رفتن به مطلب

سیاه شدن صفحه هنگام کار با سیستم

MasoudMO
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

شما همونی نبودید که بایوس کارتتون رو فلش زدید ؟؟؟

اهتمال میدم مشکل از بایوس کارت باشه

:{

بعید میدونم ، چون اگر بایوس گرافیک مشکلی داشت کلا تصویر نمیگرفتن!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همیشه خرابی بایوس و دستکاریش در گرافیک منجر به تصویرندادن کامل نمیشه بلکه صفحه سیاه شدن در ویندوز هم هست

شما کارت رو دربیارید و با آنبورد که احتمالا مینتون داره امتحان کنید

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

دوستان چجوری عیب یابی کنم؟

دوستان تخصص دارن تو این زمینه؟

لینک به دیدگاه

سلام مسعود جان

بنده هم جدیدا با فایرفاکس کار میکنم درایور گرافیکم کرش میکنه دوباره ریکاوری میکنه

به نظرم مشکل از فایرفاکس هست

آپدیتش کن یا از کروم استفاده کن @};-

نسخه فایرفاکسی که باهاش مشکل دارم 35.0.1 هست.

ویرایش شده توسط SWAT_MEHDI
لینک به دیدگاه

سلام مسعود جان

بنده هم جدیدا با فایرفاکس کار میکنم درایور گرافیکم کرش میکنه دوباره ریکاوری میکنه

ممنون

میتونید واضح تر توضیح بدید.

لینک به دیدگاه

ممنون

میتونید واضح تر توضیح بدید.

دقیقا مثل مشکلیه که برای خودت پیش میاد.

بیشتر از یه ساعت باهاش کار میکنم چند صفحه که باز میشه،فایرفاکس درایور گرافیک رو میپرونه.دوباره سیستم درایور رو ریکاوری میکنه تصویر میاد .

جالب اینجاست وقتی تصویر ردیف میشه و درایور ریکاوری میشه فقط پنجره ی فایرفاکس بهم میریزه . مثلا دکمه بستن صفحه ناپدید میشه و کلا نوار بالاش از بین میره.

لینک به دیدگاه

سلام مسعود جان

نسخه فایرفاکسی که باهاش مشکل دارم 35.0.1 هست.

از نسخه های قدیمی استفاده کردم
لینک به دیدگاه

دقیقا مثل مشکلیه که برای خودت پیش میاد.

بیشتر از یه ساعت باهاش کار میکنم چند صفحه که باز میشه،فایرفاکس درایور گرافیک رو میپرونه.دوباره سیستم درایور رو ریکاوری میکنه تصویر میاد .

جالب اینجاست وقتی تصویر ردیف میشه و درایور ریکاوری میشه فقط پنجره ی فایرفاکس بهم میریزه . مثلا دکمه بستن صفحه ناپدید میشه و کلا نوار بالاش از بین میره.

نه مال من صفحه میره و نمیاد
لینک به دیدگاه

دوستانی که تو پست اول و دوم به استارتر منفی دادن حواسشون باشه که آمار منفیهای بیموردشون رو دارم . بار اول نیست که منفی میدن بدون دلیل . پس بعد از این بیشتر مراقب باشن . چون دیگه اخطار نمیدم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برروی دکمه abcek8yw0k7iwbqgg6br.pngکلیک کن و در صفحه ظاهر شده بروی option کلیک کن تا صفحه تنظیمات باز بشه

به سربرگ advnced برو

درداخل سربرگ advanced به تب general برو و در پنل browsing تیک گزینه Use hardware acceleration when available رو بردار

مرورگر فایر فاکس رو ببند ریسیت کن 

فایر فاکس رو اجرا کن ببین مشکل هست یا نه

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

شما کارت گرافیکتون رو از روی سیستم باز کنید و درایور گرافیک مجتمع cpu  رو نصب کنید و با گرافیک مجنتمع کار کنید ببینید باز هم این مشکل براتون پیش میاد یا نه ت بریم سر قسمتهای بعدی 

خبرشو حتما بزارید 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

دوست گرامی مطمئن باشید ایراد سخت افزاری نیست و مشکل فایر فاکس هست با خیال راحت از سیستم استفاده کنید شبیه این چنین مشکلات در انجمنهای معتبر خارجی هم بیان شده و مشکل رو از فایرفاکس دونستن  و همچنین مروگر پیشفرض رو تغییر بدید و با کروم به وب گردی بپردازید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برروی دکمه abcek8yw0k7iwbqgg6br.pngکلیک کن و در صفحه ظاهر شده بروی option کلیک کن تا صفحه تنظیمات باز بشه

به سربرگ advnced برو

درداخل سربرگ advanced به تب general برو و در پنل browsing تیک گزینه Use hardware acceleration when available رو بردار

مرورگر فایر فاکس رو ببند ریسیت کن 

فایر فاکس رو اجرا کن ببین مشکل هست یا نه

یکی از بهترین راهنمایی ها برای حل این مورد هست که خیلی ها تاکید کردن روش

یا تشکر از کاربر مهدی با این راهنمایی خوب و دقیقشون

لینک به دیدگاه

سلام اقا شما از گرافیک آنبرد مادربرد استفاده کن دیگه مال سی پی یو لازم نیست بری سراغش مال مادربرد رو از بایوس چک کن فعال باشه

مانیتور هم با یه پورت دیگه وصل کن بزن تو VGA یا DVI

لینک به دیدگاه

مسعودجان زمانی که این مشکل برات پیش میاد ، چک کن که رم سیستمت چقدرش پره! متاسفانه جدیدا چند سیستم دیدم که چندتا صفحه با موزیلا باز میکنی یه جور عجیبی تمام رمتو میگیره

اگه چک کردی و دیدی اون لحظه رمت پر شده ، دیگه از فایرفاکس استفاده نکنو و از کروم استفاده کن

درضمن وقتی این مشکل پیش میاد که چندصفحه تو تب های مختلف با فایرفاکس باز کردی، و بعدش حدود یه ساعت از باز شدنشون میگذره

متاسفانه اون لحظه کوکی ها کل رمتو گرفتن

فایرفاکسم ببندی باز رمت اشغاله

باید ویندوزو ریست کنی

چک کن خبرم کن

لینک به دیدگاه

ممنون از توجهتون.

راه حل هایی که گفتید چک میکنم و خبرشو میگم

لینک به دیدگاه

سلام مجدد دوستان

تشکر از همه بابت محبتاتون

دوستان من ویندوز عوض کردم و اخرین ورژن موزیلاروهم دان کردمم و نصب کردم

ایندفعه به بازکردن صفحه نکشید صفحه سیاه شد

بعد اومدم موزیلا رو یونیستال کردم والان دارم از کروم استفاده میکنم وفعلا هم اتفاقی نیافتاده و صفحه سیاهه نشده

اوندفعه هم که گفتم تو ویندوز بودم صفحه سیاه شد فکرکنم موزیلا باز بود این اتفاق افتاد.

دوستان دلیل سازگار نبودن موزیلا با سیستمم چیه؟

مشکل حادی که نیست؟خیالم راحت باشه

ممنون از همه ی دوستان که لطف داشتن و منو کمک کردن.

لینک به دیدگاه

دوستانی که تو پست اول و دوم به استارتر منفی دادن حواسشون باشه که آمار منفیهای بیموردشون رو دارم . بار اول نیست که منفی میدن بدون دلیل . پس بعد از این بیشتر مراقب باشن . چون دیگه اخطار نمیدم .

مدیر عزیر در قوانین نوشته:

5. کاربران می‌بایست در هنگام ارسال مطالب از یک عنوان مناسب استفاده نمایند. این عنوان باید در رابطه با سؤال ، مشکل و یا پیغام ایشان باشد. از انتخاب عناوینی از جمله کمک ، تورو خدا کمکم کنید ، خیلی مهم ، هر کی میتونه جواب بده ، نیاز به پاسخ فوری ، یک برنامه ، جطوری میتونم ، کرک برنامه و جملاتی شبیه به این پیغام‌ها جدا خودداری نمایید، برای انتخاب موضوع میتوانید از کلمات کلیدی سؤال خود استفاده کنید.

اینجا - و + دادن بر اساس رفیق بازیه ، ولی - دادن بابت تخلف در قوانین فک نکنم نیازمند اخطار مدیر باشه!

ویرایش شده توسط Core_i6
لینک به دیدگاه

5. کاربران می‌بایست در هنگام ارسال مطالب از یک عنوان مناسب استفاده نمایند. این عنوان باید در رابطه با سؤال ، مشکل و یا پیغام ایشان باشد. از انتخاب عناوینی از جمله کمک ، تورو خدا کمکم کنید ، خیلی مهم ، هر کی میتونه جواب بده ، نیاز به پاسخ فوری ، یک برنامه ، جطوری میتونم ، کرک برنامه و جملاتی شبیه به این پیغام‌ها جدا خودداری نمایید، برای انتخاب موضوع میتوانید از کلمات کلیدی سؤال خود استفاده کنید.

اینجا - و + دادن بر اساس رفیق بازیه ، ولی - دادن بابت تخلف در قوانین فک نکنم نیازمند اخطار مدیر باشه!

شرمنده اشتباه از من بوده

به بزرگی خودتون ببخشید

از مدیران محترم هم معذرت خواهی میکنم

انقدر حول شدم نمیدونستم چی بنویسم

ویرایش شده توسط MasoudMO
لینک به دیدگاه

سیاه میشه فقط خاموش نمیشه.به نظرتون مشکل از کدومه؟

سخت افزاریه؟

نه سیستم اضافه دارم که تست کنم نه پاور قویتر.

بازم ببخشید چون بازم تاپیکو دنبال نکردم

منم کارتم سالم بود از موقعی با مشکل ری استارت ناگهانی مواجه شدم با این مشکل مواجه شدم

مثلا جی تی ای رو باز میکنم صفحه سیاه میشه

به نظر من مشکل از پاور میتونه باشه (درجه اول) و بعدش کارت

به نظرم کارتو به یه خدمات کامپیوتری ببرید و هموجا بدید جلو شما تست کنه ببره زیر لود

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست گرامی مطمئن باشید ایراد سخت افزاری نیست و مشکل فایر فاکس هست با خیال راحت از سیستم استفاده کنید شبیه این چنین مشکلات در انجمنهای معتبر خارجی هم بیان شده و مشکل رو از فایرفاکس دونستن  و همچنین مروگر پیشفرض رو تغییر بدید و با کروم به وب گردی بپردازید

موفق باشید

نه اینطور نیست منم وسط کروم اگر یهو 10 تا تب باز کنم الان ریست میکنم

یا عشقی سیستم ریست میکنه!

من دقیقا مشکل مشابه ایشون رو داشتم که تاپیکشم الان هست

چون پیگیری نکردم مشکلم حل نشده ولی خودم به این نتیجه رسیدم (با کارایی که کردم) که مشکل از پاور یا مادربورده!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

ممنونم از یادآوری شما

اصلاح شد

لینک به دیدگاه

سلام مجدد دوستان

تشکر از همه بابت محبتاتون

دوستان من ویندوز عوض کردم و اخرین ورژن موزیلاروهم دان کردمم و نصب کردم

ایندفعه به بازکردن صفحه نکشید صفحه سیاه شد

بعد اومدم موزیلا رو یونیستال کردم والان دارم از کروم استفاده میکنم وفعلا هم اتفاقی نیافتاده و صفحه سیاهه نشده

اوندفعه هم که گفتم تو ویندوز بودم صفحه سیاه شد فکرکنم موزیلا باز بود این اتفاق افتاد.

دوستان دلیل سازگار نبودن موزیلا با سیستمم چیه؟

مشکل حادی که نیست؟خیالم راحت باشه

ممنون از همه ی دوستان که لطف داشتن و منو کمک کردن.

شما در پر.فایل من مطلبی که برای این موضوع نوشتم رو بخونید میبینید که من نرم افزار 3dsmax,photoshop,zbrush,google scetch up,kmplayer رو باز کردم لود سی پی یو 80 هست رم هم 5 گیگ پره ولی چیزی نمیشه

جاش تو کروم در عرض یه ثانیه 10 تا تب باز کنم ریست میشه

یا عشقی ریست میشه

یا وسط جی تی ای ریست میشه!

لینک به دیدگاه

چندتا کار میشه کرد شما با نرم افزارهای مانیتورینگ ولتاژهای سیستم رو اندازه بگیرید اول مطمئن بشید نرمال باشه. به نظر من دلیلی نداره مشکل نرم افزاری باشه من خودم ده ساله فایرفاکس دارم یه بارم به مشکل نخوردم. هارد سیستم رو با HD Tune چک کنید قسمت Health اوکی باشه. سی پی یو رو تحت فشار قرار بدید، تست رم با memtest و در نهایت تست گرافیک با نرم افزارهای بنچمارک.

من نمیدونم شما با گرافیک آنبرد و پورت جدا تست کردی یا نه اولویت با اینه اول

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

ویرایش شده توسط Astrix
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...