رفتن به مطلب

خریدار خمیر سیلیکون نو یا کارکرده

اشتراک گذاری

Recommended Posts

خریدار خمیر سیلیکون نو یا کارکرده هستم در صورت موجود بودن برام پیغام بگذارید البته با قیمت 

ویرایش شده توسط hossinkaspersky
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام.

این مدل سیلیکون نیست عزیز . الیاژ خاصی از فلز هست که به صورت Liqud و مایع در اومده.

کارکرد خاص داره . برای IHS Mode پیشنهاد میشه بیشتر.

قیمتش هم خیلی بالاس مضاف بر اینکه 3-4 بار مصرف کنی تموم شده ، ارزونترین حالتش هم 65 تومنه که به عبارتی با هر بار مصرف 21 تومن ناقابل پیاده میشی !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام.

این مدل سیلیکون نیست عزیز . الیاژ خاصی از فلز هست که به صورت Liqud و مایع در اومده.

کارکرد خاص داره . برای IHS Mode پیشنهاد میشه بیشتر.

قیمتش هم خیلی بالاس مضاف بر اینکه 3-4 بار مصرف کنی تموم شده ، ارزونترین حالتش هم 65 تومنه که به عبارتی با هر بار مصرف 21 تومن ناقابل پیاده میشی !

سلام شما از این خمیر استفاده کردید؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام . بله عزیز .چطور ؟

به خاطر این پرسیدم که بنده هم استفاده کردم و یک تیوبش خیلی بیشتر از 4-3 بار جواب داد. حدودا برای  8-7 مرتبه راحت جواب داد. احتمالا شما بیش از میزان نیاز برای هر بار استفاده کردید. تازه به دلیل این که اوایلش قلقش دستم نبود زیاد میزدم وگرنه فکر کنم تا 12-10 مرتبه جواب بده.

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

به خاطر این پرسیدم که بنده هم استفاده کردم و یک تیوبش خیلی بیشتر از 4-3 بار جواب داد. حدودا برای  8-7 مرتبه راحت جواب داد. احتمالا شما بیش از میزان نیاز برای هر بار استفاده کردید. تازه به دلیل این که اوایلش قلقش دستم نبود زیاد میزدم وگرنه فکر کنم تا 12-10 مرتبه جواب بده.

یکی دوبار کم و زیاد شاید گفته باشم. در کل بصرفه نیست .

ولی قلق داره درسته . باید با فرچه خودش به خوبی پخش بشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

z5 و z3  دارم فقط یکم از جفتش برداشتم مخلوط کردم برای هیت سینک رزبری پای استفاده کردم 

لینک به دیدگاه

z5 و z3  دارم فقط یکم از جفتش برداشتم مخلوط کردم برای هیت سینک رزبری پای استفاده کردم 

سلام قیمت z5 رو میفرمایید و ساکن کجا هستید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام قیمت z5 رو میفرمایید و ساکن کجا هستید

تهران قیمت رو هم شما بگو 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...