رفتن به مطلب

خداحافظی

Poorya_Lion
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

اگه می شد توی اینجا می موندید

اگه کار و زندگی دارید روزی یکبار یا مثلا هفته ای ۱ بار می موندید

بازم ....

سلامت باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با این حرفتون موافقم که چرا یوزرها تو ایران با هم تو یه تیم متحد نمیشن و با هم کاری رو انجام نمیدن 

ما افراد واقعا خوبی داریم که هر کدوم تو یه ضمینه از سخت افزار اطلاعات کلیدی دارن و ( شاید چند سال از عمرشون رو گزاشتن تا به اون اطلاعات دست پیدا کردن ) 

حالا اگر این افراد تو یه مجموعه دور هم جمع شن چی میشه 

یادش به خیر 

من زمان کارت های سری 8000 از کامپیوتر چیزی نمیفهمیدم 

تو سری 9000 بود که با کامپیوتر آشنا شدم 

اون زمان یه شرکت کارت 9800GX2  رو از برند الایت گروپ آورده بود که 2 تا کارت با واتر خنک میشدن 

ECS-Launches-GeForce-9800-GTX-Hydra-Pack

اون زمان جز عکسش چیزه دیگه ای نتونستم ازش ببینم 

اولین کارت نسبتا حرفه ای که گرفتم 6950TF III  بود که شاید باورتون نشه تا اون زمان کارت گرافیک نداشتم و این کارت رو که تو دستم گرفتم قلبم داشت از سینم میزد بیرون 

یه حس عجیب 

قابل وصف نیست  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:

امیدوارم که هر چه سریع تر اوضاع مالی خوب شه بتونید کمی به عشق و حال زندگی بپردازید و یه آموزش دور همی دیگه بزارید 

@};-

ویرایش شده توسط atisoc0936
لینک به دیدگاه

سلام عزیز

شما در اصل خداحافظی نکردی

میری اروپا واسه گرفتن مدرک A مربی گری..

عرصه رو واسه جوون ها باز گذاشتی..

خالی از شوخی خداحافظی معنایی نداره چون یه روزی بازم همو می بینیم

تنها ارزوی من برای همه و از جمله شما خوشبختی و عاقبت بخیری هستش

دلت تا ابد خالی ز غم... :) @};-

ویرایش شده توسط creative s750
لینک به دیدگاه

موفق باشی دوست عزیز 

بازم در فرم حضور داشته باشید به صورت افتخاری باعث خوشحالی ما هست

مهم حضور شما هست

باتشکر ازشما  @};-

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام استاد بزرگ پوریا جان 

تنها کلمه ای که میتونم در مورد پوریا جان گل و عزیز بگم اینه که خیلی انسان گل و با مرامی هست . 

خیلی دوستت دارم پوریا جان و خیلی ناراحت شدم ولی امیدوارم باز هم برگردی و دور هم باشیم . 

دوستت دارم هر جا که هستی ارزوی موفقیت دارم . 

@};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

درود پوریا جان

من چیزی نمیتونم بگم جز اینکه ما همگی همیشه به یادتیم و به یادت خواهیم بود و افتخاراتی که کسب کرده ای رو هرگز از یاد نخواهیم برد ...

مطالبت سرشار از نکته های آموزنده بوده و هست ...انشاالله که در تمامی زمینه های فعالیتت چه در کار و چه در زندگی و چه در زمینه های گوناگون دیگر موفق و مؤید باشی ...

ولی دیگه سعی کن به ما سر بزنی چون هنوز هم به کمک ها و مشاوره های ارزشمندت چه ما و چه کسانیکه در آینده ای نه چندان دور به این سایت ملحق خواهند شد نیاز داریم ...

یا علی و خدا به همراه خودت و خانوادت ... :x  :x  :x  :x  :x  :-S :-S :-S :-S :-S :-S :-S :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying:

لینک به دیدگاه

درود بر دوست قدیمی و گرامی

پوریاجان از اینکه شاهد پیشرفت شما طی این سالها به لطف تلاش خاصی که داشتید بودم خیلی خوشحالم و مطمعنم روزهای خیلی بهتری هم در انتظارتون هست.متاسفانه به دلیل بعد مسافت چند بار بیشتر قسمت نشد که حضورا دیدار داشته باشیم اما با شناختی که از خودم دارم و تشخیص خوبی که از عمق رفاقتها دارم میدونم که شما به این راحتی نباید با فروم لیون خداحافظی کنید.مشکلات زندگی شخصی و کار و.. برای هر یک از ماها تا حدی وجود داره طوریکه شاید خیلی وقتها با وجود داشتن ظاهری راحت مشکلاتی همرامون باشه.به هر حال امیدوارم که هر جا هستی تن سالم و دل شاد داشته باشی که این بزرگترین نعمت خداست و هفته ای یکبار هم شده با وجود کمبود وقت و..به محیط دوستانه فروم که حتما از روزای قدیم خاطرات خوبی در لیون داشتیم سر بزنید.پیروز باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...