رفتن به مطلب

مشکل امتیاز مثبت

ali2000
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام
دوستان بنده دیشب به چند نفر که به بنده کمک کرده بودند تا جایی که سیستم اجازه میداد امتیاز دادم، اما امروز هنوز هیچ امتیازی نداده ام ولی مینویسه (تعداد نظر مثبتی که شما می توانید بدهید برای امروز به پایان رسیده است )
کلا قانون محدودیت امتیاز مثبت چیه؟
با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام اقا علی عزیز @};-

دیروز اولین روزی بود که میتونستی امتیاز بدی ؟؟؟

اگه دیشب اولین روزی بوده که میتونستی امتیاز به کسی بدی یه خورده توضیح لازمه ...

اینه که مثلا دیشب شما ساعت 10 اولین امتیاز فرومیتونو به کسی دادید پس از همون ساعت یه روز شما در نظر گرفته میشه ...

یعنی امشب ساعت 10 دوباره شما میتونید به هر کسی که دلتون بخواد امتیاز بدید منم دقیقا همین مشکل رو داشتم

امیدوارم منظورتون همین بوده باشه  :x

ویرایش شده توسط bi5tvxq
لینک به دیدگاه

سلام اقا علی عزیز @};-

سلام @};-

نه دوست عزیز

بعد از 50 پست اجازه ی امتیاز دادن پیدا میکنیم

الان 125 پست دارم و چندین روزه که میتونم امتیاز بدم

لینک به دیدگاه

عاقا بیا برای تست یه امتیاز به من بده ببینیم درست شده یا نه

(:

لینک به دیدگاه

سلام @};-

نه دوست عزیز

بعد از 50 پست اجازه ی امتیاز دادن پیدا میکنیم

الان 125 پست دارم و چندین روزه که میتونم امتیاز بدم

خو شما امروز رو بیخیال امتیاز دادن شو فردا امتحان کن اگه مشکل کماکان وجود داشت به مدیریت اطلاع بده

ویرایش شده توسط bi5tvxq
لینک به دیدگاه

(:

باور کن همین الان زدم نشد ، شانس نداری دیگه به من ربطی نداره :D

لینک به دیدگاه

خو شما امروز رو بیخیال امتیاز دادن شو فردا امتحان کن اگه مشکل کماکان وجود داشت به مدیریت اطلاع بده

مشکلی نیست اما لااقل میخوام قوانینش را بدونم

لینکی ندارید که دربارش نوشته باشه؟

لینک به دیدگاه

داداش شما فک کنم روزی 10 تا بیشتر نمیتونی امتیاز بدی.

قانوشش برا همه همینه

لینک به دیدگاه

قانوشش برا همه همینه

خوب اگه فقط همین یه قانونا داره منتظر میمونم تا فردا ببینم میتونم امتیاز بدم یا نه ، هرچند همین امروز هم با توجه به اینکه هنوز هیچ امتیازی نداده ام بی دلیل نمیتونم امتیاز بدم.

حالا که من نمیتونم به هیچکدومتون امتیاز بدم خوب لااقل شما به من امتیاز بدین، ثواب داره ها :D

لینک به دیدگاه

منم اشتباهی زدم شد  =))  =))

magnum یه مثبت بهم بدهکاری  :D  =))

لینک به دیدگاه

مشکلی نیست اما لااقل میخوام قوانینش را بدونم

لینکی ندارید که دربارش نوشته باشه؟

نه قانونی که نیست که نوشته باشن بشه دیدش

فک کنم سهمیمون روزی 15 مثبت  و 10 منفی باشه یا 10 مثبت و 10 منفی 

مدیران بزرگ فروم بیاین جواب بدید 

لینک به دیدگاه

درود دوستای گلم

امتیاز مثبت روزی 20 تا تنظیم شده در 24 ساعت و منفی 10 تا تنظیم شده و اینها به دلیل استفاده بهینه از امتیازات منفی و مثبت هستش

مشکلتون اگر تا فردا حل نشد بفرمایید تا دقیق بررسی کنیم

لینک به دیدگاه

درود دوستای گلم

امتیاز مثبت روزی 20 تا تنظیم شده در 24 ساعت و منفی 10 تا تنظیم شده و اینها به دلیل استفاده بهینه از امتیازات منفی و مثبت هستش

خیلی ممنون از پاسخ گوییتون

اگه امکان داره همین امروز چک کنید چون من امروز که هیچ امتیازی نداده ام و حتی دیروز هم دقیقا 10 امتیاز مثبت داده ام که کمتر از اون محدودیت 20 تایی هست

با تشکر

لینک به دیدگاه

ولی شما شانس داشتی + @};-

+ بگیر که اومد :D

لینک به دیدگاه

به به چه تاپیک پر باری شده ، پر از محبت :x @};- @};-

خوبه هر چند وقت یه بار یه تاپیک گل ریزون راه بندازیم ، همه به هم مثبت بدن حال کنن :D

لینک به دیدگاه

درود دوستای گلم

خیلی ممنون از پاسخ گوییتون

اگه امکان داره همین امروز چک کنید چون من امروز که هیچ امتیازی نداده ام و حتی دیروز هم دقیقا 10 امتیاز مثبت داده ام که کمتر از اون محدودیت 20 تایی هست

با تشکر

سلام

توی 24 ساعت،10تا امتیاز مثبت میشه داد ولی منفی رو نمیدونم چون ازش استفاده نمیکنم.

لینک به دیدگاه

به به چه تاپیک پر باری شده ، پر از محبت :x @};- @};-

خوبه هر چند وقت یه بار یه تاپیک گل ریزون راه بندازیم ، همه به هم مثبت بدن حال کنن :D

منم مثبتم قبلا غیر فعال بود.

الان امتحانی زدم دیدم  درست  شده واست  مثبت  رفت :D  @};-

ویرایش شده توسط peto
لینک به دیدگاه

نه قانونی که نیست که نوشته باشن بشه دیدش

فک کنم سهمیمون روزی 15 مثبت  و 10 منفی باشه یا 10 مثبت و 10 منفی 

مدیران بزرگ فروم بیاین جواب بدید 

سلام

توی 24 ساعت،10تا امتیاز مثبت میشه داد ولی منفی رو نمیدونم چون ازش استفاده نمیکنم.

منم مثبتم قبلا غیر فعال بود.

الان امتحانی زدم دیدم  درست  شده واست  مثبت  رفت :D  @};-

خوب امروز همین جا 4 تاشا امتحان کردم درست شده :D

برم تا امروز تموم نشده 6 تا دیگه را خرج کنم،  الکی نپره =))

لینک به دیدگاه

سلام اقا علی عزیز @};-

اگه دیشب اولین روزی بوده که میتونستی امتیاز به کسی بدی یه خورده توضیح لازمه ...

اینه که مثلا دیشب شما ساعت 10 اولین امتیاز فرومیتونو به کسی دادید پس از همون ساعت یه روز شما در نظر گرفته میشه ...

یعنی امشب ساعت 10 دوباره شما میتونید به هر کسی که دلتون بخواد امتیاز بدید منم دقیقا همین مشکل رو داشتم

امیدوارم منظورتون همین بوده باشه  :x

(:

قانوشش برا همه همینه

الان که بیشتر فکرشا کردم دیدم حالشو ندارم برم 6 تا سهمیه باقی مونده رو جای دیگه خرج کنم، همشو همین جا خرج کردم ، عوضش مطمئن شدم امروز 10 تا سهمیه امتیاز مثبت داشتم rolling%20on%20the%20floor.gifrolling%20on%20the%20floor.gif

ممنون از کمک همه ی دوستان @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

اقا من هم یکی دو کلام بنویسم شاید محبت دوستان شامل حال من هم شد احساس کمبود محبت دارم من :cool:

به من بینوا کمک کنید :x

ولی به نظر من باید قانون منفی دادن و مثبت دادن در سایت اصلاح بشه و به جای داشتن محدودیت از فردی که امتیاز مثبت یا منفی میده درخواست توضیح داشته باشن چون مشاهده شده خیلیها بدون هیچ دلیلی به اعضای فریوم امتیاز میدن حالا مثبتش هیچ ولی منفیها باید با ذکر دلیل باشه اون موقع خیلی از کاربرانی که جنبه ندارن با محدودیت مواجه میشن

لینک به دیدگاه

اقا من هم یکی دو کلام بنویسم شاید محبت دوستان شامل حال من هم شد احساس کمبود محبت دارم من :cool:

به من بینوا کمک کنید :x

ولی به نظر من باید قانون منفی دادن و مثبت دادن در سایت اصلاح بشه و به جای داشتن محدودیت از فردی که امتیاز مثبت یا منفی میده درخواست توضیح داشته باشن چون مشاهده شده خیلیها بدون هیچ دلیلی به اعضای فریوم امتیاز میدن حالا مثبتش هیچ ولی منفیها باید با ذکر دلیل باشه اون موقع خیلی از کاربرانی که جنبه ندارن با محدودیت مواجه میشن

حیف که دیگه من مثبت ندارم وگرنه از خجالت این پستتون هم در میومدم  :)

شما که ماشاالله خوب امتیاز دارین ، ما با این اندک امتیاز بینواییم :D

راستش من کاری به قوانین فروم ندارم ولی به نظر من وقتی من یه تاپیک میزنم و سوالی را میپرسم حداقل کاری که میتونم بکنم اینه که به تمام افرادی که سعی میکنن کمک کنند امتیاز بدهم هرچند که ممکنه بعضی از پست ها بهم کمک نکنه ولی همین که اون کاربر زحمت کشیده و سعی کرده به بنده کمک کنه جای تقدیر داره و کار دیگه ای که از دستمون بر نمیاد پس فقط میتونیم امتیاز بدیم

در اینجا هم هرچند با لحن شوخی به همه پست ها امتیاز مثبت دادم ولی اگه اینجا این شوخی ها هم نمیشد باز هم به همه مثبت میدادم، به همون دلیل که در بالا گفتم

میتونید تاپیک هایی که من سوال پرسیدم را ببینید، به همه افراد امتیاز دادم، حتی اگه سهمیه اون روزم تمام بشه فرداش میام امتیاز میدم(البته اگه یادم نره و چیزی از قلم نیافته)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چه تاپیک پرباریه  :laughing:

آره به قول دوستمون یاد ما فقیر بیچاره ها هم بکنید rolling%20on%20the%20floor.gif @};- rolling%20on%20the%20floor.gif

لینک به دیدگاه

من هم به چند نفری مثبت دادم اینجا ولی نه به همه  چون نیاز دارم جاهای دیگه هم بکارم میاد دوستان و من هم اگر کسی کمک کنه یا مطلب زیبایی ببینم 100% امتیاز مثبت میدم و سعی میکنم به کسی هم منفی ندم چون معنی نداره منفی دادن حالا یکی یه حرفی زده که از دید من یا چند نفر دیگه درست نیست ولی دلیل منطقی نیست که بخواهیم منفی بدیم تو فریوم اگر به کسی منفی دادم فقط به این دلیل بوده که بیجا به دیگران منفی داده اگر اون کاربری که منفی میده نوع تکامل یافته اقای زبلخان هست بهتر هست که دوستش را راهنمایی کنه نه اینکه منفی بده این مشکل بی جنبه بودن بیشتر از دوره خدمت سربازی شروع میشه اگر رفته باشید میفهمین چی میگم

از دوست عزیز یعنی استارتر محترم هم تشکر میکنم .......دوست عزیز من به شما مثبت دادم مشکلی نیست که شما نمیتونی به من مثبت بدی این مثبتها فقط برای تشویق هست سرمایه نیست پخش کردنش اسون هست ولی برای اون نکته ای که اشاره کردم باید با اقای حسینی عزیز هم مشورت کنم شاید طرح را قبول کنه که هر کس منفی داد یه توضیحی هم داشته باشه که به ناظرین بده که بنا به چه دلیلی منفی داده و اگر دلیل موجه باشه منفی ثبت بشه و در غیر اینصورت به خود اون شخصی که بی دلیل منفی داده 2 تا منفی خوشکل بدن بره حالش را ببره و در دفعات اینده کمی فکر کنه بعد منفی بده

لینک به دیدگاه

من هم به چند نفری مثبت دادم اینجا ولی نه به همه  چون نیاز دارم جاهای دیگه هم بکارم میاد دوستان و من هم اگر کسی کمک کنه یا مطلب زیبایی ببینم 100% امتیاز مثبت میدم و سعی میکنم به کسی هم منفی ندم چون معنی نداره منفی دادن حالا یکی یه حرفی زده که از دید من یا چند نفر دیگه درست نیست ولی دلیل منطقی نیست که بخواهیم منفی بدیم تو فریوم اگر به کسی منفی دادم فقط به این دلیل بوده که بیجا به دیگران منفی داده اگر اون کاربری که منفی میده نوع تکامل یافته اقای زبلخان هست بهتر هست که دوستش را راهنمایی کنه نه اینکه منفی بده این مشکل بی جنبه بودن بیشتر از دوره خدمت سربازی شروع میشه اگر رفته باشید میفهمین چی میگم

از دوست عزیز یعنی استارتر محترم هم تشکر میکنم .......دوست عزیز من به شما مثبت دادم مشکلی نیست که شما نمیتونی به من مثبت بدی این مثبتها فقط برای تشویق هست سرمایه نیست پخش کردنش اسون هست ولی برای اون نکته ای که اشاره کردم باید با اقای حسینی عزیز هم مشورت کنم شاید طرح را قبول کنه که هر کس منفی داد یه توضیحی هم داشته باشه که به ناظرین بده که بنا به چه دلیلی منفی داده و اگر دلیل موجه باشه منفی ثبت بشه و در غیر اینصورت به خود اون شخصی که بی دلیل منفی داده 2 تا منفی خوشکل بدن بره حالش را ببره و در دفعات اینده کمی فکر کنه بعد منفی بده

به به دوباره روز جدیدا سهمیه جدید :D

من نمیدونم دقیقا سیستم منفی ها چطوریه ، لامصب قسمتم نشده یه منفی بدیم ببینیم چه حالی میده :D اما اگه منفی از مجموع مثبت های یه نفر کم میشه به نظرم حتی علاوه بر اون طرح شما بهتره اون منفی فقط توی اون پست نشون داده بشه که مثلا بقیه بفهمن این پست اشتباهه یعنی  نمایانگر این باشه که اطلاعاتی که در این پست هست از دید مثلا 10 نفر اشتباه هست ولی از مجموع امتیاز های اون فرد کم نشه، چون اون فرد مریض که نیس اطلاعات غلط بده ممکنه خودش هم از یه منبع دیگه اطلاعات غلط گرفته باشه و به قصد کمک اینجا بیان کنه اما غلط از آب در بیاد

دوستان یه مرد داوطلب بشه من این منفی را روش امتحان کنم ببینم چه حسی داره =))

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...