رفتن به مطلب

فروش ناب ترین قطعات با قیمتی عالی و کارکردی در حد چند ساعت + HiGE End ترین قطعات

Recommended Posts

• کاربر ویژه
" سلام و عرض ادب "

طبق معمول تصمیم بفروش تمام قطعاتم گرفتم که از دنیای خرید و فروش قطعات خارج بشم و تمامی قطعات خودمو برای فروش بزارم .

قطعات زیر به شرح زیر میباشد :

1 : مادربرد حرفه ای و کمیاب ASUS MAXIMUS VII FORMULA / WATCH DOGS EDITION به همراه گارانتی اصلی ویستا 3 ساله برای فروش موجود میباشد .

قیمت پایه برای مادربرد فوق 1150 و فروش فوری 1200 تومان میباشد . ( فروخته شد )

---------------------------------------------------------------------------------------------------

2 : پاور حرفه ای Corsir AX1200i به همراه گارانتی تخت جمشید گارانتی اصلی محصولات کرسیر موجود میباشد .

قیمت پایه برای پاور فوق 950 و فروش فوری 980 تومان میباشد .

قیمت پایه برای پاور فوق در صورت نیاز دوستان به کابل اسلیو شرکت کورسیر پک کامل + 24 پین 1100 و فروش فوری 1150 تومان میباشد .

---------------------------------------------------------------------------------------------------

3 : SSD SAMSUNG 850 EVO 250GB یکیاز بهترین و پرسرعت ترین و جدیدتریبن اس اس دی های روز بازار برای فروش مووجد میباشد .

قیمت پایه برای اس اس دی فوق 480 و فروش فوری 500 تومان میباشد . ( فروخته شد )

4 : مانیتور حرفه ای ASUS PG278Q یکی از نایاب ترین مانیتور های روز دنیا که دارای گارانتی سه ساله ی شرکت ویستا میباشد .

قیمت پایه برای مانیتور فوق 2750 و فروش فوری 2800 تومان میباشد .

5 : کیس فول تاور 900D یکی از برگترین و بهترین کیسهای روز دنیا بدون هیچگونه خط و خشی موجود میباشد .

قیمت پایه برای کیس فوق 950 و فروش فوری تومان میباشد .

6 : یکعدد کیت حرفه ای   G.Skill TRident . X 2666 C12 2*8=16GB به همراه فن اکبند برای فروش موجود میباشد .

قیمت پایه برای رم های فوق 630 و فروش فوری 650 تومان میباشد . ( فروخته شد )

7 : فروش کیت کامل واتر کولر XSPC با مخزن D5 و رادیات AX360 و بلاک رای استرم و تمام وسایلهای دیگر که یکی از بهترین کیت های XSPC میباشد بصورت کیت کامل بفروش میرسد .

قیمت پایه برای کیت فوق 900 و فروش فوری 950 تومان میباشد .

8 : فروش گرافیک GiGabayte G1 Gaming 980 4GB Ver1.0 که دارای یکی از بهترین چیپ سامسونگ میباشد دارای گارانتی اصلی اواژنگ 3 ساله میباشد .

قیمت پایه برای فروش گرافیک فوق 2350 و فروش فوری 2400 تومان میباشد .

9 : فروش یکی از بهترین موسهای دنیا razer ouroboros  دارای گارانتی اصلی شرکت پانا یک ساله بفروش میرسد .

قیمت پایه برای فروش موس مذکور 350 و فروش فوری 380 تومان میباشد .

10 : فروش هدست Razer TiamaT 7.1 دارای گارانتی 1 ساله بفروش میرسد .

قیمت پایه برای هدست فوق 455 و فروش فوری 480 تومان میباشد .

11 : فروش کیبرد Razer BlackWido Ultimate 2014 دارای گارانتی 1 ساله ی شرکت پانا میباشد .

قیمت پایه برای فروش کیبرد فوق 330 و فروش فوری 350 تومان میباشد .

12 : فروش DeepCool RGB Color LED یکی از بهترین LED های RGB میباشد .

قیمت پایه برای فروش این ال ای دی 30 تومان و فروش فوری 40 تومان میباشد .

13 : فروش ROG Front Base یکی از بهترین نمایشگرها مخصوص اورکلاک و نمایش سرعت فنها و... میباشد .

قیمت پایه برای فروش 200 و فروش فوری 250 تومان میباشد .

توضیحات که حتما قبل از خرید توجه کنید ؛

1. مادربرد فوق چیپست Z97 میباشد که فقط حدود چند ساعت کارکرده است و دارای گارانتی فول 3 ساله ی شرکت ویستا میباشد .

3.  دوستانی که هر کدام از قطعات رو میخوان ، کافیست عدد مورد نظر رو بگن و در صورتی که مشخص نکنند پایه و یا فوری میخان به هیچ وجه پستشان توجه نخواهد شد .

4. با هیچ قطعه ای تعویض ندارم .

5. گام افزایش برای تمامی قطعات 10 تومان میباشد و در صورتی که دوستان بخوان از گام افزایش استفاده کنند باید فقط از +10 استفاده کنند پایینتر از ان اگر پیشنهاد بدهند توجهی نخواهد شد .

6. تمامی قطعات مذکور فقط چند روز و یا در حد چند ساعت کارکردند و با نو هیچ فرقی ندارند .

7. کیت XS_PC بصورت کیت کامل میباشد و تمام قطعاتش XSPC است . 

8. کامبلهای اسلیو پاور سفید میباشد و از شرکت کورسیر میباشد و دارای پک کامل + 24 پین میباشد که قیمتی نزدیک به 500 هزار تومان دوستان برای فروش میزارن .

9. هزینه ی ارسال بر عهده ی خریدار محترم میباشد و در صورت پرداخت نکردن هزینه ارسال به هیچ عنوان کالایی ارسال نخواهد شد حتی اگر مبلغ قطعه رو بپردازند و به هیچ وجه بنده هزینه ارسال رو نمیتونم پرداخت کنم .

10. ارسال از طریق پست پیشتاز ، پست سفارشی ، اتوبوس امکان پذیر میباشد و مسولیت ارسال با اتوبوس بر عهده ی خریدار میباشد .

11 : تمام وسایل جانبی قطعات اکثرا اکند و موجود میباشد . 

12 : تمامی قطعات دارای کارتن میباشد .

13 : هیچگونه مشکلی قطعات ندارند و بئدون هیچ شک  وتردیدی حدود چند ساعت همگی کار کرده اند و واقعا نو هستند . 

14 : این قطعات هر کدامشان حدود 25 الی 30% دارم زیر قیمت میدم و حتی بعضی از انها از 30% هم گذرا کرده است و لطفا تقاضای قیمت پایینتر نکنید برای مثال کیس فوق در حال حاضر حدود 1770 قیمت دارد که بنده قیمت 950 رو گذاشتم که بیش از 40% از قیمت اک کم کردم .  

15 : فنهای کیس 900D فنهای اشغال خودش جایگزین بهترین فن کورسیر مدل SP120 و AF120 شده است که یکی از زیباترین فنها و گران ترین فنها هست که برای هر کدامشان 100تومان پول دادم که به خریدار محترم کیس همان فنها تقدیم خواهد شد  .

نکته ای در مورد گارانتی قطعات :

- مادربرد دارای گارانتی اصلی شرکت ویستا میباشد و گارانتی این قطعه 3 ساله میبباشد.

- کارت گرافیک دارای گارانتی 3 ساله ی شرکت اواژنگ گارانتی اصلی میباشد .

- مانیتور دارای گارانتی اصلی شرکت ویستا 3 ساله میباشد.

- پاور دارای گارانتی شرکت تخت جمشید گارانتی اصلی محصولات کورسیر میباشد .

- موس ، کیبرد ، هدست دارای گارانتی 1 ساله ی اصلی میباشند .

- SSD دارای گارانتی 1 ساله میباشد که از لیون کامپیوتر خریداری شده است و از اقای حسینی میتوانید بپرسید .

کیت XSPC دارای LED های بنفش و دارای یک عدد کولانت یک لیتری با بهترین کیفیت میباشد که به خریدار محترم تقدیم خواهد شد .

خاتمه ی مزایده: 12 ساعت بعد از بالاترین پیشنهاد بر مبنای قیمت پایه .

aqtkylga967mbvcriszl.jpg

9givf5r9llymuj7ygf9h.jpg

v39cb4z50gsvh1aocc3.jpg

cufzlnl0rkjjr8hnvx9z.jpg

2t0150v0x2z1brr3nww.jpg

uuy76bpbg4oy5by8jdi9.jpg

8ck45bsdw13qy4vriet.jpg

q7v1gv2s5lzvej6qumeg.jpg

inytexp55narr65op37q.jpg

m9mcxj931ww9pecieh39.jpg

26vafqr8md9u9a1cdzfc.jpg

tjy8wlxuqlsfl5noyyi.jpg

eco2c4uxx72ev2akhcrp.jpg

ccp06afnhghzuujvhh.jpg

1h1v8gia1oduk0k8zgii.jpg

ویرایش شده توسط EHSAN BAHAVAR
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام عزیز

رم چند؟

سلام

رم به اقا سغید فروخته شده است و شرمنده ی شما هستم . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رم ها توسط بنده خریداری شد

با تشکر @};-

تایید میشه سعید جان .  

کیس و واتر کولر در پرشین به قیمت فوری تا شب رزرو شده است.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام مجدد

پاور هم توسط بنده خریداری شد

با تشکر

سلام دوباره اقا سعید عزیز.
تایید میشود .
برای کیس دو خریدار "فوری" هست و برای واتر هم یک خریدار "فوری" هست . در هر صورت کیس و واتر هم فروخته شده محسوب میشوند .
لینک به دیدگاه

سلام عزیز

عجب قطعاتی داری..

دمت گرم..

ایشاا.. همشون فروش بره... :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

RGB و SSD خریداری شد .

تایید میشه حامد جان عزییز مبارکت باشه . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام عزیز

عجب قطعاتی داری..

دمت گرم..

ایشاا.. همشون فروش بره... :)

سلام . 

قابلدار نیست اگر مجبور نمیشدم هیچوقت این قطعات رو نمیفروختم . 

ممنون.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

موارد 9 , 11 . .13 فروخته شد به علیرضا جان.  

ویرایش شده توسط EHSAN BAHAVAR
لینک به دیدگاه

سلام .

قابلدار نیست اگر مجبور نمیشدم هیچوقت این قطعات رو نمیفروختم .

ممنون.

سلام دوست عزیز

جسارتا میتونم بپرسم چرا مجبور شدید سیستم واقعا به این بی نظیری را بفروشید؟

البته اگر مایل نیستید میتونید پاسخ ندید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بلاک سی پی یو تک می دید

قیمت پ.خ شود

واتر فروخته شده و اگر موجود بود هم بصورت تکی فروخته نمیشد . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز

جسارتا میتونم بپرسم چرا مجبور شدید سیستم واقعا به این بی نظیری را بفروشید؟

البته اگر مایل نیستید میتونید پاسخ ندید.

سلام 

خواهش میکنم . 

مشکل مالی متاسفانه پیش اومده بد جور . 

لینک به دیدگاه

سلام

خواهش میکنم .

مشکل مالی متاسفانه پیش اومده بد جور .

ایشالا مشکلتون حل بشه....

. شما که ماشالا دستون به دهنتون میرسه مشکل مالی دارید، پس وای به حال ما.

امیدوارم واسه هیچ گیمری مشکلی بوجود نیاد که مجبور بشه سیستمش را بفروشه، اینو فقط یک گیمر متوجه میشه.

ببخشید وقت شما را گرفتم، با ارزوی موفقیت.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

احسان جان گرافیک هم فوری برای من .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

احسان جان گرافیک هم فوری برای من .

بهزاد جان تقدیم شما میشه و مشکلی نیست . 

لینک به دیدگاه

اقا احسان من که واتر کولرو با کیس رزرو کرده بودم.الان هم پولم حاضره فردا صبح براتون میریزم که شما هم خیالتون راحت بشه

لینک به دیدگاه

لطفا دوستان بین ما قضاوت کنن بنده واترکولر وکیسو تا امشب رزرو کرده بودم و حال ایشون میگن دوست بنده بدون اطلاع من پول به حساب من واریز کردن.بنده صبح و ایشون ساعت 6 بعد از ظهر.الان تکلیف بنده با ایشون چیه؟؟؟؟ البته ایشون میگن تا امشب پول لازم بودن... پست من توی لینک زیره...

http://forum.persiantools.com/threads/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%86%D8%A7%D8%A8-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%82%D8%B7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA%DB%8C-%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AD%D8%AF-%DA%86%D9%86%D8%AF-%D8%B3%D8%A7%D8%B9%D8%AA-hige-end-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%82%D8%B7%D8%B9%D8%A7%D8%AA.662253/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لطفا دوستان بین ما قضاوت کنن بنده واترکولر وکیسو تا امشب رزرو کرده بودم و حال ایشون میگن دوست بنده بدون اطلاع من پول به حساب من واریز کردن.بنده صبح و ایشون ساعت 6 بعد از ظهر.الان تکلیف بنده با ایشون چیه؟؟؟؟ البته ایشون میگن تا امشب پول لازم بودن... پست من توی لینک زیره...

http://forum.persiantools.com/threads/%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%86%D8%A7%D8%A8-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%82%D8%B7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA%DB%8C-%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%AD%D8%AF-%DA%86%D9%86%D8%AF-%D8%B3%D8%A7%D8%B9%D8%AA-hige-end-%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%82%D8%B7%D8%B9%D8%A7%D8%AA.662253/

بنده از شما عذدر خواهی کردم و گفتم پولی که برای کیس واریز کردن رو برگشت میدم و کیس رو تقدیم شما میکنم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...