رفتن به مطلب

GTX 970 مشکل حافظه دارد+بیانیه رسمی انویدیا

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

:D والا من 144 هرتز دوس ندارم کیفیت رو ترجیح میدم به مانیتور های پنل تی ان.تو 4k هم تست کردم عزیز با همون رزولوشن مجازی کیفیت تغیری نمیکنه . فور کی هم عالیه حتی فکر میکنم از 980 تی ای هم تو فور کی بهتر باشه هر چند تو فور کی کسی نبود تست بزنه :D.تا اونجایی که یادمه تو فورکی msaa و fxaa خاموش تنظیمات همه در نهایت به جز 2-3 تا که یکی از نهایت کم کرده بودم مثلا وری های رو کردم های 60 فریم ثابت گرفتم . در ضمن من انلاین میزنم خیلی حال میده :D

جدی رو 60 فریم ثابته ؟؟؟؟؟

اگه اره عالیه خوش به حالت هوس کردم منم دو تا 970 یا 2دوتا 290 داشتم

رو همون 2k جی تی ای کارتم 30 فریم حریفه :دی خیلی به نظرم بازی گرافیکش بهتر به نظر میاد تو این رزولوشن

انشالله سال بعد ای ام دی یا انویدیا یه کارت خفن با hbm بدن ... قیمت معقول باشه بخرم برا 4k تنهایی از این رزولوشن لذت نبرین :D

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

جدی رو 60 فریم ثابته ؟؟؟؟؟

اگه اره عالیه خوش به حالت هوس کردم منم دو تا 970 یا 2دوتا 290 داشتم

رو همون 2k جی تی ای کارتم 30 فریم حریفه :دی خیلی به نظرم بازی گرافیکش بهتر به نظر میاد تو این رزولوشن

انشالله سال بعد ای ام دی یا انویدیا یه کارت خفن با hbm بدن ... قیمت معقول باشه بخرم برا 4k تنهایی از این رزولوشن لذت نبرین :D

اره 60 فریم ثابت :D رو 2k با msaa 4x 70 فریم میده. حالا اینا به کنار این جی تی ای رو بخر بیا انلاین بازی کنیم :D خیلی حال میده الان اپدیت جدید داده ماشینای نسبتا قدیمی رو اسپرت میکنی در حد تیم ملی :D

لینک به دیدگاه

سبکتر ؟؟؟

حتما نصب کن ببین چطوری اجرا میشه؟!!

تنها بازی کلا پر باگ هست همینه رو هیچ سیستمی درست اجرا نمیشه

مشکل بارگذاری تکسچر داره

خب پس اگه باگ داره که دیگه ارزش نداره تست کنم  :D

لینک به دیدگاه

اره 60 فریم ثابت :D رو 2k با msaa 4x 70 فریم میده. حالا اینا به کنار این جی تی ای رو بخر بیا انلاین بازی کنیم :D خیلی حال میده الان اپدیت جدید داده ماشینای نسبتا قدیمی رو اسپرت میکنی در حد تیم ملی :D

داداش متاسفانه من دانشجو خوابگاهیم و اونجا هم اینترنت وای فای هست ....خیلی میخواستم بخرم و تخفیف بخوره میخرم...

اینه دیدم فایده خاصی نداره بگیرم چون خیلی کم خونه هستم بتونم بازی کنم ... ولی بتل4 رو چلنجت میکنم :دی

امروز میام خونه بیا بزنیم بر بدن

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

درود بر شما دوستان عزیز،

قبلا هم کلی بنچمارک 970 گذاشته بودم و توضیحات داده بودم ولی اگر بخواهم کارتونو راحت کرده باشم این ویدئو رو حتما ببینید.

البته اگر انگلیسیتون خوب باشه.

youtube.com/watch?v=v6k55epUBCE

شما کارت درسته آقا رضا

لینک به دیدگاه

خسته نباشید کلی بحث کردید ولی من اخر نفهمیدم که 970 بگیرم یا 390؟

مانیتور هم می خوام 1080p بگیرم ولی ips یا tn؟

فقط اینو بگم که به خاطر این دو تا ۲ماه سیستم نگرفتم.

مخصوصاً این مانیتور من بازی رقابتی dota2, cod, و با گرفتن سیستم هم bf و lol رو هم مب خوام بازی کنم بقیه گیم ها رو سینگل بازی می کنم.

الان یک راهنمایی کامل کنید ثواب داره. نرید کامنت جا های دیگر رو بنویسید ها ۲ماه هست کامنت می خونم 8-}

Sent from my D6503 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در ضمن یک جیزه دیگر این amd نرم افزارش با nvida خیلی فرق داره؟

لینک به دیدگاه

خسته نباشید کلی بحث کردید ولی من اخر نفهمیدم که 970 بگیرم یا 390؟

مانیتور هم می خوام 1080p بگیرم ولی ips یا tn؟

فقط اینو بگم که به خاطر این دو تا ۲ماه سیستم نگرفتم.

مخصوصاً این مانیتور من بازی رقابتی dota2, cod, و با گرفتن سیستم هم bf و lol رو هم مب خوام بازی کنم بقیه گیم ها رو سینگل بازی می کنم.

الان یک راهنمایی کامل کنید ثواب داره. نرید کامنت جا های دیگر رو بنویسید ها ۲ماه هست کامنت می خونم 8-}

اینتخاب به خود شما بستگی داره 970 برای 1080 واقعا عالیه و هیچ کمیو کاستی نداره بنظرم شما همون 970 رو بگیرین 390 هم کارت خوبی هست و مشکلی نداره بهترین کار میتونه خرید 970 یا 290x دست دوم باشه و موقعی که سری جدید کارت ها اومد با ضرر کمتر ارتقا بدین

اگر فقط برای گیمینگ میخواین پنل TN با RESPONSE TIME 1MS مناسبه ولی اگر برای بازی و کار های روزانه و فیلم میخواین پنل IPS بهتر و مناسب تره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...