رفتن به مطلب

مشکل در زدن بایوس کارت گرافیک ... لطفا کمک کنید.

kamali66
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود ...دوستان بنده یک عدد کارت 290 trix دارم ... تصمیم گرفتم بایوسش رو اپدیت کنم . سایت techpowerup هم ورژن نهایی بایوس مربگط به کارت رو‌قرار داده بود ... بنده با atiwinflash اگر درسته گفته باشم ...بایوس رو اپدیت کردم ...بعد اتمام سیستم رو ریستارت کردم ...اما سیستم بوت نشد و کلا صفحه ی نمیاره ...دوستان راهنمایی کنند چه کاری باید انجام داد...

سپاسگذارم

لینک به دیدگاه

کارت را به عنوان کارت دوم رو یه سیستم ببند و از طریق ویندوز بایوس اصلی کمپانی سازنده کارت را با نرم افزاری که خودشون پیشنهاد دادن این کار را انجام بده

چرا از نرم افزار متفرقه استفاده کردی ؟ چه فکری کردی اخه ؟؟؟؟؟؟

اگر تهران هستی من هم میتونم کمکت کنم ولی بهتر هست یه نفری را پیدا کنی که خودش هم گرافیک AMD داشته باشه  و Driver هم نصب باشه تا مشکلی پیش نیاد

لینک به دیدگاه

کارت را به عنوان کارت دوم رو یه سیستم ببند و از طریق ویندوز بایوس اصلی کمپانی سازنده کارت را با نرم افزاری که خودشون پیشنهاد دادن این کار را انجام بده

چرا از نرم افزار متفرقه استفاده کردی ؟ چه فکری کردی اخه ؟؟؟؟؟؟

اگر تهران هستی من هم میتونم کمکت کنم ولی بهتر هست یه نفری را پیدا کنی که خودش هم گرافیک AMD داشته باشه  و Driver هم نصب باشه تا مشکلی پیش نیاد

با کازت انودیا نمیشه اینکار رو انجام داد ؟

قبلا با این برنامه اینکلرو انجام داده بودم نتیجه ی مثبت داشت روی ۲۹۰ قبلی ...

لینک به دیدگاه

خروجی تصویر رو از مین برد بگیر.

بالا اومد ببین میتونی بایوس قبلی رو فلش بزنی

متاسفانه مینبرد p67 fatality pro که انبرد ندازه
لینک به دیدگاه

فکر نکنم بشه چون موقعی که این کار را داری انجام میدی باید درایور کارت هم نصب باشه

البته شاید هم بشه چون کارت به گفته شما تصویر هم نمیده

تهران هستی یا شهرستانهای دیگه ؟ اگر تهران هستی میتونم رو سیستمم ببندم تست کنم ......امتحان میکنیم شد که چه خوب نشد هم باید ببری گارانتی حالا یا با هزینه یا بدونه هزینه لرات درستش کنن دیگه چاره ای نداری

پاوره سیستم چی هست ؟ مدل دقیقش

لینک به دیدگاه

من قبلا همین بلا سرم اومد با این تفاوت که تو ویندوز 7 تصویر ناجور میداد.همین جوری زد سرم رفتم ویستا ریختم نمیدونم چی شد رفت تو ویندوز سریع پریدم بایسش رو فلش کردم تا فرصت از دست نره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام  فایلهای بایوس گرافیک که در سایت techpowerup هستن چندان قابل اعتماد نیستن درثانی نیاز به آپدیت بایوس گرافیک نیست! الان هم اگر بصورتی که دوستان نظر دادن نتونستید مشکل حل کنید که احتمالشم کم نیست تنها را بایوس زدن سخت افزاری بوسیله پروگرامر هست  اگر کار به اینجا رسید  من هستم خدمتتون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست من این کارت دوال بایوس هست.
علی الحساب میتونید از اونیکی بایوس استفاده کنید.
یه دکمه سخت افزاری بالای کارت داره.
سیستم رو خاموش کنید و دکمه رو جابجا کنید.

موفق باشید

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اولین بحث این هستش که به چه دلیلی شما این آپدیت رو انجام دادی؟؟؟

Techpowerup بایوس هایی رو قرار داده که تقریبا همشون مد شده هستن، البته اگه شانس بیاری میتونی بایوس اوریجینال رو هم ازش یا سایت سافایر بگیری، دقیقا سریال نامبر کارتت رو پیدا کن و برو از تو سایت سافایر بایوس اوریجینال رو بگیر...

هیچ کسی یا شرکتی بایوس بهتر از سازنده خود کارت گرافیک رو نمیتونه تولید کنه، اگه برات مد کردنش مهم بوده(سرعت فن و اورکلاک) از برنامه های زیادی که وجود داره مثل MSI Afterburner استفاده کن...

حالا بحث فلش کردن بایوس، اولندش که تعجب کردم که چطور گرافیک رو با Winflash اومدی فلش کردی، معمولا کارتهای AMD جدید(از سری 79XX به بعد) همچین اجازه ای رو به کاربر نمیدن و قفل هستن، تنها راه آپدیتشون از DOS هستش...

این شکل فلش کردن از DOS هستش با استفاده از فلش دیسک!!!!!

بایوس اوریجینالت رو پیدا کن و بزار تو دیسک و میتونی نحوه کامل انجامش رو با اجرا کردن اون فایل SWF بفهمی(اگه نتونستی اجراش کنی بگو که فایل پاورپوینت رو واست بزارم)

https://www.mediafire.com/?k76kx2vos2p7pet

میتونید کاری که معین جان گفتن رو هم انجام بدید...

لینک به دیدگاه

سلام

من هم بایاس گرافیکهای خودم رو اپدیت کردم ولی از سایت خود سافایر گرفتم و تحت داس  فلش زدم تحت ویندوز به هیچ عنوان اجازه نمیداد فقط تنها فرقی که کرد دور فن از 40 درصد به 47 درصد رسید همین

ویرایش شده توسط ali2424
لینک به دیدگاه

منم 290 دارم عایا لازمه اپدیت بایوس .؟؟ به شخصه هیچ مشکلی باهاش ندارم مثل خر داره فریم میده =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم 290 دارم عایا لازمه اپدیت بایوس .؟؟ به شخصه هیچ مشکلی باهاش ندارم مثل خر داره فریم میده =))

نه دوست گرامی هیچ  نیازی نیست  احتمال بوجود اومدن مشکل  هم کم نیست که اونوقت دردسر میشه 

لینک به دیدگاه

نه دوست گرامی هیچ  نیازی نیست  احتمال بوجود اومدن مشکل  هم کم نیست که اونوقت دردسر میشه 

تشکر از دوست خوبم که جوابمو دادید @};-

لینک به دیدگاه

دوستان بنده یک کارت ۵۶۷۰ وصل کردم منتها وقتی ۲۹۰ رو هم‌میذارم اصلا سیستم بوت نمیشه با اینکه کابل خروجی به ۵۶۷۰ وصله ...باید چکاری انجام بدم ؟

لینک به دیدگاه

دوستان بنده یک کارت ۵۶۷۰ وصل کردم منتها وقتی ۲۹۰ رو هم‌میذارم اصلا سیستم بوت نمیشه با اینکه کابل خروجی به ۵۶۷۰ وصله ...باید چکاری انجام بدم ؟

هر دورو با هم میندازی رو سیستم؟

لینک به دیدگاه

اره داداش

برادر نکن این کارو درحالت کراس فقط کارتهای هم رده  رو پیش هم میندازن ممکنه به کارت ها یا مین برد مشکل پیش بیاد اگه میخای کراس کنی باید دو تا 290بندازی یا 2تا 5670 [-X

لینک به دیدگاه

عزیز این کارت دوال بایوس هست. یه کلید سخت افزاری بالای کارت هست. اکه با دقت به کارت نگاه کنی پیدا میکنی. تو هر موقعیتی هست. کلید رو به موقعیت دیگه تغییر بده. من این کارت رو داشتم. البته ریسک پذیری شما رو نداشتم.

لینک به دیدگاه

عزیز این کارت دوال بایوس هست. یه کلید سخت افزاری بالای کارت هست. اکه با دقت به کارت نگاه کنی پیدا میکنی. تو هر موقعیتی هست. کلید رو به موقعیت دیگه تغییر بده. من این کارت رو داشتم. البته ریسک پذیری شما رو نداشتم.

قبل از اینکه اپدیت بایوس رو بزنم اونرو امتحان کردم رویه اون بایوس بالا نمیاره

لینک به دیدگاه

برادر نکن این کارو درحالت کراس فقط کارتهای هم رده  رو پیش هم میندازن ممکنه به کارت ها یا مین برد مشکل پیش بیاد اگه میخای کراس کنی باید دو تا 290بندازی یا 2تا 5670 [-X

داداش برا خروجی زدم نه کراس

لینک به دیدگاه

داداش برا خروجی زدم نه کراس

به حر حال باهم ننداز رو سیستم خب معلومه هیچ کدوم خروجی تصویر نمیدن

لینک به دیدگاه

به حر حال باهم ننداز رو سیستم خب معلومه هیچ کدوم خروجی تصویر

نمیدن

برای بایوش زدن باید چ کاری انجام بدم پس ؟

لینک به دیدگاه

برای بایوش زدن باید چ کاری انجام بدم پس ؟

والا چی بگم اگه مادربردت خروجی گرافیک داشت شاید میشد .

یه امتحانی بکن سیستم رو خاموش کن باتری مادربرد رو دربیار ودوباره بنداز روش البته این مورد در بایوس مادربرد جواب میده .شاید جواب داد و بایوس دیفالت یرگشت 

لینک به دیدگاه

بهترین راه این هست که بدی به شرکت گارانتی کنند این کارو برات انجام بده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...