رفتن به مطلب

[بازی آنلاین] World Of Tanks

poorya_2
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

خوب دانلود تمام وبازی اجرا شد

کلاینت یا گروپ ایرانی سراغ دارید؟

دوست داشتید مارو هم ادد کنید اکانت تمام صفر :D

mohammad55

ویرایش شده توسط amin333
لینک به دیدگاه

• ارسال 64
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

خوب دانلود تمام وبازی اجرا شد

کلاینت یا گروپ ایرانی سراغ دارید؟

دوست داشتید مارو هم ادد کنید اکانت تمام صفر :D

mohammad55

ادد شدی

لینک به دیدگاه

دوستان  بعد از کپی محتویات res_mods در پوشه res_mods بازی مد را چگونه فعال کنیم؟

بازی برای من  تغییری نمی کنه

ویرایش شده توسط amin333
لینک به دیدگاه

دوستان  بعد از کپی محتویات res_mods در پوشه res_mods بازی مد را چگونه فعال کنیم؟

بازی برای من  تغییری نمی کنه

اونا رو ول کن یا کار نمیکنن یا امکان تغیر ندارن یا ...

اینو دانلود کن

http://worldof-tanks.com/wp-content/uploads/2016/d/141772-multipackbase_1.exe

از تو نرم افزارش هر تنظیماتی دوس داشتی انتخاب کن،تو بازی هم تظیماتش چنج  میشه اتوماتیک ، خلاص !

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

واسه KV-85 چه اسکیلی برای خدمه پیشنهاد می دید؟

پیشنهاد اول :

Commander : Sixth Sense
Gunner : Snap Shot
Driver : Clutch Breaking 
Loader : Safe Stowage 

یه پیشنهاد دیگه هم که میتونم بدم اینه که اسکیل اول رو برای همه خدمه Repairs بزاری
لینک به دیدگاه

بچه ها به نظرتون کدون تانک از همه قویتره؟

منظورم المان یا امریکا یا...

کدومشون زره بیشتری داره؟ به نظر خودم تانک المانی manus بود فکر کنم...3k خون داره

ویرایش شده توسط Adam Khor
لینک به دیدگاه

کدومشون زره بیشتری داره؟ به نظر خودم تانک المانی manus بود فکر کنم...3k خون داره

هیچ تانکی به طور مطلق برتر نیست ، همه تانک ها حتی تایر 10 نقاط ضعف خودشون دارن ، تفاوت اصلی بین مهارت پلیر ها هست ، اونی که اسکیل و تجربه بالاتری داشته باشه میتونه با T-62A همون Maus رو راحت بزنه

از نظر ارمور به نظر من (VK 72.01 (K  واسه تایر های پایین تر پن کردنش خیلی سخته 

لینک به دیدگاه

تعصب !

تعصب قوی ترین تانکه تو بازی بنظر من!

شما روی هر تانکی تعصب داشته باشید موفق میشید!

تایر و مدلش هم مهم نیست!

لینک به دیدگاه

تمام مود های خود را پاک و فقط از promod  استفاده کنید.

http://www.statswhore.net/?lang=en

چند نکته درباره این مود

1- توی این مود شما فقط 1 مود ندارید بلکه چند صد مود دارید که میتونید هر کدوم رو خواستید نصب و هر کدوم رو مزاحم برای خودتون دیدید غیرفعال کنید.

2- ترجیحا با مود های دیگه استفاده نشه چون امکان اختلال وجود داره و ممکن هست درست کار نکنه مود. ( مود بسیار کاملی هست و احتیاج به مود های دیگه ندارید)

3- این مود غیر قانونی هست و اگر روزی WG  بفهمه اکانت شما بن میشه ( خودم حدود 1 ساله استفاده میکنم مشکلی نداشتم تا این لحظه )

4-مود رو به صورت مرتب اپدیت بکنید.بعضی قسمت های مود بعد از مدتی از کار میافتند که با اپدیت حل میشوند

5- توانایی های شما در بازی قبل از مود و بعد از مود ابدا قابل مقایسه نیست!!!

نکته ای دیگه به ذهنم نمیاد اگر لازم بود به همین پست اضافه میکنم.

اموزش نصب مود در پست بعدی

اموزش نصب مود

1- فایل زیر را دانلود و سپس اکسترکت کنید

http://www.statswhore.net/promod/?download=ProMod.zip

2-فایل exe را نصب کنید.(اگر هشدار امنیتی داد اهمیت ندید فایل سالم هست و بدون ویروس)

نکته : از این مرحله به بعد من تنظیماتی رو به شما اموزش میدم که براتون کاربردی باشه و پیشنهاد میشه تنظیمات رو مثل من قرار بدید.با این حال میتونید به دلخواه از تنظیمات کم یا زیاد کنید.

3- تنظیمات تصویر 1 را انجام دهید و install promod رو بزنید.(محل نصب بازی تون رو خودتون مشخص کنید و پس از زدن دکمه browse فایل worldoftanks.exe رو در محل بازی انتخاب کنید)

4- تنظیمات تصویر 2 رو انجام بدید و continue installation رو بزنید.(میتونید قسمت hanger رو به دلخواه بزارید سلیقه ای هست )

5- صبر کنید تا فایل های لازم دانلود بشن.(اگر در پایان دانلود white skin tank  برنامه هنگ کرد چند دیقه سیستم رو به حال خودش رها کنید و هیچ کاری با سیستم انجام ندید.خودش درست میشه بعد از 3 یا 4 دقیقه)

6- تنظیمات تصویر 3 رو انجام بدید و configure and continue رو بزنید (به قسمت zoom steps دست نزنید حتی اگر مثل تنظیمات من نبود.)

7 - تنظیمات تصویر 4 رو انجام بدید و finish promode installation رو بزنید ( توی قسمت number of rows  تعداد ردیف هایی که میخواهید تانک هاتون نمایش داده بشن توی گاراژ رو وارد کنید. یا 1 بزنید یا 2.

8- تمام شد!!!! بازی را اجرا کنید !!! ( میتونید از روی ایکون روی دکستاپ یا هر روش دیگه ای بازی رو اجرا کنید.فرقی نداره)

سوال بود بپرسید در خدمتیم.

post-23586-0-24275800-1465880593_thumb.jpg

post-23586-0-15455100-1465880611_thumb.jpg

post-23586-0-73319600-1465881525_thumb.jpg

post-23586-0-23742500-1465881535_thumb.jpg

ویرایش شده توسط MamadMedusa
لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...

سلام دوستان

کسایی که این بازی رو هنوز دانلود نکردن باید بگم که نصف عمرشون به فنا رفته D:

من بازی های آنلاین زیادی کردم ولی هیچ کدومش مثل ووت(World Of Tanks)جذاب نبوده و خستم کرده

حجمشم برای دانلود واقعا نسبت به بازی های الان زیاد نیس 100% پیشنهاد میشه

در ضمن در این بازی ما یه کلن ایرانی داریم دوستانی که مایلن وارد کلن شن تو پ خ به من بگن تا شرایطو براشون توضیح بدم

Ho3ein2

Clan:[_SEA_]

لینک به دیدگاه

• 3 سال بعد...

سلام پوریا خان

ممنون از راهنماییهاتون

یه سوال داشتم من

هارد لپ تاپ من سی سی دی 128 گیگه و متاسفانه WOT تمام فضاشو اشغال کرده.می تونم بازی به درایو دیگه ای انتقال بدم آیا؟بدون اینکه نیاز به دانلود مجددش باشه.

لینک به دیدگاه

در در 6 بهمن 1399 در 15:32، sudoko گفته است :

سلام پوریا خان

ممنون از راهنماییهاتون

یه سوال داشتم من

هارد لپ تاپ من سی سی دی 128 گیگه و متاسفانه WOT تمام فضاشو اشغال کرده.می تونم بازی به درایو دیگه ای انتقال بدم آیا؟بدون اینکه نیاز به دانلود مجددش باشه.

درود بر شما

من قبلا امتحان کردم امکانش بود بازی رو انتقال بدی به درایو دیگه ولی مدتی هست فرصت بازی کردن ندارم مطمئن نیستم توی اپدیت های جدید چیزی رو تغییر دادن یا نه

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام چگونه دربازی کامپیوتری تانک رایگان قفل شده باز کنیم روش ساعت امده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...