رفتن به مطلب

GTX 970 مشکل حافظه دارد+بیانیه رسمی انویدیا

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

خوب دقیقا به همین دلیل هستش که CF و SLI پیشنهاد میشه، چون اگه شما بخواید هر سال جدیدترین نسل رو بگیرید(کسانی که این کار رو انجام بدن، واقعا کم هستن) باید ضرر خیلی زیادی رو تحمل کنید، در صورتیکه خرید یک کارت به فرض امسال با این قیمت و خرید کارت دیگه در زمانی که نسل بعدی میاد، کار عقلانی تر هستش تا به فکر فروش کارت قدیمی باشیم و کارت نسل جدید رو با افزایش کارکردی در حدود 20 تا 30 درصد داشته باشید...

تازه این رو در نظر بگیرید که خرید یه کارتی مثل 980Ti قیمتی به اندازه 2 کارت 390 خواهد داشت...

نسل بعدی انویدیا که به گفته خود انویدیا قرار نیست غیر از کارتهای تاپش از HBM استفاده کنه و کارتهای رده پایینتر از مموری های کمی با سرعت بالاتر از GDDR5 به دلیل اینکه کارتهای میان رده قیمتشون خیلی بالا در میاد، چه برداشتی میشه کرد؟ کارتهای تاپ بسیار گرون قیمت خواهند بود، حتی به این هم استدلال نکنیم، نسل جدید 16 نانومتری 100 درصد قیمت بالایی خواهد داشت...

تمام بحث من اینه که اصلا برای 4K فعلا بهتره اقدام نکرد و چیزی نخرید، نمیگم امسال بخرید، سال بعد هم بخرید. مگر اینکه به دلایلی 4K حیاتی باشه! که فکر نمیکنم باشه.

دقیقا من هم میدونم که نسل بعدی چون جدیده و اون گپ جهش خیلی بزرگه، قطعا قیمت هم خیلی بالاس. تازه شایعه بوده که این اتفاق برای انویدیا قراره بیفته، حرف هم روی Mid-range بوده مثل سری 960 و 950، تا جایی که میدونم الان 970 با قیمت نزدیک به 300$ جزو High-End ها حساب میشه. پس قرار نیست HBM 2 صرفا فقط توی Titan ها استفاده بشه اگر با این منطق به قضیه نگاه کنیم.

پاسکال که بیاد فقط برای ۴k هست با hbm2

و قیمت خیلی بالا که اصلا در حد توان خرید ما نیست

حداقل یک سال این کارت ها مهمون سیستم ما هستند واگر میخواید از بازیها لذت ببرید یکیرو انتخاب کنید

به هوای پاسکال صبر نکنید

نهایت رزولوشن که ما بازی میکنیم ۲k هست و با scale

Battle field

۴k که بشه بازم ۳۹۰ و ۹۷۰ جوابگو هستن با ۳۰ فریم

پاسکال کلا میاد این مموری ها هستن که قراره متفاوت باشه برای میدرنج و های اند.

در ضمن 30FPS برای یک PC Gamer خیلی کمه، خصوصا تو بازی آنلاین حداقل باید 60 بگیری که بازی رو روون تجربه کنی.

لینک به دیدگاه

کلا بازی ها یک طوری شدن که پایین تر از 60 فریم ازار دهنده هست .

مخصولا من که چشمام حساس هست .

البته مانیتورم هم IPs هست که این رو تشدید میکنه .

970 برای 1080 خوب هست خودم 970 داشتم با مانیتور 1080 والان 980 Ti گرفتم فقط و فقط برای اینکه تنظیمات رو ببرم حداکثر .

در کل به نظرم اشتباه هست روی همون نظیمات مدیوم با 970 بازی کنید  و پولتون رو هدر نکنید فعلا .

970 بهترین گزینه هست .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داستان اینجا سر دراز دارد و من این اولین پستم در این مقاله است - چه میکنید اینجا اخوی ها؟

لینک به دیدگاه

داستان اینجا سر دراز دارد و من این اولین پستم در این مقاله است - چه میکنید اینجا اخوی ها؟

بحث علمی مهندسی، نظر کارشناسی شما رو هم بدونیم هم الحمدلله :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سر چی است بحث هنوز گیرهمون 3.5+500مگ رم است !؟چیزی است بفرمایید اگر من هم بلدم  شرکت کنم.

لینک به دیدگاه

بله میدونم این مورد رو.

ولی باز هم میگم، با توجه به پیشرفت شگرف نسل بعدی، خرید کارت گرافیک چه تکی و چه چندتایی اصلا به صرفه نیست! امسال فرضا 650$ دلار بدی یه سیستم ببندی که زور بزنه توی بازی های 4K ، سال بعد همون پول رو بدی و بخاطر جهش کارایی بتونی کارایی بالاتر با مصرف کمتر داشته باشی.

390 کم مصرفی نداره تو حالت CF ...گرماش هم که جای خود دارد.

به نظر من هم هنوز برای 4کی گرافیک خریدن زوده باید تا اردیبهشت صبر کرد تا نسل جدید و خوش قیمت بیان رو کار همین 980تی آی هم به نظر من میشه گفت بهترین گرافیک تو فول اچ دی هست مثله بعضی ها نمیام آپشن هامو خاموش کنم رزولو بالا ببرم که بگم دارم 4کی بازی میکنم.به نظر من دیتیل مهمتر از رزولویشنه.مثلا لردآف فالن هم اگه بخواد فول آپشن بذاری تو فول اچ دی 4گیگ ویدعو مموری کم میاد چه برسه فرکی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من هم هنوز برای 4کی گرافیک خریدن زوده باید تا اردیبهشت صبر کرد تا نسل جدید و خوش قیمت بیان رو کار همین 980تی آی هم به نظر من میشه گفت بهترین گرافیک تو فول اچ دی هست مثله بعضی ها نمیام آپشن هامو خاموش کنم رزولو بالا ببرم که بگم دارم 4کی بازی میکنم.به نظر من دیتیل مهمتر از رزولویشنه.مثلا لردآف فالن هم اگه بخواد فول آپشن بذاری تو فول اچ دی 4گیگ ویدعو مموری کم میاد چه برسه فرکی

عزیز حرف شما از پایه اشتباه هستش...

رزولوشن بالاتر یعنی جزئیات بیشتر، درضمن بعضی از آپشن ها؟ من فقط نظرم روی AA هستش، تا حالا ندیدم کسی رو که بگه با AA و UHD بازی رو اجرا میکنه، در حقیقت کار AA همون افزایش جزئیات بر اساس بالا بردن رزولوشن تکسچرها هستش...

بطور کل بنده رزولوشن QHD رو به وضوح میتونم با کیفیت تر از 8X MSAA ببینم...

عکس هم نمیتونم بزارم به اون شکل، چون حجم عکسها با رزولوشن بالا بیشتر از 10 مگ میشه که اکثر جاهایی هم که آپلود میکنی، کیفیتشون رو پایین میاره...

در مورد بازی مثل فالن هم احتمالا یه مشکلی از کرک یا درایور هستش، برای کارت AMD تو حالت UHD هم به زور 2.7 گیگ مموری استفاده میکنه و در رزولوشن FullHD با بالا بردن تمام جزئیات در آخرین حد ممکن 2 گیگ مموری بیشتر استفاده نمیکنه، ولی برای کارت انویدیا در حالت FullHD در حدود 3.7 گیگ مموری استفاده میکنه...

تمام بحث من اینه که اصلا برای 4K فعلا بهتره اقدام نکرد و چیزی نخرید، نمیگم امسال بخرید، سال بعد هم بخرید. مگر اینکه به دلایلی 4K حیاتی باشه! که فکر نمیکنم باشه.

دقیقا من هم میدونم که نسل بعدی چون جدیده و اون گپ جهش خیلی بزرگه، قطعا قیمت هم خیلی بالاس. تازه شایعه بوده که این اتفاق برای انویدیا قراره بیفته، حرف هم روی Mid-range بوده مثل سری 960 و 950، تا جایی که میدونم الان 970 با قیمت نزدیک به 300$ جزو High-End ها حساب میشه. پس قرار نیست HBM 2 صرفا فقط توی Titan ها استفاده بشه اگر با این منطق به قضیه نگاه کنیم.

خوب نظر هر کسی یه شکل هستش، با این حساب که شما میگی فکر میکنم حتی یه کارت 960 یا 380 هم کافی باشه برای 1080P، ولی خود بنده بازی هارو معمولا QHD اجرا میکنم که هم جزئیات و گرافیک بالاتری داره نسبت به 8X MSAA، و هم فریم خیلی بهتری میده که مهمترین قضیه این هستش که بازی رو با کیفیت بهتر و فریم بهتری اجرا میشه کرد، اگه قدرت پردازش بالاتر بود به فکر UHD هم میشد بود...

نمونش AC Unity و Middle Earth و Dragon Age Inquisition و ... بودن...

درضمن 970 درسته حسابی حداقل 330 دولار قیمت داره...جدیدا مثل اینکه افت قیمت داشتن، 1 ماه پیش قیمتی در حدود 370-360 دولار داشتن، فکر میکنم دلیلش رقابتی هستش که انویدیا با 390 میخواد بکنه...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

من که حسابی با مموری کارتم مشکل دارم. 

shadow of mordor میزنم میندازه یبرون میگه low video memory  میرم Gta باز ناز میاره 

امیدی به بازی های جدید با 970 ندارم .در حد همین نرم افزارهایی که باهاش کار میکنمه  :D   (البته تا انتظارت چی باشه)

-----------------

اینارو ولش کن آقای tabitha  سرعت نت شما رو عشق است .  :( 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

shadow of mordor میزنم میندازه یبرون میگه low video memory  میرم Gta باز ناز میاره 

امیدی به بازی های جدید با 970 ندارم .در حد همین نرم افزارهایی که باهاش کار میکنمه  :D   (البته تا انتظارت چی باشه)

-----------------

:( :(

واسه بنده نیست!!!!

یکی از آشناها این رو فرستاد واسم تا کمی به حال خودم و ایرانی جماعت بگریم...

لینک به دیدگاه

-----------------

درود برادر برای کمبود حافظه گرافیک هیچوقت نمیدازه بیرون یا خطا بده

فقط تیک تیک میزنه و با کلی لگ اجرا میشه

اون ارور مربوط به رم سیستمتون شک نکن

من با ۹۷۰ چنین مشکلی ندارم حتی ۶ گیگ اجرا کردم مشکلی نداشت فقط تیک تیک و لگ داشت

لینک به دیدگاه

سر چی است بحث هنوز گیرهمون 3.5+500مگ رم است !؟چیزی است بفرمایید اگر من هم بلدم  شرکت کنم.

بحث سر کارا بودن 8 گیگ برای 390 هست، توی 4K و در کل کارایی/قیمت کارت گرافیک های فعلی تو حالات SLI/CF یا تکی برای 4K.

من میگم که حتی اگر بخوایم CF برای 4K استفاده کنیم، نسبت به مصرف، حرارت و قیمتی که داره اصلا به صرفه نیست نسبت به چیزی که نسل بعدی nVidia و AMD قولشو دادن. کلا گرافیک های فعلی برای 4K مناسب نیستن. فقط GTX 980 Ti در حالت SLI (و Fury X با حافظه 8 گیگ در حالت CF اگر باشه) مناسبن که قیمتشون خیلی خیلی زیاد میشه. توان مصرفی بالایی هم دارن. یکی که Fury X رو کراس کرده بود، گفت دو تا رادیاتورش مث بخاری هستن و اتاق رو به طور محسوسی گرم میکنن.

خوب نظر هر کسی یه شکل هستش، با این حساب که شما میگی فکر میکنم حتی یه کارت 960 یا 380 هم کافی باشه برای 1080P، ولی خود بنده بازی هارو معمولا QHD اجرا میکنم که هم جزئیات و گرافیک بالاتری داره نسبت به 8X MSAA، و هم فریم خیلی بهتری میده که مهمترین قضیه این هستش که بازی رو با کیفیت بهتر و فریم بهتری اجرا میشه کرد، اگه قدرت پردازش بالاتر بود به فکر UHD هم میشد بود...

درضمن 970 درسته حسابی حداقل 330 دولار قیمت داره...جدیدا مثل اینکه افت قیمت داشتن، 1 ماه پیش قیمتی در حدود 370-360 دولار داشتن، فکر میکنم دلیلش رقابتی هستش که انویدیا با 390 میخواد بکنه...

البته همونطور که گفتید هر کسی نظر خاص خودشو داره، یکی صرفا به فکر کیفیته ولی یکی به فکر کارایی و یکی یه نسبت از هر دو. قطعا هر کسی هر چقدر پول بده آش میخوره ولی حالا دو قابلمه آش متوسط بخوره یا یه قابلمه آش عالی :دی

این موضوع بیشتر تو بازی های آنلاین دیده میشه، نمیدونم شما بازی میکنید یا نه ولی بعضی ها برای گرفتن حداکثر کارایی حتی رزلوشن HD رو هم فراموش نمیکنن با کمترین تنظیمات گرافیکی.

انویدیا تو پس زمینه همون موقع عرضه Fury اومد قیمت رفرنس ها رو آورد پایین به 320 دلار فکر کنم ولی کاستوم ها هنوز همون قیمت های قبلی هستن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بحث سر کارا بودن 8 گیگ برای 390 هست، توی 4K و در کل کارایی/قیمت کارت گرافیک های فعلی تو حالات SLI/CF یا تکی برای 4K.

من میگم که حتی اگر بخوایم CF برای 4K استفاده کنیم، نسبت به مصرف، حرارت و قیمتی که داره اصلا به صرفه نیست نسبت به چیزی که نسل بعدی nVidia و AMD قولشو دادن. کلا گرافیک های فعلی برای 4K مناسب نیستن. فقط GTX 980 Ti در حالت SLI (و Fury X با حافظه 8 گیگ در حالت CF اگر باشه) مناسبن که قیمتشون خیلی خیلی زیاد میشه. توان مصرفی بالایی هم دارن. یکی که Fury X رو کراس کرده بود، گفت دو تا رادیاتورش مث بخاری هستن و اتاق رو به طور محسوسی گرم میکنن.

البته همونطور که گفتید هر کسی نظر خاص خودشو داره، یکی صرفا به فکر کیفیته ولی یکی به فکر کارایی و یکی یه نسبت از هر دو. قطعا هر کسی هر چقدر پول بده آش میخوره ولی حالا دو قابلمه آش متوسط بخوره یا یه قابلمه آش عالی :دی

این موضوع بیشتر تو بازی های آنلاین دیده میشه، نمیدونم شما بازی میکنید یا نه ولی بعضی ها برای گرفتن حداکثر کارایی حتی رزلوشن HD رو هم فراموش نمیکنن با کمترین تنظیمات گرافیکی.

انویدیا تو پس زمینه همون موقع عرضه Fury اومد قیمت رفرنس ها رو آورد پایین به 320 دلار فکر کنم ولی کاستوم ها هنوز همون قیمت های قبلی هستن.

بنده هر دو کارت رو گرفتم که تفاوت رو روشون بتونم خودم به شخصه بفهمم، ولی بیشتر به فکر هایبرید کراسفایر هستم، شاید دوستان فعلا براشون غیر قابل قبول باشه، ولی AMD و مایکروسافت خیلی قول ها در مورد مالتی GPU دادن که باید تا اومدن اولین بازی DX12 صبر کرد...

احتملا Deus Ex خیلی از سوالات رو جواب میده...

اون موقع میتونم با اطمینان بگم که کدوم بهتر میتونه باشه و آیا SLI یا CF یا هایبرید جواب میده یا نه...

لینک به دیدگاه

با توجه به پست های اخیر پس من حتما کارت اشتباهی خریدم. چون تمام تنظیماتم در بازی های اخیر ترکیب high و ultra است در 1080p و اغلب صحنه ها 60fps. 

970 همچنان عالیه در 1080p. 

برای 2k هم قابل استفاده است. به شرطی که فریم رو بوسیله ی Afterburner قفل کنم روی حداکثر 40-45. چون چشم سریع عادت میکنه اگه فریم ریت باثبات باشه و تند تند بالا پایین نره.

لینک به دیدگاه

عزیز حرف شما از پایه اشتباه هستش...

رزولوشن بالاتر یعنی جزئیات بیشتر، درضمن بعضی از آپشن ها؟ من فقط نظرم روی AA هستش، تا حالا ندیدم کسی رو که بگه با AA و UHD بازی رو اجرا میکنه، در حقیقت کار AA همون افزایش جزئیات بر اساس بالا بردن رزولوشن تکسچرها هستش...

بطور کل بنده رزولوشن QHD رو به وضوح میتونم با کیفیت تر از 8X MSAA ببینم...

عکس هم نمیتونم بزارم به اون شکل، چون حجم عکسها با رزولوشن بالا بیشتر از 10 مگ میشه که اکثر جاهایی هم که آپلود میکنی، کیفیتشون رو پایین میاره...

در مورد بازی مثل فالن هم احتمالا یه مشکلی از کرک یا درایور هستش، برای کارت AMD تو حالت UHD هم به زور 2.7 گیگ مموری استفاده میکنه و در رزولوشن FullHD با بالا بردن تمام جزئیات در آخرین حد ممکن 2 گیگ مموری بیشتر استفاده نمیکنه، ولی برای کارت انویدیا در حالت FullHD در حدود 3.7 گیگ مموری استفاده میکنه...

شما معلومه لردآف فالن رو بازی نکردید که همینطور یک چیزی میپرونید من فول تنظیمات از عکسه گرافیکه قبلیم 970 دارم که هم مموریش کم اومده بودهم فرمش پایین اومده بود خواستید بذارم؟

ویرایش شده توسط gtx taitan II
لینک به دیدگاه

دوستان ما همه با هم دوست هستیم و اینجا انجمن هست برای بحث های علمی و گفتن نظرات و تجربیات خود نه مخالفت با هم دیگه

والله چیزی که من میبینم بحث علمی نیست یه نفر یه پست میذاره یه نفر میاد با نقل قول پست مخالفت خودشو نشون میده

موضوع تایپیک که مشخصه اما بحث رفت یه جای دیگه

هر کسی یه چیزی دیدهدو یا شنیده و یا فکر میکنه بلده میاد اینجا میگه این چیزی که من میگم درسته یه نفرم که کلا همه چیو ول میکنه فقط میگنه nvida خوبه amd خوب نیست یا بلعکس به قول شما فن بازی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما معلومه لردآف فالن رو بازی نکردید که همینطور یک چیزی میپرونید من فول تنظیمات از عکسه گرافیکه قبلیم 970 دارم که هم مموریش کم اومده بودهم فرمش پایین اومده بود خواستید بذارم؟

شما بهتر هستش که حرف زدن یاد بگیرید:

اسکرین با کارت 970 در نهایت تنظیمات و رزولوشن FHD:

post-10788-0-79270300-1445284096_thumb.jpg

اسکرین با کارت 290X در رزولوشن UHD:

post-10788-0-50481300-1445284209_thumb.jpg

اسکرین ها هم مشخص هستش که چه تاریخی گرفته شدن، بازی رو فعلا ندارم که بخوام اسکرین بگیرم...

لازم به ذکر نیست که اسکرین اول با سیستم دوم گرفته شده و اسکرین دوم با سیستم اول بدون AA گرفته شده...

با توجه به پست های اخیر پس من حتما کارت اشتباهی خریدم. چون تمام تنظیماتم در بازی های اخیر ترکیب high و ultra است در 1080p و اغلب صحنه ها 60fps. 

970 همچنان عالیه در 1080p. 

برای 2k هم قابل استفاده است. به شرطی که فریم رو بوسیله ی Afterburner قفل کنم روی حداکثر 40-45. چون چشم سریع عادت میکنه اگه فریم ریت باثبات باشه و تند تند بالا پایین نره.

عزیز مگه شما چه کارتی گرفتید؟

منچستری جماعت اشتباه نمیکنه!!!! :cool:  :D

باید بگم که حرفای بعضی از دوستان خنده دار هستش که میگن 970 رو بفروشید و کارتی مثل 390 یا 390X بگیرید، من از شما میپرسم؟ مگه شما چقدر افزایش پرفورمنس خواهید داشت با عوض کردن انجام این کار؟ از نظر من حتی خرید یک 980 غیر رفرنس که قدرت اورکلاک خیلی خوبی هم داشته باشه، هم ارزش نداره به جای 970 یا 390...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بیخیال این تاپیک نشدید هنوز ؟

:|

بهتر از:

(:|  (:|  (:|  |-)  |-)  |-)

لینک به دیدگاه

بهتر از:

(:| (:| (:| |-) |-) |-)

یعنی توی عمرم به این خوبی قانع نشده بودم:دی خخخخ

دوستان چند ماه دیگه این کارت اسمشو نبر با ورود پاسکال میره قاطی باقالی ها:دی

زیاد خودتون رو اذیت نکنید، دوستی ها بیشتر از این حرفا می ارزه:دی

کامراوا باشید.

لینک به دیدگاه

این تاپیک رو قفل کنید بعضیا که دستشون به این کارت نمیرسه دارند گند قضیه رو درمیارند

اصلا تو خوبی و کارت گرافیکت!

لینک به دیدگاه

نمی دونم چرا ما ایرانی ها همیشه میخایم ثابت کنیم اون وسیله ای که داریم (حالا هرچی) بهترین هست.حالا به هر وسیله ای که شده.

لینک به دیدگاه

نمی دونم چرا ما ایرانی ها همیشه میخایم ثابت کنیم اون وسیله ای که داریم (حالا هرچی) بهترین هست.حالا به هر وسیله ای که شده.

فکر کنم من و همه بدونن چرا!!!

چون زورشون میاد قبول کنند که چیزی چند صد اوشلوق خریدند اونی نیست که بهشون گفتند و بهشون با دروغ و فریب فروختند :دی خخخخخ

برای همین قاطی میکنند و خودشونو میزنند به کوچه علی چپ، راست، بالا، پایین :دی خخخخخ

حالا متوجه شدی دوست عزیزم.

ویرایش شده توسط اشک سیاه
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تاپیک بسته بشه بهتره  ولی یک چیز هم هست: 970 با 1 گیگ رم هم کارت با ارزشی است و 4 گیگ رم داره و هر کسی بخواد به من ثابت کنه این موضوع رو که کارت 4 گیگ رم نداره با دو تا اسکرین شات حسابی شرمنده اش میکنم!  اقایون  هرکسی دوست داره کارت انویدیا میگیره هرکس هم نخواد کارت  AMD . دیگه این بحث های  غیر علمی  چیه؟

دیگه  اینجورکه یک عده مثل این آقای بالایی  که منفی  دادم، بخوام شلوغ کنن هی بنویسن خخخخخخ انگار خلط گلو دارن خالی میکنن !آدم شک می کنه همون قضیه گربه باشه!!  برادران 970 پرفروش ترین کارت این چند سال اخیر در بازار ما شد به خاطر یک چیز ! نمودار ارزش به کارایی عالی داشت،  لطفا قضیه رو کش ندید که بیشتر  مشکوک میشیم به گربه سیاه!

هرکسی خریده مبارکش باشه و اصلا به این حرف ها گوش نده ، این بحث ها سازنده نیستند و شما بهترین کارت توی رنج قیمیت خودش خریدید و ضمنا با این دراپ قیمت  بسیار هم عالی تر هم شده است-کسی سئوالی بحثی براش پیش امد پ خ در خدمتم هستم فکر میکنم بچه های مدیریت این تاپیک رو قفل کنن بهتره چون یک عده خیلی کینه توزانه با این قضیه برخورد میکنن و درست نیست

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

اصلا 1 مگ رم داشته باشه . وقتی از همه کارتهای هم رده خودش بهتر یا مساوی فریم میده دیگه چه فرقی میکنه . این فن های amd یه چیزیشون میشه خداییش .

لینک به دیدگاه

شما بهتر هستش که حرف زدن یاد بگیرید:

اسکرین با کارت 970 در نهایت تنظیمات و رزولوشن FHD:

attachicon.gifLordsOfTheFallen_2015_07_30_21_29_06_47723-14-53.JPG

اسکرین با کارت 290X در رزولوشن UHD:

attachicon.gifLordsOfTheFallen_2015_09_12_00_33_26_01823-15-34.JPG

اسکرین ها هم مشخص هستش که چه تاریخی گرفته شدن، بازی رو فعلا ندارم که بخوام اسکرین بگیرم...

لازم به ذکر نیست که اسکرین اول با سیستم دوم گرفته شده و اسکرین دوم با سیستم اول بدون AA گرفته شده...

عزیز مگه شما چه کارتی گرفتید؟

منچستری جماعت اشتباه نمیکنه!!!! :cool:  :D

باید بگم که حرفای بعضی از دوستان خنده دار هستش که میگن 970 رو بفروشید و کارتی مثل 390 یا 390X بگیرید، من از شما میپرسم؟ مگه شما چقدر افزایش پرفورمنس خواهید داشت با عوض کردن انجام این کار؟ از نظر من حتی خرید یک 980 غیر رفرنس که قدرت اورکلاک خیلی خوبی هم داشته باشه، هم ارزش نداره به جای 970 یا 390...

دوست عزیز خود بازی این مقدار ویدئو مموری  رو مشخص کرده. واقعا هم یک دونه 970 فرمش میومد زیر 50 وقتی شلوغ میشد ولی وقتی sli کردم عالی شد بعد دوباره 4کی کردم با همون تنظیمات باز فرم زیر 60 اومد

a2sv_lord.jpg

ویرایش شده توسط gtx taitan II
لینک به دیدگاه

تاپیک بسته بشه بهتره  ولی یک چیز هم هست: 970 با 1 گیگ رم هم کارت با ارزشی است و 4 گیگ رم داره و هر کسی بخواد به من ثابت کنه این موضوع رو که کارت 4 گیگ رم نداره با دو تا اسکرین شات حسابی شرمنده اش میکنم!  اقایون  هرکسی دوست داره کارت انویدیا میگیره هرکس هم نخواد کارت  AMD . دیگه این بحث های  غیر علمی  چیه؟

دیگه  اینجورکه یک عده مثل این آقای بالایی  که منفی  دادم، بخوام شلوغ کنن هی بنویسن خخخخخخ انگار خلط گلو دارن خالی میکنن !آدم شک می کنه همون قضیه گربه باشه!!  برادران 970 پرفروش ترین کارت این چند سال اخیر در بازار ما شد به خاطر یک چیز ! نمودار ارزش به کارایی عالی داشت،  لطفا قضیه رو کش ندید که بیشتر  مشکوک میشیم به گربه سیاه!

هرکسی خریده مبارکش باشه و اصلا به این حرف ها گوش نده ، این بحث ها سازنده نیستند و شما بهترین کارت توی رنج قیمیت خودش خریدید و ضمنا با این دراپ قیمت  بسیار هم عالی تر هم شده است-کسی سئوالی بحثی براش پیش امد پ خ در خدمتم هستم فکر میکنم بچه های مدیریت این تاپیک رو قفل کنن بهتره چون یک عده خیلی کینه توزانه با این قضیه برخورد میکنن و درست نیست

واقعا 970 بهترین گرافیکه عمرم بود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...