیحات داده بودم ولی اگر بخواهم کارتونو راحت کرده باشم این ویدئو رو حتما ببینید.

البته اگر انگلیسیتون خوب باشه.

youtube.com/watch?v=v6k55epUBCE

ویرایش شده توسط rezalastbb
لینک به دیدگاه

در حق کارتات ظلم کردی :D ... یا مانیتور 144hz بگیر یا 2k و 4k

شما ک قرار نیست با دو تا 970 تو فول اچ دی افت فریم داشته باشین .... حداقل بهزاد جان رزولوشن مجازی رو فعال کنین جی تی ای رو تو 4k تست کنین سوار ماشین بشین در دل طبیعت ناب لوس سانتوس چرخی بزنین (ترجیحا مایکل با خانواده ... چون ترور ادمو از راه به در میکنه :D ) احتمالا افت فریم رو احساس کنین... حرف من اینه (تجربه نکردم و طبق بنچمارم با هم بحث میکنیم ) اینجا شاید 980ti باید ادمو راضی تر کنه چون افت فریم کمتری داره....

:D والا من 144 هرتز دوس ندارم کیفیت رو ترجیح میدم به مانیتور های پنل تی ان.تو 4k هم تست کردم عزیز با همون رزولوشن مجازی کیفیت تغیری نمیکنه . فور کی هم عالیه حتی فکر میکنم از 980 تی ای هم تو فور کی بهتر باشه هر چند تو فور کی کسی نبود تست بزنه :D.تا اونجایی که یادمه تو فورکی msaa و fxaa خاموش تنظیمات همه در نهایت به جز 2-3 تا که یکی از نهایت کم کرده بودم مثلا وری های رو کردم های 60 فریم ثابت گرفتم . در ضمن من انلاین میزنم خیلی حال میده :D

ویرایش شده توسط Ralf
لینک به دیدگاه

درود برادر

شما با این کارت خودت بتمن آرخام تست کردی؟؟؟

چطوری بود؟؟!؟

970 من با تنظیمات آخر و گیم ورکس مینیموم ۳۸ مکث ۷۵ میانگینشم ۵۴ فریم بود

ولی با این حال با کلی تیک زدن موقع راننده گی بعضی وقتها که کلا سکته میزنه نمیشه بازی کرد

اما وقتی تکسچر رو حالت low میذارم تیک نمیزنه و کاملا روون و فریم همون قبلیه هست بیشترم نمیشه که بگم جی پیو کم آورد

مشکل تکسچر داره بازی

جدیترین اپدیتشم نصب کردم

کلا این بازی واقعا خیلی رو نِرْوٌ هست ا

ما نمیشه ازشم گذشت خیلی جذاب و گرافیکی هست

سلام عزیز نه والا اینو تست نکردم  ولی بتمن ارخام که باید نسبت به بقیه سبک تر باشه اونجور که شنیدم

لینک به دیدگاه

سلام عزیز نه والا اینو تست نکردم  ولی بتمن ارخام که باید نسبت به بقیه سبک تر باشه اونجور که شنیدم

سبکتر ؟؟؟

حتما نصب کن ببین چطوری اجرا میشه؟!!

تنها بازی کلا پر باگ هست همینه رو هیچ سیستمی درست اجرا نمیشه

مشکل بارگذاری تکسچر داره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...