رفتن به مطلب

خریدار مادربورد asus maximus iv extreme

Hamed
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه دوستان عزیز .

همونطور که از عنوان تاپیک مشخصه خریدار این مادربورد هستم . دوستانی که دارن و قصد فروش هم دارن ، شرایط بورد و قیمت رو برای من ارسال کنن . فقط بورد حتما سالم باشه ، لوازمش کامل باشه ، جعبه هم سالم باشه . کالای تعمیری نمیخوام . گارانتی نداشت مهم نیست . ولی مهلت تست میخوام . قیمت های پیشنهادی رو برای من پیغام کنید . از من قیمت نخواهید . خودتون قیمت بدید . اگر مناسب بود معامله میکنیم . با توجه به اینکه بنده رو همه میشناسن ، واریز بعد از ارسال انجام میشه .

لینک به دیدگاه

ممنون از پیشنهادت عزیز. ولی مادربوردی که من میخوام چیپ P67 هست و جزو بوردهای قدیمی . پردازنده 1155 هم روش میخوره . مادربورد شما جزو بوردهای حرفه ایه و متاسفانه به کار بنده نمیاد .

لینک به دیدگاه

سلام این مین رو دارم همراه یه دونه 2600k ولی بدون جبعه ولی متعلقاتش رو دارم اگه به کارت میاد قیمت بفرست

لینک به دیدگاه

پردازنده به کارم نمیاد عزیز.  اگر امکانش هست لیست متعلقات و قیمتش رو برام پیغام خصوصی کنید .

لینک به دیدگاه

:-? :-? :-? :-?  خوش به حالت دنبال چه چیزی هستی ... من که vii hero هم نمیتونم بخرم ... :crying: :crying: :crying: :crying:

لینک به دیدگاه

آقا مهدی این بورد قدیمیه ، اشتباه نگیر . چیپ P67 هست .

لینک به دیدگاه

آقا حامد بردو واسه خودت میخوای؟

برد فعلیت برای فروشه؟

لینک به دیدگاه

نه عزیز . برای خودم نمیخوام . پس فعلی هم فروش نمیره ;)

کماکان خریدارم .

لینک به دیدگاه

آقا مهدی این بورد قدیمیه ، اشتباه نگیر . چیپ P67 هست .

ولی خدایی برد تکی یه ...فک کنم یکی از همکارام تو بازار داشته باشه ...تازه یادم افتاد ...فردا ازش می پرسم ... حدود قیمتش چقدره ؟؟؟ چقدر میخواین پول بدید ؟؟؟ :-? :-? :-?

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...