رفتن به مطلب

با صد میلیون چی کار می کنید? مشاوره

coca cola
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بورس ریسک داره در حال حاظر..چون اگر توافق هسته ای اوکی بشه میتونه سودی بالای 50 درصد نصیبت کنه و اگرم نشه به شدت ضرر....اگر ایشون قصد ادامه تحصیل دارن و دوس دارن حفظ ارزش سرمایه کنن من پیشنهادم حساب ارزی با سود سپرده ۶ درصده... پول هم دست شخص ندید و فریب سود بالا رو نخورید که در اخر همین سرمایه هم از دست میدید.راجب این حساب ارزی هم خلاصه بگم تورم دلار 1 درصد در سال و سود 6 درصد.... اما ریال تورم بالای 25 درصد ( اون امار که بانک مرکزی میگه فیکه) و سود بانک 22 درصد.

لینک به دیدگاه

• ارسال 67
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

دوست من تا خودت اهل کار باشي و يا کار رو در شان خودت بدوني يا نه،تخصص داشته باشي يا نه ، محيط زندگيت کشش اون کار رو داشته باشه يا نه !!! الان پيک موتوري بازار توي تهران خالص روزي 100 هزار تومان درآمد داره اونم براي يه صبح تا ظهر که ميشه ماهي 3 ميليون تومان ! در حالي که معاون بانک با چند سال سابقه و مدرک ليسانس و همون ساعات کارکرد درآمدش نزديک 2 تا 2.5 ميليون هست تهران ! اين ضعف ... ما هست !طبق سوالاتي که کردم الان تو تهران بيشترين درآمد رو همين مشاغل ساده مثل ميوه و تره بار و سوپر مارکتها، رانندگان وسايل نقليه و امثالهم دارند.

در شرايط کنوني ورود به هر کاري ريسک بالايي داره ! متاسفانه کم ريسک ترين کار همون هست که دوستان پيشنهاد دادن(گذاشتن تو بانک يا نزول دادن که هردو يکي هست !) . ضمن اينکه با اين شرايط تورم رکودي هم دائم ارزش پولتون کم ميشه اگر بخواهيد سودش رو بگيريد.
ميتونيد اوراق مشارکت خريد کنيد که ظاهرا يکسري حضرات ميگن ربا نيست !
به هر حال هرکسي با توجه به شرايطي که داره بايد تصميم بگيره.شما اگر واقعا قصد ادامه تحصيل داريد اونم براي 6 سال بهترين کار اينه که پولتون رو در سپرده هاي بلند مدت بذاريد که حداقل بعد از 5 سال ارزش پولتون تقريبا حفظ شده باشه.(چاره ي ديگه اي نداريد اگر نميتونيد ريسک و مخاطره رو بپذيريد و نميخواد افکارتون بهم بريزه بهنگام تحصيل) مثل طرح جاويد بانک پاسارگاد که تا 5 سال 180 درصد پرداخت مي کنه !که ميشه سالانه 36 درصد که البته اونم شرايط خاص خودش رو داره :
http://bpi.ir/javid

بورس هم که در حال حاضر به اين صورت :
http://www.tgju.org/bourse-iran
اون موقع که نفت ميومد پايين شاخص ميافتاد ! الان هم که دوباره داره بر ميگرده بالا باز هم ميافته ! اصن هيچ چيزش معلوم نيست  :laughing:

لینک به دیدگاه

بگرد یه ملک ارزون اطراف تهران پیدا کن بخر تو بانک گزاشتن اشتباه هست 20% بهت سود میده توروم 30% یعنی بعد از یک سال ارزش پولت میشه 90 میلیون البته این یه مثال هست حالا یکی دو درصد بالا پاین اگر میخای کاریو شرو کنی بهت پیشنهاد میکنم بزار برای بورج 2 سال دیگه الان اخر سال هست منطقی نیس کاریو شرو کنی 

لینک به دیدگاه

Hex خیلی خوشم اومد از تحلیلت. ممنون. قضیه پیک تهران رو خیلیا میگن! ادم ترغیب میشه موتور بگیره بیاد تهران! ولی فک نکنم روزی صد کار کنه. اخه خیلیا میرن تهران واسه کار تو کارخونه های تهران برای ماهی یک میلیون. اگه پیک سه میلیون درامد داشت همه یه موتور دو میلیونی می گرفتن میومدن تو این کار که...

لینک به دیدگاه

اره خب. کار پیک سخت هم هست. ولی خب من دنبال کاری هستم که توش بیشتر گردش سرمایه باشه نه گردش مهارت یا گردش نیروی بدنی. ینی این دو تا باید کمتر باشه با توجه به درس

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Hex خیلی خوشم اومد از تحلیلت. ممنون. قضیه پیک تهران رو خیلیا میگن! ادم ترغیب میشه موتور بگیره بیاد تهران! ولی فک نکنم روزی صد کار کنه. اخه خیلیا میرن تهران واسه کار تو کارخونه های تهران برای ماهی یک میلیون. اگه پیک سه میلیون درامد داشت همه یه موتور دو میلیونی می گرفتن میومدن تو این کار که...

ببينيد الان مشاغلي موفق تر هستند (بخصوص در تهران) که مستقيما با خورد و خوراک مردم در ارتباط هستند ! الان تو هر محله تهران که بري چه پايين شهر چه بالا شهر تقريبا سر هر کوچه يه تهيه غذا زده شده ! مردم چون مشغله زيادي دارن به اين جريان خريدن غذاي آماده عادت کردن !​ تهيه غذا کار خوبي هست ؛ اگر شهر و محلتون کشش داره اقدام کنيد ...

در مورد پيک بازار،بنده يه دوست دارم اسمش عليرضا هست از بچه هاي گل کيان شهر ! اصلا اهل دروغ و اين حرفا نيست  :x  خيلي سال هست که پيک بازار هست. البته هر کاري وارد خاص خودش رو ميخواد ! بايد راه و چاه بلد باشه ! نميدونم بازار بزرگ تهران رفتيد يا خير ولي به اندازه اي سوراخ سمبه و کوچه پس کوچه داره(خودش و محله هاي اطرافش) اگر تو مسير يابي و آدرس حافظه خوبي داشته باشي شايد ماهها زمان ببره تا وارد بشي به همه جا !

در مورد جمله اي که بولد کردم ! الان شايد بشه تخمين زد بيش از 50 درصد نيروي کار و شاغلين تهران اکثرا ساکن تهران و تهراني نبودند ! از شهر خودشون اومدن تهران و بعد از مدتي بخاطر شرايط کارشون مجبور شدند تهران بمونن... شلوغي خروجي هاي شهر تهران در چهارشنبه شب و پنجشنبه صبح گواه اين مسئله هست...

لینک به دیدگاه

من بودم میزدم تو رگ حالشو می بردم :cool:  دنیا دو روزه تا فردا کی زندس کی مرده 

با 100 تومنم این روزا کار خاصی نمیشه کرد 

لینک به دیدگاه

پولتو هیچ وقت به بانک نسپار چون با وجود تورم 30 درصد وسودهی 20 درصد بانک در هر سال 10 درصد از ارزش کلی پولتو از دست میدی پس اولین کاری که با سرمایت باید انجام بدی تبدیل به واحد پولی که تورم روش بی تاثیر باشه  دوم کاری که انجام میدی تخصص خودتو تو هر زمینه که هست برانداز می کنی اگر قابل سرمایه گزاری بود چه کاری بهتر از سرمایه گزاری توی تخصص خودت 

شاید چند سال پیش بود 100 ملیون برای سرمایه کلی پول میشد ولی الان انتخاب های زیادی برای سرمایه گزاری نیست

لینک به دیدگاه

داداش میتونی سایت بزنی.البته خودت باید تحقیقاتش رو بکنی تا ببینی که چه جوریه ولی در مرحله اول اینه که کاری نداره یعنی میشینی توی خونه ات به درسات هم میرسی کارت رو هم انجام میدی.زدن سایت هم اولش خرجی نداره با 20 30 هزار تومن میتونی بزنی.البته اگر بخوای پیشرفته بکنی و راندمان سایت رو بالا ببری و مطالب جدید توش بذاری فکر میکنم ماهی 600 700 هزار تومن باید بدی به کسی که بلد باشه تا برات سایتت رو جلو ببره.

من یه خورده اطلاعات میدم که یه کم دستت بیاد.ببین از سایت الکسا www.alexa.com میتونی رتبه هر سایتی رو تو کل جهان و توی منطقه خودش ببینی مثلا همین lioncomputer.ir رو اگه بزنی توش رتبه جهانیش 40422 و رتبه ایرانش 855 هست.

از نظر درآمد هم اینجا رو یک نگاهی بکن

http://www.sabavision.com/pricelist#memarinews

مثلا یک سایتشو در نظر بگیر مثل سایت معماری نیوز که رتبه سایت توی ایران حدود 3000 هستش هزینه تبلیغات با بنرهایی که بخوان بقیه توش بزارن ، ماهیانه از 200 هزار تومن شروع میشه تا 2 میلیون .همین الان خودت یه حسابی بکنی میبینی ماهیانه 7 8 تومن راحت داره در میاره.حالا تازه این رتبه 3000 هست.

البته هر کاری پیچ و خم خودشو داره مثلا خیلی کارا میشه کرد.مثلا اینکه دیدی میری توی سایتها مختلف کلیک که میکنی یهو دو سه تا پنجره ظاهر میشه همونا دونه ای 10 تومنه :D که خیلیم اعصاب خورد کنه و به اصطلاح مدش پایینه و چیپه ولی خیلیا همین کار رو میکنن.( البته قیمتش تو سایتهای مختلف فرق میکنه).خیلیا میان سایت دانلود درست میکنن و اکانت vip میذارن و از این راه کسب درآمد میکنن.خیلیا مطالب جدید مثل مقاله و مطالب ترجمه شده برای فروش میذارن.خلاصه خیلی انواع کسب درآمد از طریق سایت هست که میتونی تو اینترنت بزنی ببینی چه جوریه یا با یک کسی که سایت میزنه مشورت کنی ( البته من خودم این کاره نیستم فقط مثل خودت یه کمی اطلاعات دارم( ولی کلا چون میشه راحت کارت رو از توی خونه کنترل کنی و حتی خودتم براش مطلب جدید بزاری کار خوبیه)

حتما حتما حتما با یکی دو نفر اینکاره مشورت کن ببین چه جوریه.اگر اطلاعات جدید  هم به دست آوردی بیا اینجا بزار تا ما هم استفاده کنیم.ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

با اين اوضاع گل و بلبلي كه داريم و كاري هم نداشته باشم كه بتونم افزايش سرمايه بدم

1- بانك (90% )

2- خريد مسكن نقلي(10%)

چون حال و حوصله ريسك ندارم تو ايران

لینک به دیدگاه

سلام دوستان بحث و موضوع خیلی خوبی شد بشخصه لذت بردم دوست دارم ادامه پیدا کنه بخصوص از تحلیلهای واقع بینانه hex عزیز

بنظرم جای خالی یک تایپیک کارو سرمایه گذاری تو سایت حس میشه

ویرایش شده توسط farokhe_bihamta
لینک به دیدگاه

من اگه 100 میلیون داشتم میرفتم کارایی که 5 ساله دارم خودم رو می کشم که بتونم انجامش بدم رو انجام میدادم

مثل:

می رفتم برنامه نویسی 3 بعدی

طراحی

موسیقی

بازینامه نویسی

و ...

یاد می گرفتم

بعد میرفتم به کار مورد علاقه خودم که گیم سازی هست

یه عالمه هم ایده دارم اونا رو انجام میدادم

مطمئنا اگه سرمایه اش رو داشتم جواب می گرفتم ولی ندارم

شما هم اگه می تونین همین کاری که من گفتم رو انجام بدین

برین رو تخصص خودتون سرمایه گذاری کنید

وگرنه از نظر من اینکه بیای رو پول و مسکن و بورس و ... سرمایه گذاری کنی اصلا کار درستی نیست

یا اینکه بیای ماشین بخری مثلا 4 تومان بفروشی 5 تومان از نظر من حلال نیست

شما می تونید با زدن همین سایت هایی مثل دیجی یا لیون در حد کوچک تر در همین صنف یا صنف دیگه می تونید موفق باشید

لینک به دیدگاه

بازی سازی شاید علاقت باشه. ولی تو ایران کسی برای بازی پول نمیده. خودم با این قضایا در ارتباط بودم. تیم گونای . ولی حرفت که باید روی تخصص سرمایه بذاری درسته

لینک به دیدگاه

بیوگرافی?!!! 23 سالمه. دیپلم دارم. سال دیگه ادامه تحصیل میدم.خیلی هم علاقه دارم این پولمو بکنم سیصد چهارصد میلیون. یه سوناتا هم بخرم. اینم یه بیوگرافی خفن

لینک به دیدگاه

بچه جان همه دوست دارن پولشونو چهار پنج برابر کنن اما تعداد محدودی موفق میشن ! چرا ؟ چون برنامه میخواد همین طور الکی که نیست که تو امریکا طرف نمیتونه از این کارا کنه اینجا که ایرانه

من چند تا ایده دارم ولی نیازمند چند ادم با تجربه و متخصص

برای شما باید بگم بقیه کاربرا درست میگن با ۱۰۰ تا نمیشه ولی شما اگر ۵ ۶ نفر دیگه بتونن باهات مشاکرت کنن پیدا کنی میتونی یک کارایی کنی

مثلا با توجه به اینده شهر ما قرار منطقه ازاد بشه یعنی شرکت بازرگانی خوب میچرخه میشه شروع به واردات کرد البته باید دیگر شرایطش رو هم داشت ...

یا ممثلا اقا معین گفت تهران مردم عادت به غذای اماده دارن یعنی تهیه غذا شانس خوبی دارن و خیلی کارای دیگه تو این کشور جای خایشون حس میشه

لینک به دیدگاه

ارdhjsb

ویرایش شده توسط coca cola
لینک به دیدگاه

من هم می تونم جذب سرمایه کنم از اطرافیانم. هم خودم بازم دارم. البته باید نقد بشه که بستگی به طرح داره. هیجان داشتن ربطی به بچه بودن نداره! شروع واردات از کجا کرد?! انزلی هم منطقه آزاده .هیچ کس نمیره توی انزلی از دوبی جنس وارد کنه. ما فقط با ترکمنستان مجاوریم که هیچی نداره

خرید و فروش ملک و خودرو فکر میکنم بد نباشه،من باشم میرم طرف اینچه برون زمین میخرم :D

به نظر منم بورس ریسکه،نتیجه مذاکرات هیچی معلوم نیست.

خونه آخرش میذاری بانک حالشوو میبری دیگه

ویرایش شده توسط axor
لینک به دیدگاه

حرفت چی هست اگر فنی هستی توی رشته کاری خودت میتونی توی بازار بگردی قطعه ای که توی بازار خریدار داره رو تولید کنی 

من اگر 100 تومن پول نقد داشتم توی کار خودم میزدم تو کار تولید قطعات کشاورزی .فروش ما هم 15 روز به عید شروع میشه 

اگر نه کارمند هستی یا شغل فنی نداری و ریسک پذیریت بالاست میتونی بزنی تو کار خرید دولار .که اینم سودش 60 درصد است 

یا دنبال ریسک پذیری کم هستی بزارش توی بانک سرماه سود سپرده رو بگیر بزار روی پول قبلیت 

لینک به دیدگاه

تو امریکا نمیشه همچین کاری کرد چون همه چی قانون دارع و مراحل مشخصی داره هرکار. ولی اینجا ایرانه. همونطور که خیلیا راحت بدبخت میشن خیلیا راحت پولدار میشن. دلار هم تو فکرم هست. توافق هسته یی نشه که نمیشه دلار می کشه بالا. همش رو دلار بگیرم حال میده بعد نوروز دلار بشه 4 تومان.ه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بچه جان همه دوست دارن پولشونو چهار پنج برابر کنن اما تعداد محدودی موفق میشن ! چرا ؟ چون برنامه میخواد همین طور الکی که نیست که تو امریکا طرف نمیتونه از این کارا کنه اینجا که ایرانه

من چند تا ایده دارم ولی نیازمند چند ادم با تجربه و متخصص

برای شما باید بگم بقیه کاربرا درست میگن با ۱۰۰ تا نمیشه ولی شما اگر ۵ ۶ نفر دیگه بتونن باهات مشاکرت کنن پیدا کنی میتونی یک کارایی کنی

مثلا با توجه به اینده شهر ما قرار منطقه ازاد بشه یعنی شرکت بازرگانی خوب میچرخه میشه شروع به واردات کرد البته باید دیگر شرایطش رو هم داشت ...

یا ممثلا اقا معین گفت تهران مردم عادت به غذای اماده دارن یعنی تهیه غذا شانس خوبی دارن و خیلی کارای دیگه تو این کشور جای خایشون حس میشه

البته اين رو من براي نمونه گفتم خدمتشون و واقعا خيلي از کارها الان شرايطي هست !

من اين رو براي دوستمون گفتم که اگر واقعا دوست دارن مشغول به کار بشن و غير از خودشون چند نفر هم از کنارشون نفع ببرن اين کار،کار خوبي هست...

خيلي از مشاغل سرمايه هنگفتي ميخواد براي استارت زدن.مثل همين واردات ! شراکت در اوضاع کنوني اصلا ايده جالبي نيست ! مشکلاتي که اين مدت از مشارکت ديدم غير قابل وصف هست !

من با توجه به رشته تحصيليم يه مدت در مورد مشاغل و کالاهايي که ميشه اونها رو بصورت مجازي نيز ارائه کرد تحقيق کردم(کارشناسي ارشد مديريت IT گرايش کسب و کار(تجارت) الکترونيکي)خيلي از خدمات و کالاها رو ميشه مجازي ارائه کرد ولي واقعا کار ميبره !

اينکه دوستان سايت هايي مثل ديجي کالا رو ميبينن که هر روز در حال افزايش تنوع کالاها هست يه طرف قضيه و اينکه واقعا با وجود چنين رقبايي ميشه کالاها يا خدمات رو آنلاين ارائه کرد از طرف ديگر !

از طرفي خريداران بايد تمايل به دريافت اون کالا يا خدمات شما به صورت آنلاين داشته باشن ! آيا مردم حاضرند اين خدمات رو آنلاين دريافت کنند !

بحث فرهنگ استفاده از محصولات هم يه جنبه ديگه هست ! استفاده از محصولات مفيد ! الان پرمخاطره ترين محصولات بيشترين طرفدار رو دارند ! سيگار و قليون ! تو هر محله چند تا قهوه خونه(اسما قهوه خونه ولي در عمل فقط قليون ! ) هست ! چندتا فروشگاه دخانيات و تنباکو !

چندي پيش تلويزيون "ارائه قليون درب منزل " رو نشون داد ! چند روز پيش اعلام کرد قليونسراهاي تهران روزانه 5 ميليون تومان درآمد دارند ! از اين 5 ميليون تومان حداقل 60-70 درصد سود خالص عايد صاحبان اين کسب و کار ميشه ! با مدير يکي از سفره خانه هاي سنتي بزرگ( غذا کنار قليون و يا قليون کنار غذا)که صحبت مي کردم بهترين منبع درآمد همين قيلون و مکملش يعني چاي :x  رو ميدونست ! ميگفت يک قليون کمتر از 500 تومان هزينه داره در حالي که 12 هزار تومان خود قليون قيمت داره. يک قوري چاي کمتر از 300 تومان هزينه ميبره ولي 5 هزار تومان دريافت ميشه ! مخلفات کنارش مثل نبات و خرما هم که بماند همگي با نرخ هاي کذايي و چندين برابر بهاي تمام شده دريافت ميشه !

از بهترين شغل ها از نظر سطح درآمد توي ايران شغل شريف واسطه گري هست ! به غير از مشاورين املاک و خودرو که نمونه مشهود هستند ؛خيلي ها هم دانسته يا نادانسته دارن اين کار رو انجام ميدن ! مثلا فروشنده اي رو در نظر بگيريد که وقتي خريدار مراجعه مي کنه و ميبينه که خودش کالا رو موجود نداره از يه فروشگاه ديگه تهيه مي کنه و مبلغي رو روي کالا مي کشه و اون رو تقديم خريدار مي کنه ! اين واسطه ها هميشه باعث افزايش بهاي تمام شده کالا در هر صنفي ميشه ولي خوب خيلي هم راحت درآمد آنچناني به جيب ميزنن.

چند وقت پيش يکي از اساتيد يه شغلي رو بهمون گفت ولي برام جالب بود ! =))  گفت يه بنده خدايي تو يکي از خيابون هاي تهران براي چندتا آدم پولدار جاي پارک نگه ميداره و از هر کدوم 10 هزار تومان دريافت مي کنه ! با يکي دوساعت فعاليت اول صبح درآمد بيش از يک ميليون داره !

يکي از دوستان خود بنده تو منطقه تهرانپارس دفتر خدماتي و تاسيساتي داره ! اينقدر سطح درآمدش بالاست که هر روز 7 صبح از قم ميره تهران و دوباره 7 شب برميگرده قم !

اين مثال ها رو براتون زدم که بدونيد شروع به کار پردرآمد نه مستلزم سرمايه اوليه خيلي بالا هست و در بعضي از موارد با صد ميليوني هم که شما داري نميشه کاري رو شروع کرد !

اگر يک جمع بندي از مطالب بالا بخوام داشته باشم براتون همه چيز به خودتون بر مي گرده و ميشه همه چيز رو به يک کلمه برگردوند ---شرايط----

لینک به دیدگاه

میتونی بری مکزیک و بزنی تو کار درست کردن شیشه: p

یک ساله پولدار میشی کلی ملک و بار میخری!

لینک به دیدگاه

البته اين رو من براي نمونه گفتم خدمتشون و واقعا خيلي از کارها الان شرايطي هست !

من اين رو براي دوستمون گفتم که اگر واقعا دوست دارن مشغول به کار بشن و غير از خودشون چند نفر هم از کنارشون نفع ببرن اين کار،کار خوبي هست...

خيلي از مشاغل سرمايه هنگفتي ميخواد براي استارت زدن.مثل همين واردات ! شراکت در اوضاع کنوني اصلا ايده جالبي نيست ! مشکلاتي که اين مدت از مشارکت ديدم غير قابل وصف هست !

من با توجه به رشته تحصيليم يه مدت در مورد مشاغل و کالاهايي که ميشه اونها رو بصورت مجازي نيز ارائه کرد تحقيق کردم(کارشناسي ارشد مديريت IT گرايش کسب و کار(تجارت) الکترونيکي)خيلي از خدمات و کالاها رو ميشه مجازي ارائه کرد ولي واقعا کار ميبره !

اينکه دوستان سايت هايي مثل ديجي کالا رو ميبينن که هر روز در حال افزايش تنوع کالاها هست يه طرف قضيه و اينکه واقعا با وجود چنين رقبايي ميشه کالاها يا خدمات رو آنلاين ارائه کرد از طرف ديگر !

از طرفي خريداران بايد تمايل به دريافت اون کالا يا خدمات شما به صورت آنلاين داشته باشن ! آيا مردم حاضرند اين خدمات رو آنلاين دريافت کنند !

بحث فرهنگ استفاده از محصولات هم يه جنبه ديگه هست ! استفاده از محصولات مفيد ! الان پرمخاطره ترين محصولات بيشترين طرفدار رو دارند ! سيگار و قليون ! تو هر محله چند تا قهوه خونه(اسما قهوه خونه ولي در عمل فقط قليون ! ) هست ! چندتا فروشگاه دخانيات و تنباکو !

چندي پيش تلويزيون "ارائه قليون درب منزل " رو نشون داد ! چند روز پيش اعلام کرد قليونسراهاي تهران روزانه 5 ميليون تومان درآمد دارند ! از اين 5 ميليون تومان حداقل 60-70 درصد سود خالص عايد صاحبان اين کسب و کار ميشه ! با مدير يکي از سفره خانه هاي سنتي بزرگ( غذا کنار قليون و يا قليون کنار غذا)که صحبت مي کردم بهترين منبع درآمد همين قيلون و مکملش يعني چاي :x  رو ميدونست ! ميگفت يک قليون کمتر از 500 تومان هزينه داره در حالي که 12 هزار تومان خود قليون قيمت داره. يک قوري چاي کمتر از 300 تومان هزينه ميبره ولي 5 هزار تومان دريافت ميشه ! مخلفات کنارش مثل نبات و خرما هم که بماند همگي با نرخ هاي کذايي و چندين برابر بهاي تمام شده دريافت ميشه !

از بهترين شغل ها از نظر سطح درآمد توي ايران شغل شريف واسطه گري هست ! به غير از مشاورين املاک و خودرو که نمونه مشهود هستند ؛خيلي ها هم دانسته يا نادانسته دارن اين کار رو انجام ميدن ! مثلا فروشنده اي رو در نظر بگيريد که وقتي خريدار مراجعه مي کنه و ميبينه که خودش کالا رو موجود نداره از يه فروشگاه ديگه تهيه مي کنه و مبلغي رو روي کالا مي کشه و اون رو تقديم خريدار مي کنه ! اين واسطه ها هميشه باعث افزايش بهاي تمام شده کالا در هر صنفي ميشه ولي خوب خيلي هم راحت درآمد آنچناني به جيب ميزنن.

چند وقت پيش يکي از اساتيد يه شغلي رو بهمون گفت ولي برام جالب بود ! =))  گفت يه بنده خدايي تو يکي از خيابون هاي تهران براي چندتا آدم پولدار جاي پارک نگه ميداره و از هر کدوم 10 هزار تومان دريافت مي کنه ! با يکي دوساعت فعاليت اول صبح درآمد بيش از يک ميليون داره !

يکي از دوستان خود بنده تو منطقه تهرانپارس دفتر خدماتي و تاسيساتي داره ! اينقدر سطح درآمدش بالاست که هر روز 7 صبح از قم ميره تهران و دوباره 7 شب برميگرده قم !

اين مثال ها رو براتون زدم که بدونيد شروع به کار پردرآمد نه مستلزم سرمايه اوليه خيلي بالا هست و در بعضي از موارد با صد ميليوني هم که شما داري نميشه کاري رو شروع کرد !

اگر يک جمع بندي از مطالب بالا بخوام داشته باشم براتون همه چيز به خودتون بر مي گرده و ميشه همه چيز رو به يک کلمه برگردوند ---شرايط----

کاملا با جناب HEXموافقم

توضیحات کاملی دادن

لینک به دیدگاه

میتونی بری مکزیک و بزنی تو کار درست کردن شیشه: p

یک ساله پولدار میشی کلی ملک و بار میخری!

منظورتون کدوم شیشه هست؟!؟!
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...