رفتن به مطلب

انویدیا با درایور جدید قابلیت اورکلاکینگ سری GTX 900M را غیرممکن کرد!

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با درایور نسخه GeForce R347، انویدیا قابلیت اورکلاکینگ پردازنده های گرافیکی سری GeForce GTX 900M  را غیر فعال کرده است.خریداران نوت بوک هایی که از درایورهای قدیمی تر استفاده می کنند حسی همانند همتایان دسکتاپی خود خواهند داشت و پردازنده های سری GTX 900M برایشان قابل اورکلاک خواهند بود.اما با ارتقا به نگارش 347.29 متوجه خواهند شد که اورکلاکینگ از بین رفته و فرکانس ها به مقدار مرجع بازگشته اند و اورکلاکینگ از طریق برنامه های ثانویه هم امکان پذیر نیست.

36a.jpg

کاربران خشمگین این مسئله را باگ یا مشکل نرم افزاری تصور کرده اند اما در انجمن انودیا و در پاسخ به آنها گفته شده که اورکلاک پذیر بودن این پردازنده ها صرفا یک اشتباه بوده و الان رفع شده است.این توضیح انویدیا خشم کاربران را برانگیخته است.

منبع خبر:techpowerup

ویرایش شده توسط Le Boy Fatale
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چه شود دعوا دعوا

از این سرش میگیره نیوفته از اون ور میوفته !!!

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

اورکلاک سری M کار اشتباهی است چون همه موارد از پیش تعریف شدس و این یک حرکت درست است و بنفع کاربر 

لینک به دیدگاه

با این شرایط این کار باعث از بین رفتن محبوبیت انویدیا بین خیلی از کاربراش نمیشه ؟  بیچاره نوت بوکیا ..

لینک به دیدگاه

نه بابا. اگه کسی بخواد اورکلاک کنه مگه باید بره سمت نوت‌بوک؟! بره سمت کیس هم ارزونتر درمیاد هم امکاناتش بیشتره.

لینک به دیدگاه

اساسا لپ تاپ(نوت بوک) رو برای کار های ریسکی مثل اور ولتاژ ، ولت مود و اورکلاک نذاشتند ولی خوب اگه قابلیت اورکلاک باز باشه بهتره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دیگه اورکلاک یک برتری و یک فاکتور در خرید قطعات کامپیوتر حساب میشه و برداشتن این امکان مثل یه جور دزدی هستش...

مثل اینکه یه مک لارن بخری و بگن بیشتر 80 کیلومتر در ساعت نتونی بری...

لینک به دیدگاه

جلل خالق مگه گرافیک لپ تاپم اورکلاک میکنن ؟

بله دوست عزیز...

من خودم لپ تاپ gx680 داشتم و کاور زیر لپتاپ رو برداشتم...

بعد باد  فن مستقیم به قطعات میخورد و حدود 8 درجه کاهش دما تو فول لود گرافیک داشتم....

بعدش گرافیک رو حدود120mhz اور کردم و هیچ مشکلی هم پیش نیومد...

ویرایش شده توسط milad3d
لینک به دیدگاه

به نظر من باید درایور بعدی که میده بیرون بتونه یه کم کلاک بیاره پایینتر از خود کلاک مرجع اینجوری کمتر پیپ گرافیک لپتاپ  به مشکل میخوره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...